Pomysł na prezent... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-30, 12:49   #31
qozaczka
Raczkowanie

Dot.: Pomysł na romantyczny prezent dla chlopaka...HELP!!!

Może spróbuj wywołać wasze zdjęcia w formie fotoalbumu. Później pod każdym zdjęciem możesz napisać za co go kochasz, albo jakieś zdanie które wam się z czymś kojarzy/tekst piosenki. Wiem że fajnie robią takie rzeczy na www.fotopomysly.pl
qozaczka jest offline  
Stary 2012-11-24, 17:55   #32
Tassarinian
Kotełke

Talking Pomysł na prezent gwiazdkowy dla TŻ

Cześć dziewczyny, przyszłam poprosić was tutaj o drobną radę
Wiadomo, święta co raz bliżej, a ja kompletnie nie mam pomysłu na prezent dla mojego TŻ, z racji tego, że jeszcze na siebie nie zarabiam, budżet mam dość ograniczony (myślę, że do 60-70 złotych).
Gdyby jeszcze był wielkim fanem jakiegoś zespołu, albo gry, albo piłki nożnej, to problem byłby mniejszy, ale chyba nie znajdzie się nic takiego.
Myślałam o koszulce, w sensie o jakimś t-shircie, bo wspomniał mi kiedyś, że bardzo lubi je dostawać, ale ma małego hysia na punkcie jakości materiału takiej koszulki i pojęcia nie mam gdzie mogłabym kupić jakąś fajną z porządnej bawełny (może macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe?), no i nie wiem również z jakim nadrukiem.

A może podrzucicie mi jakiś lepszy pomysł? Od razu zaznaczam, że wszelkie pierdółki z naszym wspólnym zdjęciem odpadają, trochę pretensjonalne, obydwoje wolimy praktyczne prezenty. Gdyby taka informacja była potrzebna, to ma on 21 lat. Będę wdzięczna za wszelkie porady

WYMIANA KOSMETYCZNA

Edytowane przez Tassarinian
Czas edycji: 2012-11-24 o 17:57
Tassarinian jest offline  
Stary 2012-11-24, 18:06   #33
aska85
Raczkowanie

Dot.: Pomysł na prezent gwiazdkowy dla TŻ

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296165

ja myśle ze 101 stron wystarczy Ci żeby znaleźć jakiś pomysł
aska85 jest offline  
Stary 2012-11-24, 18:09   #34
Tassarinian
Kotełke

Dot.: Pomysł na prezent gwiazdkowy dla TŻ

Dziękuję bardzo

WYMIANA KOSMETYCZNA
Tassarinian jest offline  
Stary 2013-04-14, 22:36   #35
maalutka5
Przyczajenie

Arrow Pomysł na prezent.

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-04-15 o 18:19
maalutka5 jest offline  
Stary 2014-01-20, 00:19   #36
Hayley__
BAN stały

pomysł super, ale co wpisać?

Hej, chcialam zrobić Tz na walentynki niespodzianke - fajnie ozdobione pudelko zatytułowane '100 powodów, za które Cię Kocham' i w środku 100 cukierków i każdy z karteczką.
Pomysł mam z wizażu przeglądając watek zbiorczy o prezentach.
Ale nie wiem co napisać
Oczywiscie wiem za co go kocham, jakie ma zalety, co lubie z nim robic - mam pomysły na jakies 30 karteczek, a jednak fajnie byłoby te 100.
Wiem ze to kazda z nas powinna znac swojego mezczyzne najlepiej, ale moze sa jakies fajne (zabawne tez, czemu nie) uniwersalne rzeczy, ktore mozna by napisać na takich karteczkach?
z gory dziekuje za pomoc

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

jeszcze ew. myslę nad podobna wersja, ale nie 100 powodów dla ktorych Cie kocham, ale cos w stylu cukierek na
i przy kazdym karteczka, np ból głowy, lepszy humor, na środe, na uśmiech itp ale jednak bardziej widzi mi sie wersja z powodami.. i marzy mi sie zeby miec 100, a mimo ze go kocham i znam, to nie takie łatwe
Hayley__ jest offline  
Stary 2014-01-20, 11:56   #37
Micraell
Zakorzenienie

Dot.: pomysł super, ale co wpisać?

Załóż sobie po prostu listę w Wordzie i wypisuj co tylko przyjdzie do głowy.
Możesz wpisać to co Ci się podoba w jego wyglądzie, to co robi dla Ciebie miłego (np. kawę rano czy jakieś miłe smsy), to co on potrafi zrobić (gra na gitarze, jazda na monocyklu), jakie są jego cechy charakteru, które kochasz (troskliwość, szczerość), że robi coś razem z tobą, itd. Zawsze możesz dorzucić też jakieś rzeczy, które wynikają z Waszych prywatnych rozmów i tylko Wy wiecie o co chodzi.

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline  
Stary 2014-02-19, 14:15   #38
Creambase
Przyczajenie

Pomysły na fajne prezenty dla TŻ

Hej.
Widzę, że wielu tutaj szuka pomysłów na prezenty.
Koleżanka prowadzi świetnego bloga:XXXXXXX gdzie opisała kilka fajnych pomysłów na prezent na walentynki, ale jestem przekonany, że można je spokojnie przeszczepić także na każdą inną okazję.
Warto wejść i poczytać - a nawet zalajkować.
Pozdrawiam!

Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2014-02-19 o 14:36
Creambase jest offline  
Stary 2014-02-19, 14:54   #39
Vler
Raczkowanie

Dot.: Pomysły na fajne prezenty dla TŻ

z łaski swojej, przestań spamować na tym forum
Stary 2014-03-13, 19:26   #40
Natalia Kowalska
Przyczajenie

Firma z podkarpacia robi świetny grawer na przedmiotach także na piersiówce
można zadzwonić i zapytać 535 909 808, możliwość wysyłki też jest możliwa,strona na facebooku z grawerowanymi przedmiotami
www.facebook.com/wilmar.info?fref=ts
pozdrawiam
Natalia Kowalska jest offline  
Stary 2014-03-31, 09:19   #41
Pandorcia84
Raczkowanie

Ja dostałam w zeszłym roku chyba jeden z najciekawszych prezentów jakie do tej pory udało mi się dostać. Było to na moje urodziny. Dostałam od przyjaciół ogromny obraz na płótnie i było to zdjęcie naszej czwórki. Nie wiem jak to zrobili ale Ala - jedna z przyjaciółek przyznała mi się, że zamówili go na fotodrukowanieeu i ja z ciekawości zajrzałam na tą stronę i mają tam o wiele więcej takich pięknych grafik do wykorzystania. Widać na zdjęciach że podchodzą do sprawy profesjonalnie. Zastanawiam się nawet na zamówieniem u nich kolejnego obrazu, albo przynajmniej jakiegoś fajnego plakatu.
Pandorcia84 jest offline  
Stary 2014-04-13, 17:44   #42
dizel1988
Raczkowanie

Pomysł na prezent imieninowy dla dziewczyny

Hej .
Chciałem Was dziewczyny prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego prezentu dla swojej dziewczyny. Jest ona kilka lat starsza ode mnie, zupełnie nie wiem co można jej kupić. Na pewno jakieś wspólne wyjście, kolacja, to tak a co więcej? Myślałem o karnecie do SPA, wiecie, taki dzień tylko dla niej. Ale czy myślicie że to nie będzie nie odpowiednie? Nie obrazi się za taki prezent? Bo można zawsze takie coś opacznie zrozumieć że np nie podoba mi się, że chcę ją zmienić, żeby była ładniejsza i dlatego to SPA. Czekam na Wasze propozycje.
Pozdrawiam.
dizel1988 jest offline  
Stary 2014-04-13, 18:08   #43
bitter orange
Zakorzenienie

Dot.: Pomysł na prezent imieninowy dla dziewczyny

mi się wydaje, że wyjście do SPA będzie ok i nie powinna źle tego zrozumieć w sumie nie napisałeś ile ma lat ani czym się interesuje.. ja bym się ucieszyła z kwiatka, niby to drobiazg ale miło jest dostać jakiegoś lub cały bukiet, może być coś z biżuterii jeśli nosi.. możesz sam zrobić jej masaż zamiast karnetu do SPA ale to tylko takie moje propozycje, Twój pomysł też jest fajny, a to w końcu prezent od Ciebie, no i Ty znasz ją najlepiej

.
bitter orange jest offline  
Stary 2014-04-19, 18:38   #44
Jall
Zadomowienie

No ja bym się ze spa nie ucieszyła... ale jeśli ona lubi takie prezenty, to śmiało
Poza tym biżuteria, perfumy, książka, płyta, bilety na ... - taki prezent zawsze w cenie.
Jall jest offline  
Stary 2014-04-28, 10:03   #45
karita79
Przyczajenie

A ja bym ucieszyła się z wyjścia do SPA... Wydaję mi się, że lepiej jednak podarować jej taki prezent w postaci vouchera... Wpisz sobie w wyszukiwarkę hasło "superprezenty", na pewno wyświetlą Ci się fajne prezenty dla kobiet...
karita79 jest offline  
Stary 2014-07-27, 20:56   #46
Ulquiorra4
Raczkowanie

Pomysł na prezent dla mamy.

Wtajcie drogie Wizażanki.
Otóż moja mama w czwartek obchodzi 50 urodziny. Mam w planie upiec dla niej tort oraz dać jakiś prezent. Jest to ważny jubileusz, więc chciałabym aby było to coś wyjątkowego.
Moja mama nie nosi eleganckich rzeczy, prawie wcale nie nosi biżuterii, nie ma jakis konkretnych pasji czy zainteresowań. Uwielbia gotować, zajmować sie ogrodem i czytać książki (wypożycza je z paru bibliotek). I kompletnie nie mam pomysłu. Chcę żeby było to coś niecodziennego, wyjątkowego ( w końcu i okazja jest wyjątkowa )Mogłabym sama coś manualnie pokombinować, lecz też brak mi weny.
Macie może jakieś pomysły? Za wszystkie będę bardzo wdzięczna.
Ulquiorra4 jest offline  
Stary 2014-08-21, 13:45   #47
kajankas
BAN stały

Dot.: Pomysł na prezent dla mamy.

Pomyśl o czymś oryginalnym lepiej, takie rzeczy wcale nie są drogie, trzeba tylko poszukać. Np. na Super Prezenty rezerwowałam lot awionetką za ponad 100 złotych, ale to też zależy od mamy - nie każda będzie chciała latać awionetką
kajankas jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
aniołki, baranki, figurki z masy solnej, kotki, masa solna, pomysł, prezent, urodziny

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości