Powiedz to tutaj cz.12 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 16:26   #4531
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Jak słyszę o tej pogodzie w Polsce, to ręcę opadają! Niedługo przyjeżdzam, wakację, morze... a gdzie te słońce i upalne dni, jak powinno być latem?! Kurva!
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:27   #4532
Qarah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 392
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

wybieram w myślach słowa, ubieram je w zdania, ale jak mogę słowami opisać to, co jest międy nami? nie chcę już pisać o miłości, nie muszę. czuję ją. przepełnia każdą komórkę mojego ciała, mydli mi oczy, jakie to piękne. dzisiaj rozumiem już, że miłość to obiad na stole, szarlotka w piekarniku, wspólne zakupy i wieczory we dwoje. nasza miłość jest najpiękniejszą jaką poznałam. jestem szczęśliwa.
Qarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:28   #4533
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Frumka, najlepszego

Cytat:
Napisane przez booombelek Pokaż wiadomość
studiuję pedagogikę, więc już chyba wiadomo
Ale pedagog z gołymi plecami w pracy nie chadza

Piszesz, że na kwiaty byś się nie porwała, a przecież one też mogą coś dla ozdobionej osoby znaczyć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:30   #4534
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale pedagog z gołymi plecami w pracy nie chadza

Piszesz, że na kwiaty byś się nie porwała, a przecież one też mogą coś dla ozdobionej osoby znaczyć
też prawda


mogą, dla mnie osobiście nic nie znaczą, a nawet odwrotnie, dlatego napisałam, że to JA bym się nie porwała, jeśli znaczą coś dla osoby która je sobie wytatuuje, rozumiem i to jest w porządku dla mnie kwiatek, to kwiatek
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:32   #4535
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

W pracy pedagoga najważniejsze żeby nie mieć wzorów i kolczyków w widocznych miejscach - twarz, szyja, nadgarstki, przedramiona, łydki, stopy.

Ja z kolei wolę wzory niż na przykład napisy, hehe. Co ciało, to gust
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2013-06-02 o 16:34
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:34   #4536
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Chyba Ci się coś pomyliło, nie sądzisz? Dlaczego śmiejesz się z tego, że rozmawiam z M.? Po co mi mówisz, że on zmienia panienki jak skarpetki ? Po jakiego grzyba przedstawiasz go od jak najgorszej strony?
Odkąd pamiętam mówiłeś o nim same dobre rzeczy, że jest świetnym kumplem, trochę stuknięty, ale fajnie bo przynajmniej możesz się z nim powydurniać, a od czasu kiedy z nim piszę mówisz o nim same negatywy.
Jak Cię prosiłam żebyś go pozdrowił to się zbuntowałeś co najmniej tak jakbym kazała Ci się rozebrać i biegać nago w centrum miasta WTF?! Co chcesz osiągnąć? Jeśli myślisz, że takimi tekstami sprawisz, że będę go spławiać to się mylisz. Będę z nim pisać, jak będę chciała to się z nim spotkam. Nie Twój zakichany interes, zajmij się swoją "narzeczoną" , gruchajta se do woli, jak dla mnie to możecie się już pozabijać
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:40   #4537
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
O matko Mi się marzy skromny mały napis na nadgarstku i nic więcej
wlasnie tez chce na nadgarstku jakis napisik
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 16:44   #4538
Qarah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 392
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

też chcę tatuaż...
mam już nawet plan, zobaczymy czy kiedyś da się go zrealizować
Qarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:45   #4539
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez booombelek Pokaż wiadomość
studiuję pedagogikę, więc już chyba wiadomo
No to nie ma bata, musimy się napić Studiujemy to samo, więc tematów do rozmów w razie czego na bank nie zabraknie

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
O matko Mi się marzy skromny mały napis na nadgarstku i nic więcej
O napisie też myślałam, ale jak na razie Hamsa zwycięża

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
W pracy pedagoga najważniejsze żeby nie mieć wzorów i kolczyków w widocznych miejscach - twarz, szyja, nadgarstki, przedramiona, łydki, stopy.

Ja z kolei wolę wzory niż na przykład napisy, hehe. Co ciało, to gust
^ Otóż to Kiedyś całe jedne zajęcia trwające 3h kobieta pierdzieliła o tym, jak powinna wyglądać Pani pedagog Żadnych tatuaży, kolczyków, kolorowych włosów, mocnego makijażu i inne **uje muje dzikie węże
I z tych zajęć i słów kobiety wywnioskowałam, że najlepiej gdyby pedagodzy chodzili w habitach albo kombinezonach
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:51   #4540
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Frumka, najlepszego
Haha, domyślam się, że to do mnie Dziękuję Niezłe zdrobnienie

Cytat:
Napisane przez KaSiUL Pokaż wiadomość
wlasnie tez chce na nadgarstku jakis napisik
A jaki?
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:56   #4541
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Powiedz to tutaj cz.12

No to all inclusive Cypr z Tobą we wrześniu
Nie mogę sie doczekać
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 16:57   #4542
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
No to nie ma bata, musimy się napić Studiujemy to samo, więc tematów do rozmów w razie czego na bank nie zabraknie

O napisie też myślałam, ale jak na razie Hamsa zwycięża


^ Otóż to Kiedyś całe jedne zajęcia trwające 3h kobieta pierdzieliła o tym, jak powinna wyglądać Pani pedagog Żadnych tatuaży, kolczyków, kolorowych włosów, mocnego makijażu i inne **uje muje dzikie węże
I z tych zajęć i słów kobiety wywnioskowałam, że najlepiej gdyby pedagodzy chodzili w habitach albo kombinezonach
Ja też studiuję pedagogikę, no w sumie kończę już, w czwartek mam obronę magisterską
A co do wyglądu pedagoga to patrząc na te wszystkie panie doktor na uczelni to nie powinny one sie wypowiadać na ten temat U mnie na uczelni popadają ze skrajności w skrajność - jedna chodzi 2 tygodnie w tym samym brudnym ubraniu, ma tłuste włosy i nigdy się nie maluje, a druga nosi szpile 15 cm, których nie powstydziłaby się tancerka z klubu go go i ostry makijaż
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:03   #4543
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Ja też studiuję pedagogikę, no w sumie kończę już, w czwartek mam obronę magisterską
A co do wyglądu pedagoga to patrząc na te wszystkie panie doktor na uczelni to nie powinny one sie wypowiadać na ten temat U mnie na uczelni popadają ze skrajności w skrajność - jedna chodzi 2 tygodnie w tym samym brudnym ubraniu, ma tłuste włosy i nigdy się nie maluje, a druga nosi szpile 15 cm, których nie powstydziłaby się tancerka z klubu go go i ostry makijaż

Dokłanie tak jak i u mnie Tylko kilka Pań chodzi ubranych stosownie do wieku i zawodu A co do obrony to ja się bronię za rok
Dżizas, ale te studia mi zleciały
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:05   #4544
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Dokłanie tak jak i u mnie Tylko kilka Pań chodzi ubranych stosownie do wieku i zawodu A co do obrony to ja się bronię za rok
Dżizas, ale te studia mi zleciały
Mi też zleciały... A pamiętam jak dziś swój pierwszy dzień na licencjacie.. Lało jak z cebra calutki dzień Już się nie mogę doczekać końca Jeszcze tylko 4 dni
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:06   #4545
Qarah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 392
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

to powiem wam dziewczyny, że czasy się zmieniły. też studiuję pedagogikę, bronię się niedługo i pracuję jako asystentka w przedszkolu.. mam w przedszkolu koleżankę która ma tatuaż na łokciu, dokładnie pajęczynkę i nikt nie robi jej problemu z tym, że ją ma, nie ma problemów w pracy a i na dzieci też nie działa jakoś negatywnie przez ten tatuaż. Ma kolczyk pod wargą, co też nikomu nie przeszkadza, i nikt jej za to nie ukarał, nie zwolnił i nie potępił. Czasy się zmieniają, ludzie też i mam wrażenie, że są bardziej tolerancyjni jeśli chodzi o takie sprawy

Edytowane przez Qarah
Czas edycji: 2013-06-02 o 17:08
Qarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:08   #4546
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Frumka nie porównuj młodej dziewczyny po mgr, która może max w liceum uczyć, do pani w kwiecie wieku na uczelni wyższej W przypadku tzw starych nauczycielek, z ugruntowaną pozycją zawodową, dress code się pięknie nagina
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:09   #4547
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Oooo to zupełnie jak u mnie
byłaś dziwiona gdy w końcu zblizyliście się do siebie?

Ja nadal w to nie mogę uwierzyć
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:10   #4548
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Qarah Pokaż wiadomość
to powiem wam dziewczyny, że czasy się zmieniły.
Wszystko zależy od placówki i rodziców uczęszczającej tam młodzieży. U mnie takie coś nie przechodzi, w żadnej placówce, zwłaszcza jeśli mówimy o młodych nauczycielach. Odważny kolor włosów to wszystko, co może być "na widoku".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:11   #4549
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Qarah Pokaż wiadomość
to powiem wam dziewczyny, że czasy się zmieniły. też studiuję pedagogikę, bronię się niedługo i pracuję jako asystentka w przedszkolu.. mam w przedszkolu koleżankę która ma tatuaż na łokciu, dokładnie pajęczynkę i nikt nie robi jej problemu z tym, że ją ma, nie ma problemów w pracy a i na dzieci też nie działa jakoś negatywnie przez ten tatuaż. Ma kolczyk pod wargą, co też nikomu nie przeszkadza, i nikt jej za to nie ukarał, nie zwolnił i nie potępił. Czasy się zmieniają, ludzie też i mam wrażenie, że ludzie są bardziej tolerancyjni jeśli chodzi o takie sprawy
Owszem, ale to też zależy gdzie się trafi. W jednym przedszkolu będą tolerancyjni, a w innym nie. Zresztą wszędzie tak jest.
Ja życzę wszystkim przyszłym paniom pedagog żeby tak właśnie trafiły jak Twoja koleżanka

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Frumka nie porównuj młodej dziewczyny po mgr, która może max w liceum uczyć, do pani w kwiecie wieku na uczelni wyższej W przypadku tzw starych nauczycielek, z ugruntowaną pozycją zawodową, dress code się pięknie nagina
Racja, racja Mnie to nie dotyczy, bo i tak w zawodzie pracować nie będę
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 17:13   #4550
Qarah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 392
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Owszem, ale to też zależy gdzie się trafi. W jednym przedszkolu będą tolerancyjni, a w innym nie. Zresztą wszędzie tak jest.
Ja życzę wszystkim przyszłym paniom pedagog żeby tak właśnie trafiły jak Twoja koleżanka

wiadomo, sama się zdziwiłam, chociaż nie jestem z tych które mają coś przeciwko pani z tatuażem opiekującą się dziećmi, dla mnie nie ma to znaczenia, ale wiadomo jacy są ludzie w Polsce.
Qarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:19   #4551
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
byłaś dziwiona gdy w końcu zblizyliście się do siebie?

Ja nadal w to nie mogę uwierzyć
Ja już mogę ale przez pierwsze dwa tygodnie miałam wrażenie, (a wręcz panicznie się bałam) że to niemożliwe i że za chwile on jednak ucieknie, rozmyśli się. Teraz już się nie boję i mu ufam, bo mi codziennie w każdym geście dziękuje za to, że się nie poddałam.
Pamiętam jak się pierwszy raz przy nim obudziłam i nie mogłam uwierzyć, że spałam w jednym łóżku z mężczyzną, którego widok miesiąc wcześniej sprawiał mi ból, bo myślałam, że nigdy nie uda mi się do niego dotrzeć
A tu zonk za to kocham życie
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:20   #4552
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Odp: Powiedz to tutaj cz.12

...wystarczy jedna chwila by zgasić je.


braci się nie traci...
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:22   #4553
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Odp: Powiedz to tutaj cz.12

jestem w

a czas ucieka
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:23   #4554
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Ja już miałam miliony pomysłów i koncepcji, zastanawiałam się też na piórkiem na żebrach w okolicach piersi, ale przeczuwam, że za kilkanaście lat, to będzie nieciekawie wyglądało
Szaleję za takimi motywami kwiatowymi. Myślałam też nad udem, żeby zrobić coś na zasadzie podwiązki ozdobionej różami.
ja mam wzór bardzo podobny do tych pokazanych przez Ciebie dwóch lilii (też dwie lilie i takie lekkie rozmazane tło, tylko w kolorze wszystko) ale na łopatce, na żebrach się nie chciał zmieścić, poza tym zbyt się bałam bólu
swoją drogą lilie symbolizują niewinność, więc jak ktoś się uprze, to motyw kwiatowy też może coś znaczyć



nie chce mi się uczyć, nie chce mi się pisać tego durnego referatu, nie chce mi się nic
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:33   #4555
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Dużo dał mi ten weekend w Twoich rodzinnych stronach. Zobaczyłam w Tobie nie tylko 100% mężczyzny w mężczyźnie - te wszystkie domowe prace, które wykonujesz ale zrozumiałam, że kocham Cię nie tylko jako faceta ale jako człowieka. I, że jesteś kimś z kim mam nadzieję uda mi się zbudować przyszłość.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:40   #4556
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Odp: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Mi też zleciały... A pamiętam jak dziś swój pierwszy dzień na licencjacie.. Lało jak z cebra calutki dzień Już się nie mogę doczekać końca Jeszcze tylko 4 dni
No mój pierwszy dzień był pochmurny, ledwo weszłam na uczelnię i już się zgubiłam

Cytat:
Napisane przez Qarah Pokaż wiadomość
to powiem wam dziewczyny, że czasy się zmieniły. też studiuję pedagogikę, bronię się niedługo i pracuję jako asystentka w przedszkolu.. mam w przedszkolu koleżankę która ma tatuaż na łokciu, dokładnie pajęczynkę i nikt nie robi jej problemu z tym, że ją ma, nie ma problemów w pracy a i na dzieci też nie działa jakoś negatywnie przez ten tatuaż. Ma kolczyk pod wargą, co też nikomu nie przeszkadza, i nikt jej za to nie ukarał, nie zwolnił i nie potępił. Czasy się zmieniają, ludzie też i mam wrażenie, że są bardziej tolerancyjni jeśli chodzi o takie sprawy
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od placówki i rodziców uczęszczającej tam młodzieży. U mnie takie coś nie przechodzi, w żadnej placówce, zwłaszcza jeśli mówimy o młodych nauczycielach. Odważny kolor włosów to wszystko, co może być "na widoku".
Dokładnie tak Są placówki i rodzice, którym to w ogóle nie będzie przeszkadzać, ale są też tacy, dla których taki wygląd jest nie do zaakceptowania Oby coraz więcej było tolerancyjnych osób, bo jak to się mówi nie ważne jak wyglądasz, co masz na sobie, ważne co sobą reprezentujesz

Cytat:
Napisane przez booombelek Pokaż wiadomość
...wystarczy jedna chwila by zgasić je.


braci się nie traci...
Co się stało Kochana?
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:50   #4557
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Odp: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez elonka12 Pokaż wiadomość
jestem w

a czas ucieka
Z czym jesteś w ?
Ja mam na jutro do nauczenia się 12 tematów z historii... moja ściąga będzie wielkości A3...
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:56   #4558
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Ja już mogę ale przez pierwsze dwa tygodnie miałam wrażenie, (a wręcz panicznie się bałam) że to niemożliwe i że za chwile on jednak ucieknie, rozmyśli się. Teraz już się nie boję i mu ufam, bo mi codziennie w każdym geście dziękuje za to, że się nie poddałam.
Pamiętam jak się pierwszy raz przy nim obudziłam i nie mogłam uwierzyć, że spałam w jednym łóżku z mężczyzną, którego widok miesiąc wcześniej sprawiał mi ból, bo myślałam, że nigdy nie uda mi się do niego dotrzeć
A tu zonk za to kocham życie

ja tak samo! piona!

perwszy wspolny poranek, spojrzenie w oczy - nadal czuje sie nieswojo, bo tak dlugo musialam skrywac te uczucia, a teraz moge je okazac! ale u nas o dopiero kilka dni! ahhh ♥
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:02   #4559
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Odp: Powiedz to tutaj cz.12

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Z czym jesteś w ?
Ja mam na jutro do nauczenia się 12 tematów z historii... moja ściąga będzie wielkości A3...
Z wyborem studiów...
Od grudnia miałam upatrzony kierunek,ale wczoraj stwierdziłam,że jednak nie

powodzenia
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:04   #4560
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Powiedz to tutaj cz.12

Jestem w czarnej dupie
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-15 21:05:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.