Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik? - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 12:13   #901
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było a to dlatego że próbowałam nowej metody antytrądzikowej .A mianowicie smarowanie buzi olejem rycynowym.
Poczytajcie sobie o jego własciowściach .Buzia po nim się szybko regeneruje.Krosty znikaja .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 12:42   #902
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było a to dlatego że próbowałam nowej metody antytrądzikowej .A mianowicie smarowanie buzi olejem rycynowym.
Poczytajcie sobie o jego własciowściach .Buzia po nim się szybko regeneruje.Krosty znikaja .
Sam może też wysuszać niestety...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 16:04   #903
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Sam może też wysuszać niestety...
To prawda, dlatego moje włosy go nie znoszą solo, a tylko zmieszanego z innymi olejami.
Ogólnie to wolałabym go nie próbować, bo już sama jego tłustość mnie przeraża. I jak dla mnie to tylko do OCM.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:05   #904
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Sam może też wysuszać niestety...

Dlatego wolę jojobę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:07   #905
czekoladowa_pralinka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladowa_pralinka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

ja mam 21 lat i non stop cos mi wyskakuje na twarzy. czasami jeden pryszcz, czasami same skupiska. najpierw na skroni...przez 3 -4 miesiaca odnaiały mi sie krosty. stralam sie nie wyciskac. stosowalam paste cynkowa, na zajeciach nakladalam rozne maski nie maski. peeling kawitacyjny, mikrodermabrazje na blizny po syfkach. nic. z suchej cery zrobila sie mieszana. na nosie pelno bialych zaskornikow. straralam sie nawilzac ją, nie wysuszac. wkoncu przestało. bralam przez ponad pol roku pigułki na hormony. pryszcze wychodziły pojedynczo, a to na brodzie. a to na policzku. goily sie dlugo. nie stosowalam specyfikow oprocz pasty cynkowej oraz maski z aspiryny. nagle ktoregos pieknego dnia w wakacje wyszly mi 3 krosty miedzy brwiami. az wstyd. podcielam sobie grzywke i bylo coraz gorzej. ropne krostki utrzymuja sie do dzis. nie wyciskam. a jezeli juz to tylko takie ktore wygladaja jakby mialy zaraz peknąć. nic nie pomaga. grzywka urosla. wszystko zmalało ale blizny nadal są. pod podkładem ich nie widac. moje zycie to jeden wielki stres ze wzgledu na szkole, finanse. wyprowadzka i znow na utrzymaniu rodzicow ktorzy ledwo wiazą koniec z koncem. nie moge znalesc pracy bo to małe miasteczko.ciagłe kłotnie z rodziną, nerwica. łapie sie czego kolwiek. jem normalnie. aktualnie wszystko ladnie zeszlo. na dobry krem z kwasami mnie jak narazie nie stac a nie chce uzywac badziewia ;/ a kiedys mialam taką świetną cere. domowe sposoby nie pomagają. mam problemy z jelitami . moze to od pokarmu, stresu.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Sam może też wysuszać niestety...

olejek rycynowy? hmmm uzywalam na moje suche krecone wlosy ale o twarzy nie slyszalam
__________________
]"Nie życzę ci zbyt wiele szczęścia - to nudne; nie życzę też klęski. Powtarzam po prostu: "żyj lepiej" i dołóż starań, żeby się bardzo nie nudzić."

czekoladowa_pralinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:54   #906
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_pralinka Pokaż wiadomość
ja mam 21 lat i non stop cos mi wyskakuje na twarzy. czasami jeden pryszcz, czasami same skupiska. najpierw na skroni...przez 3 -4 miesiaca odnaiały mi sie krosty. stralam sie nie wyciskac. stosowalam paste cynkowa, na zajeciach nakladalam rozne maski nie maski. peeling kawitacyjny, mikrodermabrazje na blizny po syfkach. nic. z suchej cery zrobila sie mieszana. na nosie pelno bialych zaskornikow. straralam sie nawilzac ją, nie wysuszac. wkoncu przestało. bralam przez ponad pol roku pigułki na hormony. pryszcze wychodziły pojedynczo, a to na brodzie. a to na policzku. goily sie dlugo. nie stosowalam specyfikow oprocz pasty cynkowej oraz maski z aspiryny. nagle ktoregos pieknego dnia w wakacje wyszly mi 3 krosty miedzy brwiami. az wstyd. podcielam sobie grzywke i bylo coraz gorzej. ropne krostki utrzymuja sie do dzis. nie wyciskam. a jezeli juz to tylko takie ktore wygladaja jakby mialy zaraz peknąć. nic nie pomaga. grzywka urosla. wszystko zmalało ale blizny nadal są. pod podkładem ich nie widac. moje zycie to jeden wielki stres ze wzgledu na szkole, finanse. wyprowadzka i znow na utrzymaniu rodzicow ktorzy ledwo wiazą koniec z koncem. nie moge znalesc pracy bo to małe miasteczko.ciagłe kłotnie z rodziną, nerwica. łapie sie czego kolwiek. jem normalnie. aktualnie wszystko ladnie zeszlo. na dobry krem z kwasami mnie jak narazie nie stac a nie chce uzywac badziewia ;/ a kiedys mialam taką świetną cere. domowe sposoby nie pomagają. mam problemy z jelitami . moze to od pokarmu, stresu.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------




olejek rycynowy? hmmm uzywalam na moje suche krecone wlosy ale o twarzy nie slyszalam
TAk Ja rycynowy tylko toleruję na rzęsy i brwi oraz ewent. paznokcie

Niewykluczone, że to od tego...
Zajrzyj też tutaj na mapę twarzy: http://liliowyzakatek.blogspot.com/2...kowa-mapa.html Jednym się sprawdza, innym nie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:29   #907
majaSK
Przyczajenie
 
Avatar majaSK
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Ja z kolei musiałam długo szukać preparatu do mycia twarzy, bo wszystko mi bardzo podrażniało skórę. xxxx
__________________
mój blog

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-01 o 22:13 Powód: link
majaSK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:19   #908
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Właściwie łatwiej byłoby mi napisać jakimi meodami nie próbowałam pokonać
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:12   #909
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Właściwie łatwiej byłoby mi napisać jakimi meodami nie próbowałam pokonać
Ja u siebie mogłabym na pewno wymienić wyciskanie w tej grupie...

Co do mycia skóry to ja aktualnie używam tylko płynu micelarnego, ale mam też olejek myjący z BU w zapasie. Aleppo na razie odstawiłam (i choć nie leczyło to nie podrażniało i nie wysuszało).
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:47   #910
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Kochane doradzcie mi proszę jakiś tonik złuszczający i leki antykoncepcyjne, po których twarz się poprawia? Stosowałam epiduo ale nic nie daje;/ inne rzeczy tez, dlatego już jestem zdesperowana bo moja twarz nie daje mi spokoju. Biore na razie tabletki anty marwelon słyszałyście może?
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:51   #911
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakimi metodami próbowałyście pokonać trądzik?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Kochane doradzcie mi proszę jakiś tonik złuszczający i leki antykoncepcyjne, po których twarz się poprawia? Stosowałam epiduo ale nic nie daje;/ inne rzeczy tez, dlatego już jestem zdesperowana bo moja twarz nie daje mi spokoju. Biore na razie tabletki anty marwelon słyszałyście może?
Tabletki anty to nie jest dobry lek na trądzik co później jak je odstawisz.? Nie lepiej wybrać się do innego lekarza.? Jakie inne rzeczy stosowałaś.? Ja też zaczęłam stosować Epiduo i jak na razie nie narzekam.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 12:51:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.