Prezent dla narzeczonego. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-29, 18:18   #31
ostatnia_sprawiedliwa
Przyczajenie

Dot.: Prezent dla narzeczonego

A to któryś facet nie lubi sportu? Jak napiszesz konkretnie jaką dyscyplinę, to czy woli uprawiać czy tylko oglądać, to będzie łatwiej...
ostatnia_sprawiedliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 20:41   #32
surrealistyczne
Przyczajenie

Prezent dla polonistki :)

Jestem właśnie w klasie maturalnej i wraz ze znajomymi z grupy zaczęliśmy się powoli zastanawiać co możemy sprezentować naszej kochanej wychowawczyni Nie chcemy, żeby były to banalne kwiaty, pióra, książki czy czekoladki. Jest kobietą w średnim wieku, panną, miłośniczką sztuki (każda nasza wycieczka klasowa nie obejdzie się bez odwiedzenia teatru bądź opery). Całkowicie się temu oddała. Myśleliśmy też nad biletem na jakiś występ tylko nie wiemy jak trafić w jej gusta. Wiem, że jeszcze bardzo wcześnie ale bierzemy pod uwagę kosztowny prezent, więc lepiej byłoby gdybyśmy zaczęli się powoli składać. Wtedy tego tak nie odczujemy Z góry dziękuję za pomoc
surrealistyczne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:15   #33
kisielova
ReklaMO(D)żerca.

Dot.: Prezent dla polonistki :)

Cytat:
Napisane przez surrealistyczne Pokaż wiadomość
Jestem właśnie w klasie maturalnej i wraz ze znajomymi z grupy zaczęliśmy się powoli zastanawiać co możemy sprezentować naszej kochanej wychowawczyni Nie chcemy, żeby były to banalne kwiaty, pióra, książki czy czekoladki. Jest kobietą w średnim wieku, panną, miłośniczką sztuki (każda nasza wycieczka klasowa nie obejdzie się bez odwiedzenia teatru bądź opery). Całkowicie się temu oddała. Myśleliśmy też nad biletem na jakiś występ tylko nie wiemy jak trafić w jej gusta. Wiem, że jeszcze bardzo wcześnie ale bierzemy pod uwagę kosztowny prezent, więc lepiej byłoby gdybyśmy zaczęli się powoli składać. Wtedy tego tak nie odczujemy Z góry dziękuję za pomoc
Panna, ale czy ma kogoś? Bo z biletami to jest tak, że powinno się dawać podwójne (usłyszałam coś takiego na studiach licencjackich, nie wiem czy ma to jakieś odniesienie do SV).
Może bilety na jakąś wielką premierę w okolicach maja? Albo można dowiedzieć się, czy jest możliwość wykupienia bonu na bilet, nie konkretnego biletu, na konkretne przedstawienie. Wtedy kobieta sama zdecyduje na co pójdzie.
kisielova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 09:46   #34
lapida
Wtajemniczenie

Dot.: Prezent dla polonistki :)

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Panna, ale czy ma kogoś? Bo z biletami to jest tak, że powinno się dawać podwójne (usłyszałam coś takiego na studiach licencjackich, nie wiem czy ma to jakieś odniesienie do SV).
Może bilety na jakąś wielką premierę w okolicach maja? Albo można dowiedzieć się, czy jest możliwość wykupienia bonu na bilet, nie konkretnego biletu, na konkretne przedstawienie. Wtedy kobieta sama zdecyduje na co pójdzie.
o, dokładnie, woucher

Tagi
narzeczony, obraczka, prezent, prezent dla narzeczonego, srebro

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości