Chłopak idzie na wesele z inną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 19:20   #1
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291

Chłopak idzie na wesele z inną


Rzecz w tym, że mój chłopak idzie na wesele z koleżanką. A co najlepsze to on ją zaprosił na to wesele jak nie byliśmy jeszcze razem. Teraz jesteśmy razem i on mówi że tak głupio teraz odmawiać skoro ją zaprosił. Mówi że nic złego nie będzie z nią robił. Ale na samą myśl gotuje się we mnie ze złości. Jak myślicie czy nie potrzebnie się denerwuje i jestem zazdrosna? Co byście zrobiły na moim miejscu?
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:22   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Rzecz w tym, że mój chłopak idzie na wesele z koleżanką. A co najlepsze to on ją zaprosił na to wesele jak nie byliśmy jeszcze razem. Teraz jesteśmy razem i on mówi że tak głupio teraz odmawiać skoro ją zaprosił. Mówi że nic złego nie będzie z nią robił. Ale na samą myśl gotuje się we mnie ze złości. Jak myślicie czy nie potrzebnie się denerwuje i jestem zazdrosna? Co byście zrobiły na moim miejscu?
Moglby ja przeprosic i powiedz ze skoro ma dzoewczyne to pojdzie z nia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:26   #3
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Moglby ja przeprosic i powiedz ze skoro ma dzoewczyne to pojdzie z nia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tylko ja cały czas myślałam że idzie sam ze względu, że ma żałobę po tacie. Tydzień temu dowiedziałam się, że ma osobę towarzyszącą co mnie zdenerwowało. Wesele jest jutro więc na pewno nie zmieni zdania. On nie widzi w tym nic złego i twierdzi abym mu zaufała w tek kwestii i, że nic złego nie zrobi.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:27
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:28   #4
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Dla mnie sytuacja niestety nie do przyjęcia. Oczekiwałabym, że przeprosi koleżankę i pójdzie ze mną. Dziewczyna nie powinna mieć żalu i na pewno by zrozumiała.
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:28   #5
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

A ile jest do wesela?
To jakaś jego dobra kumpela?
Długo jesteście razem?

Pytam, bo dobra kumpela powinna zrozumieć, ale uważam również, że niefajnie jest odwoływać zaproszenie na ostatnią chwilę.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:31   #6
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
A ile jest do wesela?
To jakaś jego dobra kumpela?
Długo jesteście razem?

Pytam, bo dobra kumpela powinna zrozumieć, ale uważam również, że niefajnie jest odwoływać zaproszenie na ostatnią chwilę.
Wesele jest 30.07.2016. Jesteśmy razem ponad miesiąc, a on ją zaprosił jakieś ponad dwa miesiące temu. Nie wiem czy to jest jego dobra kumpela bo jeszcze nie zdążyłam poznać jego znajomych. On twierdzi, że to tylko koleżanka.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:32   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Zależy kiedy ją zaprosił i ile czasu jest z Tobą.
Pewnie jej nie powiedział odpowiednio wcześniej.
Bo wiesz, dziewczyna też się szykowała, może wydala kasę na sukienkę buty a tu odwołanko bo pan ma zazrosną pannę.

No i niestety ale o relacje z koleżankami też powinien dbać.
Potem jest klasyk ''miś mnie rzucił ale nie mam na kim się wesprzeć bo przyjaciół olewałem''

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:34
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 19:32   #8
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Tak tylko ja cały czas myślałam że idzie sam ze względu, że ma żałobę po tacie. Tydzień temu dowiedziałam się, że ma osobę towarzyszącą co mnie zdenerwowało. Wesele jest jutro więc na pewno nie zmieni zdania. On nie widzi w tym nic złego i twierdzi abym mu zaufała w tek kwestii i, że nic złego nie zrobi.
No to jak dla mnie facet postąpił źle, że zatuszował przed tobą to, że idzie z inną. Dziwi mnie dlaczego. Nie gadaliście wcześniej o tym weselu? Nie pytałaś się?

Dzień przed odwoływanie zaproszenia to dla mnie coś niepodobnego. Laska pewnie ma już plany względem wesela, pewnie się do niego przygotowała.

Żal miałabym do chłopaka, że zataił osobę towarzyszącą.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:32   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Już jutro to wesele? Gdyby było za np. miesiąc czy dwa to mógłby odwołać, ale tak z dnia na dzień na pewno nie. Jak długo jesteście razem? Jeśli więcej niż miesiąc to jak dla mnie powinien od razu powiedzieć koleżance, że jest z kimś i że wolałby iść z dziewczyną.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:35   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Nie wiadomo, w jaki sposób koleżanka przygotowała się do imprezy, więc w moim odczuciu odwoływanie takiego zaproszenia byłoby bardzo niekulturalne. Obstawiam, że zaproszenie nie miało miejsca pół roku temu albo jeszcze wcześniej, tylko że Wasz związek jest bardzo świeży. Nie wiem, czy oczekiwałabym od partnera odwołania zaproszenia osoby towarzyszącej, raczej nie. To tylko jedna impreza, czemu mialby coś na niej robić z koleżanką skoro nie jest w związku z nią, tylko z Tobą? Gdyby na siebie lecieli, to by raczej ze sobą byli, i to od dluższego czasu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:36   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Jeśli więcej niż miesiąc to jak dla mnie powinien od razu powiedzieć koleżance, że jest z kimś i że wolałby iść z dziewczyną.
jasna sprawa, tylko , że faceci raczej nie myślą o tym, że za miesiąc np. idą na wesele
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 19:36   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Już jutro to wesele? Gdyby było za np. miesiąc czy dwa to mógłby odwołać, ale tak z dnia na dzień na pewno nie. Jak długo jesteście razem? Jeśli więcej niż miesiąc to jak dla mnie powinien od razu powiedzieć koleżance, że jest z kimś i że wolałby iść z dziewczyną.
Dokładnie. Dlatego uważam, że facet zachował się niefajnie. I ta koleżanka mi jakoś śmierdzi
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:37   #13
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
No to jak dla mnie facet postąpił źle, że zatuszował przed tobą to, że idzie z inną. Dziwi mnie dlaczego. Nie gadaliście wcześniej o tym weselu? Nie pytałaś się?

Dzień przed odwoływanie zaproszenia to dla mnie coś niepodobnego. Laska pewnie ma już plany względem wesela, pewnie się do niego przygotowała.

Żal miałabym do chłopaka, że zataił osobę towarzyszącą.
Gadaliśmy ale tylko tyle że ma wesele i on mówił że pójdzie posiedzi do 12 i wraca do domu. A teraz wyszło inaczej. No wiem że dzień przed nie odwoła tego.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Już jutro to wesele? Gdyby było za np. miesiąc czy dwa to mógłby odwołać, ale tak z dnia na dzień na pewno nie. Jak długo jesteście razem? Jeśli więcej niż miesiąc to jak dla mnie powinien od razu powiedzieć koleżance, że jest z kimś i że wolałby iść z dziewczyną.
Tak jutro. Ale ja sama dowiedziałam się tydzień przed weselem że oni idą razem to nie ma mowy o tym aby miesiąc przez to odwołał. Tak jak wcześniej pisałam jesteśmy razem ponad miesiąc, tak wiem że to jest krótko. No powinien ale co najlepsze nikt z jego znajomych nie wie że jesteśmy razem bo on twierdzi, że to jego sprawa i znajomi dowiedzą się w odpowiednim czasie.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:39   #14
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jasna sprawa, tylko , że faceci raczej nie myślą o tym, że za miesiąc np. idą na wesele
Na szczęście nie wszyscy.
Poza tym, jeśli facet zapomina o tym, że ma pannę, a idzie z inną dziewczynę na wesele, to dla mnie kiepsko zapowiada się ten facet.

Co innego, jakby z Autorką był od tygodnia, to ok - kapa odwoływać. Ale miesiąc?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Gadaliśmy ale tylko tyle że ma wesele i on mówił że pójdzie posiedzi do 12 i wraca do domu. A teraz wyszło inaczej. No wiem że dzień przed nie odwoła tego.


No powinien ale co najlepsze nikt z jego znajomych nie wie że jesteśmy razem bo on twierdzi, że to jego sprawa i znajomi dowiedzą się w odpowiednim czasie.
Dla mnie sygnały ostrzegawcze.
Nie zdziwiłabym się, jakby ta koleżanka od wesela była laską, do której kiedyś chciał kręcić albo coś. Dużo moich znajomych na wesela zapraszało potencjalne dziewczyny, bo wiadomo - fajna zabawa, alkohol, tańce, wszystko powoduje, że tworzy się jakaś tam więź.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:40
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:43   #15
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jasna sprawa, tylko , że faceci raczej nie myślą o tym, że za miesiąc np. idą na wesele
Tak. Raczej nie myślą. Tylko o zaproszeniu jej z takim wyprzedzeniem nie zapomniał.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Na szczęście nie wszyscy.
Poza tym, jeśli facet zapomina o tym, że ma pannę, a idzie z inną dziewczynę na wesele, to dla mnie kiepsko zapowiada się ten facet.

Co innego, jakby z Autorką był od tygodnia, to ok - kapa odwoływać. Ale miesiąc?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Dla mnie sygnały ostrzegawcze.
Nie zdziwiłabym się, jakby ta koleżanka od wesela była laską, do której kiedyś chciał kręcić albo coś. Dużo moich znajomych na wesela zapraszało potencjalne dziewczyny, bo wiadomo - fajna zabawa, alkohol, tańce, wszystko powoduje, że tworzy się jakaś tam więź.
Dokładnie się o to martwię. On mnie utwierdza w przekonaniu, że nic nigdy ich nie łączyło i to na mnie mu zależy , a nie na niej. Ale oni będą się razem bawić i wgl całą noc spędzą razem, wolne tańce itp.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:44
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:52   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Ale oni będą się razem bawić i wgl całą noc spędzą razem, wolne tańce itp.
Cóż, co ma być to będzie. Już tego nie odwoła. Być może to tylko kumpela i pobawią się i tyle.
Ale nie będę ukrywać, że ja bym była zła, jakby koleś przez MIESIĄC nie wspomniał, że idzie z inną. A mnie wcześniej poczęstował śpiewką, że idzie sam do 12
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 19:55   #17
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Cóż, co ma być to będzie. Już tego nie odwoła. Być może to tylko kumpela i pobawią się i tyle.
Ale nie będę ukrywać, że ja bym była zła, jakby koleś przez MIESIĄC nie wspomniał, że idzie z inną. A mnie wcześniej poczęstował śpiewką, że idzie sam do 12

No tak co będzie to będzie. Ale mnie tam nie będzie on może będzie robił tam coś innego a mi powie co innego. No jestem zła i on o tym wie i twierdzi, że się kłócimy o jakąś pierdołę.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2016-07-29 o 19:58
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:18   #18
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

no niestety powinien woleć iść raczej z wlasna panna i do niej się tulić, szczególnie, że jesteście młodziutkim związkiem, więc fascynacja motylki itp a nie laska zastępcza.
ukrywanie Ciebie przed znajomymi to juz w ogóle hit .
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:31   #19
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no niestety powinien woleć iść raczej z wlasna panna i do niej się tulić, szczególnie, że jesteście młodziutkim związkiem, więc fascynacja motylki itp a nie laska zastępcza.
ukrywanie Ciebie przed znajomymi to juz w ogóle hit .
Właśnie przez to zastanawiam się czy on mnie się czasami nie wstydzi. Choć on twierdzi że nie i jak mi to w ogóle mogło przyjść do głowy.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 20:44   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Właśnie przez to zastanawiam się czy on mnie się czasami nie wstydzi. Choć on twierdzi że nie i jak mi to w ogóle mogło przyjść do głowy.
Jesteście razem ponad miesiąc. A znacie się dużo dłużej? Czy było poznanie się i weszliście zaraz w związek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:46   #21
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
No powinien ale co najlepsze nikt z jego znajomych nie wie że jesteśmy razem bo on twierdzi, że to jego sprawa i znajomi dowiedzą się w odpowiednim czasie.
No to już jest inna bajka, nie wiem czy zaakceptowałabym ukrywanie mnie przed znajomymi i jednoczesną zabawę na weselu z kimś innym - trochę za dużo na raz, nie wygląda na zbieg okoliczności.

A kto zaproponował związek, Ty czy on?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:47   #22
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jesteście razem ponad miesiąc. A znacie się dużo dłużej? Czy było poznanie się i weszliście zaraz w związek?
Spotkaliśmy się parę razy zanim weszliśmy w związek.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A kto zaproponował związek, Ty czy on?
On go zaproponował. Co najlepsze on zna moją najbliższą rodzinę a ja jego nie.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:49   #23
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
No to już jest inna bajka, nie wiem czy zaakceptowałabym ukrywanie mnie przed znajomymi i jednoczesną zabawę na weselu z kimś innym - trochę za dużo na raz, nie wygląda na zbieg okoliczności.
Dla mnie też za dużo na raz, jak na początek.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:51   #24
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Dla mnie też za dużo na raz, jak na początek.
jakoś przetrawię to, że on poszedł z nią na weselę, bo nie mam innego wyjścia. Pogadam z nim po weekendzie i zobaczę co powie.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:59   #25
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
jakoś przetrawię to, że on poszedł z nią na weselę, bo nie mam innego wyjścia. Pogadam z nim po weekendzie i zobaczę co powie.
Załatw sobie coś na jutro, żeby nie myśleć, co się dzieje na tym weselu, bo jeszcze zwariujesz albo popsujesz sobie humor
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:00   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
jakoś przetrawię to, że on poszedł z nią na weselę, bo nie mam innego wyjścia. Pogadam z nim po weekendzie i zobaczę co powie.
Metaforycznie strzelasz sobie właśnie strzelbą w twarz. Komunikacja i szczerość w związku ma kluczowe znaczenie od pierwszych dni jego trwania. Żadnego "przetrawiania", zamiatania problemów pod dywan i połykania gorzkiej śliny. Nie podoba Ci się to, co zrobił, nie wytłumaczył Ci tak do końca porządnie dlaczego musi iść z koleżanką, pewnie jej nawet nie zapytał, czy jednak nie mógłby iść z dziewczyną i czy jakoś to przeżyje (bo jasne, nie jej wina, może poczyniła wydatki, zaklepała termin itd.). Do tego dochodzi jakieś robienie tajemnic, niedomówienia. Ja bym gościa wzięła za fraki i zażądała konkretnych wyjaśnień, a nie bawiła się w "przetrawianie". Żebyś się nie zdziwiła, jeżeli za pół roku będziesz tu w kolejnym wątku beczeć, że kolo ma jakieś krzywe akcje i dziwne rzeczy się dzieją wokół związku. I skąd się to kurczę wzięło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:01   #27
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Załatw sobie coś na jutro, żeby nie myśleć, co się dzieje na tym weselu, bo jeszcze zwariujesz albo popsujesz sobie humor
No taki mam plan.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:11   #28
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no niestety powinien woleć iść raczej z wlasna panna i do niej się tulić, szczególnie, że jesteście młodziutkim związkiem, więc fascynacja motylki itp a nie laska zastępcza.
ukrywanie Ciebie przed znajomymi to juz w ogóle hit .
tez tak pomyslalam,

z drugiej strony moze Pan po prostu nie jest zbyt domyslny, wciaz jednak to ukrywanie przed znajomymi jest dziwne
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:18   #29
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Może dziewczyna kupiła już kiecę, buty i inne takie. Niefajne byłoby odwoływanie wspólnego pójścia i narażanie jej na niepotrzebne koszty.
Jakbym wydała na sukienkę, torebkę, buty, może biżuterię, a potem partner na wesele by wszystko odwołał, to by mnie krew zalała.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:23   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;63595021]Może dziewczyna kupiła już kiecę, buty i inne takie. Niefajne byłoby odwoływanie wspólnego pójścia i narażanie jej na niepotrzebne koszty.
Jakbym wydała na sukienkę, torebkę, buty, może biżuterię, a potem partner na wesele by wszystko odwołał, to by mnie krew zalała.[/QUOTE]

Oczywiście, że tak i to zrozumiałe, że się komuś z dnia na dzień nie mówi, że "sorry, już nie potrzebuję". Ale niepokojące są inne rzeczy, które robi facet. Poza tym, czy w ogóle zapytał koleżankę o to? Również dobrze może jej wisi to całe współtowarzyszenie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 10:54:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.