Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-01, 06:47   #1681
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja mam duzy zamrazalnik i tez rozwazam zakup. Mi chodzi o robienie dietetycznych lodow. Bo te kupne to mnostwo cukru. Ale nie mam jeszcze, wiec nie napisze jak dziala.
A sa gdzies podane rozmiary?
Nie wiem czy gdzieś są wymiary, powinny być. Aktualnie nie mamy jej u nas na sklepie, bo bym Ci zmierzyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Znalazłam wysokość 17.5 cm, szerokość pewnie podobna do tej co ma ma 4.8l miski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 07:06   #1682
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
To nieistotne mnie chodzi tylko o to czy nie będzie za dużo stresu z jednoczesnym ogarnianiem remontu i znalezieniem czegoś na wynajem na krótki okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie tego nie rob, nie nadzoruj remontu zdalnie. Serio, ja bym nie nadzorowała tylko mojego TŻ albo ojca. Nie można pozostawić bez nadzoru remontu o wartości min kilkadziesiąt tysięcy zł.
Zdjęcia i filmiki można wysyłać fragmentów, nie oddaje to rzeczywistości. Po drugie nie wszystko musi być dla ekipy problemem, dopóki ty tego nie zobaczysz na własne oczy. Brak nadzoru to może być na etapie np gładzi, ale też nie uważam, że można nie być kilka dni. Moja ekipa też była pro multimedialna, dostawałam zdjęcia i filmy, ale i tak byłam bardzo często, max co 2 dni na miejscu.
Nawet jak będziesz miała umowę i wypisane krok po kroku zadania, nawet najbardziej elementarne kwestie, to nie znaczy, że wszystko będzie ok zrobione. Później z kimś się kłócić to trochę słabo. Nie da się zaplanować absolutnie każdego elementu, zawsze coś się przeoczy, nawet jak ekipa jest bardzo doświadczona.
Wiem, że ludzie nie chwala zazwyczaj, gdyecos idzie dobrze. Ale serio nie znam bardziej legendarnego zawodu, bardziej angażujących anegdot dot zlecenia jakiejkolwiek usługi.
Jeśli chodzi o dojazdy to indywidualna kwestia. Ja bym wynajęła coś blisko remontowanego domu, ale szanuję już swoje zdrowie i mam doświadczenie z przejazdami po Wawie. Ja musiałam jeździć ok 15km e jedną stronę, z pracy miałam ok 10km. Po kilku dniach chciało mi się płakać, pomimo regularnego korzystania z taxi i spania w nich. Na koniec remontu już s ogóle przestałam się odzywać, nie miałam siły na nic. Teraz wzięłabym ok 2 tygodnie urlopu na koniec remontu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 07:07   #1683
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy gdzieś są wymiary, powinny być. Aktualnie nie mamy jej u nas na sklepie, bo bym Ci zmierzyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Znalazłam wysokość 17.5 cm, szerokość pewnie podobna do tej co ma ma 4.8l miski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No wlasnie musi byc taka sama jak tej zwyklej misy. Inaczej nie bedzie pasowac do miksera. Wystarczy wiec wziasc zwykla metalowa mise i sprawdzic czy ona sie miesci w zamrazalniku.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 08:10   #1684
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Uczenie maszynowe. Muszę nauczyć komputer rozpoznawania pewnych szkód, do tego potrzebuje przerobienia około 100tys zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz się zastanowić ile ta praca jest dla Ciebie warta jako całość i ile godzin potrzeba na jej wykonanie. Potem to sobie podziel i zobacz ile wychodzi np. za jedno kliknięcie. Z doświadczenia wiem że tego typu zadania najlepiej rozliczać na akord bo przy stałej pensji można bardzo długo czekać na efekty. Jak wiesz że masz konkretną robotę do wykonania to akord zawsze najlepiej motywuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 08:20   #1685
l_ola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Jest tutaj ktoś z Łodzi i wie, jak teraz pracują łódzkie PUP? Czy jak ktoś się zarejestruje, to pierwsza wizyta jest normalnie za miesiąc, czy jest odroczona? I czy ubezpieczenie zdrowotne jest od daty rejestracji czy od przysłania listu do domu?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
l_ola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 08:30   #1686
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo polecam Sotho, mieszkajac jeszcze w Polsce czesto kupowalam od nich bizuterie, nawet chyba jeszcze gdzies mam kilka srebrnych bransoletek od nich.
Właśnie tak kojarzyłam że kiedyś polecalas ten sklep
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:06   #1687
slodka_jak_malinka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_jak_malinka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 420
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Mieszkanie z rynku pierwotnego, stan surowy - jak ktoś stoi na klatce i mówi coś normalnym głosem i tonem, to ja to słyszę w całym mieszkaniu. Czy to wskazuje na kiepską akustykę, czy po wykończeniu się to unormuje? Normalnie wszędzie słychać wszystko. Ściany graniczące z klatką mają 20cm.
slodka_jak_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 09:15   #1688
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Właśnie tak kojarzyłam że kiedyś polecalas ten sklep
Sotho i Ania Kruk to moja ulubiona bizuteria jesli chodzi o polskie sklepy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:18   #1689
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Macie jakieś patenty (abo filmiki na yt) jak piłować zbyt szerokie paznokcie? Środkowe paznokcie na dłoniach mam szersze od pozostałych (to widać) i nie potrafię ich tak wypiłować, żeby nie rzucało się to w oczy. W dodatku od pewnej długości połowa paznokcia opada mi tak jakby w dół i to też go zniekształca (coś mi się kojarzy, że w przedszkou zszedł mi ten paznokieć i chyba nie odrósł tak jak powinien).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:33   #1690
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Jeśli urząd skarbowy pracuje od 7 to o której tam dzwonić żeby się dodzwonić? Ponad 60 połączeń w piątek, dzisiaj już ponad 10 i nic, nikt nie odbiera, albo odbiera i słyszę, że odkłada słuchawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od godziny od której pracują, ja w urzędzie nie odbierałam telefonów przed rozpoczęciem pracy

Cytat:
Napisane przez l_ola_ Pokaż wiadomość
Jest tutaj ktoś z Łodzi i wie, jak teraz pracują łódzkie PUP? Czy jak ktoś się zarejestruje, to pierwsza wizyta jest normalnie za miesiąc, czy jest odroczona? I czy ubezpieczenie zdrowotne jest od daty rejestracji czy od przysłania listu do domu?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
ubezpieczenie od dnia rejestracji, nie wiem niestety jak teraz to wygląda (tzn. jak przebiega proces rejestracji, czy online czy listownie czy osobiście)
Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Mieszkanie z rynku pierwotnego, stan surowy - jak ktoś stoi na klatce i mówi coś normalnym głosem i tonem, to ja to słyszę w całym mieszkaniu. Czy to wskazuje na kiepską akustykę, czy po wykończeniu się to unormuje? Normalnie wszędzie słychać wszystko. Ściany graniczące z klatką mają 20cm.
raczej nic się nie zmieni, chyba że na ściany od klatki dasz jakiś dodatkowy materiał (cegła, drewno, karton gips itp.). od grubości ścian ważniejszy jest materiał z jakich są wykonane
__________________

Edytowane przez eibhlin87
Czas edycji: 2021-03-01 o 09:34
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:40   #1691
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
od godziny od której pracują, ja w urzędzie nie odbierałam telefonów przed rozpoczęciem pracy



ubezpieczenie od dnia rejestracji, nie wiem niestety jak teraz to wygląda (tzn. jak przebiega proces rejestracji, czy online czy listownie czy osobiście)


raczej nic się nie zmieni, chyba że na ściany od klatki dasz jakiś dodatkowy materiał (cegła, drewno, karton gips itp.). od grubości ścian ważniejszy jest materiał z jakich są wykonane
O to to. My mamy mieszkanie z cegły, grube sciany, ale co z tego jak w środku ta cegła jest pusta i też dużo słychać więcej niż w mieszkaniu z dużej płyty, na które tak się narzeka a które bym wolała

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 09:41   #1692
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Dziękuję ogromnie właśnie o to mi chodziło. W takim wypadku mogłabym nawet w weekendy podjeżdżać. Grunt to dobra ekipa. Jeśli to Warszawa i możecie polecić chętnie przygarnę kontakt do ekipy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt z moich znajomych nie jeździł codziennie pilnować ekipy, to jest chyba nierealne, jeśli się pracuje. Wszyscy ogarniali w weekend albo raz w tygodniu wychodzili wcześniej z pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 09:54   #1693
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nikt z moich znajomych nie jeździł codziennie pilnować ekipy, to jest chyba nierealne, jeśli się pracuje. Wszyscy ogarniali w weekend albo raz w tygodniu wychodzili wcześniej z pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to zależy jaki etap prac, ja na demolkę (remont, nie tylko wykańczanie) jeżdzilam rzadko, na wykończenie starałam się codziennie lub co dwa dni, nie rzadziej.plus oczywiście byłam w stalym kontakcie z pracownikami. oczywiście byliśmy popoludniami czy wieczorami a nie w trakcie prac, chyba że pracowli dłużej lub mieliśmy jakieś istotne kwestie do omówienia.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 10:40   #1694
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Słuchawki douszne


Szukam słuchawek dousznych, które są wygodne. Wcześniej miałam philips shq6500 i były super, ale zgubiła mi się jedna gumka. Nie wiem, czy kupować nowe (120-170zł), czy może gdzieś też są takie fajne.


Dużym plusem był kształt tej gumki, fajnie się mocowała w uchu. I chciałabym coś podobnego wygodą

Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 10:43   #1695
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Mieszkanie z rynku pierwotnego, stan surowy - jak ktoś stoi na klatce i mówi coś normalnym głosem i tonem, to ja to słyszę w całym mieszkaniu. Czy to wskazuje na kiepską akustykę, czy po wykończeniu się to unormuje? Normalnie wszędzie słychać wszystko. Ściany graniczące z klatką mają 20cm.
Będzie trochę lepiej - tzn. jak już urządzisz mieszkanie to meble czy dywany będą pochłaniać część dźwięków - w efekcie w jednych pomieszczeniach będzie ciszej a w innych głośniej, ale nie rób sobie nadziei że będzie cicho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 12:00   #1696
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Mieszkanie z rynku pierwotnego, stan surowy - jak ktoś stoi na klatce i mówi coś normalnym głosem i tonem, to ja to słyszę w całym mieszkaniu. Czy to wskazuje na kiepską akustykę, czy po wykończeniu się to unormuje? Normalnie wszędzie słychać wszystko. Ściany graniczące z klatką mają 20cm.
U mnie niestety bardzo słychać sąsiadów, zarówno zza ściany, z klatki obok, pode mną, w łazience. Prawie w ogóle nie słychać z góry.
Słychać rozmowy, muzykę, kłótnie, kichanie, bąki z wanny, piski, płacz dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:03   #1697
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Czy galaretka wymieszana z serkami homogenizowanymi stężeje? Zrobiłam galaretkę tak jak mówi przepis na galaretce, a później zauważyłam ze w przepisie na ciasto jest podana mniejsza ilość wody. Wylalam jednak na już przygotowany spód, ale jakoś nie widzę żeby chciała stezec. Czekać czy ciasto do kosza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2021-03-01 o 14:08
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:21   #1698
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U mnie niestety bardzo słychać sąsiadów, zarówno zza ściany, z klatki obok, pode mną, w łazience. Prawie w ogóle nie słychać z góry.
Słychać rozmowy, muzykę, kłótnie, kichanie, bąki z wanny, piski, płacz dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w bloku to samo....a sąsiadów mam z lewej i prawej:/ a nie daj Boże jakąś awantura
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:24   #1699
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Ja mieszkam w starym bloku z jakiejś cegły i nie słyszę absolutnie nic. Obok mnie był generalny remont, gdyby nie syf na klatce to bym nawet nie zauważyła, że to już. Sąsiadów z góry, z boku, nie słyszę żadnych. Rodzice mieszkają w wielkiej płycie i czasami w łazience się niesie wentylacja, słychać też jak dzieci w mieszkaniu nad nimi biegają ale poza tym też cichutko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 14:27   #1700
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Ja mieszkam w starym bloku z cegły i niestety słyszę sporo rzeczy od sąsiadów. Telewizor, rozmowy, bieganie, skakanie, krzyki itd. Nie wspomnę o głośnej muzyce.
Obecnie sąsiad na górze ma remont, więc "cudownie" mi się pracuje. I co najlepsze - nie jest to sąsiad nade mną, tylko ten naprzeciwko. A słychać jakbym go miała przez ścianę.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2021-03-01 o 14:28
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 14:31   #1701
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Zamawiał ktoś receptę online ze strony tabletka awaryjna. Pl?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 15:19   #1702
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Raczej większość podaje suchego. Nie widzę trochę sensu podawac ugotowanego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 15:41   #1703
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Najlepszy robot planetarny z misą większą niż 3 litry do 2000 zł, tooooooo...?
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 16:17   #1704
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Czy galaretka wymieszana z serkami homogenizowanymi stężeje? Zrobiłam galaretkę tak jak mówi przepis na galaretce, a później zauważyłam ze w przepisie na ciasto jest podana mniejsza ilość wody. Wylalam jednak na już przygotowany spód, ale jakoś nie widzę żeby chciała stezec. Czekać czy ciasto do kosza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być spory problem, żeby na sztywno steżała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:07   #1705
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Pytanie o fryzjera.
Do tej pory u fryzjera tylko ścinałam włosy, więc we wszelkich innych możliwościach u nich się nie orientuję.
Teraz zachciało mi się farbowania. Na cenniku widzę, że można wybrać opcję z Olaplex lub bez oraz że można jeszcze dodatkowo wybrać botox keratynowy.
Moje pytania są następujące:
1. Co to w sumie jest Olaplex
2. Warto czy nie warto - Olaplex i botox
3. Czy od tego może się rozluźnić skręt włosów
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 18:55   #1706
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
A zmiesci ci sie ta misa w zamrażarce? Bo ona jest dosyć spora. Sama nie mam ale chyba miałbym problem ja ulokować w zamrażalniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak,poświęcę zamrażalnik w lodówce ,wyjmę półkę i się zmieści
(mam też dodatkowo zamrażarkę więc w lecie dam radę bez problemu)

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja mam duzy zamrazalnik i tez rozwazam zakup. Mi chodzi o robienie dietetycznych lodow. Bo te kupne to mnostwo cukru. Ale nie mam jeszcze, wiec nie napisze jak dziala.
A sa gdzies podane rozmiary?
Wymiary: 18cm wysokość, średnica zewnętrzna 23cm, poziomy wymiar razem z uchwytami 28cm.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:08   #1707
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
od godziny od której pracują, ja w urzędzie nie odbierałam telefonów przed rozpoczęciem pracy



ubezpieczenie od dnia rejestracji, nie wiem niestety jak teraz to wygląda (tzn. jak przebiega proces rejestracji, czy online czy listownie czy osobiście)


raczej nic się nie zmieni, chyba że na ściany od klatki dasz jakiś dodatkowy materiał (cegła, drewno, karton gips itp.). od grubości ścian ważniejszy jest materiał z jakich są wykonane
Niestety już 2 dzień nie udało mi się dodzwonić ponad 100 połączeń, a osoba z działu obok mówiła, że koleżanka jest w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Najlepszy robot planetarny z misą większą niż 3 litry do 2000 zł, tooooooo...?
A potrzebujesz tylko robota czy również różnych nakładek? Nakładki typu szatkowanie, mielenie itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:10   #1708
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Może być spory problem, żeby na sztywno steżała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No szału nie ma, ale nie wypłynęło z formy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:29   #1709
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość

A potrzebujesz tylko robota czy również różnych nakładek? Nakładki typu szatkowanie, mielenie itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nakładki też, bo wolę mieć 1 urządzenie niż 3 Od razu też z maszynką do mielenia mięsa, bo TŻ ciągle marudzi, że nie mamy.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 19:41   #1710
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
tak,poświęcę zamrażalnik w lodówce ,wyjmę półkę i się zmieści
(mam też dodatkowo zamrażarkę więc w lecie dam radę bez problemu)

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



Wymiary: 18cm wysokość, średnica zewnętrzna 23cm, poziomy wymiar razem z uchwytami 28cm.

Ja mam 3 szufladowy zamrazalnik i w szufladzie misa sie nie miesci (brakuje tylko 2 cm), tez bym musiala wymontowac polke miedzy szufladami plus wyciagnac szuflade wyzej by wlozyc ta sorbotiere. A masz jakies fajne przepisy na domowe lody?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-08 15:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.