Żelazko Braun testuje mmeennaa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 17:47   #1
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36

Żelazko Braun testuje mmeennaa


Witam wszystkie recenzentki zelazka Braun. Jakze wielkie zaskoczenie bylo w Sylwestra jak zopbaczylam paczke, ktorej w ogole sie nie spoidziewalam. Gdy zajrzalam do srodka bardzo sie ucieszylam gdy to co zobaczylam okazalo sie zelazkiem tymbardziej, ze niedawno zespul mi sie stary model zelazka i myslalam o zakupie nowego. Juz tego samego dnia postanowilam poprasowac sobie pare rzeczy i naprawde z czystym sumieniem polecam owe zelazko poniewaz

1.nalezy do najlzejszych zelazek jakie mialam mozliwosc miec kiedykolwiek w swoim zyciu
2. ladnie wyglada
3. ma funkcje, ktore przypadly mi do gustu
4. para wydobywajaca sie z zelazka jest genialnie "mocna" przez co nareszcie moge wyprasowac mocno zagniecione miejsca
5. stopa do delikatnych materialow sprawdza sie w 100%


o dalszych moich przygodach z zelazkiem bede opowiadac systematycznie. Pozdrawiam uzytkownikow owego zelazka...
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 14:02   #2
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Żelazko Braun testuje mmeennaa

Pzrygoda z testowaniem zelazka trwa nadal...dzisiaj z racji tego iz nazbieralo sie wiele ubran do prasowania postanowilam poprasowac sobie bez dodatkowej stopy do tekstylnych i delikatnych materialow i o dziwo znowu sie nie zawiodlam..prasowanie nie stwarza mi probelmow odkad jestem "posiadaczka" owego modelu zelazka oraz w mgnieniu oka stos prania uklada sie w pieknie poprasowane sztuki.

Na pierwszy rzut poszla koszula mego meza: zawsze denerwowalo mdenie prasowanie miejsca przy mankiecie rekawa oraz w roznych zakladkach koszuli co nie zawsze udawalo sie w pelni wykonac natomiast zelazko ebz problemu dalo rade
Jestem ogolnie zachwycona praca zelazka.

Na drugi rzut poszly ubranka dzieci. Z racji tego ze sa to male rzeczy to zawsze denerwowalo mnie iz szpic zelazka nie do konca wytwarza pare by w rogach doprasowac a zelazko Baruna poradzil sobie w 100% i od dzisiaj nie chce innego modelu tylko ten.

Do prasowania pozostaly mi jeszcze delikatne jedwabne koszule wiec recenzje z prasowania opisze pozniej

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

i najwazniejsza sprawa: mam wiecej czasu dla siebie odkad zelzko znalazlo sie w moim posiadaniu, juz go nie oddam nikomu!!
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 21:47   #3
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Thumbs up Dot.: Żelazko Braun testuje mmeennaa

taaaaa...i stalo sie...myslalam ze cos poknoce z prasowaniem jedwabnych koszul a tu wielka niespodzianka...na ratunek przyszla nakladka na delikatne materialy...pomogla nie przypalic koszul a tym samym moje prasowanie koszul stalo sie bezstresowe i spokojniejsze. Bardzo sie ciesze, ze to wlasnie ja znalazlam sie wsrod 24 zwyciezczyn majacych mozliwosc testowania zelazka. Wielkie dzieki!
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:39   #4
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Żelazko Braun testuje mmeennaa

Witam, kolejne dni z zelazkiem w reku minely. Dzisiaj chcialam zaprezentowac moja opinie odnosnie prasowania poscieli. Z racji tego, iz zelazko ktore posiadalam przed zelazkiem Braun nie doprasowywal mi poscieli lecz pozostawial zagniecenia wynikajace z suszenia to zelazko Braun poradzil sobie rewelacyjnie z owymi zagnieceniami. Ustawilam na najwyzsza moc pary i max moc prasowania. Para buchala a pranie stawalo sie szybciutko miekkie , puszyste i slicznie wyprasowane. Znaczam iz prasowalam posciel z 100% bawelny.

Znajomi widzac moj prezent (zelazko) chcieli pozyczyc sobie go na kilka dni i tez przetestowac ale nieeeeeeeeee....nie pozyczylam...ono jest moje!
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 19:33   #5
mmeennaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Żelazko Braun testuje mmeennaa

Dzisiaj pod zelazko poszly ubranka dla dzieci. szybko, skutecznie i sprawnie poprasowalam stos ubranek. Do wszelkich zakamarkow dojechalam i szybko poprasowalam. Dalej utrzymuje sie w opinii iz zelazko sprawuje sie swietnie i jak na moje potrzeby jest bardzo wystarczalny.

Podoba mi sie, ze jest zgrabny, szybko sunie po materiale, nie kapie woda ze stopy zelazka, para bucha jak z lokomotywy.

Nie ma to jak przetestowac cos o czym nie mialam zadnego pojecia.
mmeennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 19:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.