żelazko Braun testuje kaka17ab - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 16:23   #1
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Talking

żelazko Braun testuje kaka17ab


Na wstępie chciałam serdecznie podziękować portalowi za umożliwienie mi udziału w teście tak innowacyjnego produktu.
Porównując moje dotychczasowe żelazko, które ma już kilka lat i jest na wykończeniu, to jest spełnieniem moich marzeń.
Zaczynając od początku, to pierwsze, co zwróciło moją uwagę i czym się kieruję przy wyborze to wygląd. Bardzo w moim guście, ładny design, a co ważne nie jest za ciężkie i łatwe w obsłudze.
Instrukcja jest zrozumiała, co teraz rzadko można spotkać
Przetestowałam wszystkie funkcje, razem z podkładką do prasowania i bez. Muszę powiedzieć, że tak w szybkim tempie jeszcze żadne żelazko nie wyprasowało moich zagnieceń na ubraniach To sprawia, że polecam go wszystkim znajomym, którzy są pozytywnie zaskoczeni jego możliwościami.
Jedwabna koszulka nie ucierpiała; koszule, które uwielbiam nie mają milimetra zagnieceń; prześcieradła choć sztywne także są gładziutkie.
Prasuję, co wpadnie mi w ręce i za każdym razem nie mam zastrzeżeń.
Uważam, że każdy kto szuka produktu, który spełni jego oczekiwania trafi w dziesiątkę kupując ten model.
Mówi to Wam osoba, która jest bardzo wymagająca i dbająca o szczegóły Jeśli dla mnie jest super to Was także z pewnością zadowoli.
Raz jeszcze dziękuję za możliwość wyciśnięcia z tego żelazka ile się da i nie znalezienia żadnych minusów. Duży pozytyw dla firmy Braun.
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 16:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.