Imprezowy ch這pak, alkohol - przesadzam? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj徠kowe miejsce, w kt鏎ym podzielisz si emocjami, uczuciami, zwi您kami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo貫czno軼i.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-02-01, 12:47   #1
Motylekk9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Imprezowy ch這pak, alkohol - przesadzam?

Witam drogie Wiza瘸nki!

Chcia豉bym zasi璕n望 u Was jakiej rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuci to z siebie. Mo瞠 oka瞠 si, 瞠 kt鏎a w Was przechodzi豉 przez podobne rozterki? B璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied .

Pozna豉m wspania貫go ch這paka. Bardzo dobrze si rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na 篡cie, jest naprawd fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa瘸m, 瞠by to mia這 by przeszkod z regu造 w stworzeniu warto軼iowej relacji, podobno przeciwie雟twa si przyci庵aj. Jednak jest co co budzi moje powa積e obawy. Nie uznaj tego za wad P. a za cech charakteru, ani my郵 go zmienia bo zaakceptowa豉m go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa積a, 瞠 oddala mnie od zaanga穎wania si w t znajomo嗆.

P. jest bardzo imprezowym ch這pakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi si ze mn a wi璚 kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy 鈔ednio kilka piw ale s okazje kiedy alkohol leje si strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje 瞠 lubi si napi. Troch mnie pociesza, 瞠 m闚i 瞠 nie znajduje przyjemno軼i w upijaniu si, 瞠 lekki rausz mu wystarcza i 瞠 tylko par razy i to dawno temu zdarzy這 mu si przesadzi z alkoholem.

Moje obawy rodz si z tego, 瞠 m鎩 dziadek z kt鏎ym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka盥ym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g堯wnej przysi璕am sobie, 瞠 nigdy nie spojrz na ch這paka kt鏎y pije wi璚ej ni ma這 i rzadko. Nie b璠 opowiada o emocjach i strachu ka盥ego dnia, 瞠 znowu babcia i mama b璠 p豉ka albo, 瞠 w ka盥ej chwili kto zadzwoni, 瞠by zabra dziadka bo le篡 gdzie na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje pi皻no na moich zapatrywaniach na ch這pak闚.

Jak my郵icie kochane, czy przesadzam?
Sama nie wiem, przecie tylu moich koleg闚 i bli窺zych czy dalszych znajomych ch這pak闚 pije na cz瘰tych imprezach a maj pouk豉dane w g這wie. Widz te, 瞠 faceci kt鏎zy lubili poimprezowa w m這do軼i z biegiem czasu ustatkowali si, za這篡li rodziny i s odpowiedzialnymi g這wami rodziny. P. bardzo mi si podoba ale stanem zakochania nie mog tego jeszcze nazwa. Mam zamiar nie anga穎wa si w t znajomo嗆 lecz obserwowa P. jak to jest z tym alkoholem tylko, 瞠 boj si, 瞠 mimowolnie zacznie mi na nim zale瞠 i zamiast trze德ego my郵enia pojawi si u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez r騜owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my郵icie, stara si jak najbardziej zdystansowa od niego?
Stary 2016-02-01, 12:57   #2
201605300922
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 6 282
Dot.: Imprezowy ch這pak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka wiadomo嗆
Witam drogie Wiza瘸nki!

Chcia豉bym zasi璕n望 u Was jakiej rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuci to z siebie. Mo瞠 oka瞠 si, 瞠 kt鏎a w Was przechodzi豉 przez podobne rozterki? B璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied .

Pozna豉m wspania貫go ch這paka. Bardzo dobrze si rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na 篡cie, jest naprawd fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa瘸m, 瞠by to mia這 by przeszkod z regu造 w stworzeniu warto軼iowej relacji, podobno przeciwie雟twa si przyci庵aj. Jednak jest co co budzi moje powa積e obawy. Nie uznaj tego za wad P. a za cech charakteru, ani my郵 go zmienia bo zaakceptowa豉m go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa積a, 瞠 oddala mnie od zaanga穎wania si w t znajomo嗆.

P. jest bardzo imprezowym ch這pakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi si ze mn a wi璚 kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy 鈔ednio kilka piw ale s okazje kiedy alkohol leje si strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje 瞠 lubi si napi. Troch mnie pociesza, 瞠 m闚i 瞠 nie znajduje przyjemno軼i w upijaniu si, 瞠 lekki rausz mu wystarcza i 瞠 tylko par razy i to dawno temu zdarzy這 mu si przesadzi z alkoholem.

Moje obawy rodz si z tego, 瞠 m鎩 dziadek z kt鏎ym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka盥ym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g堯wnej przysi璕am sobie, 瞠 nigdy nie spojrz na ch這paka kt鏎y pije wi璚ej ni ma這 i rzadko. Nie b璠 opowiada o emocjach i strachu ka盥ego dnia, 瞠 znowu babcia i mama b璠 p豉ka albo, 瞠 w ka盥ej chwili kto zadzwoni, 瞠by zabra dziadka bo le篡 gdzie na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje pi皻no na moich zapatrywaniach na ch這pak闚.

Sama nie wiem, przecie tylu moich koleg闚 i bli窺zych czy dalszych znajomych ch這pak闚 pije na cz瘰tych imprezach a maj pouk豉dane w g這wie. Widz te, 瞠 faceci kt鏎zy lubili poimprezowa w m這do軼i z biegiem czasu ustatkowali si, za這篡li rodziny i s odpowiedzialnymi g這wami rodziny. P. bardzo mi si podoba ale stanem zakochania nie mog tego jeszcze nazwa. Mam zamiar nie anga穎wa si w t znajomo嗆 lecz obserwowa P. jak to jest z tym alkoholem tylko, 瞠 boj si, 瞠 mimowolnie zacznie mi na nim zale瞠 i zamiast trze德ego my郵enia pojawi si u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez r騜owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my郵icie, stara si jak najbardziej zdystansowa od niego?
Te bym si na Twoim miejscu nie anga穎wa豉. Dla mnie imprezowanie kilka razy w tygodniu i zawsze z alkoholem to przesada, no niestety - jeszcze rozumiem, jak s ferie, opija si zdan sesj, ale tak non stop? Dla mnie to jest proszenie si o k這poty. Jasne, cz窷 facet闚 (og鏊nie ludzi, bo imprezowych kobiet te jest sporo) z tego wyrasta i potem s 篡ciowo ogarni璚i, ale ile z nich pije dalej, tylko ju samemu - tego nie wiemy.
Ale to moje zdanie. Ja og鏊nie mam tak, 瞠 nie wiem, czego konkretnie oczekuj od faceta, nie mam jakich sprecyzowanych oczekiwa pt. musi kocha kotki, by brunetem i lubi gry planszowe, ale wiem, czego kategorycznie w facecie nie akceptuj i co go przekre郵a w roli mojego potencjalnego partnera. Przesadna imprezowo嗆 i picie du篡ch ilo軼i alkoholu s na tej li軼ie. Zastan闚 si jak Twoja lista cech nie do przeskoczenia wygl康a i wtedy podejmij decyzj.
201605300922 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:01   #3
bluebluesky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 573

Cytat:
Witam drogie Wiza瘸nki!

Ile macie lat? To niby nie jest takie wazne, ale jestem ciekawa, jak to mozliwe ze on ma tyle czasu na picie.

Masz racje, ze zapalila ci sie czerwona lampka! Alkohol moze byc bardzo przyjemny, ale tez bardzo niebezpieczny (sama niestety dobrze o tym wiesz).
Stary 2016-02-01, 13:01   #4
201803290936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 43 642

Cytat:
Witam drogie Wiza瘸nki!

On nie ma w 篡ciu 瘸dnych zaj耩, obowi您k闚, 瞠 ma tak czas i si喚 na prawie codzienne posiedzenia i cz瘰te imprezy? Kasa mu spada z nieba (imprezowanie to r闚nie koszty, chyba 瞠 leci na s瘼a)?

Nie znajduje przyjemno軼i w upijaniu si, ale si upija = logika.

Drugie pogrubione: uczucie nie powinno by jedynym kryterium wyboru partnera. Jest wa積e, nieod陰czne wg mnie, ale niepokoj帷ych sygna堯w nie nale篡 ignorowa. Je瞠li problem jest powa積y i nierozwi您ywalny, to si nie brnie w znajomo嗆 tylko wieje. Inaczej cz這wiek sam jest sobie winien sp... 篡cia.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:03   #5
201607110949
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 16 804

Cytat:
kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy 鈔ednio kilka piw ale s okazje kiedy alkohol leje si strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje 瞠 lubi si napi.

Za ka盥ym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g堯wnej przysi璕am sobie, 瞠 nigdy nie spojrz na ch這paka kt鏎y pije wi璚ej ni ma這 i rzadko.
My郵isz jedno, robisz drugie. Dla mnie wypijanie kilku piw kilka razy w tygodniu (lub wi璚ej, gdy jest 'okazja') to gruba przesada. Niby jeste 鈍iadoma konsekwencji 篡cia z alkoholikiem, a sama pchasz si w tak relacj jak 熤a do ognia - bo 瞠 ch這pak sko鎍zy jako na這gowiec jest mocno prawdopodobne przy takim stylu 篡cia.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:03   #6
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 6 036

Ja bym raczej spojrza豉 na to, czy na chwile obecna jego imprezowanie i upijanie Ci przeszkadza.
To co bedzie kiedys nie jest takie istotne. Fakt, zazwyczaj ludzie po skonczeniu studiow calkowicie z tego wyrastaja i nie staja sie alkoholikami, ale chce Ci sie tyle czekac i to sprawdzac?
Troche bez sensu.
Na z造 moment trafilas, podejrzewam ze on nie jest gotowy na zwiazek, tylko woli 5 dni w tygodniu latac na imprezy. Kazdy ma rozne etapy w zyciu.

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka wiadomo嗆
My郵isz jedno, robisz drugie. Dla mnie wypijanie kilku piw kilka razy w tygodniu (lub wi璚ej, gdy jest 'okazja') to gruba przesada. Niby jeste 鈍iadoma konsekwencji 篡cia z alkoholikiem, a sama pchasz si w tak relacj jak 熤a do ognia - bo 瞠 ch這pak sko鎍zy jako na這gowiec jest mocno prawdopodobne przy takim stylu 篡cia.
e tam. Wystarczy troche postudiowac zeby zobaczyc jak imprezowicze zyja. Najpierw impreza goni impreze, a po znalezieniu pracy w zawodzie stablizacja i wychodzenie co najwyzej na domowke kilkuosobowa.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:06
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:08   #7
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka wiadomo嗆
Ja og鏊nie mam tak, 瞠 nie wiem, czego konkretnie oczekuj od faceta, nie mam jakich sprecyzowanych oczekiwa pt. musi kocha kotki, by brunetem i lubi gry planszowe, ale wiem, czego kategorycznie w facecie nie akceptuj i co go przekre郵a w roli mojego potencjalnego partnera. Przesadna imprezowo嗆 i picie du篡ch ilo軼i alkoholu s na tej li軼ie. Zastan闚 si jak Twoja lista cech nie do przeskoczenia wygl康a i wtedy podejmij decyzj.
Dzi瘯uj za odpowied . Mam tak jak Ty, nie umiem sprecyzowa jakie cechy charakteru czyni ch這paka idea貫m bo tu chodzi o ca這kszta速, co ch這pak to inna osobowo嗆 i inny poziom wzajemnego zrozumienia. Wi璚 nie da si z kartk w r瘯u na sucho wypisa idealnych cech p販i przeciwnej.
Tak czy inaczej alkoholizm to dla mnie g堯wna dyskwalifikacja ch這paka na partnera 篡ciowego. Gdybym mia豉 pewno嗆, 瞠 ma problemy z alkoholem i pije cz窷ciej ni deklaruje urwa豉bym znajomo嗆 od razu. Ale nie wiem tego i jedyne co mi pozostaje to obserwowa. Lubienie si napi nie jest jeszcze alkoholizmem ale gdzie le篡 ta magiczna granica tego nie wiem. Boj si tylko, 瞠 ani si zorientuj a b璠 w nim zakochana.
Stary 2016-02-01, 13:12   #8
201607110949
Konto usuni皻e

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919026]

e tam. Wystarczy troche postudiowac zeby zobaczyc jak imprezowicze zyja. Najpierw impreza goni impreze, a po znalezieniu pracy w zawodzie stablizacja i wychodzenie co najwyzej na domowke kilkuosobowa. [/QUOTE]

Jestem ju dawno po studiach, znam takich imprezowicz闚, kt鏎zy z tego nie wyro郵i i zostali alkoholikami.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Tak czy inaczej alkoholizm to dla mnie g堯wna dyskwalifikacja ch這paka na partnera 篡ciowego. Gdybym mia豉 pewno嗆, 瞠 ma problemy z alkoholem i pije cz窷ciej ni deklaruje urwa豉bym znajomo嗆 od razu.
Gdyby tak by這, ju dawno by Ci przy nim nie by這. Ten ch這pak ma na alkoholika zadatki i dobrze o tym wiesz.
Stary 2016-02-01, 13:12   #9
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 6 036

Cytat:
Jestem ju dawno po studiach, znam takich imprezowicz闚, kt鏎zy z tego nie wyro郵i i zostali alkoholikami.
ile to przypadkow? 1 na 100?
Mowie o takich ogarnietych, a nie ze studia rzucili i po dzis dzien nie pracuja.

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:15   #10
Motylekk9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Poka wiadomo嗆
Ile macie lat? To niby nie jest takie wazne, ale jestem ciekawa, jak to mozliwe ze on ma tyle czasu na picie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka wiadomo嗆
On nie ma w 篡ciu 瘸dnych zaj耩, obowi您k闚, 瞠 ma tak czas i si喚 na prawie codzienne posiedzenia i cz瘰te imprezy? Kasa mu spada z nieba (imprezowanie to r闚nie koszty, chyba 瞠 leci na s瘼a)?

Jeste鄉y w podobnym wieku. P jest na ostatnim roku studi闚 zaocznych, pracuje od poniedzia趾u do pi徠ku. Op豉ty za studia jak wszemi wobec wiadomo s wysokie ale co do zarobk闚 to (nie)stety r闚nie si to odnosi.
Stary 2016-02-01, 13:17   #11
201607110949
Konto usuni皻e

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919726]ile to przypadkow? 1 na 100?
Mowie o takich ogarnietych, a nie ze studia rzucili i po dzis dzien nie pracuja.

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.[/QUOTE]

Osoba, kt鏎a z ca陰 moc twierdzi, 瞠 to mega wa積e kryterium doboru partnera - rozs康ne picie powinna wia od typa, kt鏎y cheje par razy w tygodniu. I nie, nie jest to 1 na 100 przypadk闚, tylko o wiele cz窷ciej. Je郵i chcesz unikn望 poparze, nie bawisz si ogniem - to chyba oczywiste. A autorka niby wie jakie mog by konsekwencje takiej zabawy, ale patykiem w ognisku grzebie.
Stary 2016-02-01, 13:23   #12
201803290936
Konto usuni皻e

Cytat:
Osoba, kt鏎a z ca陰 moc twierdzi, 瞠 to mega wa積e kryterium doboru partnera - rozs康ne picie powinna wia od typa, kt鏎y cheje par razy w tygodniu. I nie, nie jest to 1 na 100 przypadk闚, tylko o wiele cz窷ciej. Je郵i chcesz unikn望 poparze, nie bawisz si ogniem - to chyba oczywiste. A autorka niby wie jakie mog by konsekwencje takiej zabawy, ale patykiem w ognisku grzebie.
Dok豉dnie, dla mnie to by這 bardzo wa積e kryterium i si serio tego trzyma豉m.
Stary 2016-02-01, 13:26   #13
skazana_na_bluesa
.

Wiadomo軼i: 28 093

id na terapi dla DDA, przyda ci si. ja bym wia豉, a by si za mn kurzy這. by豉m z facetami alkoholikami po terapiach, wiem jak to wygl康a "od 鈔odka". jak kto chleje kilka razy w tygodniu to ma WIELKI problem. nie trzeba na ka盥ej imprezie wypija hektolitr闚 alkoholu, 瞠by si dobrze bawi.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919726]ile to przypadkow? 1 na 100?

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.[/QUOTE]
ja znam du穎 przypadk闚 karierowicz闚 w wielkiej warszaffce, na wysokich stanowiskach, a chlej jak za czas闚 studenckich. co jaki czas odzywa si tylko w徠roba albo trzustka.

skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:26   #14
bluebluesky
Zakorzenienie

Czy on ma jakies inne zajecia i pasje, oprocz piwnych wieczorkow z kolegami?
Stary 2016-02-01, 13:29   #15
201803290936
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Poka wiadomo嗆
Czy on ma jakies inne zajecia i pasje, oprocz piwnych wieczorkow z kolegami?
Rzekomo ma czas na prac i studia zaoczne. Mo瞠 pracuje w monopolowym?
Stary 2016-02-01, 13:30   #16
201607110949
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka wiadomo嗆

ja znam du穎 przypadk闚 karierowicz闚 w wielkiej warszaffce, na wysokich stanowiskach, a chlej jak za czas闚 studenckich. co jaki czas odzywa si tylko w徠roba albo trzustka.
Bo ludziom alkoholik kojarzy si cz瘰to tylko z menelem spod 畝bki - a to przecie cz瘰to ludzie na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiaj帷y, z 豉dnie ubran 穎n i gromadk dzieci. A 瞠 dom tak naprawd dysfunkcyjny i bez paru kieliszk闚 koniaczku kreatywnych pomys堯w w pracy brak, to tego ju na pierwszy rzut oka postronna osoba nie zauwa篡.
Stary 2016-02-01, 13:32   #17
skazana_na_bluesa
.

Cytat:
mo瞠 jest barmanem

Cytat:
Bo ludziom alkoholik kojarzy si cz瘰to tylko z menelem spod 畝bki - a to przecie cz瘰to ludzie na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiaj帷y, z 豉dnie ubran 穎n i gromadk dzieci. A 瞠 dom tak naprawd dysfunkcyjny i bez paru kieliszk闚 koniaczku kreatywnych pomys堯w w pracy brak, to tego ju na pierwszy rzut oka postronna osoba nie zauwa篡.
wiem, wiem...

Stary 2016-02-01, 13:36   #18
201803290936
Konto usuni皻e

Cytat:
Zreszt, ta 豉dnie ubrana 穎na r闚nie mo瞠sz mie problem i cz瘰to ma. Nawet na forum Wiza nieraz i nie dwa spotka豉m si z my郵eniem pt. alkoholu nie pij... no czasami winko z T obr鏂imy w pi徠kowy wiecz鏎, drinki z kole瘸nkami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie 這jenie w鏚y bez zapitki.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:39
Stary 2016-02-01, 13:38   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Wiadomo軼i: 35 205

Nawet bez alkoholowej przesz這軼i w domu rodzinnym nie by豉bym zainteresowana facetem, kt鏎y ma taki styl 篡cia.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:40   #20
201605300922
Konto usuni皻e

Cytat:
Zreszt, ta 豉dnie ubrana 穎na r闚nie mo瞠sz mie problem i cz瘰to ma. Zreszt, nawet na forum Wiza nieraz i nie dwa spotka豉m si z my郵enie pt. alkoholu nie pij... no czasami winko z T obr鏂imy w pi徠kowy wiecz鏎, drinki z kole瘸nkami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie 這jenie w鏚y bez zapitki.
Prosz Ci, zapytany pacjent odpowie, 瞠 nieee, alkoholu to on nie pije, a jak zapytasz o piwo, no to tak z 5 dziennie, bo nereczki musz pracowa hehe. A reszta spojrzy na nas jak na debila, bo przecie powiedzia, 瞠 alkoholu nie pije, to na choler pytamy o piwo Ale to tak btw.
Stary 2016-02-01, 13:44   #21
zakonna
Naczelna Nastolatka

Wiadomo軼i: 25 807

Autorko. To nie jest facet dla ciebie. Dlatego, z e ty jeste dda, co 郵icznie wysz這 w twoich postach. I dlatego, 瞠 on jest na najlepszej drodze do na這gu.
Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie pakuje si w to, bo b璠ziesz gorzko 瘸這wa.
Stary 2016-02-01, 13:48   #22
balletoevs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 130

M鎩 T na pocz徠ku studi闚 te bardzo du穎 imprezowa z kolegami (opr鏂z tego mia te swoje zainteresowania). W鈔鏚 student闚 to norma, wystarczy si przejecha na Kortowiad. Czas wolny to jaka posiad闚a.

Z ka盥ym kolejnym rokiem jednak by這 tego coraz mniej, teraz jest tak optymalnie Obserwuj帷 swoje otoczenie wiem, 瞠 wi瘯szo嗆 z tego wyros豉 - znale幢i partnera, zacz瘭i snu plany na przysz這嗆, ogarn瘭i si. Niestety s i odst瘼stwa od tej regu造 - dlatego Autorko b康 czujna. Je郵i jeste DDA to tym bardziej.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:50
balletoevs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 13:58   #23
201605300922
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez balletoevs Poka wiadomo嗆
M鎩 T na pocz徠ku studi闚 te bardzo du穎 imprezowa z kolegami (opr鏂z tego mia te swoje zainteresowania). W鈔鏚 student闚 to norma, wystarczy si przejecha na Kortowiad. Czas wolny to jaka posiad闚a.
Kurcz, to ja nie wiem, studiuj czwarty rok i nie widz, 瞠by codziennie imprezy by造 norm. Studiowanie - robisz to 幢e...
W鈔鏚 znajomych z innych wydzia堯w te tego nie widz. To tak jakby powiedzie, 瞠 w ma造ch miejscowo軼iach codzienne chlanie przy grillu w okresie letnim jest norm, owszem, w pewnych kr璕ach pewnie tak, ale nie uog鏊niajmy.
Stary 2016-02-01, 14:01   #24
bluebluesky
Zakorzenienie

Cytat:
Mialam kumpla, alkoholika, ktory pracowal w monopolowym, podpijal z butelek, mowil, ze pracuje w raju
Cytat:
Prosz Ci, zapytany pacjent odpowie, 瞠 nieee, alkoholu to on nie pije, a jak zapytasz o piwo, no to tak z 5 dziennie, bo nereczki musz pracowa hehe. A reszta spojrzy na nas jak na debila, bo przecie powiedzia, 瞠 alkoholu nie pije, to na choler pytamy o piwo Ale to tak btw.
Bo piwo to nie alkohol
Stary 2016-02-01, 14:17   #25
balletoevs
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcz, to ja nie wiem, studiuj czwarty rok i nie widz, 瞠by codziennie imprezy by造 norm. Studiowanie - robisz to 幢e...
W鈔鏚 znajomych z innych wydzia堯w te tego nie widz. To tak jakby powiedzie, 瞠 w ma造ch miejscowo軼iach codzienne chlanie przy grillu w okresie letnim jest norm, owszem, w pewnych kr璕ach pewnie tak, ale nie uog鏊niajmy.
Nie napisa豉m, 瞠 codzienne tylko, 瞠 cz瘰te imprezy to norma. Wiadomo, 瞠 ka盥y ma inny charakter i w innym kr璕u si obraca. Ale z moich obserwacji wynika, 瞠 cz瘰te imprezowanie w鈔鏚 student闚 jest powszechne. Natomiast czytaj帷 w徠ek odnosz wra瞠nie, 瞠 to tylko nieliczne przypadki i od razu kwalifikowane jako patologia.

Jasne, ze mam znajomych chocia瘺y ze swojej uczelni (medycznej), kt鏎zy po prostu nie mieli czasu bo nauka goni豉. Ale mia豉m te znajomych, np. w politechniki, kt鏎zy a to piwko do meczu, a to piwko na pla篡, a to dom闚ka, a to wpad豉 kuzynka z winem w odwiedziny, a to urodziny itp. Wyro郵i na porz康nych ludzi.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-02-01 o 14:21
Stary 2016-02-01, 14:18   #26
skazana_na_bluesa
.

Cytat:
Zreszt, ta 豉dnie ubrana 穎na r闚nie mo瞠sz mie problem i cz瘰to ma. Nawet na forum Wiza nieraz i nie dwa spotka豉m si z my郵eniem pt. alkoholu nie pij... no czasami winko z T obr鏂imy w pi徠kowy wiecz鏎, drinki z kole瘸nkami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie 這jenie w鏚y bez zapitki.
ja 這je w鏚 bez zapity. raz w roku albo rzadziej piwa i drineczk闚 nie pijam od dawna.

Cytat:

Z ka盥ym kolejnym rokiem jednak by這 tego coraz mniej, teraz jest tak optymalnie Obserwuj帷 swoje otoczenie wiem, 瞠 wi瘯szo嗆 z tego wyros豉 - znale幢i partnera, zacz瘭i snu plany na przysz這嗆, ogarn瘭i si. Niestety s i odst瘼stwa od tej regu造 - dlatego Autorko b康 czujna. Je郵i jeste DDA to tym bardziej.
nie wyskakuj mi tutaj z kortowiad. to s juwenalia, wi璚 logiczne, 瞠 pojawia si alkohol. tyle, 瞠 to impreza raz w roku i nie oznacza, 瞠 ka盥y schlewa si jak 鈍inia. a tym bardziej nie oznacza, 瞠 chleje kilka razy w tygodniu!

Stary 2016-02-01, 14:24   #27
balletoevs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka wiadomo嗆
ja 這je w鏚 bez zapity. raz w roku albo rzadziej piwa i drineczk闚 nie pijam od dawna.

nie wyskakuj mi tutaj z kortowiad. to s juwenalia, wi璚 logiczne, 瞠 pojawia si alkohol. tyle, 瞠 to impreza raz w roku i nie oznacza, 瞠 ka盥y schlewa si jak 鈍inia. a tym bardziej nie oznacza, 瞠 chleje kilka razy w tygodniu!
A czy Autorka napisa豉, 瞠 jej facet schlewa si jak 鈍inia

Kortowiada to owszem kumulacja, ale Kortowo w ci庵u roku wcale nie 鈍ieci przyk豉dem. "Okazja" jest zawsze.
Stary 2016-02-01, 14:32   #28
zakonna
Naczelna Nastolatka

Wiadomo軼i: 25 807

Nie musi chlac jak 鈍inia 瞠by by uzale積ionym
Stary 2016-02-01, 14:35   #29
201607110949
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez zakonna Poka wiadomo嗆
Nie musi chlac jak 鈍inia 瞠by by uzale積ionym
Lekki rausz, na kt鏎ym tak lubi by kilka razy w tygodniu mu wystarcza. Na razie.
Stary 2016-02-01, 14:35   #30
201803290936
Konto usuni皻e

Cytat:
A czy Autorka napisa豉, 瞠 jej facet schlewa si jak 鈍inia (...)
Nie, podobno zdarzy這 mu si tylko (a dla kogo mo瞠 "tylko") kilka razy. On swoje picie okre郵a jako "lekki rausz". Zak豉daj帷, 瞠 jest w tym obiektywny, to co to zmienia? Ca貫 篡cie mo積a prze篡 na "lekkim rauszu". Czy to sprawia, 瞠 problem zbyt cz瘰tego, wr璚z regularnego (bo o tym Autorka przecie pisze) picia jest umniejszony? Nie.

A to co on nazywa "lekkim rauszem", inni, patrz帷 z boku mog jednak okre郵i jako "no si nieco schla". Bo schlanie si to niekoniecznie le瞠nie w nieprzytomno軼i na chodniku i robienie pod siebie siku.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-02-01 17:07:06

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.