Imprezowy ch這pak, alkohol - przesadzam? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj徠kowe miejsce, w kt鏎ym podzielisz si emocjami, uczuciami, zwi您kami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo貫czno軼i.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-02-01, 14:57   #31
zlotniczanka
plum plum

Wiadomo軼i: 4 392
Dot.: Imprezowy ch這pak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka wiadomo嗆
Tak czy inaczej alkoholizm to dla mnie g堯wna dyskwalifikacja ch這paka na partnera 篡ciowego. Gdybym mia豉 pewno嗆, 瞠 ma problemy z alkoholem i pije cz窷ciej ni deklaruje urwa豉bym znajomo嗆 od razu. Ale nie wiem tego i jedyne co mi pozostaje to obserwowa. Lubienie si napi nie jest jeszcze alkoholizmem ale gdzie le篡 ta magiczna granica tego nie wiem. Boj si tylko, 瞠 ani si zorientuj a b璠 w nim zakochana.
Imprezowicze cz瘰to przechodz w alkoholik闚. Gdzie jest granica? U Ciebie. Skoro ju si k堯cicie o jego picie, to znaczy, 瞠 j przekroczy豉.
Ja wyja郾i mo瞠 jak to jest u mnie - nie mog豉bym by z alkoholikiem, podobnie jak Nadis. Ale m鎩 aktualny facet jest fanem piw craftowych i jara si piwowarstwem. Ja jednak nie mam z tym 瘸dnego problemu, bo nie widz 瘸dnych negatywnych sygna堯w:
- nie ci庵nie go do picia, jak nie ma okazji,
- sam tych okazji nie prowokuje i ich nie szuka,
- nie zawala niczego z powodu kaca (nie pije nawet tyle, by go mie)
- nie pije, bo ma z造 humor, bo co posz這 nie tak, albo "musi" si rozweseli.
Je郵i Ty czujesz, 瞠 co jest nie tak, to znaczy, 瞠 to najwy窺zy czas ewakuacji.

zlotniczanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 15:01   #32
201803290936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 43 642

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Poka wiadomo嗆
Imprezowicze cz瘰to przechodz w alkoholik闚. Gdzie jest granica? U Ciebie. Skoro ju si k堯cicie o jego picie, to znaczy, 瞠 j przekroczy豉.
Ja wyja郾i mo瞠 jak to jest u mnie - nie mog豉bym by z alkoholikiem, podobnie jak Nadis. Ale m鎩 aktualny facet jest fanem piw craftowych i jara si piwowarstwem. Ja jednak nie mam z tym 瘸dnego problemu, bo nie widz 瘸dnych negatywnych sygna堯w:
- nie ci庵nie go do picia, jak nie ma okazji,
- sam tych okazji nie prowokuje i ich nie szuka,
- nie zawala niczego z powodu kaca (nie pije nawet tyle, by go mie)
- nie pije, bo ma z造 humor, bo co posz這 nie tak, albo "musi" si rozweseli.

Je郵i Ty czujesz, 瞠 co jest nie tak, to znaczy, 瞠 to najwy窺zy czas ewakuacji.
Do-k豉-dnie.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 15:33   #33
zlotniczanka
plum plum

Wiadomo軼i: 4 392

Cytat:
Napisane przez balletoevs Poka wiadomo嗆
mia豉m te znajomych, np. w politechniki, kt鏎zy a to piwko do meczu, a to piwko na pla篡, a to dom闚ka, a to wpad豉 kuzynka z winem w odwiedziny, a to urodziny itp. Wyro郵i na porz康nych ludzi.
Ile maj obecnie lat? 26? 30? To nadal nie oznacza, 瞠 alkoholizm, taki tru tru, si nie objawi z czasem. Alkoholizm w fazie sprawiaj帷ej wra瞠nie kontrolowanego picia mo積a uprawia nawet i 30 lat. Jak cz這wiek jest inteligentny i sobie znajdzie partner闚, podatnych na wsp馧uzale積ienie, to hulaj dusza. Kacyk w pracy 穎na wyt逝maczy nie篡tem 穎陰dka. Mama przepit kas po篡czy. Piwko wypije si po kryjomu, w pracy w kiblu, a zapach zatuszuje 簑t zielon pietruszk. Byle si ludzie nie dowiedzieli. Byle nie wysz這 do ludzi.
Ja mam znajomych, kt鏎ych mog wytypowa jako gwarantowanych ludzi z problemami, nie wiem tylko, kiedy to si objawi. A te s ogarni璚i, maj rodziny, dobre prace i generalnie ok 篡cie. Tylko wiecznie kr璚帷e si wok馧 alkoholu jako.

zlotniczanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 15:50   #34
balletoevs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 130

Jasne ja to wszystko rozumiem. Chodzi mi o to, 瞠 nie ka盥y kto prowadzi bujne 篡cie studenckie to od razu alkoholik. Co chyba usilnie pr鏏ujecie udowodni podaj帷 liczne przyk豉dy. Nie wszystko jest w 篡ciu czarne albo bia貫.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-02-01 o 15:54
balletoevs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 15:55   #35
201803290936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 43 642

Cytat:
Jasne ja to wszystko rozumiem. Chodzi mi o to, 瞠 nie ka盥y kto prowadzi bujne 篡cie studenckie to od razu alkoholik. Co chyba usilnie pr鏏ujecie udowodni podaj帷 liczne przyk豉dy. Nie wszystko jest w 篡ciu czarne albo bia貫.
Tylko, 瞠 wiesz: nie ka盥y rozumie "bujne 篡cie studenckie" jako picie alkoholu par razy w tygodniu. Ludzie chodz na spotkania, wystawy, koncerty, to r闚nie jest bujne studenckie 篡cie, jednocze郾ie nie kr璚帷e si wok馧 alko.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 16:03   #36
skazana_na_bluesa
.

Wiadomo軼i: 28 093

Cytat:
A czy Autorka napisa豉, 瞠 jej facet schlewa si jak 鈍inia

Kortowiada to owszem kumulacja, ale Kortowo w ci庵u roku wcale nie 鈍ieci przyk豉dem. "Okazja" jest zawsze.
pliz, mieszka豉m 4 lata na kortowie. tam si przewijaj takie t逝my student闚, 瞠 nie da si powiedzie, 瞠 oni imprezuj i chlej kilka razy w tygodniu. ile si prze篡這 imprez, 瞠 ca貫 grupy si tam zbiera造, 瞠by si napi? a ile to razy zdarzy這 si, 瞠 moja grupa sz豉 na jedno piwo i rozchodzi豉 si do domu... jak kto chce znale潭 okazj to wcale nie musi mieszka na kortowie. ja si nie rozpi豉m, gdy tam mieszka豉m. cuda nad cudami.

skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 16:06   #37
balletoevs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 130

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka wiadomo嗆
Tylko, 瞠 wiesz: nie ka盥y rozumie "bujne 篡cie studenckie" jako picie alkoholu par razy w tygodniu. Ludzie chodz na spotkania, wystawy, koncerty, to r闚nie jest bujne studenckie 篡cie, jednocze郾ie nie kr璚帷e si wok馧 alko.
Owszem. Ale Ci, kt鏎zy zamiast wystawy i teatru wybior dom闚k i wyj軼ie do pubu to ju skazani na alkoholizm.
W 瘸den spos鏏 nie staram si umniejsza problemu uzale積ie, ale podej軼ie, o kt鏎ym tutaj czytam k堯ci si z rzeczywisto軼i, w kt鏎ej si obraca豉m. Niczym m這dzi, kulturalni wybieraj wystawy w muzeum i wernisa瞠 mi璠zy najlepiej jeszcze miedzy jedn prac a drug a Ci imprezowicze to alkoholicy i patologia.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka wiadomo嗆
pliz, mieszka豉m 4 lata na kortowie. tam si przewijaj takie t逝my student闚, 瞠 nie da si powiedzie, 瞠 oni imprezuj i chlej kilka razy w tygodniu. ile si prze篡這 imprez, 瞠 ca貫 grupy si tam zbiera造, 瞠by si napi? a ile to razy zdarzy這 si, 瞠 moja grupa sz豉 na jedno piwo i rozchodzi豉 si do domu... jak kto chce znale潭 okazj to wcale nie musi mieszka na kortowie. ja si nie rozpi豉m, gdy tam mieszka豉m. cuda nad cudami.
畝dne cuda. Ale nie wm闚isz mi, 瞠 nie by這 tam os鏏, kt鏎e intensywnie imprezuj - a je郵i by造 to pewnie teraz czynni alkoholicy.
balletoevs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 16:07   #38
201607110949
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 16 804

Cytat:
Owszem. Ale Ci, kt鏎zy zamiast wystawy i teatru wybior dom闚k i wyj軼ie do pubu to ju skazani na alkoholizm.
W 瘸den spos鏏 nie staram si umniejsza problemu uzale積ie, ale podej軼ie, o kt鏎ym tutaj czytam k堯ci si z rzeczywisto軼i, w kt鏎ej si obraca豉m. Niczym m這dzi, kulturalni wybieraj wystawy w muzeum i wernisa瞠 mi璠zy najlepiej jeszcze miedzy jedn prac a drug a Ci imprezowicze to alkoholicy i patologia.
Nie, nie s skazani. Ale s na kr鏒szej drodze do niego ni ci, kt鏎zy par razy w tygodniu nie wychylaj kilku piw Autork niby taka wyczulona, a chyba sobie pod鈍iadomie szuka problemu, kt鏎y zna z domu.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-02-01 17:07:06

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.