Ogromne libido a brak chłopaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-02-07, 18:35   #31
ikonka10
Raczkowanie

Dot.: Ogromne libido a brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
(...) Ale to jest na tej samej zasadzie co bycie bardzo głodnym i patrzenie na jabłko gdy chce się kawał mięsa
podoba mi sie to stwierdzenie

ikonka10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:11   #32
maszToCoChcesz
Zakorzenienie

Nie wiem, ja takiego chłopaka "od seksu" spotkałam na imprezie. W klubie na pewno znajdziesz.
Stary 2015-02-09, 13:17   #33
elennna
Raczkowanie

Klub to dobre miejsce na takie przelotne znajomości :0
elennna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 13:33   #34
poziomkowaa
Przyczajenie

Też uważam, że klub to dobre miejsce na znalezienie chłopaka na jeden numerek. Wystarczy że będziesz sama stała przy barze i nawiążesz kontakt wzrokowy z potencjalnym kandydatem. Obcokrajowcy są zawsze chętni
Stary 2015-02-09, 16:03   #35
mrofka
wizażowy robalek

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Pokaż wiadomość
Dopiero podbudowany uczuciami,chociażby koleżeńskimi jest piękny. Wychodzę z tego założenia więc nie chciałabym iść do łózka z zapoznanym chłopakiem dopóki przynajmniej nie poczuję do niego głębokiej sympatii,a jeszcze lepiej, zauroczę się nim.

Hmm no właśnie! Z tym będzie krucho. Nie wiem czy będę umiała nie przywiązać się do chłopaka po tek intymnym doświadczenie jakim jest seks.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No to masz problem
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Więc chcesz związku.
Kaguya podzielam Twoje zdanie Otóż to. Autorka chce związku. Więc jak tego właśnie chcesz a najzwyczajniej nie uznajesz zwykłego 'bzykanka' dla rozładowania libido to sooooryyyyy! Cierp ciało...

A jak nie uznajesz nawet wibratora, to już w ogóle masz mega problem

Cytat:
Kto z nas nie chce?
Ale nie tak łatwo znaleźć osobę z którą takowy związek będzie się chciało budować. A hormony buzują i trzeba sobie jakoś radzić.
To zależy jakie kto ma potrzeby. Ja np. obecnie nie szukam związku. Mam dwóch ff i to mi wystarcza.

A podpowiedzi były jak to rozładować: facet na szybki numerek, znalezienie ff na dłużej lub wibrator. Ale jak nie chcesz...
mrofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:37   #36
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Ja np. obecnie nie szukam związku. Mam dwóch ff i to mi wystarcza.
Offtop:
Z ciekawości, jeśli można: oni wiedzą o sobie? nie pytam z jakąś złośliwością, bo wiadomo relacje ff są różna i mogą to być prawdziwi "friends" a czasami tak o! ino seks
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:30   #37
umpapumpa
Rozeznanie

Mnie takie układy przerażają, nie wyobrażam sobie być bo bankowo miałabym zniszczoną psychikę do końca... wystarczy, że zraniły mnie osoby niezwiązane w ten sposób a co dopiero byłoby później... Ponad wszelką wątpliwość nie nadaję się do tego, myślę że Autorka ma podobne podejście do mojego. Co innego prawdziwy związek, dla mnie najważniejsze są emocje takie jak zaufanie, wierność i szczerość a w FF to lipa z tym.
umpapumpa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:37   #38
pwalker
Raczkowanie

Napisz temat - ogłoszenie tu na forum 4 lata temu już bym się z Tobą umawiał
pwalker jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:42   #39
umpapumpa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pwalker Pokaż wiadomość
ekhm wiesz, akurat o panach łowiących tu na forum to niektóre z nas mogłyby pisać książki i nie byłoby to nic ciekawego ani miłego, także...
Już miałam "nieprzyjemność" poznać i to nie jest żadna aluzja do Ciebie, ogólnie facetów szukających tutaj szczęścia, że tak to ujmę.
umpapumpa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:41   #40
mrofka
wizażowy robalek

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Offtop:
Z ciekawości, jeśli można: oni wiedzą o sobie? nie pytam z jakąś złośliwością, bo wiadomo relacje ff są różna i mogą to być prawdziwi "friends" a czasami tak o! ino seks
Jeden tylko wie, że jest drugi ff A ten drugi... ta informacja nie jest mu potrzebna
mrofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:40   #41
Bezmleczka
Zadomowienie

Cytat:
Dobry wieczór!

No cóż,latka lecą,w tym roku kończę 22 lata a partnera jak nie było tak nie ma. Krew nie woda więc każdego dnia chodzę nabuzowana i pragnę w końcu ponownie doświadczyć seksu. Od jakiegoś czasu moje libido rośnie i rośnie,podejrzewam,że z wygłodzenia.

Nie jestem brzydka,wiele osób powtarza,że uważa mnie za atrakcyjną dziewczynę,dbam o siebie,nie uważam też żebym była pusta. Oczywiście,że bardzo bym chciała mieć chłopaka ale myślę,że spotkania na seks z facetem,który byłby sympatyczny i mi się podobał nie byłyby dla mnie złym rozwiązaniem.

Ale przechodząc do sedna gdzie takiego znaleźć? Gdzie istnieje prawdopodobieństwo zawarcia znajomości z chłopakiem do flirtu który prowadziłby do seksu lub głębszej relacji(co okazałoby się później)? Czy myślicie,że samotne wyjście do klubu bez koleżanek to dobry pomysł? To dałoby mi większy komfort psychiczny,nie musiałabym się martwić,żeby się nie pogubiły i znikłaby niewygodna opcja,że będą się bawić w przyzwoitki
Każda opcja jest dobra, są też swingers kluby jak chcesz tlyko sexu Byle bezpiecznie!
Bezmleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 09:16   #42
Lajdon
Raczkowanie

Podam przepis jaki usłyszałem od przyjaciółki w podobnej sytuacji i kontekście.
Wg niej najlepszy jest supermarket.
Bo patrzysz do koszyka i już wiesz czy facet kupuje zestaw dla singla czy wielką butlę jogurtu dla rodziny. Druga sprawa jak sam robi zakupy dla singla znaczy nie trafisz na mieszkającego "z mamusią". Można podejść i pociągnąć nosem, facet jest na luzie więc wiadomo czy poziom higieny Ci odpowiada.
Same zalety, a później wystarczy zapytać gdzie znalazł to cudowne awokado i niech pokaże i pomoże wybrać a dalej rozmowa albo się klei albo można powiedzieć dziękuję i bez konsekwencji zaglądać do innych koszyków .
Lajdon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:56   #43
Belmondokrk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lajdon Pokaż wiadomość
(...)
Wg niej najlepszy jest supermarket.
Bo patrzysz do koszyka i już wiesz czy facet kupuje zestaw dla singla czy wielką butlę jogurtu dla rodziny. Druga sprawa jak sam robi zakupy dla singla znaczy nie trafisz na mieszkającego "z mamusią". Można podejść i pociągnąć nosem, facet jest na luzie więc wiadomo czy poziom higieny Ci odpowiada.
Same zalety, a później wystarczy zapytać gdzie znalazł to cudowne awokado i niech pokaże i pomoże wybrać a dalej rozmowa albo się klei albo można powiedzieć dziękuję i bez konsekwencji zaglądać do innych koszyków .
Jakoś mi nikt do koszyka nie zagląda... mało spopularyzowana metoda
Stary 2015-02-18, 10:48   #44
Shira Yuki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Pomyśl głębiej nad tym drugim bo taki seks dla samego sportu to trochę przykra sprawa. No ale dziewczyny doradzą Ci tutaj pewnie inaczej.
To chyba kwestia charakteru i podejścia do tych spraw. Nie każda kobieta musi kochać, żeby uprawiać sex, musi się jednak liczyć że wszystkim. Z przeszłością, z którą potencjalny partner może nie zaakceptować, z zagrożeniami że strony zbokow, lub gwałtem.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
E tam wibrator . Nie lubię sama haha
I chcesz jednorazowego sexu, czy jednego partnera do sexu?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pwalker Pokaż wiadomość
A wygląd jest ważny?
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:49   #45
jestemlegalna
Przyczajenie

Jak wibrator odpada to może jakiś pan na telefon? Hehe... Trzeba się co prawda wykosztować, ale może warto? Ciekawe, czy taki przystojniak "na raz" może się zakochać przy takim sponsorowanym spotkaniu... Hmmm...
Zresztą, ciekawa jestem, czy dzewczyny w Polsce w ogóle są gotowe za coś takiego płacić! (inna rzecz, że stawki są dość niskie)
jestemlegalna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:58   #46
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jestemlegalna Pokaż wiadomość
Jak wibrator odpada to może jakiś pan na telefon? Hehe... Trzeba się co prawda wykosztować, ale może warto? Ciekawe, czy taki przystojniak "na raz" może się zakochać przy takim sponsorowanym spotkaniu... Hmmm...
Zresztą, ciekawa jestem, czy dzewczyny w Polsce w ogóle są gotowe za coś takiego płacić! (inna rzecz, że stawki są dość niskie)
Na telefon - pomyślałam o sex telefonie
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:49   #47
Shira Yuki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Na telefon - pomyślałam o sex telefonie
Eeee, męskie prostytutki na telefon

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemlegalna Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, jednak takie osoby są nastawione na zarobek i włączają psychikę. Inna sprawa, czy klientka chciałaby przechodni towar
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości