Żelazko Braun i radość testowania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 19:52   #1
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361

Żelazko Braun i radość testowania.


Witam drogie Panie
Moja przygoda z żelazkiem Braun rozpoczęła się jak u większości wizażanek w sylwestra. Przyznam, że kompletnie nie spodziewałam się takiego prezentu. Wysyłając zgłoszenie nie nastawiałam się na wygraną, zupełnie zapomniałam o ogłoszeniu wyników, aż do dnia gdy dostałam dużą paczkę, co poskutkowało bardzo głośnym piskiem i dziecięcą wręcz radością!

Ale my nie o tym
Oczywiście nie czekając długo wzięłam się za prasowanie. Jako że to sylwester- na pierwszy ogień poszła koszula mojego mężczyzny.
Moje poprzednie żelazko ma około 10 lat, więc to jak przesiąść się z malucha do Mercedesa.
Pierwszy plus - żelazko bardzo szybko się nagrzało.
Tak więc zaczynamy.. pierwsze pociągnięcia.. i kolejne pozytywne zaskoczenie- wystarczy przejechać raz i koszula jest prosta, bez żadnych zagięć- co było moim utrapieniem jeśli chodzi o prasowanie delikatnych rzeczy. Para wodna bardzo ułatwia sprawę, nie wspominając o spryskiwaczu. Raz, dwa, trzy i koszula wyprasowana, a ja zdałam sobie sprawę jak bardzo utrudniało mi życie stare żelazko, no i że wcale nie taka zła ze mnie prasowaczka
Na drugi ogień poszła moja sukienka i tu w ruch poszła nakładka do delikatnych rzeczy. Przyznam szczerze, że przed przeczytaniem instrukcji zastanawialiśmy się z moim mężczyzną o co chodzi z tą nakładką, jego teoria o zabezpieczeniu została obalona w momencie nagrzania się Nakładka również poradziła sobie rewelacyjnie, nowa technologia świetnie zastąpiła stare metody.
Do tego nakładka świetnie sprawdziła się jeśli chodzi o prasowanie.. kartek papieru

Żeby nie popadać w zachwyt przyznam rację jednej z wizażanek, kabel mógłby być dłuższy. Mnie jednak to zupełnie nie przeszkadza ze względu na położenie deski zaraz obok gniazdka.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 19:52:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.