Ogromne libido a brak chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-02-04, 21:37   #1
Motylekk9
Raczkowanie

Ogromne libido a brak chłopaka

Dobry wieczór!

No cóż,latka lecą,w tym roku kończę 22 lata a partnera jak nie było tak nie ma. Krew nie woda więc każdego dnia chodzę nabuzowana i pragnę w końcu ponownie doświadczyć seksu. Od jakiegoś czasu moje libido rośnie i rośnie,podejrzewam,że z wygłodzenia.

Nie jestem brzydka,wiele osób powtarza,że uważa mnie za atrakcyjną dziewczynę,dbam o siebie,nie uważam też żebym była pusta. Oczywiście,że bardzo bym chciała mieć chłopaka ale myślę,że spotkania na seks z facetem,który byłby sympatyczny i mi się podobał nie byłyby dla mnie złym rozwiązaniem.

Ale przechodząc do sedna gdzie takiego znaleźć? Gdzie istnieje prawdopodobieństwo zawarcia znajomości z chłopakiem do flirtu który prowadziłby do seksu lub głębszej relacji(co okazałoby się później)? Czy myślicie,że samotne wyjście do klubu bez koleżanek to dobry pomysł? To dałoby mi większy komfort psychiczny,nie musiałabym się martwić,żeby się nie pogubiły i znikłaby niewygodna opcja,że będą się bawić w przyzwoitki
Motylekk9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:40   #2
Frezja__
Zakorzenienie

Dot.: Ogromne libido a brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

No cóż,latka lecą,w tym roku kończę 22 lata a partnera jak nie było tak nie ma. Krew nie woda więc każdego dnia chodzę nabuzowana i pragnę w końcu ponownie doświadczyć seksu. Od jakiegoś czasu moje libido rośnie i rośnie,podejrzewam,że z wygłodzenia.

Nie jestem brzydka,wiele osób powtarza,że uważa mnie za atrakcyjną dziewczynę,dbam o siebie,nie uważam też żebym była pusta. Oczywiście,że bardzo bym chciała mieć chłopaka ale myślę,że spotkania na seks z facetem,który byłby sympatyczny i mi się podobał nie byłyby dla mnie złym rozwiązaniem.

Ale przechodząc do sedna gdzie takiego znaleźć? Gdzie istnieje prawdopodobieństwo zawarcia znajomości z chłopakiem do flirtu który prowadziłby do seksu lub głębszej relacji(co okazałoby się później)? Czy myślicie,że samotne wyjście do klubu bez koleżanek to dobry pomysł? To dałoby mi większy komfort psychiczny,nie musiałabym się martwić,żeby się nie pogubiły i znikłaby niewygodna opcja,że będą się bawić w przyzwoitki
Pomysł z klubem czemu nie. Chociaż osobiście nie wiem czy było by jak w h'amerykańskich filmach, laska pije drina i podbija koleś. Ale próbować zawsze warto.
Jeżeli nie chcesz związku, ale zależy Ci bardziej na samym seksie to popróbuj jakieś portale z ogłoszeniami.
Frezja__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:38   #3
Bartek151
BAN stały

Tylko się zabezpiecz, żeby potem nie było płaczu jak to cię facet wykorzystał. W każdym typowym klubie jest pełno napaleńców co tylko czekają na taką okazję wiec nawet specjalnie nie musisz się wysilać
Bartek151 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:47   #4
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte

Cytat:
Gdzie istnieje prawdopodobieństwo zawarcia znajomości z chłopakiem do flirtu który prowadziłby do seksu lub głębszej relacji(co okazałoby się później)?
Pomyśl głębiej nad tym drugim bo taki seks dla samego sportu to trochę przykra sprawa. No ale dziewczyny doradzą Ci tutaj pewnie inaczej.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:59   #5
WhySoSerious
multitasking ninja

Ja w takich sytuacjach - między związkami - zazwyczaj poznawałam ludzi przez internet - na forach tematycznych, grupach o literaturze itd. Szukanie kochanka po klubach jest słabe, bo mało tam znajdziesz ciekawych ludzi (wiem, że nie chodzi o żadną dłuższą relację, no ale mimo wszystko fajnie o czymś jeszcze przed samym seksem pogadać ), do tego łatwo trafić na jakichś freaków, którzy po jednej nocy będą sobie wyobrażać nie wiadomo co i wydzwaniać do ciebie po nocach
Stary 2015-02-05, 12:59   #6
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Pomyśl głębiej nad tym drugim bo taki seks dla samego sportu to trochę przykra sprawa. No ale dziewczyny doradzą Ci tutaj pewnie inaczej.
Czemu?
Stary 2015-02-05, 13:38   #7
201607040946
Konto usunięte

Seks dla sportu to przyjemna sprawa, jeśli dziewczyna ma chcicę, a nie ma chłopaka. Nic w tym złego, tylko się nie przywiązuj
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:47   #8
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czemu?
A no pewnie,że przykra . Seks dla samego siebie jest przyjemny ale tylko to. Po orgazmie nie przychodzi spełnienie tylko rozładowanie pożądania. Dopiero podbudowany uczuciami,chociażby koleżeńskimi jest piękny. Wychodzę z tego założenia więc nie chciałabym iść do łózka z zapoznanym chłopakiem dopóki przynajmniej nie poczuję do niego głębokiej sympatii,a jeszcze lepiej, zauroczę się nim.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Seks dla sportu to przyjemna sprawa, jeśli dziewczyna ma chcicę, a nie ma chłopaka. Nic w tym złego, tylko się nie przywiązuj
Hmm no właśnie! Z tym będzie krucho. Nie wiem czy będę umiała nie przywiązać się do chłopaka po tek intymnym doświadczenie jakim jest seks.
Stary 2015-02-05, 14:56   #9
201607040946
Konto usunięte

No to masz problem
Stary 2015-02-05, 14:57   #10
WhySoSerious
multitasking ninja

Autorko, a masz dobry wibrator? Bo bez tego ani rusz
Stary 2015-02-05, 14:59   #11
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Autorko, a masz dobry wibrator? Bo bez tego ani rusz
E tam wibrator . Nie lubię sama haha
Stary 2015-02-05, 15:00   #12
WhySoSerious
multitasking ninja

Ale "e tam wibrator" w sensie "mam i nie lubię" czy "nie mam, nie próbowałam, ale jestem z góry negatywnie nastawiona"?
Stary 2015-02-05, 15:09   #13
201607040946
Konto usunięte

Więc nie brak seksu jest twoim problemem. Gdybyś chciała sę tylko zaspokoić, poszłabyś po wibrator
tobie brakuje związku.
Stary 2015-02-05, 15:12   #14
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Ale "e tam wibrator" w sensie "mam i nie lubię" czy "nie mam, nie próbowałam, ale jestem z góry negatywnie nastawiona"?

Pudło lub pośrednie trafienie. Nie mam,spróbowałabym,nie jestem negatywnie nastawiona ale nie chcę. Zagmatwane ale ale tak brzmi odpowiedź. Nie dopytuj

Kaguya,wibrator jaki kawałek silikono-plastiku zapewni wiele rzeczy, oprócz bliskości . Ani przytulić się po wszystkim nie można,ani porozmawiać...

Edytowane przez Motylekk9
Czas edycji: 2015-02-05 o 15:19
Stary 2015-02-05, 15:25   #15
201607040946
Konto usunięte

Więc chcesz związku.
Stary 2015-02-05, 15:28   #16
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Więc chcesz związku.
Kto z nas nie chce?
Ale nie tak łatwo znaleźć osobę z którą takowy związek będzie się chciało budować. A hormony buzują i trzeba sobie jakoś radzić.
Stary 2015-02-05, 22:01   #17
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czemu?
Mam takie poglądy na kwestie seksualne i próbuję trochę ludzi ku nim schylać, uważam że są słuszne. Dla większości zacofane. Ale co kto lubi, nikogo nie krytykuję ani nie kamieniuję.
Stary 2015-02-05, 22:06   #18
WhySoSerious
multitasking ninja

Cytat:
Mam takie poglądy na kwestie seksualne i próbuję trochę ludzi ku nim schylać, uważam że są słuszne. Dla większości zacofane. Ale co kto lubi, nikogo nie krytykuję ani nie kamieniuję.
Dziewczyna nie szuka porady natury etycznej, tylko praktycznej. Nie schylaj ludzi ku swoim poglądom nieproszony, uchodzi to za znaczny przejaw braku kultury
Stary 2015-02-05, 22:30   #19
Konto usunięte

Cytat:
Dziewczyna nie szuka porady natury etycznej, tylko praktycznej. Nie schylaj ludzi ku swoim poglądom nieproszony, uchodzi to za znaczny przejaw braku kultury
Widać wątpliwości w wypowiedzi autorki więc zasugerowałem coś zgodnego z moimi przekonaniami. Było to lekkie i mało znaczące. Jednocześnie nie odbiegło mocno od głównego tematu wątku (co teraz czynimy). Swojej kulturze nie mam nic do zarzucenia. Dziękuję, już nic nie mówię.
Stary 2015-02-05, 23:37   #20
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
WhySoSerious ja tego tak nie odbieram. Forum służy do tego,by wyrażać swoje zdanie i w tym przypadku nie jest to offtop. A tak się składa,że podzielam opinię Zev'a
Stary 2015-02-05, 23:45   #21
Frezja__
Zakorzenienie

Autorko, ale w sumie nie ma się nad czym rozwodzić, bo jak kaguya wspominała Tobie potrzeba związku. Nie jednorazowego seksu na dyskotece, nie obcego kolesia co weekend na seksy, chociaż tytuł wątku na to wskazywał.
Więc w barze/klubie to nie wiem znajdziesz to czego szukasz. Może znajomi, uczelnia/praca albo portale randkowe?
Stary 2015-02-06, 04:17   #22
kalincia
BAN stały

Cytat:
Więc chcesz związku.
Nie. Chce seksu z facetem, po prostu. Między wibratorem a związkiem jest jeszcze cała masa możliwości.
kalincia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 06:50   #23
umpapumpa
Rozeznanie

Hm... ja jestem w takiej samej sytuacji jak Autorka ale z tego co napisała wydaje mi się, a wręcz mam pewność, że nie nadaje się do układu FF. Autorka może konkretnie nie szuka związku, ale zależy jej na tym, co generalnie związki ze sobą niosą i nie myślę tutaj o seksie. On jest tylko jedną ze składowych.
umpapumpa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:57   #24
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie. Chce seksu z facetem, po prostu. Między wibratorem a związkiem jest jeszcze cała masa możliwości.
Dla mnie po prostu seks z facetem to bzykanie i do widzenia. Różni się to od wibratora, no ale... a poranna kawa po bzykaniu, kolejne spotkania itp. to już nie tylko seks, to związek miedzy ludźmi. Nawet ten na zasadach FF (jeśli o to ci chodzi). Przecież rozmawiamy, mamy coś wspólnego, możemy gdzieś razem wychodzić, a potem spotkać się i bzykać do utraty tchu, nawet jeśli to tylko FF. Dla mnie to już związek FF. A ja miałam na myśli tylko zwykły seks dla sportu, kiedy ludzie spotykają się wieczorem, bzykają i on/ona wraca do domu. W związkach FF on/ja zostawał/-am na noc, gadaliśmy do rana, mieliśmy inne zajęcia, i to już był związek, taki FF

Bo mnie nie chodzi o ten poważny związek, deklaracje, kocham cię itp.
Stary 2015-02-06, 12:01   #25
WhySoSerious
multitasking ninja

Cytat:
Dla mnie po prostu seks z facetem to bzykanie i do widzenia. Różni się to od wibratora, no ale... a poranna kawa po bzykaniu, kolejne spotkania itp. to już nie tylko seks, to związek miedzy ludźmi. Nawet ten na zasadach FF (jeśli o to ci chodzi). Przecież rozmawiamy, mamy coś wspólnego, możemy gdzieś razem wychodzić, a potem spotkać się i bzykać do utraty tchu, nawet jeśli to tylko FF. Dla mnie to już związek FF. A ja miałam na myśli tylko zwykły seks dla sportu, kiedy ludzie spotykają się wieczorem, bzykają i on/ona wraca do domu. W związkach FF on/ja zostawał/-am na noc, gadaliśmy do rana, mieliśmy inne zajęcia, i to już był związek, taki FF

Bo mnie nie chodzi o ten poważny związek, deklaracje, kocham cię itp.
No właśnie sam seks bez żadnej relacji - jakkolwiek by ją zwać - jest w sumie bardziej upierdliwy niż wibrator, bo musisz z facetem gadać, słyszeć jak pieprzy od rzeczy, do tego jest prawdopodobieństwo, że trafisz akurat na kogoś, kto się nie myje, albo nie spełnia twoich oczekiwań co do techniki i zaspokajania cię
Stary 2015-02-06, 12:06   #26
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
No właśnie sam seks bez żadnej relacji - jakkolwiek by ją zwać - jest w sumie bardziej upierdliwy niż wibrator, bo musisz z facetem gadać, słyszeć jak pieprzy od rzeczy, do tego jest prawdopodobieństwo, że trafisz akurat na kogoś, kto się nie myje, albo nie spełnia twoich oczekiwań co do techniki i zaspokajania cię
Dlatego już daaawno tego nie praktykuję, a gdybym miała chcicę, to wolałabym spotkać się z kimś, kogo znam, własnie tylko dla seksu i do widzenia.
Stary 2015-02-06, 21:31   #27
ikonka10
Raczkowanie

Cytat:
no własnie tak się zastanawiam...bo ja straciłam ostatnio super kandydata na chłopaka i kochanka, strasznie mnie jarał, ale nawet jak mam ochotę to nie kręcą mnie inni. tylko ten jeden tak mnie nakręcał, a patrząc na resztę nie czuję pociagu totalnie i ochota też mi odchodzi, nawet jeśli są za☠☠☠iście przystojni. normalne to? zanim poznałm "tego" też tak miałam-zero pociągu do facetów

ikonka10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:45   #28
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
no własnie tak się zastanawiam...bo ja straciłam ostatnio super kandydata na chłopaka i kochanka, strasznie mnie jarał, ale nawet jak mam ochotę to nie kręcą mnie inni. tylko ten jeden tak mnie nakręcał, a patrząc na resztę nie czuję pociagu totalnie i ochota też mi odchodzi, nawet jeśli są za☠☠☠iście przystojni. normalne to? zanim poznałm "tego" też tak miałam-zero pociągu do facetów
Możliwe, że ci przejdzie, jak spotkasz nowego, który będzie cię tak samo jarał
Stary 2015-02-07, 10:51   #29
umpapumpa
Rozeznanie

Wiadomo, że w takich układach o jakich piszecie zwraca się większą uwagę na wygląd chłopaka niż kiedykolwiek indziej. Autorka nie ma czym się przejmować, po prostu potrzebuje bliskości. Ja jestem starsza od niej jednak całkiem bez doświadczeń seksualnych, bo też nie wiedziałam czego chcę (mamy prawo do tego przecież) i co zrobić...trzeba się zastanowić co tu wybrać
umpapumpa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:35   #30
DopplegangerEddarda
BAN stały

Cytat:
E tam wibrator . Nie lubię sama haha
Siłownia, strzelnica, jakieś portale może. Ja chyba najwięcej ogarniętych dziewczyn poznałem na fb w grupach o książkach.

Klub odradzam. Znam parę klubowiczek i znając życie. Gdybym poszedł na taką wiejską potupaje to mógłbym się nabawić jakiś uprzedzeń

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
Ja jestem facetem i tak mam ostatni miesiąc

Tzn. wiadomo, że jak ładna to jakiś tam pociąg czuje. Ale to jest na tej samej zasadzie co bycie bardzo głodnym i patrzenie na jabłko gdy chce się kawał mięsa
DopplegangerEddarda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości