ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 21:57   #151
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

dziewczyny a nie mozna tego gdzies zglosic?potem pojdzie taka mloda dziewczyna z problemami zrazi sie do lekarza i koniec leczenia(a wiadomo wizyty u ginekologa nie naleza do przyjemnosci).pomyslcie nad tym.przeciez tak nie mozna.nie wiem ile dokladnie Was tu jest(przeciwniczek pani doktor)ale moze udaloby sie cos z tym zrobic.bo to naprawde wymaga jakiejs interwencji.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 12:38   #152
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ku przestrodze dodam ze dr Dubiel przyjmuje w Prywatnej Przychodni dr Stefan Skrocki przy pl Grunwaldzkim ( obok akademikow Kredki i Olowka). Na marginesie z dr Skrockim rowniez mialam tam ,,przyjemnosc" w maju br. Zglosilam sie do niego z podejrzeniem ciazy- spoznial mi sie okres juz pare dni , a test wyszedl negatywny. Ale pan doktor podczas badania nie potrafil nic stwierdzic i zaproponowal platne usg,wizyta przebiegla w tempie super ekspresowym bo pan doktor bardzo sie spieszyl i nie mial czasu dla pacjentek.
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:44   #153
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez marti86
dziewczyny a nie mozna tego gdzies zglosic?potem pojdzie taka mloda dziewczyna z problemami zrazi sie do lekarza i koniec leczenia(a wiadomo wizyty u ginekologa nie naleza do przyjemnosci).pomyslcie nad tym.przeciez tak nie mozna.nie wiem ile dokladnie Was tu jest(przeciwniczek pani doktor)ale moze udaloby sie cos z tym zrobic.bo to naprawde wymaga jakiejs interwencji.
Pewnie ze bylby to dobry pomysl ale jak to zrobic? Jedynie to tu na forum mozemy sie wyzalic, bo np w NFZ to kryja siebie nawzajem. Poza tym malo kto zanim wybierze gina zaglaga na strony internetowe.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:08   #154
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty

Edytowane przez novakia
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:07
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 14:45   #155
ajakaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Post Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Z całą pewnoscią nie polecam doktora jeżeli można nazwać go dr Filipiuka!!! z krynickiej, nie dośc że stwierdził u mnie spora nadzerke którą chciał odrazu usunąć zabieg(200zł), powiedział ze jak bym zaszła w ciąze z nadżerką to pewne ze płód mi obumarnie. A na koniec zrobił mi wykład na temat tego ze w tym wieku to juz dawno powinnam mieć dzieci bo pózniej już moge nie mieć szans(24lata). Lekarz jest nie miły i nie delikatny, tydzień po wizycie u niego poszłam na wizyte do innego ginekologa który stwierdził że nie mam żadne nadżerki. FILIPIUK zdecydowanie NIE!!!!!!
ajakaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 08:12   #156
krasni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

JELENIA GORA

nie polecam doktora CZERNIAWSKIEGO, nie wiem gdzie przyjmuje ale ja mialam "przyjemnosc" trafic na niego na oddziale ginekologii w szpitalu na oginskiego w jeleniej gorze,
niestety lekarz ten, nie wie co to dyskrecja i tajemnica pomiedzy pacjentka a lakarzem (szczegolnie jesli chodzi o sprawy intymne). nie oszczedzil mi komentarzy w moja strone na calym oddziale i przy wszystkich pozostalych lekarzach i pielegniarkach,
zreszta nawet wspolpracujacy z nim lekarze i pielegniarki za zbyt milego i sympatycznego tez go nie uwazaja....
krasni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 08:44   #157
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN

nie wiem kogo nie polecic ale za to z pewnoscią moge poleci pana dr. Pastucha (czy jakos tak) ktory przyjmuje w lubelskiej przychodni na ul.Walenroda. Zawsze wyslucha wszystkiego,odpowie na najglupsze pytania;D ma czas, szacunek do pacjentki, i dobrze dobiera tabletki, kaze robic badania, i zwaraca uwage na wszystko, No i zero jakichs podtekstow czy aluzji.100% profesjonalizm NAPRAWDE POLECAM.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 09:31   #158
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

do polecania jest oddzielny watek.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 09:55   #159
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez ajakaga Pokaż wiadomość
Z całą pewnoscią nie polecam doktora jeżeli można nazwać go dr Filipiuka!!! z krynickiej, nie dośc że stwierdził u mnie spora nadzerke którą chciał odrazu usunąć zabieg(200zł), powiedział ze jak bym zaszła w ciąze z nadżerką to pewne ze płód mi obumarnie. A na koniec zrobił mi wykład na temat tego ze w tym wieku to juz dawno powinnam mieć dzieci bo pózniej już moge nie mieć szans(24lata). Lekarz jest nie miły i nie delikatny, tydzień po wizycie u niego poszłam na wizyte do innego ginekologa który stwierdził że nie mam żadne nadżerki. FILIPIUK zdecydowanie NIE!!!!!!
Wrocław
Dr Filipiuk przyjmuje w Dolnoslaskim Centrum Ginekologicznym we Wrocławiu przy ul. Krynickiej 20a
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:18   #160
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
do polecania jest oddzielny watek.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
ahh nie zauwazylam,juz wkleilam dzieki
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:31   #161
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

nie ma za co
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 21:24   #162
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Wrocław
Dr Filipiuk przyjmuje w Dolnoslaskim Centrum Ginekologicznym we Wrocławiu przy ul. Krynickiej 20a
Tak, przyjmuje właśnie w tym Centrum i zastanawiam się pod kogo to Centrum podlega, bo taki pseudolekarz psuje Im reputację.
Ja już wypowiadałam się co mi zrobił ten Filipiuk(post nr.33), ale podpisuję się ponownie, NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM tego typa, miałam składać na niego skargę w Izbie lekarskiej, ale jakoś odpuściłam... Ja poszłam do niego z polecenia, bo gdyby nie to uciekłabym od razu, a nie pozwoliła się naciągnąć i tak potraktować grrr...w zyciu nie trafiłam na gorszego "lekarza".A w internecie na innym forum znalazłam o nim takie informacje, że włos się jeży, szkoda że po fakcie Skopiowałam sobie, ale nie mogę(albo nie potrafię) wkleić tutaj załącznika , bo podzieliłabym się z Wami moim "odkryciem"...
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:12   #163
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez ajakaga Pokaż wiadomość
Z całą pewnoscią nie polecam doktora jeżeli można nazwać go dr Filipiuka!!! z krynickiej, nie dośc że stwierdził u mnie spora nadzerke którą chciał odrazu usunąć zabieg(200zł), powiedział ze jak bym zaszła w ciąze z nadżerką to pewne ze płód mi obumarnie. A na koniec zrobił mi wykład na temat tego ze w tym wieku to juz dawno powinnam mieć dzieci bo pózniej już moge nie mieć szans(24lata). Lekarz jest nie miły i nie delikatny, tydzień po wizycie u niego poszłam na wizyte do innego ginekologa który stwierdził że nie mam żadne nadżerki. FILIPIUK zdecydowanie NIE!!!!!!
Wroclaw
Do info o dr Filipiuku dodam , ze w trakcie wizyty na NFZ pobiera oplate w wysokosci 20zl za zdjecie dzidzi z usg.
Do dr Filipiuka trafilam w 19 tc ciazy po przeczytaniu opinii na << DOBRY GINEKOLOG-KOGO POLECAMY". Chcialam skonsultowac z innym lekarzem moje dolegliwosci i przepisany wczesniej lek. Na moja prosbe w trakcie usg dr Filipiuk wydrukowal zdjecie ,,dzidzi", ale powiedzial ze to usluga w cenie 20 zl bo "papier do usg kosztuje ". Ponadto stwierdzil ze mam za malo wod plodowych- chodzilo o znalezienie przyczyny bolow brzucha. I polecil zrobic jak najszybciej USG w cenie 150zl u swojego kolegi.
Zdecydowalam sie na to usg bo bylam mocno wystraszona , ponadto nie mialam wczesniej robionych zadnych badan pod katem wad genetycznych dziecka, na szczescie ,,kolega" dr Filipiuka byl na urlopie i trafilam do innego lekarza. Mam nadzieje ze teraz juz kompetentnego.
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:14   #164
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
Tak, przyjmuje właśnie w tym Centrum i zastanawiam się pod kogo to Centrum podlega, bo taki pseudolekarz psuje Im reputację.
Ja już wypowiadałam się co mi zrobił ten Filipiuk(post nr.33), ale podpisuję się ponownie, NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM tego typa, miałam składać na niego skargę w Izbie lekarskiej, ale jakoś odpuściłam... Ja poszłam do niego z polecenia, bo gdyby nie to uciekłabym od razu, a nie pozwoliła się naciągnąć i tak potraktować grrr...w zyciu nie trafiłam na gorszego "lekarza".A w internecie na innym forum znalazłam o nim takie informacje, że włos się jeży, szkoda że po fakcie Skopiowałam sobie, ale nie mogę(albo nie potrafię) wkleić tutaj załącznika , bo podzieliłabym się z Wami moim "odkryciem"...
Bergamio, podaj chociaz ,,namiary" na strone w necie na ktorej sa info o dr Filipiuku. Probowalas ,,wkleic" zalacznik lub link do tej stronki w Panelu Uzytkownika - podpis?
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:19   #165
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Bergamio, podaj chociaz ,,namiary" na strone w necie na ktorej sa info o dr Filipiuku. Probowalas ,,wkleic" zalacznik lub link do tej stronki w Panelu Uzytkownika - podpis?
Simona, ja znalazłam te "rewelacje" na forum Gazety,(spędziłam trochę czasu nad tym) ale mogę wysłać Ci ten "zbiór" na priva, bo tutaj nie mogę wkleić, niby się ładuje, ale później wychodzi ze błąd załącznika Może jak wyślę Tobie to Ty spróbujesz?
Mi się wydaje (a właściwie po przeczytaniu jego wcześniejszych poczynań, mam pewność) że ten Filipiuk, to niezły naciągacz, mnie wystraszył, że mam torbiele Nabotha, które niezwłocznie należy usunąć, później od innego lekarza dowiedziałam się, że zabieg (200zł!)był zbędny. Ehhh...nie chce mi się już wspominać...z tego co znalazłam w internecie on takie numery zawsze robił i nawet przez to wyleciał kiedyś z pracy.Aż mi sie wierzyć nie chce, że taki człowiek (myślę o sobie) naiwny, ale w końcu idzie do lekarza i nie podejrzewa nawet, że osoba która ma pomóc, może być takim fałszywcem
Napisz jeśli chcesz te informacje, to z przyjemnością Ci je prześlę. Pozdrawiam
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson


Edytowane przez bergamia
Czas edycji: 2006-09-11 o 19:22 Powód: korekta :)
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:51   #166
Alenka
Raczkowanie
 
Avatar Alenka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PP
Wiadomości: 42
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

PIŁA

dr Filipski
próbował pokazać mi w jaki sposób mój towarzysz powinien mnie pieścić - zdecydowanie nie zasługuje na miano lekarza ... TO BYŁO STRASZNE !!!
__________________

Alenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:55   #167
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

o maj god ?na tobie to pokazywal?
slyszalam o takim zboczku z tv ale to zdaje siebyl sexuolog
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:58   #168
*agatka
Przyczajenie
 
Avatar *agatka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gorzów Wlkp.

W Gorzowie nie polecam doktora Sośnickiego. Przyjmuje w przychodni kolo Piotra i Pawła (ulicy nie pomiętam ) Facet nie jest dość miły, mało czuły i ogólnie mam nie miłe wspomnienia. A moją koleżanke wręcz podrywał.. :/ no nie wiem, jakiś on taki dziwny. Buziaki !
*agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:53   #169
sweetines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez elica Pokaż wiadomość
Olkusz
pani dr Niewiarowa,nie polecam stwierdziła u mnie przekwitanie i powiekszenie macicy(jajaniki po jej prywatnym usg były ok)i czekał mnie zabieg.Nie dając za wygraną poszłam prywatnie do innego pana doktora i okazało się ze mam cysty wielkość 5 cm a macica jest ok nie polecam tejże dr

Ja również nie polecam tej pani. Miałam 16 lat, jak poszłam do niej z pierwszą wizytą. Najpierw zrobiła złośliwy komentarz, do faktu, iż nie jestem już dziewicą (przecież to moja osobista sprawa), a potem mnie potraktowała bardzo niedelikatnie i jeszcze narzekała, że nie chcę się rozluźnić... Wielu lekarzy nie zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli dziewczyna idzie do nich z pierwszą wizytą, to bardzo często przebieg tej pierwszej ma wpływ na wszystkie kolejne - nie koniecznie u tego samego lekarza.

Bo wstyd mi się trochę przyznać, ale od tamtej pory (a minęło prawie 3 lata) nie odwiedziłam jeszcze ginekologa.
sweetines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 21:18   #170
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Wroclaw
chcialabym przlaczyc sie do kilku wypowiedzi na temat dr Dubiel. Jest tak ordynarna i chamska, ze z jej gabinetu wyszlam niemal z placzem. Juz na wstepie pani dr oburzyla sie : ,,a w ktorym to sie dniu cyklu przychodzi? " Bylam na kilka dni przed okresem, i dowiedzialam sie ze do gin przychodzi sie do momentu jajeczkowania na badanie! Wiec jak cos sie dzieje- to trzeba odczekac do nastepnego miesiaca, jesli to nie ta faza cyklu!!???????? Dr Dubiel badala mi piersi, wiec przy okazji nie omieszkala mnie poinformowac ze ,,taki biustonosz to sie zaklada na randke a na codzien to sie nosi normalne staniki!" Ta wypowiedzia oraz stwierdzeniem ze mam tradzik??( mam 30 lat i okayjonalnie dyzurna krostke) wprawila mnie w oslupienie. Juz na wstepie powinnam byla opuscic gabinet.
Kolezanki w pracy nie chcialy wierzyc ze moze miec miejsce takie zachowanie lekarki!! Stanowczo odradzam!!!!!!!!!
z tym cyklem to jakas bzdura
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 14:12   #171
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Wroclaw
chcialabym przlaczyc sie do kilku wypowiedzi na temat dr Dubiel. Jest tak ordynarna i chamska, ze z jej gabinetu wyszlam niemal z placzem. Juz na wstepie pani dr oburzyla sie : ,,a w ktorym to sie dniu cyklu przychodzi? " Bylam na kilka dni przed okresem, i dowiedzialam sie ze do gin przychodzi sie do momentu jajeczkowania na badanie! Wiec jak cos sie dzieje- to trzeba odczekac do nastepnego miesiaca, jesli to nie ta faza cyklu!!???????? Dr Dubiel badala mi piersi, wiec przy okazji nie omieszkala mnie poinformowac ze ,,taki biustonosz to sie zaklada na randke a na codzien to sie nosi normalne staniki!" Ta wypowiedzia oraz stwierdzeniem ze mam tradzik??( mam 30 lat i okayjonalnie dyzurna krostke) wprawila mnie w oslupienie. Juz na wstepie powinnam byla opuscic gabinet.
Kolezanki w pracy nie chcialy wierzyc ze moze miec miejsce takie zachowanie lekarki!! Stanowczo odradzam!!!!!!!!!

Gorzej jak wlasnie jest w tym problem ze sie nie jajeczkuje a wiadomo ze wtedy okres jest
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:04   #172
atoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

dr. Rudźko - ma klinikę na Gocławiu; być może jest i dobrym ginekologiem - endokrynologiem ale z chęcią zrezygnuję z bycia jej pacjentką; dawno nie widziałam prywatnego lekarza, który bierze 120zł za wizytę i tak olewa swoich pacjentów; ja po 3 wizytach (z których jedna nie doszła do skutku bo okazało się że lakarka ma operację, a o tym nikt wcześniej nie powiadomił pacjentów) mówię dość i szukam innego lekarza;
jeśli macie anielską cierpliwość i chcecie ją testować to to będzie dobry wybór;
nie polecam też dla dziewczyn które idą pierwszy raz do ginekologa; lekarka jest raczej oschła i nie rozładowuje napięcia...
pozdrawiam
atoma
atoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 08:57   #173
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

O Boże! tez ją pamiętam ze studiów Postinor (tabletkę poronną) zapisała mi na wstępie, tak żebym miała na wszelki wypadek...nieuprzejma, warkliwa...brrr okropna! Przestrzegam tez przed Panią dr Klimczyk z przychodni na Szwedzkiej-poszłam do niej ostatnio, bo nie udało mi się załapać do "mojej" dr Janczak (którą polecam, ale to gdzie indziej!) i dosłownie "obrobiła" mnie w 5 sekund! co wcale nie jest pozytywne bo miałam parę pytań o leki które mi zapisała, a ona nawet nie maiła zamiaru mi wytłumaczyć co jak zażywać nie mówiąc nawet o tym co to za leki! W dodatku, zamiast dać mi skierowanie na bezpłatną biocenozę, która mi się słusznie należy (w koncu tyle mi z pensji ściągają!), skierowała mnie na badanie płatne, które jak sę potem okazało-było do zrobienia w jej prywatnym gabinecie!
Jeszcze raz nie polecam tej doktorki-chyba że któraś z Pań lubi być traktowany jak ostatnia idiotka!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 09:00   #174
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez edi75 Pokaż wiadomość
O Boże! tez ją pamiętam ze studiów Postinor (tabletkę poronną) zapisała mi na wstępie, tak żebym miała na wszelki wypadek...nieuprzejma, warkliwa...brrr okropna! Przestrzegam tez przed Panią dr Klimczyk z przychodni na Szwedzkiej-poszłam do niej ostatnio, bo nie udało mi się załapać do "mojej" dr Janczak (którą polecam, ale to gdzie indziej!) i dosłownie "obrobiła" mnie w 5 sekund! co wcale nie jest pozytywne bo miałam parę pytań o leki które mi zapisała, a ona nawet nie maiła zamiaru mi wytłumaczyć co jak zażywać nie mówiąc nawet o tym co to za leki! W dodatku, zamiast dać mi skierowanie na bezpłatną biocenozę, która mi się słusznie należy (w koncu tyle mi z pensji ściągają!), skierowała mnie na badanie płatne, które jak sę potem okazało-było do zrobienia w jej prywatnym gabinecie!
Jeszcze raz nie polecam tej doktorki-chyba że któraś z Pań lubi być traktowany jak ostatnia idiotka!
chodziło mi oczywiście na początku o dr Waligórę...
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 22:15   #175
magdaK.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
dr Świderski.ma swoj prywatny gabinet, przyjmuje też w przychodni państwowej gdzie wymyśla choroby i zaprasza do swojego prywatnego gabinetu na specjalistyczne badanie(za dopłata oczywiście-ze mna i z moja koleżanka tak bylo),poza tym jest nie miły i oschły traktuje kobiete jak przedmiot,a przeciez to jest taka trudna wizyta,przynajmniej dla wiekszości z nas!!!
magdaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:09   #176
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

SOSNOWIEC
Dr Król - na początku miły ale gdy przyszło co do czego tzn do krioterapii to nie sprawdził sprzętu przed i w sumie to nic nie zrobil, zaczęla lecieć krew i napisal na dodatek ze jednak wykonano krio. Z gabinetu wyszlam z rozdrapana i nie wykonana krio ale w karcie napisne ze wszytsko zrobione
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:41   #177
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
SOSNOWIEC
Dr Król - na początku miły ale gdy przyszło co do czego tzn do krioterapii to nie sprawdził sprzętu przed i w sumie to nic nie zrobil, zaczęla lecieć krew i napisal na dodatek ze jednak wykonano krio. Z gabinetu wyszlam z rozdrapana i nie wykonana krio ale w karcie napisne ze wszytsko zrobione

No ja wiedzialam ze jest tepy, ale ze az tak??
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 16:34   #178
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

No to az tak, pacjentki bardzo na niego narzekaly chociazby dlatego ze kazal an siebie czekac czase wiecznosc a czasem wychodzil sobie wczesniej.
A wracajac do krio to poszlam do szpitala do dr.Pietrasa i on juz mi wszytsko wyleczyl i dla mnie ten jest jak najbardziej OK!
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:54   #179
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr Pietras tez przyjmuje w tej samej przychodni. Sprawia wrazenie milego i madrego ale powoli zrazam sie tym ze od roku nie moze mnie wyleczyc z "braku miesiaczki" .
Juz o nich wczesniej pisalam.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:12   #180
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gdańsk

jeżeli chodzi o Gdańsk, to spotkałam się z dwiema paniami, do których mam nadzieję nigdy już nie trafię. Pierwsza to pani dr Szczurowicz. Chodziłam do niej do gabinetu koło teatru Miniatura. Z początku wydawała się bardzo rzetelna, ale po dwóch latach zaskoczyła mnie swoim zachowaniem. Dr Szczurowicz specjalizuje się głównie w zaburzeniach hormonalncy-jest ginekologiem endokrynologiem. Chodziałm do niej z moimi zwichrowanymi hormonami dwa lata, płaciłam po 80 zł za wizytę, robiłam miliony różnych badań, za któr płaciłam fortunę, faszerowałam się różnymi paskudztwami (prawie co wizytę zmieniała mi pigułki), a po dwóch latach kiedy do niej przyszłam jak gdyby nigdy nic zapytała się mnie "Ale pani nie ma problemów z hormonami"? Wtedy opadła mi szczęka... Kobieta ma bardzo obojętne podejście do pacjentek, jest zimna, małomówna, nie odpowiada na żadne pytania, w niczymnie pomaga.
Drugi lekarz to dr Krysińska (przyjmuje chyba w Invikcie i w przychodni na grunwaldzkiej). Jest nieprzyjemna, obcesowa, traktuje pacjentów z góry. Ogólnie strach do niej chodzić.
__________________

Llinti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.