Nawracająca infekcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 00:55   #1
Morphogenesis
Przyczajenie

Nawracająca infekcja

Witam!

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc...

Mam problem z jakimś rodzajem infekcji lub uczulenia, sama nie wiem co to może być. Męczę się z tym już koło roku i jestem dosłownie zrozpaczona...

Na początku myślałam, że to po prostu grzybica, bo już ją do kiedyś miałam i dała się łatwo wyleczyć probiotykami, ale niestety to nie to. Generalnie sprawa wygląda tak, że caly czas swędzi mnie wszędzie (wewnątrz pochwy, wargi sromowe, czasem nawet w okolicy odbytu), ściany pochwy są pokryte białą mazią i na dodatek mam różne upławy (najczęściej jest to spieniony, mętny śluz; czasami zdarza się taka grudkowata wydzielina; jeszcze rzadziej upławy są wodniste).

Byłam już na kilku wizytach u ginekologów, brałam leki: gynalgin, fluomizin, pimafucort krem, flucofast i jeszcze inne, ale już nie pamiętam.

Po żadnym z nich nie było poprawy, po niektórych nawet wystąpiło pogorszenie. Miałam zrobione dwa wymazy na obecność bakterii i grzybów, oba czyste; miałam zrobione badania moczu, też nic.

Jeden z lekarzy zasugerował alergię, od tego czasu myję się tylko szarym mydłem, nie używam płynów do kąpieli, do prania używam orzechów, wymieniłam bieliznę na białą/bawełnianą. Nic nie daje jakiejkolwiek poprawy. W swojej desperacji próbowałam kwasu borowego, olejku herbacianego, propolisu, sody oczyszczonej - nic nie pomaga.

Probiotyki nie dają żadnej ulgi, lekarze rozkładają ręce. Jeśli ktoś ma pomysł co to może być, to proszę o pomoc, bo już nie wytrzymuję...
Morphogenesis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości