Ekspert odpowiedział Ból brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta marki Buscopan

Notka

Forum eksperta marki Buscopan Żyjesz w stresie, nie masz czasu na właściwy posiłek, dokuczają Ci skurczowe bóle brzucha lub inne dokuczliwe dolegliwości w okolicach brzucha?
Zasięgnij porady eksperta mgr inż. Anny Englisz – dietetyk z firmy Set Point, która przez miesiąc będzie odpowiadała na Wasze pytania.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 13:48   #1
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491

Ból brzucha


Witam Panią,
od ponad roku męczą mnie bóle brzucha, konkretnie śródbrzusza i podbrzusza. Miałam wykonywaną gastroskopię, badanie krwi, usg jamy brzusznej oraz badanie moczu (wszystko w normie). Lekarz mimo wszystko zapisał mi Nolpazę (nie wiem po co). Po której wydaje mi się iż ból się nasilił. Po długim czasie stwierdził iż cierpię na jelito drażliwe, przepisał leki i kazał unikać sytuacji stresowych oraz stosować dietę.
Mimo wszystkich zaleceń, mój ból brzucha nadal nie ustąpił.
Samopoczucie przez to wszystko mam tak potwornie złe, że nie jestem w stanie zająć się niczym, nic przemyśleć czy przedsięwziąć, bo cały czas myślę o tym bólu. Oczywiście próbuję żyć normalnie, ale na próbach zwykle się kończy. Nic nie cieszy, nie potrafię się zrelaksować, a dietę stosuję i jem naprawdę zdrowo. Jestem wiecznie rozdrażniona, zmęczona co wydaje mi się również nasila objawy.
Może ma Pani jakiś trop lub zaleci mi jakąś konkretną dietę? (Lekarz tylko kazał mi unikać słodyczy, alkoholu i papierosów).
Z góry dziękuje za odpowiedź.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 19:00   #2
Anna Englisz
Przyczajenie
 
Avatar Anna Englisz
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Ból brzucha

Witam

Odnośnie diety przy schorzeniu w jelicie drażliwym lub zespole jelita drażliwego zapraszam Panią do przeczytania wątku: " bóle brzucha,rozwolnienie, stres".

Znajdują się tu niezbędne porady żywieniowe dotyczące powyższego problemu.

Dodatkowo zapraszam na konsultację do dietetyka, który po wywiadzie żywieniowo - zdrowotnym zaproponuję właściwą dietę.

Pozdrawiam,
Anna Englisz
Anna Englisz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta marki Buscopan


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.