Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 17:02   #241
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

No ale tyle doradzaliśmy to mógłby napisać jak to się skończyło. Pomogłoby to osobom w podobnej sytuacji.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 13:32   #242
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Jestem zawiedziona, że autor się nie odezwał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 14:20   #243
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Jakbym była tą laską to ten temat dawno by się urwał, a autor przyszedłby tu płakać jakie baby są bezduszne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 19:42   #244
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Ubawiłam sie

Niezła akcja. Jesli autor jest prawdziwy to chyba nigdy nie miał dziewczyny ani nie spotykał sie z nimi na randki.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 21:13   #245
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Nic nie wyszło, trudno, takie życie, może nie byliśmy dla siebie przeznaczeni. Po kilku rozmowach telefonicznych w czasie świąt kontakt się urwał, ona teraz ma ustawiony związek na fb z innym facetem, trudno, trzeba żyć dalej. Na razie się nie angażuje w związki, wiem, że cholernie ciężko jest kogoś fajnego poznać, może inni mają więcej szczęścia, praktycznie każdy, moim zdaniem nawet mniej atrakcyjny facet miał kiedyś lub ma fajną dziewczynę, ja - nie , kto wie może do wakacji coś się zmieni. Nie byłem trollem, forum nie opuszczam, gdy coś się zmieni w tej kwestii, na pewno dam tutaj znać. Jeszcze raz dzięki za Wasze porady, odpowiedzi, przez ten cały okres tak naprawdę wiedzę i pewność siebie czerpałem od Was.
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 21:18   #246
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty?

Wyciągnąłeś z tego jakieś wnioski?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 21:24   #247
tymczasowy97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 100
Dot.: Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty?

Mhmm, chyba tak, że jednak kilka spotkań to tylko zauroczenie. Ale z drugiej strony te jej ciągłe wspominanie, że się nie znamy, a ewidentny flirt z jej strony w jej pokoju, który opisywałem, wg mnie jest bardzo dziwny. Ale chemia też się liczy, można się spotykać i pół roku i nadal nic z tego nie będzie, a można 2-3 razy i jeżeli obie strony czują to samo, to chyba warto spróbować.
tymczasowy97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 21:30   #248
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Zakochałem się w dziewczynie, co dalej?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Nic nie wyszło, trudno, takie życie, może nie byliśmy dla siebie przeznaczeni. Po kilku rozmowach telefonicznych w czasie świąt kontakt się urwał, ona teraz ma ustawiony związek na fb z innym facetem, trudno, trzeba żyć dalej. Na razie się nie angażuje w związki, wiem, że cholernie ciężko jest kogoś fajnego poznać, może inni mają więcej szczęścia, praktycznie każdy, moim zdaniem nawet mniej atrakcyjny facet miał kiedyś lub ma fajną dziewczynę, ja - nie , kto wie może do wakacji coś się zmieni. Nie byłem trollem, forum nie opuszczam, gdy coś się zmieni w tej kwestii, na pewno dam tutaj znać. Jeszcze raz dzięki za Wasze porady, odpowiedzi, przez ten cały okres tak naprawdę wiedzę i pewność siebie czerpałem od Was.
Cóż, widocznie nie byliście sobie pisani. A dziewczyna bardzo słabo, że po prostu urwała kontakt, zamiast wyjaśnić cokolwiek... Może i dobrze, że z taką nic Ci nie wyszło. Trzymaj się!
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 21:57   #249
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Mhmm, chyba tak, że jednak kilka spotkań to tylko zauroczenie. Ale z drugiej strony te jej ciągłe wspominanie, że się nie znamy, a ewidentny flirt z jej strony w jej pokoju, który opisywałem, wg mnie jest bardzo dziwny. Ale chemia też się liczy, można się spotykać i pół roku i nadal nic z tego nie będzie, a można 2-3 razy i jeżeli obie strony czują to samo, to chyba warto spróbować.
Warto, i to szybciej. Następnym razem podejmij jakieś działania, najwyżej i tak nie wyjdzie - tak jak tutaj, a bedziesz miał jasną sytuację
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 04:35   #250
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty?

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Mhmm, chyba tak, że jednak kilka spotkań to tylko zauroczenie. Ale z drugiej strony te jej ciągłe wspominanie, że się nie znamy, a ewidentny flirt z jej strony w jej pokoju, który opisywałem, wg mnie jest bardzo dziwny. Ale chemia też się liczy, można się spotykać i pół roku i nadal nic z tego nie będzie, a można 2-3 razy i jeżeli obie strony czują to samo, to chyba warto spróbować.
Taki ewidentny flirt to często taka potrzeba atencji. Jak dziewczynie serio się facet nie podoba, ale widzi, że ona mu tak, to często tak flirtuje czy gada właśnie o innych facetach itd. Potrzeba atencji czy podbicia sobie ego, bo np. ma kompleksy albo niską samoocenę, ale nie tylko, wiele szczególnie młodych dziewczyn tak robi.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 05:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.