Krępujący prezent od rodziców TŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-12, 18:44   #31
201706190936
Konto usunięte

Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Kolor Bzu, podejdź do tego z luzem To tylko koszulka nocna Fajny prezent to taki prezent który odpowiednio zostanie "użyty" Więc sama przyznaj że trafili w sedno

Ostatnio rozmawiam z teściową o mężczyznach (a jakże!) i pytam jej jak ona sobie radzi z teściem - facet ma czasem wybuchowy charakter - a ona mi mówi "są takie kobiece sztuczki i ty o nich dobrze wiesz ..."
Kobieta lat 74
201706190936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:59   #32
coffee
and cigarettes

Jak dla mnie - kupili Ci piżamę, tylko trochę bardziej kobiecą niż spodnie i koszulka. A to dla mnie prezent z tej samej kategorii, co kapcie czy skarpetki.

Pytasz co dalej - wg mnie nic. Podziękowałaś, pouśmiechałaś się i tyle. Nie wydaje mi się, by istniał przymus komentowania prezentów po czasie.Ja bym zignorowała temat. Gdyby zapytali "jak się śpi w koszulce?", powiedziałabym "dobrze/bardzo wygodna/trochę chłodno jest, więc jeszcze nie miałam okazji"/cokolwiek innego - i tyle.
coffee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:03   #33
Minna
PURRFECT FLERKEN

A ja nie widzę w tym nic niestosownego. Ot kobieca koszulka.

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:09   #34
201803290936
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 1

Bardzo dziwny prezent biorąc pod uwagę kim są darczyńcy dla obdarowanej. Sorry, ale jednak seksowna bielizna (bo koszulka nocna jest elementem bielizny) to nie jest coś, co należy rozdawać na prawo i lewo praktycznie obcym osobom. Poczułabym się... nie wiedziałabym, czy akurat mieli to na zbyciu, czy mieli coś na myśli (bo jakaś myśl każdemu prezentowi jednak przyświeca).

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
poczułabym się dziwnie. mimo że mam całą szufladę fikuśnej bielizny, to nie chciałabym dostać ani od własnych rodziców, ani od rodziców tż-ta takiego prezentu
mam z tyłu głowy zakorzenione jakieś takie standardy co komu dać na prezent i `seksowna bielizna` jest bardzo daleko od kategorii `rodzice`.
To samo. Dla mnie to takie spoufalanie się na siłę.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:15   #35
Bananalama
jestę wieszczę

Wpisy w blogu: 2

Ja bym się czuła jednak zażenowana. To nie są tak bliskie osoby, żeby obdarowywały człowieka czymś tak osobistym. Dla mnie bielizna to intymny prezent zarezerwowany dla osób, które są ze sobą blisko, a nie obojętnie kogo.

*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:15   #36
Capresse
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek i tytuł są mega dziwne, ale to nie jest troll. Ot muszę się wygadać bo w sumie nie za bardzo wiem, co mam myśleć i jak zareagować.
Miałam niedawno urodziny i tak się akurat złożyło, że kilka dni po nich byliśmy umówieni z rodzicami TŻ, że do nas przyjdą (bez okazji, nie mówiłam im, że mam urodziny czy coś).
Przyszli, było bardzo sympatycznie i okazało się, że mieli dla mnie prezent (chyba TŻ się wygadał, że miałam urodziny). Generalnie chłopak powiedział, że sam był zdziwiony bo wcześniejsze jego partnerki jakoś za bardzo prezentów od jego rodziców nie dostawały (chyba, że czekoladki jakieś czy mały drobiazg).
W każdym razie moje pierwsze zdziwienie nastąpiło, gdy zobaczyłam torebkę prezentową z Intimissimi. Ale pomyślałam sobie, że może piżamka jakaś czy coś. Podziękowałam, a jak wyszli to rozpakowałam torebkę, a w środku była taka mega seksowna koszulka (opięta, z koronką na piersiach i w ogóle, choć w bardzo dobrym guście) TŻ się zaczął śmiać i powiedział, że nie spodziewał się, że rodzice coś takiego wymyślą, a ja w sumie nie wiem co o tym sądzić.
Tzn. bardzo fajnie, że pomyśleli o prezencie i że trafili z rozmiarem (jeszcze sms-a dostałam od jego mamy z pytaniem czy dobry rozmiar wybrała) a mi jakoś tak głupio... No bo rozumiem taki prezent od chłopaka, czy przyjaciółki ale od rodziców partnera?
No i nie wiem jakoś jak to odebrać Jakbyście zareagowały na moim miejscu?

Haha, to chyba zależy od rodziców TŻeta. Ja np dostałam od ojca TŻeta - czarną koronkową koszulkę z puszkami, typowo burdelową. Kupił swojej kobiecie, okazało się że nie pasuje więc uznał, że da mi. Pierwszy szok - "O jaaa, tacy starzy a kupują takie seksi szmatki?" Też byłam zdziwiona otwierając paczkę no ale w sumie - nie mamy po 16 lat. Pogratulować rodzicom swobody i dobrego gustu.

A tak ogólnie to chyba zależy od relacji - jeżeli rodzice są nowocześni, otwarci na każdy temat, przyjaźnie nastawienie to dlaczego mamy traktować taki prezent jako coś złego i niestosownego?

Edytowane przez Capresse
Czas edycji: 2014-11-12 o 19:18
Capresse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:24   #37
ARAKSJEL
Hrodebert

Eee ta koszulka jest spoko ,normalna dość stonowana ,pewnie się matce tż spodobała i kupiła ,krępująco by było jak by ci teściunio fundnął takiego prezenta.
ARAKSJEL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:25   #38
201803080934
Konto usunięte

Cytat:
Oczywiście nie mogę jej znaleźć w internecie
Ma krój bardzo podobny do tej, tylko że jest cała czarna i koronka jest bardziej przezroczysta
http://world.intimissimi.com/product...ategoryId=5322
ee w zasadzie to nie nazwałabym tego mega seksownym tak opisałaś w pierwszym poście tę koszulkę, że wyobraziłam sobie bardziej coś w tym stylu

https://www.fast deal.pl/files/images/1%28608%29.jpg

to co dostałaś wygląda na zwykłą krótszą koszulę nocną
201803080934 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:29   #39
GrumpyCat
Wredny kotecek

Szczęście w nieszczęściu, że rozpakowałaś prezent po ich wyjściu. Wyjmując przy nich chyba zapadłabym się pod ziemię :P Trochę kicha prezent fakt, ale już raczej nic nie zrobisz bo co możesz
GrumpyCat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:32   #40
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiście nie mogę jej znaleźć w internecie
Ma krój bardzo podobny do tej, tylko że jest cała czarna i koronka jest bardziej przezroczysta
http://world.intimissimi.com/product...ategoryId=5322

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Mam nadzieję
Też się nie spodziewałam, chociaż fakt faktem, że jego mama sama ubiera się bardzo kobieco, dużo ćwiczy (ma boską figurę). Dużo gadamy zawsze o ciuchach, kosmetykach, może wzięła sobie do serca jak jej się skarżyłam, że ciężko utrafić mi na coś ładnego w moim rozmiarze (choć o nocnym outficie nigdy nie rozmawiałyśmy )
- o matko, ja tam niczego zbereźnego w tym stroju nie widzę, ot ładna i kobieca koszula nocna.

- o, a do tego ważne też jest, jakie ma się skojarzenie, gdy ktoś mówi "rodzice męża/TŻ-"- ktoś będzie widział mocno konserwatywnie i mało kobieco ubraną kobietę,ot starsza już pani, a może ta matka wyglądać tak, jak opisuje Kolor Bzu.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-11-12 o 19:34
madana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:47   #41
201803290936
Konto usunięte

Koszulka nieco mniej seksowna, a bardziej klasyczna, niż sobie wyobraziłam, ale podtrzymuję: pewnych rzeczy się prawie obcym sobie osobom nie kupuje (a nawet i znanym nie wypada). Prezent ma sprawić radość i jednocześnie nie być krępujący, czy kłopotliwy dla obdarowywanego. Ten prezent niestety krępujący jest i jednak dla mnie to bycie nowoczesnym i otwartym na siłę.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:04   #42
xfrida
Zakorzenienie

Może teść kupił teściowej ale była zamala to oddali tobie ;-)
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:09   #43
Villga
Zadomowienie

Moim zdaniem to po prostu ładna koszulka nocna. Gdybyś dostała same koronki ze stringami to co innego. Albo przedwojenne pantalony na przyklad Myślę też, że dużo zależy od tego jacy tak w ogóle są rodzice Tz. Ale skoro piszesz, że jego mama to równa babka to po prostu bym się cieszyła.
Villga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:29   #44
skazana_na_bluesa
.

myślę, że niepotrzebnie roztrząsasz.

skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 22:18   #45
Alex1771
BAN stały

Co jak co ale mamusia dba i o ciebie i o syna
Podziękuj bardzo mi by sie spodobał taki
Alex1771 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 22:44   #46
Loisto
Rozeznanie

Oj tam oj tam, wolałabym taką koszulkę niż dwa małe ręczniki z Ikei i obleśną maskotkę (tak, dostałam, niestety...)

Loisto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 22:49   #47
phideaux
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Może teść kupił teściowej ale była zamala to oddali tobie ;-)
To samo pomyślałam, że może mieli koszulkę na zbyciu i pomyśleli o Tobie ;-)

A koszulka jest dość grzeczna, więc też nie ma co przesadzać W sumie wolałabym dostać coś takiego, niż coś do kuchni :P
Stary 2014-11-12, 23:15   #48
liselotta
lise-kotta

moim zdaniem chcieli ci po prostu kupić coś ładnego i kobiecego. koszulka z opisu brzmiała "groźniej" i bardziej demonicznie niż w rzeczywistości.
byłabym zaskoczona takim prezentem, ale nie roztrząsałabym tego za bardzo.
jakby mieli dalej wręczać ci tylko prezenty w takim klimacie, to wtedy bym zareagowała.
liselotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 23:56   #49
tyene
Zakorzenienie

Ja bym się czuła zażenowana. Czym innym jest dla mnie np. karta prezentowa do sklepu z bielizną, czym innym jest to, kiedy ktoś wybiera rzecz, która ma na mnie leżeć. Jakoś tego nie widzę - bielizna to nie szalik, to coś bardzo osobistego, i nie chciałabym, by mama albo ojciec mojego TŻ zastanawiali się, czy będzie mi pasować czarna koronka i czy w coś wejdę lub czy nie będzie za duże. No nie. Co innego moim zdaniem bon prezentowy czy karta prezentowa.

Btw. koszulka śliczna, chociaż temat nie o tym.

Ale nic mnie już chyba nie zdziwi, w Stanach słyszałam o kupowaniu parze młodej prezentu w rodzaju lubrykant i inne akcesoria do nocy poślubnej. Sorry, dla mnie to obrzydliwe, naprawdę. Nie, że lubrykanty są obrzydliwe , ale że jakaś ciotka chodzi i wybiera i pakuje, żeby jej siostrzeniec i jego nowa żona mieli "miły czas razem".

Edytowane przez tyene
Czas edycji: 2014-11-12 o 23:57
tyene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 00:55   #50
niebieskie_oczko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ee w zasadzie to nie nazwałabym tego mega seksownym tak opisałaś w pierwszym poście tę koszulkę, że wyobraziłam sobie bardziej coś w tym stylu

https://www.fast deal.pl/files/images/1%28608%29.jpg

to co dostałaś wygląda na zwykłą krótszą koszulę nocną
Zgadzam się
Jak dla mnie to kobieca piżamka niż seksowna bielizna
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 02:55   #51
2016050952
Konto usunięte

Nie widzę problemu. Koszulka jest gustowna i subtelna, to nie jakiś outfit z sex shopu.
Ja lata temu dostałam od mamy faceta komplet stringów z Koniakowa, dość fikuśnych A nie jesteśmy w kumpelskiej komitywie.
2016050952 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 08:30   #52
cava
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu. Koszulka jest gustowna i subtelna, to nie jakiś outfit z sex shopu.
Ja lata temu dostałam od mamy faceta komplet stringów z Koniakowa, dość fikuśnych A nie jesteśmy w kumpelskiej komitywie.
Też kiedyś dostałam od teściówki 2 pary mocno fikusnych stringów z koronkami itp.
Potem się wygadała ze była na zakupah z młodszymi koleżankami, one polazły do jakiegoś sklepu gdzie tego było i kupowały sobie, to wpadła na pomysł ze mnie kupi na gwiazdkę.

W sumie to każdy wie co ludzie ze sobą robią, i nie ma co udawać że się nie wie i nie robi.

Ta koszulka w porównaniu do stringów jakie dostałąm to prawie że barchanowwa piżama

sklerotnik funkcjonalny

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 08:51   #53
pani_charlotte
Raczkowanie

O kurcze, ta koszulka nie jest mega seksowna. Ja bym rzekła, że to taka klasyczna kobieca koszula i raczej dla zachowawczych kobiet

pani_charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 08:57   #54
Luba
Zakorzenienie

Kolor Bzu, to co wkleilas to halka a nie koszulka nocna

Moze oni Ci po prostu elegancka halke kupili a nie koszulke nocna?

A nawet jesli to koszulka, to naprawde nie rozumiem zdziwienia czy zazenowania, dziwne to dla mnie.

Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:36   #55
Minna
PURRFECT FLERKEN

Również nie wiem co w tym takiego zbereźnego koszulka z linka jest całkiem niewinna. To nie pas do ponczoch + gorset. ;d

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:37   #56
PrincessMadeleine
Zadomowienie

Kurcze ja tez sobie inaczej wyobrazalam seksowna koszulke. To jest moim zdaniem dosc zachowawcza koszulka nocna, gdzies pewnie mniej wiecej przed kolano (tak mi sie wydaje).
Jakbym dostala taka jak ta to jednak bym nie byla zawstydzona. Ta sama liga jak pizamka z t-shirtem i spodenkami wiec nie ma problemu. Co do seksownej bielizny zdania nie zmienilam - wstyd i zazenowanie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
PrincessMadeleine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:38   #57
201607050913
Konto usunięte

Szczerze? Ja bym pomyślała, że teściowa dostała od kogoś i jej nie chciała, tzn nie że brzydka tylko np. nie czuła się ze względu na wiek.
201607050913 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:44   #58
2016070953
Konto usunięte

czułabym się zażenowana :/
2016070953 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:50   #59
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Dla mnie nic nadzwyczajnego. Tylko dobrze o nich świadczy wybór takiego prezentu. Mogliby standardem polecieć i wełniane skarpety kupić, a wybrali coś, co powinno spodobać się młodej dziewczynie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 10:05   #60
Kolor Bzu
Zakorzenienie

Dziewczyny ja nie dostałam tego tylko coś podobnego. Jest obcisła a koronka na piersiach prześwitująca, ot nie znalazłam zdjęcia tego w internecie. I jak pisałam jest gustowna niemniej seksowna.
Byłam po prostu ciekawa czy inne z Was też takie prezenty dostają bo nigdy wcześniej od rodziców jakiegokolwiek partnera nie dostałam prezentu z takiej serii;-)

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Poza tym wychodzi też to, że mam inne standardy seksowności. Dla mnie właśnie obcisła przed kolano z prześwitująca koronką tu i tam jest bardziej kusząca niż cała wycięta i prześwitująca bo to drugie jest dla mnie już często niesmaczne a nie seksowne.
Cieszę się ze gust kobieta ma dobry a jednak biorąc pod uwagę że jestem z TŻ niecały rok to jakoś pomyślałam że za wcześnie na takie prezenty. Ale widzę że nie mam co roztrząsać tylko cieszyć się i korzystać;-)

Tagi
prezent, rodzice, teściowie

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości