kalosze hunter - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 10:24   #1
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question

kalosze hunter


Strasznie mi się podobają. Zastanawiam się czy warto je kupić. Aktualnie siedzę z dzieckiem w domu i mieszkamy na wsi. Chodzimy raz dziennie na spacer z wózkiem - zazwyczaj w adidasach bo mi najwygodniej. W deszczowe dni nie wychodzimy. I tak się zastanawiam czy one się sprawdzają w zimniejsze dni żeby je nosić zamiast adidasów albo kozaków? Czy trzeba do nich kupić jakąś wkładkę? Czy lepiej sobie odpuścić i zainwestować w kozaki?
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 10:53   #2
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: kalosze hunter

Hmm, z tego co piszesz, to chyba nie są Ci zbytnio potrzebne. Nie ma co ich kupować na siłę

Ja noszę kalosze w duży deszcz i czasem zimą- jak jest taka śnieżna breja. Tylko do chodzenia w zimne dni wkładam grubą skarpetkę Hunterów jeszcze nie kupiłam, mam kalosze z Decathlonu i bardzo dobrze się sprawują
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 11:27   #3
Kitikejt7
Rozeznanie
 
Avatar Kitikejt7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 565
Dot.: kalosze hunter

Ja mam Huntery, na deszcz nie zastąpione. Chodzę w nich też zimną ale bez grubej skarpety się nie obejdzie. Są bardzo wygodne.
Jeśli potrzebujesz kalosze na spacery to nie musisz kupować od razu takich drogich, jest mnóstwo fajnych kaloszy do 150zł, też będziesz zadowolona
__________________
Book Positive
It was legen ... wait for it ... married! Legenmarried!

"Sometimes it's really hard to walk in a woman's shoes. That's why we need really special ones to make the walk a little more fun'"
Kitikejt7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:13   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kalosze hunter

A to muszą być Huntery? Za cenę hunterów kupisz sobie zwykłe kalosze+ kozaki.
Do kazdych kaloszy mozna dokupić specjalną skarpetę lub zwyczajnie włozyc wkładke i zwyczajne skarpety.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 15:31   #5
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: kalosze hunter

kupilam huntery w zeszlym roku- teraz nie wyobrazam sobie zycia bez nich. wczesniej mialam kalosze kupione na allegro za okolo 100 zł- roznica jest ogromna, te z allegro są ciężkie, zimne. Do hunterow dokupilam oryg.. skaretkę i chodzialam w nich nawet w zimę.
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 19:12   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez magda20003 Pokaż wiadomość
Hmm, z tego co piszesz, to chyba nie są Ci zbytnio potrzebne. Nie ma co ich kupować na siłę

Ja noszę kalosze w duży deszcz i czasem zimą- jak jest taka śnieżna breja. Tylko do chodzenia w zimne dni wkładam grubą skarpetkę Hunterów jeszcze nie kupiłam, mam kalosze z Decathlonu i bardzo dobrze się sprawują
Dziewczyna potrzebuje obuwia na spacery w deszczowe dni i kalosze wydają się w tym przypadku zbędne? Ja myślałam, że idealne.

Tak jak pisały dziewczyny - jak chcesz je nosić nie tylko w deszczowe ale i w zimniejsze dni to dokup grubsze skarpety i na pewno nie będzie Ci zimno.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 20:51   #7
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: kalosze hunter

do -3* z ciepłą skarpetą daje radę [przetestowane] ofc kazde kalosze, nie tylko huntery
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 22:33   #8
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podobają. Zastanawiam się czy warto je kupić. Aktualnie siedzę z dzieckiem w domu i mieszkamy na wsi. Chodzimy raz dziennie na spacer z wózkiem - zazwyczaj w adidasach bo mi najwygodniej. W deszczowe dni nie wychodzimy. I tak się zastanawiam czy one się sprawdzają w zimniejsze dni żeby je nosić zamiast adidasów albo kozaków? Czy trzeba do nich kupić jakąś wkładkę? Czy lepiej sobie odpuścić i zainwestować w kozaki?
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Dziewczyna potrzebuje obuwia na spacery w deszczowe dni i kalosze wydają się w tym przypadku zbędne? Ja myślałam, że idealne.
Chyba Ci czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Autorka napisała wyraźnie, że w deszczowe dni nie wychodzi na spacery z dzieckiem i pyta czy Huntery się sprawdzą w zimniejsze dni. Więc moim zdaniem, tak jak @Magdy, Huntery to zły wybór, bo to buty na deszcz przede wszystkim. Na zimniejsze dni lepsze będą kozaki.

Pomijam zasadność wydania pół kafla na gumowce, bo to indywidualna sprawa. Mnie by było żal kasy.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 07:22   #9
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: kalosze hunter

Nie kupuj Bez sensu.
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:54   #10
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: kalosze hunter

Ja sobie kalosze bardzo chwalę, bo polska zima to sporo dni, kiedy temperatura oscyluje w okolicach zera i zamiast sniegu wszedzie brudna breja po kostki - żadne kozaki tego nie wytrzymają. Do -5 stopni spokojnie chodzę w kaloszach z ciepłą skarpetką, poniżej zakładam ten specjalny ocieplacz. Ja akurat mam huntery, ale pewnie każde kalosze się sprawdzą.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:57   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Chyba Ci czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Autorka napisała wyraźnie, że w deszczowe dni nie wychodzi na spacery z dzieckiem i pyta czy Huntery się sprawdzą w zimniejsze dni. Więc moim zdaniem, tak jak @Magdy, Huntery to zły wybór, bo to buty na deszcz przede wszystkim. Na zimniejsze dni lepsze będą kozaki.

Pomijam zasadność wydania pół kafla na gumowce, bo to indywidualna sprawa. Mnie by było żal kasy.
Mój błąd.
No ale jakby nie było w PL zimniejsze dni to też w sumie z reguły mokre dni. Rzadko u nas jest jednocześnie w miarę pogodnie i chłodno, jak już to deszczowo i chłodno.

A co do pół kafla - no skoro się autorka pyta czy się huntery nadadzą to wnoszę, że ją na nie stać. Ma to niech wydaje.

Mi swoją drogą szkoda by było ładnych kozaków na zwykłe spacery z dzieckiem bo z takich trudno wrócić również perfekcyjnie ubraną niż przy wyjściu z domu a kalosze łatwiej wyczyścić jednak.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 14:49   #12
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Mi swoją drogą szkoda by było ładnych kozaków na zwykłe spacery z dzieckiem bo z takich trudno wrócić również perfekcyjnie ubraną niż przy wyjściu z domu a kalosze łatwiej wyczyścić jednak.
No to jest jakiś argument.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 15:12   #13
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: kalosze hunter

ja również często chodze po lesie, w tej chwili mam kilka par zwyczajnych bezfirmowych kaloszy, ale o hunterach słyszałam już wiele razy.
Kiedys przeglądałam je w internecie i odniosłam wrażenie że sa mocno odstające od łydki - czy tak faktycznie jest? bo ja tego bardzo nie lubię. Własnie szukam kaloszy, które będą wysokie a jednocześnie możliwie wąskie
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 15:22   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ja również często chodze po lesie, w tej chwili mam kilka par zwyczajnych bezfirmowych kaloszy, ale o hunterach słyszałam już wiele razy.
Kiedys przeglądałam je w internecie i odniosłam wrażenie że sa mocno odstające od łydki - czy tak faktycznie jest? bo ja tego bardzo nie lubię. Własnie szukam kaloszy, które będą wysokie a jednocześnie możliwie wąskie
sprawdź w decathlonie - kosztują coś koło 60 - 70 zł, ładnie wykonane i mają wyprofilowaną cholewkę , jakoś mega wąskie nie są ale szerokie też nie - zależy ile masz w łydce i jaki rozmiar stopy ale przymierzyć warto
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 17:29   #15
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
sprawdź w decathlonie - kosztują coś koło 60 - 70 zł, ładnie wykonane i mają wyprofilowaną cholewkę , jakoś mega wąskie nie są ale szerokie też nie - zależy ile masz w łydce i jaki rozmiar stopy ale przymierzyć warto
Ja też polecam te z Decathlonu w ogóle nie rozumiem fenomenu Hunterów bo wyglądają jak zwykłe gumiaki tyle, że z firmowym znaczkiem :P
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 18:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.