Pomocy. Makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 22:47   #1
Megii23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 35

Pomocy. Makijaż


Witam.

Mam pewien problem a raczej dwa. 5 października moja przyjaciółka bierze ślub cywilny ja będę świadkową. Mój problem polega na tym że kompletnie nie wiem jak ją i siebie umalować. Ona będzie miała na sobie malinową sukienkę zaś ja niebieska zastanawiałam się o jakimś jesiennym bo w końcu będzie już kalendarzowa jesień. Bardzo proszę o szybką pomoc i jakieś zdjęcia

Pozdrawiam.
Megii23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 07:21   #2
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Pomocy. Makijaż

To zależy od was. jakie makijaże lubicie, delikatne, mocniejsze??? Może bardziej skupiacie się na oczach, ustach. Ciężko ocenić. Wy same wiecie w jakim makijażu jest wam 'najwygodniej'. Co na to główna zainteresowana czyli Panna Młoda? Chyba musi mieć jakąś wizje swojego wyglądu tego dnia.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 07:39   #3
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Pomocy. Makijaż

W pierwszej kolejności makijaz dobiera sie do urody, typu kolorystycznego a dopiero w dalszej kolejnosci do takich szczegółów jak strój. Poczytaj w necie o typach urody (zima, lato itd.), zobacz w jakich paletach najlepiej sie poruszac i dopiero wtedy wybieraj.

Jesienne kolory to typowe ciepłe barwy, sprawdź najpierw czy ktoras z was nie jest chłodnym typem.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:31   #4
Nie_idealna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy. Makijaż

Najlepiej zapytać o to doświadczoną kosmetyczkę/stylistkę.
Makijaż trzeba dobrać do typu urody przede wszystkim, do uczesania, no i oczywiście do ubioru w jakimś stopniu też.
Chyba nie powinnaś się tym przesadnie stresować, tylko albo poszukać w jakichś kolorowych czasopismach fajnego makijażu i z tym iść po poradę do salonu kosmetycznego, albo po prostu obydwie pójdźcie gdzieś na próbny makijaż, by się przekonać, w czym Wam będzie do twarzy
Nie_idealna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:44   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pomocy. Makijaż

Makijaż, czyli hmmm jaka pora roku? Jesień, tak, więc jesienne barwy.... ale.... właśnie, te ale...


Mogłoby się wydawać, że makijaż to przecież taka prosta sprawa. Decyduję się na jesienne kolory, więc się tak pomaluję, napiszcie tylko co i jak....


Doradzenie odpowiedniego makijażu to przede wszystkim wizerunek drugiej osoby, a żeby coś doradzić, należy drugą osobę widzieć, ponieważ odpowiedni makijaż to nie tylko dobór kolorów do dodatków ale głównie dobór całości do osoby, jej charakteru, wyglądu oraz typu. Kolejno później liczą się dodatki takie jak suknia, czy kolory jesieni.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:17   #6
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Pomocy. Makijaż

Cytat:
Napisane przez Megii23 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam pewien problem a raczej dwa. 5 października moja przyjaciółka bierze ślub cywilny ja będę świadkową. Mój problem polega na tym że kompletnie nie wiem jak ją i siebie umalować. Ona będzie miała na sobie malinową sukienkę zaś ja niebieska zastanawiałam się o jakimś jesiennym bo w końcu będzie już kalendarzowa jesień. Bardzo proszę o szybką pomoc i jakieś zdjęcia

Pozdrawiam.
stawiałabym na delikatne kolory w odcieniu brązu, beżu lub brzoskwini, ładnie będzie się komponowac z niebieskim i doda ciepła w jesienny dzień
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.