Prezent dla ch這paka. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum po鈍i璚one pomys這m na 鈍i徠eczne prezenty. Gor帷o prosimy dzieli si na tym forum wszelkimi problemami i pomys豉mi zwi您anymi z prezentami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-27, 00:19   #61
klaudia_7992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question Prezent dla ch這paka...?

Hejka Wszystkim!
Mam pewien problem... za 2 miesi帷e m鎩 ch這pak ma urodziny i pojawia si cz瘰to zadawane przez wszystkich pytanie: CO KUPI? :/
To jest zawsze trudne pytanie, wymagaj帷e d逝窺zego przemy郵enia, a cz瘰to nawet porady- wi璚 prosz pom騜cie!
M鎩 ch這pak b璠zie mia 21 lat, ale jest troch wybredny:P ksi捫ki czy ubrania mu nie mog kupi, bo on sam musia豚y to przed zakupem zobaczy chcia豉bym kupi mu co niewielkiego i ma這 kosztownego, bo mam ograniczone fundusze;D a dodatkowo zrobi mu jak捷 niespodziank... Wiem, 瞠 ucieszy豚y si bardziej ni z jakiego drogiego prezentu (na Walentynki zrobi豉m filmik w programie i by wzruszony!)), wi璚 uwa瘸m, 瞠 by豚y to dobry pomys...
Tylko teraz pytanie: co mu da i jak niespodziank zrobi?
Dodam, 瞠 b璠ziemy wtedy nad morzem- mo瞠 macie jakie ciekawe pomys造? Np. z do鈍iadczenia b康 filmu, czy ksi您ki? Albo Wasza kreatywno嗆 jest bardziej rozwini皻a ni moja w豉sna?
Czekam! Z g鏎y bardzo DZI艼UJ!!!
klaudia_7992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-27, 07:44   #62
UstySsia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 023
Dot.: Prezent dla ch這paka...?

A czym si interesuje? Jaki jest?

UstySsia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 00:02   #63
klaudia_7992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez UstySsia Poka wiadomo嗆
A czym si interesuje? Jaki jest?
Lubi s逝chac muzyki, czyta ksi您ki, je寮zi samochodem
Jest opieku鎍zy, troskliwy, nowoczesny, pod捫a za 軼ie磬 mody:P
Ale jak ju napisa豉m nic nie pomaga w tym, 瞠by mu cos kupi:P Bo p造ta, ksi捫ka, ciuch- to musi sam wybrac:P Taki ju jest A gad瞠ty do samochodzu troch kosztuj://
klaudia_7992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 06:35   #64
UstySsia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 023

A jakie fundusze mo瞠sz przeznaczy?

Ja te zawsze mam z tym problem, ale zawsze usi逝je s逝cha o czym wspomina m鎩 T czego mu brakuje, co by chcia, albo co musi sobie kupi z czym zwleka i wtedy jest ju du穎 豉twiej. Dlaczego ksi捫k musi wybra sam? Czy p造t?
Nie wiem ile razem jeste軼ie, ale s康z 瞠 znasz go na tyle, 瞠 wiesz co lubi- ksi捫ki przygodowe/krymina造. Mo瞠sz poczyta na forum 'kulturalnie' co dziewczyny polecaj i co wybra, albo p鎩嗆 do ksi璕arni i kupi ksi捫k, w 鈔odku napisa dedykacj. Tak samo z muzyk- je郵i ma jakiego ulubionego wykonawc, mo瞠sz kupi p造t. Gad瞠ty do samochodu mo瞠sz popatrze na allegro, zorientowa si w cenach, mo瞠 znajdziesz co niedrogiego co trafi這by w jego gust. Portfel, zegarek? To Ty znasz go najlepiej

UstySsia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 15:47   #65
anielaa90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Ja mojemu T ostatnio zafundowa豉m 鈍ietn karykatur By bardzo pozytywnie zaskoczony
anielaa90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 19:24   #66
miiika94
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

-je瞠li lubi drogie to poszukaj perfum na allegro- s dwa, trzy razy ta雟ze
-jaka na prawd 豉dna ramka a w niej Twoje/wasze zdj璚ie .
My郵a豉m 瞠 to banalne, ale m鎩 ch這pak by zachwycony .
-jest taka strona w internecie gdzie znajdziesz r騜nego rodzaju czekolad, oraz wyroby typu miniaturka motoru z czekolady, serca, pralinki itd.
miiika94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 22:31   #67
littlesister
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez klaudia_7992 Poka wiadomo嗆
A gad瞠ty do samochodzu troch kosztuj://
Gad寬ty do samochodu wcale nie musz by drogie np takie 鄉ieszne pieski kiwaj帷e g這w to tylko kilkana軼ie z.
Lub te inne takie 鄉ieszne gad瞠ty, niekoniecznei zwi您ane z samochodami s niedrogie.
Pozatym zawsze zostaje sprawdzona metoda - przez 穎豉dek do serca i mo瞠sz mu ugotowa to co najbardziej lubi.
littlesister jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-02, 22:54   #68
lolkafasolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Te pomy郵a豉m o kolacji a mo瞠 kubek ze zdj璚iem??
lolkafasolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-02, 22:55   #69
trocka8
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 683

breloczek do kluczyk闚 od auta albo jakie fajne naklejki, kt鏎e mo瞠 gdziekolwiek [niekoniecznie na auto] przyklei. nie chodzi o jakie chamskie i kiczowate tuningowe naklejki ale jakie fajne, na przyk豉d w kszta販ie wunderbauma
trocka8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-06, 12:11   #70
maluszki_dwa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 90

A mo瞠 co co b璠zie mu przypomina這 o was, a przy okazji odstraszy inne dziewczyny. My mamy takiego pecha, 瞠 jak dostajemy pier軼ionek zar璚zynowy to od razu wida, 瞠 zaj皻a a oni to wiecznie wolni. Og鏊nie to mo瞠sz mu sprawi sina na kompa czy tel. wybierzesz sobie zdj璚ie, na kt鏎ym jeste軼ie razem albo tylko Twoje, jak tam wolisz. Te skiny mo積a zobaczy tutaj.
maluszki_dwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 17:03   #71
irreal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
Prezent dla Ch這paka.

Witam. Chcia豉bym zasi璕n望 porady, ot騜 zbli瘸j si 22 urodziny mojego ch這paka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowa. Nie ma ulubionego zespo逝 ani nic podobnego. My郵a豉m nad czym w kierunku Jego zainteresowa (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my郵 nie przychodzi. Mo瞠 jaki ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co w stylu 瞠by otula豉 Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli簑) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju super kobiet. (z ty逝)" to tak troch z humorem. i do tego mo瞠 jaki trunek ?
irreal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 17:27   #72
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 858
Dot.: Prezent dla Ch這paka.

Cytat:
Napisane przez irreal Poka wiadomo嗆
Witam. Chcia豉bym zasi璕n望 porady, ot騜 zbli瘸j si 22 urodziny mojego ch這paka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowa. Nie ma ulubionego zespo逝 ani nic podobnego. My郵a豉m nad czym w kierunku Jego zainteresowa (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my郵 nie przychodzi. Mo瞠 jaki ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co w stylu 瞠by otula豉 Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli簑) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju super kobiet. (z ty逝)" to tak troch z humorem. i do tego mo瞠 jaki trunek ?
Koszulki fajny pomys. Ja lubi praktyczne prezenty np. portfel, pasek, elegancka koszula. Og鏊nie to podpatruj co m鎩 m捫 ogl康a jak jeste鄉y w sklepie, co m闚i i zawsze si co wymy郵i. A mo瞠 jakie 豉dne prfumy????

P

Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-11, 09:16   #73
betty0502
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 866
GG do betty0502

W zale積o軼i ile pieni璠zy chcesz przeznaczy na ten prezent. My郵, 瞠 perfumy to dobry pomys. Koszulka te ale akurat nie z takimi napisami.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-11, 13:11   #74
irreal
Raczkowanie

Perfumy ju dosta ode mnie nie raz. A mo瞠 po prostu zapytam co chcia豚y dosta ?
Stary 2012-07-12, 17:57   #75
Elfir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 842

mo瞠 gr komputerow?

Kiedy stw鏎ca sk豉da ten 鈍iat, mia mn鏀two znakomitych pomys堯w, jednak uczynienie go zrozumia造m jako nie przysz這 mu do g這wy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-13, 10:03   #76
betty0502
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 866
GG do betty0502

Mo瞠 lepiej zrobi mu niespodziank?
Mo瞠 wypad do kina i do restauracji?
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-13, 17:17   #77
yes
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 830

Cytat:
ja swojemu na 22 urodziny, kt鏎e si zbli瘸j wielkimi krokami ( ) kupilam sportowe spodenki z nike w tk maxxxie i 2 pary bokserek z Bench. zamierzam doda do tego jak捷 niespodziank - jak b璠zie pogoda to zabior go z kocykiem owocami i picolo w plener jak pogody nie b璠zie- to postaram si zrobi tort

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2012-07-15 o 15:41
yes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-13, 23:06   #78
irreal
Raczkowanie

Hmm... zawsze uwa瘸豉m 瞠 z ciuszk闚 to si m篹czyzna nie ucieszy, ale patrz帷 na wypowiedzi to jak wida prezent jak ka盥y inny. Z drugiej strony Oni wol raczej prezenty praktyczne i chyba lepiej kupi co z czego skorzysta ni co co b璠zie przewraca這 si gdzie po k徠ach. =)
Stary 2012-07-13, 23:15   #79
yes
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm... zawsze uwa瘸豉m 瞠 z ciuszk闚 to si m篹czyzna nie ucieszy, ale patrz帷 na wypowiedzi to jak wida prezent jak ka盥y inny. Z drugiej strony Oni wol raczej prezenty praktyczne i chyba lepiej kupi co z czego skorzysta ni co co b璠zie przewraca這 si gdzie po k徠ach. =)
m鎩 t jak dostaje w豉郾ie bokserki czy t-shirty w ramach prezentu to zawsze jest zadowolony
Stary 2012-07-13, 23:47   #80
Elfir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 842

M篹czy幡i maj bardziej praktycznie ni my podej軼ie do prezent闚.

M鎩 lubi nietypowe, rzadkie s這dycze.
No i gry

Kiedy stw鏎ca sk豉da ten 鈍iat, mia mn鏀two znakomitych pomys堯w, jednak uczynienie go zrozumia造m jako nie przysz這 mu do g這wy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-13 o 23:48
Elfir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-15, 15:37   #81
irreal
Raczkowanie

Dzi瘯uj bardzo za wszystkie wypowiedzi. =)
Stary 2012-07-15, 15:42   #82
yes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yes Poka wiadomo嗆
ja swojemu na 22 urodziny, kt鏎e si zbli瘸j wielkimi krokami ( ) kupilam sportowe spodenki z nike w tk maxxxie i 2 pary bokserek z Bench. zamierzam doda do tego jak捷 niespodziank - jak b璠zie pogoda to zabior go z kocykiem owocami i picolo w plener jak pogody nie b璠zie- to postaram si zrobi tort

dokupi豉m jeszcze do tego maszynki do golenia gillete mach 3
i s這dycze
Stary 2012-07-16, 18:00   #83
tasiulek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 130

Cytat:
Z przymru瞠niem oka mo瞠 w御y samochodowe http://www.motokobiety.pl/Byly,juz,r...,wasy,657.html

Ale tak na serio to ja kiedy mojemu kupi豉m tak bez okazji w sumie zestaw narz璠zi cieszy si jak gwizdek. A kiedy podczas wakacji widzia豉m jego uwielbienie do gofr闚 i przy najbli窺zej okazji kupi豉m mu gofrownic o tym 瞠 prawie wyl康owa豉m z g這w w suficie bo tak si cieszy nie wspominam Warto po prostu czasami zapami皻a co tam sobie mruczy pod nosem
tasiulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 11:52   #84
malakalam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Perfumy, poniewa w ko鎍u to przede wszystkim my w帷hamy naszych facet闚, wi璚 wiemy, jak maj pochnie
malakalam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 13:57   #85
yes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malakalam Poka wiadomo嗆
Perfumy, poniewa w ko鎍u to przede wszystkim my w帷hamy naszych facet闚, wi璚 wiemy, jak maj pochnie
u mnie by豚y z tym problem, bo moje typy m瘰kich zapach闚 zazwyczaj nie odpowiadaj nosowi t篙a, dra積i go i nie m鏬豚y ich u篡wa

wi璚 akurat je郵i chodzi o perfumy to w moim przypadku powinni鄉y niby zaj嗆 do perfumerii, popatrze, wytypowa no i zapami皻a za kt鏎ymi byli鄉y oboje i wtedy mog豉bym je kupi
Stary 2012-07-18, 18:27   #86
eveline2012
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Mo瞠 si przyda -prezenty, kt鏎e da豉m mojemu t (jest w tym samym wieku):
-na urodziny: wszystkie mo磧iwe smaki czekolady milka zapakowane w kartonik z wst捫eczk + ciep造 szalik
-na gwiazdk: perfumy CK in2u + w豉snor璚znie robione pierniki w kszta販ie renifer闚, choinek i gwiazdek
-na walentynki: czekoladowe ciasteczka w kszta販ie serduszek, kt鏎e ozdobi豉m pisakami - na ka盥ym by豉 literka ze s堯w 'kocham ci' + jack danniels
-na wielkanoc: koszula + jajka kinder niespodzanki w這穎ne w pude趾o od zwyk造ch jajek :p

teraz zastanawiam si nad rocznic.
Stary 2012-07-19, 12:09   #87
Ver88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

We si pochwal co mu w ko鎍u kupi豉? :P
Ver88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-19, 17:16   #88
yes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eveline2012 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 si przyda -prezenty, kt鏎e da豉m mojemu t (jest w tym samym wieku):
-na urodziny: wszystkie mo磧iwe smaki czekolady milka zapakowane w kartonik z wst捫eczk + ciep造 szalik
-na gwiazdk: perfumy CK in2u + w豉snor璚znie robione pierniki w kszta販ie renifer闚, choinek i gwiazdek
-na walentynki: czekoladowe ciasteczka w kszta販ie serduszek, kt鏎e ozdobi豉m pisakami - na ka盥ym by豉 literka ze s堯w 'kocham ci' + jack danniels
-na wielkanoc: koszula + jajka kinder niespodzanki w這穎ne w pude趾o od zwyk造ch jajek :p

teraz zastanawiam si nad rocznic.
genialne, musz zgapi na Wielkanoc
Stary 2012-07-20, 15:22   #89
irreal
Raczkowanie

Co kupi豉m ? A no troszk plany si pozmienia造. Zobaczymy si dopiero w pa寮zierniku (a urodziny mojego ukochanego s w sierpniu) wi璚 troch grubo po urodzinach. I zastanawiam si teraz jak to by wygl康a這, 瞠 tak po czasie. My郵, 瞠 zamiast prezentu zaprosz Go gdzie (na co pysznego czy co) . A je郵i zdecyduj si na podarunek to b璠zie to bluza + jaki trunek 瞠by opi okazj.
Stary 2012-07-24, 14:19   #90
Your Florence
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

ja kiedy podarowa豉m swojemu ch這pakowi czarne nie鄉iertelniki z naszymi imionami ucieszy si
Your Florence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這pak, niespodzianka, prezent, urodziny

Nowe w徠ki na forum Prezenty

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-06-26 22:32:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.