Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 11:52   #61
Kindka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Pytacie jak miłość i zdrowie połączyć,
a dla mnie ich się nie da rozłączyć...
Jeśli się kocha, to dba się o zdrowie,
bo chce się być przy drugiej osobie!
Chce się pomagać jej w każdej chwili,
więc trzeba zdrowym być moi mili!
Ja w moim związku dbam o nas dwoje,
a dzięki temu się chorób nie boję.
Zdrowe śniadania, kolacje, obiady,
sport i spacery - to dobre rady.
No a poza tym częste badania
i można stronić od chorowania.
Podobno miłość uzdrawia znacznie,
dla mnie to pewne jest jednoznacznie!
Gdy się kochanym jest oraz kocha,
no to nie tylko sama radocha,
ale też motywacja do tego,
aby mieć życia dużo zdrowego!
Wspólne wycieczki i sporty wspólne
to będą rzeczy takie ogólne...
i motywacja swego partnera,
aby się badał, ta troska szczera
tylko prowadzić może do zdrowia.
A do znanego wszystkim przysłowia,
że w zdrowym ciele będzie duch zdrowy,
tutaj dopisze swoimi słowy:
człowiek kochany ma zdrowe ciało.
A to tak wiele, choć słów tak mało!
Kindka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 13:54   #62
mamabeksy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Miłość i zdrowie –to niby dwie zupełnie odrębne rzeczy a jakże ze sobą powiązane. Obie na co dzień zazwyczaj nie doceniane dopiero, gdy utracone zauważamy jak dla nas ważne.
Miłość prawdziwa bywa różna i może mieć różnych adresatów, może to być miłość do dzieci, rodziców, męża czy rodzeństwa, ale zawsze tak samo prawdziwa i niezmienna w swej istocie. Czasami zadbana kwitnie każdego dnia coraz mocniej i piękniej a czasami pozostawiona sama sobie, niepielęgnowana traci na sile. Miłości nie da się dotknąć, zważyć, zmierzyć, dlatego w życiu codziennym i zabieganiu tak często o niej zapominamy. Zaniedbana może osłabnąć i niestety pomału się ulatniać. Tak samo jest ze zdrowiem. Gdy o nie dbamy każdego dnia wtedy nam dopisuje, czujemy się dobrze i nic nam nie dolega. Jeśli jednak przestaniemy o nie dbać zaczyna nam szwankować, zaczynamy czuć się źle. Dopiero wtedy dociera do nas, że nam zależy i znowu zaczynamy dbać i pielęgnować zarówno miłość jak i zdrowie. Wspaniale jeśli nie jest za późno na ratowanie zarówno jednego jak i drugiego.
Dlaczego więc nie doceniamy tego co mamy od losu? Bo zapomnieliśmy jak to jest cieszyć się z tych najdrobniejszych rzeczy. Sama jestem na to najlepszym przykładem, gdyż dopiero tragedia, która się wydarzyła kilka lat temu otworzyła mi oczy na to co naprawdę się liczy w życiu. W moim przypadku wszystko zakończyło się szczęśliwie i po kilku miesiącach nasze życie wróciło do normy, a w zasadzie nie wróciło. Zmieniło się. Zmieniło się niemal wszystko. Wraz z mężem nauczyliśmy się swej miłości na nowo, bez pośpiechu i bez pretensji. Zaczęliśmy wreszcie ze sobą szczerze rozmawiać a nie wymieniać informacje jak do tej pory. Żyjemy razem a nie obok siebie. Czerpiemy z każdego dnia wszystkie pojedyncze chwile. Żyjemy pełnią a nie przemijamy. A przede wszystkim dbamy o te dwa dary, które dostaliśmy by nie marnować ich tak jak wcześniej. Gdybyśmy nie utracili zdrowia nie odkrylibyśmy jak ważna jest dla nas miłość.
A więc jak łącze miłość i zdrowie w swym życiu? Nie pozwalam by zostały zapomniane i zepchnięte na boczne tory, bo kolejny raz mogą nie wrócić. Pamiętajcie o tym każdego dnia, bo to, że czegoś nie widać nie znaczy, że tego nie ma.
mamabeksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:13   #63
karolina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Najważniejsza jest miłość do siebie. Jeśli siebie zaakceptuję, wtedy będę w pełni umiała obdarzyć miłością swoich bliskich. Miłość nie tylko zmienia postrzeganie świata, ale może też przynieść wiele korzyści dla zdrowia. Wege, fit i eko to nie chwilowy kaprys. To sposób na zdrowie. A jeśli znajdzie się obok człowiek, który myśli i czuje to samo, dochodzi do tego miłość i szczęście. Będąc w związku bardziej dbam o swoje zdrowie, bo chcę podobać się partnerowi i jak najdłużej z nim być. To również działa w drugą stronę. W moim przypadku ukochana osoba sprawia, że zaczęłam zdrowiej żyć. Wprowadziłam dietę opartą na owocach, warzywach i rybach. Odkryłam zupełnie nowe smaki. Nie pijemy alkoholu. Jedynie wieczorem ograniczamy się do wzniesienia toastu za naszą miłość kieliszkiem czerwonego wina. Razem spędzamy czas na aktywnym wypoczynku. Biegamy, chodzimy na basen, jeździmy na rowerze. To nie tylko umacnia naszą miłość, ale również poprawia się nasza kondycja i samopoczucie. Miłość również uzdrawia. Seks jest wzmacniającą i spalającą aktywnością fizyczną, dzięki której zachowujemy sprawność i łatwiej utrzymujemy prawidłową masę ciała. Płyną z tego same korzyści: nic nie kosztuje, nie ma żadnych skutków ubocznych i obydwoje z partnerem czerpiemy z tego radość. Nie zapominamy też o badań kontrolnych i regularnych wizytach u lekarza. Badania profilaktyczne są ważne w każdym wieku. Wykonywane regularnie mogą uchronić przed schorzeniem lub pomóc w prawidłowym oraz szybkim zdiagnozowaniu pierwszych zmian chorobowych. „All you need is love” śpiewali Beatlesi i wygląda na to, że ta piosenka nie straciła na swojej aktualności i nigdy nie straci....
karolina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 09:09   #64
fajnarenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Cóż byłoby warte życie bez Miłości? Cóż byłoby warte życie bez zdrowia?
Miłość i Zdrowie to wartości niezbędne aby być w życiu szczęśliwym. Dlatego tak ważne jest aby o nie dbać i się o nie troszczyć bo tylko gdy idą w parze ze sobą dają człowiekowi pełnię zadowolenia. Zrozumiałam to kilka lat temu gdy razem z mężem zaczęliśmy się starać o dziecko i okazało się że nie jest to takie proste. Poza oczywistymi badaniami profilaktycznymi, które systematycznie wykonywałam i wykonuję, do których również zachęca mnie mój mąż, kluczowa okazała się zmiana stylu życia. Razem z mężem zaczęliśmy się zdrowo odżywiać, zaczęliśmy wspólnie uprawiać sport, zaczęliśmy więcej ze sobą rozmawiać co nas odstresowywało po ciężkich dniach pracy.
To wszystko co robimy razem, niezależnie czy jest to wspólne przygotowywanie posiłków, bieganie, pływanie czy jazda na rowerze lub zwykły spacer na świeżym powietrzu, to wszystko poprawia nie tylko nasze Zdrowie ale również umacnia naszą Miłość. Wierzę, że dzięki temu mogę cieszyć się dobrym Zdrowiem, wspaniałą Miłością jak również naszym wielkim szczęściem jakim jest mała Hania...
fajnarenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 10:31   #65
19790411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Jak się chce - to wszystko można pogodzić. W dzisiejszym zabieganym świecie ciężko znaleźć czas na cokolwiek. A z drugiej strony, patrząc na Facebook, Instagram itp. widząc, ze ludzie poświęcają czas na media społecznościowe, więc ten czas mieć muszą...
Ja zdrowie i miłość postanowiłam połączyć. Razem z mężem ćwiczymy: biegamy, jeździmy na rowerze, pływamy... Mamy okazję wspólnie spędzić czas i zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowo wzajemnie się motywujemy i wspieramy. Spędzając razem czas też obserwujemy siebie na wzajem. Widzimy, gdy zachodzą jakieś zmiany w nas, gdy któreś - w zasadzie bez powodu - szybko się męczy, ma mniej siły... Możemy wtedy szybko zareagować, namówić na wizytę u lekarza.
Dużym wsparcie był dla mnie mąż gdy zachorowałam tak poważniej. Woził mnie po lekarzach, wspierał, opiekował się mną, domem i dzieckiem. Podnosił mnie na duchu - nie dał, bym się załamała. Dzięki niemu pokonałam chorobę i teraz, po takich przejściach wiemy jak ważna jest profilaktyka - dlatego wykupiliśmy6 pakiety medyczne dla całej rodziny i korzystamy z nich - robimy badania wg zaleceń lekarzy, zdrowo się odżywiamy i dbamy o siebie wzajemnie.
19790411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 10:49   #66
Jaril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Zostałam wychowana z silnym poczuciem wstydu i jako nastolatka a poźniej młoda kobieta, nie miałam nikogo, kto mógłby uświadomić mnie o tym, jak ważne jest zdrowie intymne. Zrobiły to dopiero problemy, które napotkaliśmy z partnerem podczas starań o poczęcie dziecka. Okazało się, że spełnienie marzeń o założeniu rodziny jest trudniejsze niż myśleliśmy. Teraz kiedy patrzę na pięciomiesięcznego Cześka, widzę jak ogromna zmiana dokonała się w naszym związku, jak poznaliśmy się i jak bardzo zyskało nasze wzajemne zaufanie. Przez wizyty u ginekologa, suplementy, zmianę nawyków żywieniowych, trybu życia przechodziliśmy razem. Byliśmy na badaniu nasienia, analizując wyniki linijka po linijce, próbując zrozumieć genetykę i biologię, którą oboje lekceważyliśmy w szkole. Wieczorami - starając się nie obudzić teściów - kochaliśmy się z miłością, pragnieniem, strachem... i płaczem, kiedy pojawiała się kolejna miesiączka. Ja tłumaczyłam mu czym jest cykl, dni płodne, testy i połykany przeze mnie dupchaston. On o operacji w okolicy pachwin, która mogłaby mieć znaczenie i całej masie dolegliwości, którymi wciąż się przejmowaliśmy. Osobiście uważam, że wzajemna troska o zdrowie powinna wykluczać tematy tabu i cieszę się, że stało się tak z nami. Wszystkim kobietkom życzę cierpliwości, rozsądku i spotkania kogoś, kto WAS zrozumie, albo przynajmniej się postara, bo dobrze wiemy, że facet to jednak facet
Jaril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 16:58   #67
katarzynek007
Przyczajenie
 
Avatar katarzynek007
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Kobiety są silne i kruche jednocześnie, to one często nadają ton i tworzą fajną atmosferę we własnych domach czy pracy. Jednak bardziej dbają i myślą o wszystkich dookoła niż o samych sobie, a przecież gdy to kobieta zaczyna chorować, często "sypie" się dom, dzieci, życie osobiste i praca - po prostu wszystko naraz.
Dlatego według mnie wszystko zaczyna się od miłości do samego siebie, co przejawia się szacunkiem, łagodnością, troską i opieką względem własnej osoby. Tylko dzięki wnikliwej obserwacji swojego organizmu mogę stwierdzić, czy dobrze się czuję, czy jednak coś mi dolega i wtedy zareagować, idąc na badania kontrolne.
Chociaż wiem, że we współczesnym zabieganym świecie, gdzie trzeba "ogarnąć" wszystko i jeszcze więcej, a zbyt wiele spoczywa na barkach kobiet, zauważenie samej siebie i swoich potrzeb, w tym przede wszystkim zdrowotnych, może być bardzo trudne, to jednak warto. Bo od naszego zdrowia i szczęścia zależne jest zdrowie i szczęście naszych bliskich!
katarzynek007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 07:35   #68
popilnuj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 107
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

MIŁOŚC I ZDROWIE?
To dla mnie jedność. SPORT.
Miłość do sportu, do zawodów bikini fitness - które pochłonęły mnie w całości, do kształtowania własnej sylwetki, własnego ciała, organizmu, postrzegania świata i świadomości własnego 'ego'. Zdrowie - produkty pełne wartości, samorealizacja, ambicja, zdrowe podejście do życia, jedzenia, sportu i samej siebie.
Wymaganie więcej przy zachowaniu rozsądku. Ciężkie treningi siłowe, sztangi, hantle, kettle - plus moc endorfin, powroty w podskokach, chęć wstawania o poranku. Radość z życia, miłośc do zdrowia i zdrowie do miłości!!
popilnuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 12:36   #69
dziesiona10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Kocham mojego narzeczonego, a zarazem przyszłego męża, dlatego zależy mi na zdrowiu nas obojga. Miłość z dbaniem o zdrowie, łączę poprzez gotowanie zdrowych posiłków dla nas, ale także poprzez profilaktykę. Staram się pamiętać o profilaktycznych wizytach u lekarza. Najważniejszy dla nas jest również relaks. Czynniki stresogenne powodują wiele chorób, dlatego staramy się znaleźć czas również na odpoczynek w natłoku codziennych spraw. Z myślą o zdrowiu zaczęliśmy również trenować bieganie od kilku tygodni. Myślę, że miłość jest kluczem do zdrowia. Jeżeli kochamy drugą osobą, zależy nam na jej zdrowiu, ale jednocześnie dbamy również o swoje, ponieważ nie chcemy stracić siebie nawzajem.
dziesiona10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 13:43   #70
misiabebe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Dbanie wzajemne o zrdowie partnera i swoje jest wyrazem miłości. Jest to nierozłączna część codzienności. Od dbania o zdrową dietę i aktywność fizyczną po pilnowanie, czy przypominanie o badaniach cyklicznych i reagowanie jesli zauważy się nietypowe objawy u bliskiej osoby - tak powinno być w każdym związku <3
misiabebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 21:50   #71
kajaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Jestem po operacji kręgosłupa i mam malutkiego synka który ciągle chce być na rękach. Ból sprawia zawroty głowy, drętwienia. Ale ważniejszy jest ON i jego potrzeby. Kocham go bezgranicznie.
kajaxd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-02, 08:26   #72
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

W mojej rodzinie od lat powtarzany jest jeden zwrot "pamiętaj, że teraz jesteś mamą/tatą".... Jako pierwszy usłyszał go mój Tata od swojej teściowejczyli mojej ukochanej Babuni, gdy uznała, że rozwija rodzinnym fiatem 126p zbyt zawrotną prędkość I nie miało znaczenia czy jechał sam czy z nami...chodziło o fakt, że teraz jest odpowiedzialny już nie tylko za siebie. Z czasem zwrot ten zaczął się rozszerzać i na inne dziedziny życia. Chodziło o pewną i bezpieczną pracę, odpowiedni odpoczynek czy zdrowe odżywianie a z czasem i dbanie o zdrowie. Kiedyś uśmiechałam się po cichu gdy słyszałam to zdanie. Nie rozumiałam go. Od 9 lat jestem mamą...od 2 lat samotną mamą i każdego dnia na nowo uderza mnie zarówno zaszczyt i szczęście bycia mamą jak i ogrom związanych z tym obowiązków. Jednym z nich jest obowiązek dbania o siebie jako o mamę...co roku cytologia i usg piersi... stała walka o bycie w formie, żeby jak najdłużej móc opiekować się i chronić moje dziecko. Wiem, że wypadki chodzą po ludziach, wiem, że mimo badań pewnych rzeczy nie wykryję, nie uniknę. Ale dla mnie dbanie o siebie jest wyrazem miłości do mojej córki na równi z dbaniem o jej zdrowie. Bo aby być z nią w chwilach gdy będzie mnie najbardziej potrzebować muszę być zdrowa ale też i muszę jej wpoić tą zasadę, że dbanie o własne zdrowie jest wyrazem miłości do najbliższych.
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 10:57   #73
aniatry80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Miłość? Zdrowie? Jak łączysz w swoim życiu te dwie rzeczy?
Moje życie to mąż od dwudziestu lat i dwoje prawie dorosłych dzieci.
Już dawno moja rodzina przekonana jest o tym, że bez zdrowia nie możemy w pełni cieszyć się życiem, a co za tym idzie miłością.
Kochamy się nad życie i wspieramy się w dokonywaniu trafnych wyborów w dziedzinie zdrowa.Aby połączyć te dwie rzeczy wystarczy zdrowo się odżywiać, uprawiać sport i od rana witać rodzinę uśmiechem.A wspólne nasze rodzinne bieganie to najlepsze lekarstwo, które umacnia naszą miłość i przede wszystkim zdrowie.
aniatry80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 15:35   #74
AgataD
COMMUNITY MANAGER Klubu Recenzentki
 
Avatar AgataD
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 0
Exclamation Dot.: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!

Moje Drogie,

bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi konkursowe!

Oto lista zwycięzców:

Nagroda główna, czyli voucher rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) na pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym trafi do:

velouria


Dwie nagrody II stopnia, czyli vouchery dla 1 osoby na pobyt na pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym trafią do:

Graszka 34
pewna_mama


GRATULUJEMY!
__________________
Dołącz do grupy Klubu Recenzentki na Facebooku.
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 0 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
AgataD jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-10 15:35:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.