Choroby związane z nietrzymaniem moczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Witaj na forum eksperta TENA Lady

Notka

Witaj na forum eksperta TENA Lady Beata Krawat, dyplomowana pielęgniarka urologiczna, ekspert TENA Lady bardzo chętnie odpowie na Wasze pytania z zakresu zdrowia intymnego.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 13:22   #1
Gaba2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1

Choroby związane z nietrzymaniem moczu


Od pewnego czasu zauważyłam, że mam problem z utrzymaniem moczu. Czasami zdarza mi się , że nie zdążę do łazienki. Czy ten problem mam zignorować czy może udać się do lekarza, boję się , że może to być związane z jakąś poważną chorobą.
Gaba2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:02   #2
Ekspert Tena Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ekspert Tena Lady
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 8
Dot.: Choroby związane z nietrzymaniem moczu

Cytat:
Napisane przez Gaba2020 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu zauważyłam, że mam problem z utrzymaniem moczu. Czasami zdarza mi się , że nie zdążę do łazienki. Czy ten problem mam zignorować czy może udać się do lekarza, boję się , że może to być związane z jakąś poważną chorobą.
Dzień dobry,

Zachęcamy do udania się do lekarza, nietrzymanie moczu może nie być powiązane z żadną inną poważną chorobą i zwykle nie jest, prosimy się nie obawiać na zapas. Czasowo można używać specjalistycznych podpasek TENA Lady o wysokiej chłonności. Pomogą one Pani zachować pewność siebie i komfort gdyby taka sytuacja się pojawiała.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Tena Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Witaj na forum eksperta TENA Lady


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 12:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.