sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 22:28   #1
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Question

sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??


Witam. Mam do was bardzo ważne pytanie. Planujemy ślub cywilny na październik tego roku. Chcę założyć skromną suknię ślubną. Znalazłam ciekawą stronę na której szyją suknie na wymiar i takie moje pytanie do was Czy ktoś korzystał może z tej strony www.sukniaslubnawieczorow a.pl ? Czy można im zaufać? Troszkę się boję zamawiać, aby nie dostać jakiegoś bubla A musiałabym już teraz zamawiać aby dostać na czas. W ogóle w takiej cenie znaleźć suknie to cud Pozdrawiam !!
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:38   #2
gurlsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 85
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

cała zabawa polega na tym, że cudów nie ma. no, może w bajkach, ale tak normalnie to nie bardzo.
dlatego ja w takie cuda nie wierzę...
gurlsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 23:01   #3
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Na stronie mają napisane, że suknie szyją sami, ręcznie więc może ona w 80 % przypominać tą która została zamówiona. To jeszcze aż tak straszne nie jest zależy od rodzaju sukienki Ale i tak jestem na razie niepewna
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 23:09   #4
gurlsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 85
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

naprawdę nie byłoby łatwiej zwrócić się z tym do zaufanej krawcowej, z którą możesz porozmawiać o sukience? nie, lepiej zwrócić się do firmy, która uszyje ją nie wiadomo gdzie i nie wiadomo z czego, a potem popłakać się przed samym ślubem.
no, ale krawcowa oczywiście zainkasowałaby pewnie kwotę nieco wyższą niż cudowna.
ciekawe czemu.
gurlsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 02:40   #5
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Ale jesteś niemiła pytania zadać nie można. Szkoda. A odpowiadając na Twój post : nie mam znajomej i zaufanej krawcowej i nie chce drogiej sukni. Dla uspokojenia Ciebie chyba kupię coś z np. Tablicy. Przymierze i tanio też powinno wyjść. To była opcja nr. 2 jakby ktoś mi nie odpowiedział na post albo okazało się że bubel. Czasem wypada miło odpowiadac bez jakichlolwiek oburzeń pozdrawiam. Może teraz wypowie się kyoś kto zna tą strone i nie zaśmieca niepotrzebnie forum )
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 18:03   #6
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Nie korzystałam, ale możliwe że to sukienki z importu np. z Azji. Co do jakości to bym uważała, zwłaszcza że kosztują więcej niż 50zł...
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:56   #7
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Wg. mnie duużo bardziej bezpieczną a równie tanią opcją jest kupno używanej sukni na Allegro, przymierzając wcześniej. Sama planuję tak zrobić. Na pewno nie ryzykowałabym zakupu na tej stronie, tym bardziej, że żaden model z oferowanych mi się nie podoba, ale to już kwestia co kto lubi
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 13:54   #8
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Wg. mnie duużo bardziej bezpieczną a równie tanią opcją jest kupno używanej sukni na Allegro, przymierzając wcześniej. Sama planuję tak zrobić. Na pewno nie ryzykowałabym zakupu na tej stronie, tym bardziej, że żaden model z oferowanych mi się nie podoba, ale to już kwestia co kto lubi
I właśnie to zrobiłam Kupiłam piękną sukienkę za 250 zł Też szczerze i z czystego serca polecam odkupywanie sukni ślubnej
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:42   #9
kama_ostaszewska
Przyczajenie
 
Avatar kama_ostaszewska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

I bardzo dobrze zrobiłaś.

Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że bardzo trudno jest uszyć dokładnie pasującą suknię ślubną bez choćby jednej przymiarki.

Jeżeli tkanina nie jest elastyczna,a na plecach gorset nie jest wiązany, może zabraknąć centymetra, a wtedy ślub i wesele na wdechu i na głodniaka

Trzeba się po prostu liczyć z ryzykiem, że tak czy siak trafisz później do krawcowej, aby "dopasowała" suknię - niestety ryzyko jest tym większe, że nie zawsze jest z czego popuścić (gdy suknia jest za ciasna) lub gdzie suknię zwężyć, tak aby np. nie przeciąć haftów z koralikami, bo potem wszytkie lecą na podłogę Miałam u siebie Panny Młode, których sukni nie dało się niestety przerobić...

Dlatego ważnejsze od ceny, jest to, czy możesz przymierzyć suknię na lajfie i czy dobrze wyglądasz. A to najlepiej pewnie oceni koleżanka czy mama

A możesz wrzucić fotkę sukienki?
kama_ostaszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:16   #10
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Z tamtej sukienki zrezygnowałam jednak, ponieważ znalazłam inną ładniejszą i pasującą do mnie, tamtą musiałabym u krawcowej zmniejszać. A ta jest dla mnie dosłownie idealna. Tylko jeszcze ją kupić trzeba
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 15:07   #11
kama_ostaszewska
Przyczajenie
 
Avatar kama_ostaszewska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

W razie czego zapraszam na priva lub do siebie. Jeżeli potrzebowałabyś jakiegoś wsparcia to możesz spokojnie pisać - chętnie pomogę
kama_ostaszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 18:18   #12
Anna112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: sukniaslubnawieczorowa.pl czy ktoś korzystał ??

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Witam. Mam do was bardzo ważne pytanie. Planujemy ślub cywilny na październik tego roku. Chcę założyć skromną suknię ślubną. Znalazłam ciekawą stronę na której szyją suknie na wymiar i takie moje pytanie do was Czy ktoś korzystał może z tej strony www.sukniaslubnawieczorow a.pl ? Czy można im zaufać? Troszkę się boję zamawiać, aby nie dostać jakiegoś bubla A musiałabym już teraz zamawiać aby dostać na czas. W ogóle w takiej cenie znaleźć suknie to cud Pozdrawiam !!

Hejka Jestem tu nowa a szukam sukni wieczorowej bo na przedmiotowej stronie jej nie znalazłam - ta która mi odpowiada z wzoru a jestem dość wybredna Ma ktoś może jakąś do polecenia ale z dużym wyborem tak z 100 min wzorów Z góry wielkie dzięki

Co do tej strony nie całe 2 lata temu kupowałam u nich suknie ślubną z dodatkami i była super nie miałam zastrzeżeń ani do jakości ani wyglądu, nawet wydawała mi się ładniejsza, wiem, że szyją w Polsce bo mi akurat pozwolili jeździć na przymiarki więc wszystko widziałam To był duży zakład koło Krakowa z 10 osób min tam widziałam. Chciałam ją uszyć u krawcowej ale zażyczyła sobie raz tyle... nie wiem czemu tak jest może dla tego, że oni ciągle te modele szyją i mają wprawę nie wiem... dziwna rzecz też się bałam ale okazało się ok tyle, że ja jestem tak wybredna, że chciałam ją widzieć jak tworzą choć wymiarów się nie bałam bo mi się nie zmieniają a i wiązanie gorsetowe suknie podobno nawet wszystkie mają to w sumie to przymierzyłam ja raz a widziałam 2 razy i od razu wszystko pasowało bo są i wiązania z regulacją około 8 cm chyba jakoś tak. . Tak że mogę polecić ale dajcie mi teraz jakiś link inny też dobrej firmy co znacie bo ja nie umiem znaleźć tego wieczorowego wymyślonego tym razem, kiedyś gdzieś takie były widziałam, chyba, że ich spytam czy mi mój z rysunku nie uszyją... hmm sama nie wiem ale jak macie jakieś sprawdzone strony podajcie mi może tam będzie i od razu kupię bo nie wiem ile mi policzą za mój projekt na tej... no i nie za dobrze rysuję hihi...
Anna112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.