Bio CLA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 21:38   #31
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Bio CLA

15 kg w miesiac? nigdy
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 23:18   #32
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Bio CLA

Mam pytanie - mozna brac CLA i fat burner (cos w styly therm line) w jednym czasie?

Czy musze wybrac jedno?
(Cwicze ale nie trzymam zadnej diety, nie mam zamiary tracic kilosow a jedynie sie wyrzezbic)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:18   #33
FlyFish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

Wyglada na to ze popelnilam blad wydajac 50 zeta na Bio- CLA z zielona herbata, no ale coz wezme cale opakowanie i zobaczymy.
Ktos tutaj pytal co mozna polecic - moja siostra stosowala podobny preparat ale o innym skladzie i dzialalo - THERM Line II.
Moze to jest tym czego szukamy...pozdro
FlyFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:27   #34
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Bio CLA

Therm Line II i Fut Burner sa zupełnie innymi specyfikami niż wszystko z CLA.
Fat Burner itd. to mieszanki wyskokowe dla naszego organizmu, kołowrotki dla chomików, spalacze tłuszczu, warto poczytać osobny wątek posiwecony Therm Line, nie stosowałam, moja mama uważa, że jestem za młoda (16).

Jeśli chodzi o CLA to sprawa jest prosta, to nienasycony kwas tłuszczowy omega 6, i trzeba go stosować bardzo długo, żeby pomógł. Bardzo dług, czyli około 3 miesiecy. Nie jest to typowy srodek odchudzajacy, a bardziej uelastyczniajacy, producenci lubia tu wstawiac wyraz rzezbiacy (moze i rzezbi ale nie na siedzaco . Przy zachowaniu diety (duzo blonnnika polecam), przyjmowaniu wody i cwiczeniach).
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:23   #35
paulina black
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

siemka

nie jestem jakoś strasznie gruba ale chciałabym schudnąć?

odpowiedzcie wprost czy te tabletki bio c.l.a działają?

jak nie to to zażywać? Moja qmpela w 10 dni schudła 3 kg wydaje mi się że to dużo zażywała bio c.l.a. Niestosowała żadnej diety nie upawiała zbytnio sportu.

Dowiedziałam się że tabletki bio c.l.a z zieloną herbatą powinne stosować laski które oprócz codziennych zadań uprawiają dodatkowo sport (chodzą na siłownie itp.)
Natomiast zwykłe bio c.l.a powinny stosować dziewczyny które chodzą normalnie do szkoły robią sobie w domu brzuszki jak chcą i takie tam.

mam jeszcze jedno pytanie czy można łączyć czerwoną herbatę z chromem?
paulina black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 14:52   #36
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Bio CLA

na rynku mamy duzo cla np. firma walmark produkuje clarinol podobno ma najskuteczniejsze na rynku cla ale czy to prawda? kupuilam na sprobowanie i jakos idzie kilogramow mam mniej dopiero 2 aqle jestem dobrej mysli.a co wy polecacie ?
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 22:05   #37
ka_tes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bio CLA

CLA nie zadziała bez ćwiczeń. Należy pamiętać, że nie jest to środek zamiast diety i ćwiczeń, ale wspomagacz odchudzania. Jeśli nie stosujesz diety i nie ćwiczysz, to nie licz na wiele. Moim zdaniem szkoda kasy.
ka_tes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 22:37   #38
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Bio CLA

moim zdanie preparaty z cla zmuszaja chyba do cwiczen b skoro wylozylysmy kase i nie cwiczymy cudow nie bedzie ale jesli jest silownia basen czy jakis inny wysilek fizyczbny czemu nie?ja sie juz powoli decyduje
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 06:45   #39
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Bio CLA

ja juz mam, tylko nie wiem ile brac i kiedy....
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 08:14   #40
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Bio CLA

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7192759]ja juz mam, tylko nie wiem ile brac i kiedy....[/quote]

powinno pisac na opakowaniu, ja mialam clarinol cla bralam trzy razy dziennie po jednej, przed posilkiem jakies pol godziny.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:13   #41
WINX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

witam moja siostra zaczela brac drugie opakowanie bio cla z zielona herbata.po kazdym posilku ma gorzki posmak czy ktos moze mial podobne objawy.jej kolezanki rowniez.
WINX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 12:35   #42
FlyFish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Cytat:
Napisane przez **MaŁa** Pokaż wiadomość
Czy stosuje bądź stosował ktoś tabletki Bio C.L.A z zieloną herbatą??Czy warto je kupić, jakie są efekty??Czy są jakieś efekty uboczne??
BIO CLA stosuje ok 2 tyg, napewno zmiejszaja mi laknienie, bo juz tyle nie moge zjesc co kiedys no. zaowazylam tez cos jeszcze - wczesniej jak zwabil mni zpach jedzonka to juz nie bylo mowy aby nie zjec, terz poczuje zapach , wlacza sie en odruch co kiedus - zjec zjesc- ale po chwili gdy spojrze na talerz stwierdzam ze tak naprwde to nie mam ochoty...pzdr

...sorki za literowki ...

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-04-13 o 17:53 Powód: - Proszę, używaj opcji multicytowania oraz edycji postów.
FlyFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:42   #43
cocolina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
czy ktos stosowal moze te tabletki ? co o nich sadziwcie ... jesem zalamana bo moja dieta idzie jako tako ale spadku wagi i tak wogole niewidze i zasanawilama sie nad zakupem tych tabletek ..... ale czy w wieku 16 lat mozna je stosowac ? i jak jem te 5 posilkow dzienie to przed kazdym .. nawet jakims jablkiem musze brac tabletke ?

Ja stosuje te tebletki przez miesiac i schudłam 8kg
cocolina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:45   #44
cocolina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez FlyFish Pokaż wiadomość
BIO CLA stosuje ok 2 tyg, napewno zmiejszaja mi laknienie, bo juz tyle nie moge zjesc co kiedys no. zaowazylam tez cos jeszcze - wczesniej jak zwabil mni zpach jedzonka to juz nie bylo mowy aby nie zjec, terz poczuje zapach , wlacza sie en odruch co kiedus - zjec zjesc- ale po chwili gdy spojrze na talerz stwierdzam ze tak naprwde to nie mam ochoty...pzdr

...sorki za literowki ...
Wiara w siebie wam pomoże ja brałam przez miesiąc bio cla schudłam8kg nadal je łykam.
cocolina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 17:09   #45
ania2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Bio CLA

od 5 dni piore bio cla z zielona herbata i zauwazylam ze przy cwiczeniach tj jezdzie na rowerku ok 30 min. znacznie wiecej sie poce. czy moze to byuc zasluga tych wlasnie tabletek ? jade umiarkowanie a jestem spocona tak jakbym nie wiem ile pedalowala
ania2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:02   #46
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez Laluna1986 Pokaż wiadomość
Clarinol cla 1000 brałaś?
I jakie efekty? Napiszesz?
uups przepraszam, ale nie zagladalam dawno do tego watku.
bralam miesiac, skora stala sie bardziej jedrna i sprezysta, ale wiekszych efektow niestety nie zaobesrowalam. jednak cla trzeba brac ok. 3 do 8 miesiecy z tego co slyszalam nie oczekiwalam wiele, w koncu to kwas linolowy a nie fat burner hihi ^^ mimo wszystko chyba wydaje mi sie ze zaczne znowu brac tym razem z dobra dieta.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 11:34   #47
MARZENA165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Bio CLA

a czy przez tabletki Bio-C.L.A OPOZNIA SIE MIESIACZKA?
MARZENA165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:48   #48
justita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Question Dot.: Bio CLA

Dziwi mnie,że te kapsułki są tak drogie (ok 50zł), a jedno opakowanie wystarcza na 10 lub 14 dni. Dzis sobie je kupiłam i niedługo zacznę łykać, mam nadzieje,że może mi pomogą, choć po tym co tu przeczytałam nie wiem, czy w to wierzyć
justita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:19   #49
sigo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

brałam 1 opakowanie tl2, ale było mi strasznie zimno, wiec przerwałam. kupiłam bio cla z zieloną herbatą i zjadłam juz ponad 3 opakowania (90 kapsułek) ale jakis specjalnych efektow nie widac

czy moge połaczyć oba i brac jednoczesnie? jesli tak to jak dawkowac?
sigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 09:07   #50
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

jeżeli nie będziesz ćwiczyć przy biocla to od razu możesz je odstawić ... bio cla tłuszcz który nam sie oklada zamiast do odkladania transportuje go do miesni i tam zamienia jest w energie ... zeby spalic ten tluszcz co juz ci sie odlozyc trzeba cwiczyc poniewaz gdy do miesni nie jest powiedzmy transportowana energia to bierze sobie z zapasów czyli naszego tluszczu ... proponuje kupic rowerek lub orbitrek bo bez cwiczen nie ma zmiluj ... te tabletki sa jednymi z najlepszych ale jezeli sie wie co robic .. potrzeba jest 3-6 miesiecy na utrate okolo 9% tłuszczu naszego ciała .. to naprawde bardzo duzo
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:11   #51
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Bio CLA

zgadzam sie w stu procentach tabletki są swietne ale trzeba wiedzieć co się robi, leżąc i jedząc pączki można śmiało o nich zapomnieć, wiem bo sama tak robiłam czekałam na efekty i sie wkurzałam. teraz mam 5 kilo mniej ale cwicze po 30 minut pije soki owocowe głownie grejfrut jem kilka posilkow dziennie i staram sie pic duzo. efekty sa spore ale potrzeba samodyscypliny i regularnosc.
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:02   #52
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Może chrom? Zmniejsza ochotę na słodycze i ma wpływ na metabolizm tłuszczów. (można też kupić z jakimiś dodatkami, to wtedy generalnie zmniejsza apetyt)







Z chromem radzę uważać.Pojawiło się wiele opini [w dodatku specjalistów,których cenie],że chrom zażywany niewłaściwie oraz zbyt długo wpływa na procesy rakotwórcze.
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:19   #53
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Bio CLA

ja też czytałam że jak się bierze chrom to nie wolno w ogole jesc słodyczy bo jak gdyby zwiększa działanie cukru więć sie tyje. myślę że jak się bierze go załozmy przez 3 misiace tyle ile dieta i odchudzanie trwa to nie powinno się nic dziać, ja łącze go z bio cla tylko robię odstępy około 2h między jednym a drugim i jak na razie jest ok bo nie mam ochoty na podjadanie jak to było wczesniej. ale na pewno nie można takich rzeczy brać przez lata.
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:30   #54
mmMaarciAaa
Przyczajenie
 
Avatar mmMaarciAaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

A propos chromu... jestem studentką Technologii Żywności i żywienia człowieka i ostatnio na zajęciach mieliśmy o preparatach zawierających chrom i tak naprawdę to jedna wielka ściema ponieważ zawierają one tak śladowe jego ilości ze praktycznie nie mają wpływu na organizm człowieka. Jest to tylko i wyłącznie komercja i nakręcanie rynku farmaceutycznego.
mmMaarciAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:38   #55
mmMaarciAaa
Przyczajenie
 
Avatar mmMaarciAaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

"ja też czytałam że jak się bierze chrom to nie wolno w ogole jesc słodyczy bo jak gdyby zwiększa działanie cukru więć sie tyje."

Ogólnie chrom zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę, hormony regulujący prawidłowe stężenie glukozy we krwi. Pomocna we wchłanianiu jest wit C, a hamują słodycze i kwasy nasycone. Więc nie tyle się zwiększa, ale chrom nie działa i tyje się po prostu od słodyczy czy tłuszczu
mmMaarciAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:40   #56
mmMaarciAaa
Przyczajenie
 
Avatar mmMaarciAaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

A oto potwierdzenie moich wcześniejszych słów:
"Bardzo uproszczony zakres bezpiecznego i wystarczającego spożycia chromu wynosi od 50 do 200 mikrogramów dziennie. Wiele związków chromu jest słabo wchłaniana, podczas gdy pikolinian chromu nie tylko jest skutecznie wchłaniany, ale również jest biodostępny, co oznacza, że organizm bardzo dobrze go utylizuje. Udowodniono skuteczność pikolinianu chromu w ilości 200 mikrogramów chromu (który jest dostarczony w postaci 1,6 miligrama pikolinianu chromu). Kupując suplementy żywieniowe, zawierające składniki mineralne, należy ostrożnie czytać etykietę, by mieć pewność, że otrzyma się taka ilość, jaką sobie życzymy. Etykieta powinna wyszczególnić "zasadniczą" ilość składnika mineralnego oraz postać, w jakiej występuje. Niektórzy producenci nie podają w jasny sposób tych ważnych informacji. W przypadku pikolinianu chromu, etykieta powinna uwzględniać następujące informacje: "zawiera 200 mikrogramów chromu (zasadniczego) w postaci 1600 mikrogramów pikolinianu chromu". W niektórych badaniach podawano do 800 mikrogramów chromu dziennie. Dr Richard Passwater zna inne, nieopublikowane badania, w których podawano do 2000 mikrogramów chromu dziennie.

W przeciwieństwie do zamieszczonych powyżej odniesień, wyniki pewnych eksperymentalnych badań wyrażają przeciwstawne opinie, w których suplementacja pikolinianu chromu może wywoływać potencjalnie szkodliwe efekty"
mmMaarciAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:58   #57
panna_prosperka
Raczkowanie
 
Avatar panna_prosperka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Bio CLA

a wiecie moze gdzie mozna kupic bio cla taniej? moze kupowalyscie na allegro? nie chciałabym trafic na jaks podróbkę, bo nie ma żartów w końcu to nie krem.
__________________
jeżeli coś się sprawdza to po co zmieniać
panna_prosperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:54   #58
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

ja kupowałam dla mamy na allegro ... jakaś apteka wystawiała z zielona herbata i dwa gratis w paczce miałam rachunek z apteki wiec polecam
musisz brać takie co najwięcej ludzi kupuje i zawsze piszą czy to apteka czy nie

http://www.allegro.pl/search.php?str..._rec=0&order=b
popatrz sama
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:58   #59
anapi
Raczkowanie
 
Avatar anapi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
GG do anapi
Dot.: Bio CLA

Ja stosuje te tabletki i udało mi sie juz schudnąć 4 kilo - w ciagu 1,5miesiaca. Moim zdaniem takie tabletki nie działają bez pewnej otoczki - ćwicze okolo godzine na siłowni dwa razy w tygodniu oraz przestała jeść słodyczne, zadnej innej diety nie stosuje
Według mnie tabletki działają jako motywator (u mnie) - wydałam kase na tabletki to moze jej nie zmarnuje tylko wezme sie za siebie!? Bez tabletek rezygnowałam zazwyczaj po tygodniu - bo mi sie nie chciało. A teraz? Nie zrezygnuje, bo nie chce stracic kasy jaką w to wszytsko włożyłam
anapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:22   #60
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

od wczoraj zaczełam kuracje z Bio -Cla z zieloną herbata

kupiłam sobie bio-cla z zielona herbata 60sztuk + bio cla 40sztuk gratis za 32zł
przy takiej promocji kupiłam aż 2 bo ten gratis kusi :P oczywiście na allegro .. w paczce był rachunek z apteki więc wszystko ok tak jak miało być

będę brała 2 na śniadanie i 2 na obiad
mój cudowny orbitrek mi pomoże
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.