Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs – makijaż karnawałowy

Notka

Konkurs – makijaż karnawałowy Zapraszamy do udziału w konkursie "Makijaż karnawałowy z marką Rossmann".
Przed Wami doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych i wygrania kart podarunkowych Rossmann.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 21:53   #1
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Smile

Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje


Witam serdecznie wszystkich czytających!
Również i ja postanowiłam opisać mój makijażowy świat

Zanim przejdę do konkretów napiszę kilka słów o sobie... Jeśli chodzi o makijaż jestem kompletną amatorką, jednak uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy, uczyć się nowych trików ... a przede wszystkim uwielbiam testować nowe kosmetyki

Inspiracje czerpię najczęściej z Internetu, gazet i oczywiście uczę się od mojej siostry i koleżanek
Uwielbiam też w wolnych chwilach oglądać filmiki urodowe na youtube - i chyba właśnie ta forma przekazu sprawiła, że makijaż naprawdę mnie zainteresował.
Lubię też w makijażu odwoływać się do klasyki... czarna kreska na oku... to jest to

Przygotowałam kilka propozycji makijażowych... wszystkie proste w wykonaniu ... jak pisałam, nie mam dużej wprawy i wciąż się uczę...


---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Pierwszy makijaż jaki przedstawię można uznać za bazę, punkt wyjścia do innych, bardziej urozmaiconych i intensywniejszych makijaży.

Skupię się na makijażu oka, gdyż zazwyczaj wykonując makijaż skupiam się właśnie na oku. Na usta nakładam zazwyczaj jedynie błyszczyk w delikatnym odcieniu, lub po prostu carmex.

Twarz: * nakładam bazę Perfekt Skin firmy Bell - daje efekt gładkości... (chociaż spodziewałam się bardziej oszałamiających efektów, np. trwalszy makijaż)
* Fluid City Matt Lirene, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
(na razie to najlepszy podkład na jaki trafiłam)
* na powieki nakładam bazę Perfekt Skin od Bell https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ek.html&next=1 (dzięki niej faktycznie cienie lepiej się trzymają, ale będę szukała czegoś lepszego)
* wielkim pędzlem omiatam twarz brązem w kuleczkach... Vollare - taniocha i naprawdę niezłe [url]https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14235,puder-w-kulkach.html&next=1
* tusz do rzęs Maybelline, Colossal Volum` Cat Eyes Mascara https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45642,the-colossal-volum-cat-eyes-mascara.html&next=1 szukam czegoś lepszego,
* kredka Szafir Diadem - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20144,szafir-eyeliner-waterproof.html&next=1 , rewelacja - polecam
* cienie różne Wibo, kupowane ze względu na cenę... jakość nie jest rewelacyjna, gdy budżet pozwoli sięgnę po coś innego... chociaż jak na taką cenę, są przyzwoite
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2012-01-29 o 00:10
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:15   #2
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

ja tez jestem amatorką i tez korzystam z filmików na YT czekam na dalsze wpisy i zdjęcia
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj

Edytowane przez ania z wzgórza marzeń
Czas edycji: 2012-01-28 o 22:17
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:29   #3
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Karnawał to czas niezwykłych szalonych imprez... ale to również czas chodzenia do szkoły, pracy... więc zacznę od mojego makijażu dziennego.

Kto zerknie na fotki, ten może stwierdzić, że Milvunia ma tęczówki kameleony Nikt z całą pewnością nie jest w stanie powiedzieć czy są bardziej zielone, czy niebieskie... Zdjęcia tego mogą nie ukazywać ... ale stosując odpowiednie kolory mogę wydobyć z nich albo błękit albo zieleń
Kto już zerknął ten też widzi, że Milvunia ma oczy dość głęboko osadzone i niestety ma to swoje wady...

*Pierwsze zdjęcia to mój makijaż dzienny, w jednej z najdelikatniejszych wersji.
Kreska o łagodnej linii wykonana kredką, cielisty cień, odrobina rozświetlacza pod łukiem brwiowym i tusz.

* Drugie zdjęcie to wersja nieco bardziej kolorowa... w sam raz na takie szare dni jakie mamy Użyłam lekko opalizującego cienia w kolorze pomarańczowym... na żywo to wygląda zawsze tak, że moje oczy stają się bardziej niebieskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (47,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (82,9 KB, 55 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:33   #4
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Fajnie się zapowiada Czekam na więcej zdjęć
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:35   #5
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Fajnie się zapowiada Czekam na więcej zdjęć
Będzie więcej zdjęć... przygotowałam się Dziewczyny, tylko pamiętajcie... amatorka
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:39   #6
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Witam
5* i obserwuję
bmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 23:00   #7
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

ładne oczy - piękny kolor
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 23:09   #8
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Przedstawiam jedną z imprezowych wersji makijażu... na żywo jest niezwykle intensywny, iskrzący się... niestety zdjęcia tego nie odzwierciedliły.

Na całą powiekę nakładam cień w odcieniu pomarańczowym, w wewnętrznym kąciku oka stosuję odrobinę złotego cienia... pod łukiem brwiowym również odrobinę złotego... Główną rolę w tym makijażu gra cień miedziano/ czerwony który nałożyłam w zewnętrznym kąciku i roztarłam go ku środkowi.
(Sypki cień Vollare - jedyny w mojej kolekcji - na większe okazje, nieco się osypuje, ale wrażenie robi, niezwykle roziskrzony

Ponieważ nie jestem jeszcze specem od kresek... tak jak w tym przypadku najpierw rysuję kreseczkę kredką - w tym już mam wprawę a potem pociągam jeszcze eyelinerem Czasem próbuje swoich sił z samych eyelinerem.... przy wewnętrznej części oka idzie mi zawsze dobrze.... ale przy zewnętrznej części oka nie umiem... prawie zawsze wychodzi za gruba i krzywa krecha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 3.jpg (35,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 00:00   #9
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Kolejny makijaż - to również makijaż, imprezowy, karnawałowy

Na powiekę nałożyłam szary cień, bardziej mogłabym go nazwać grafitowym... Na zewnętrzną część powieki nałożyłam czarny cień... Roztarłam go ku środkowi. Zrobiłam kreskę czarną kredką... a teraz czas na gwiazdę wieczoru: srebrna kredka! Tuż przy linii rzęs, właściwie po linii narysowanej czarną kredką narysowałam drugą, dość grubą srebrną kreskę, jednocześnie porozcierałam czarną linię... Wytuszowałam mocno rzęsy (na ile pozwolił mi ten marny tusz .. i makijaż gotowy Prosty i ... chwalony makijaż imprezowy

PS. Przekonałam się jak niezwykle trudno jest uchwycić urok makijażu na zdjęciach... Teraz będę dużo bardziej doceniała zdjęcia, które prezentują inne fanki makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (53,2 KB, 36 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 09:19   #10
aleksa1711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 109
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Coś dla amatorów, czyli dla mnie
aleksa1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:09   #11
Kamasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

proszę o więcej ! Super blog!
Kamasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 10:48   #12
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Zapowiada się ciekawie
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:52   #13
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Dziękuję

A teraz amatorka Milvunia przedstawi makijaż, który wymyśliła sobie do sukienki w kolorze fuksji, której towarzyszą złote dodatki.... a więc róż + złoto
Dziś będzie kolorowo

Na ruchomą część powieki nałożyłam cień w kolorze fuksji, złoty cień nałożyłam od wewnętrznej części oka ku zewnętrznej... lecz pociągnęłam go nad cieniem różowym... W zewnętrznym kąciku dodałam odrobinę fioletowego cienia, który porozcierałam. Pod linię brwi nałożyłam jasny, różowy cień, skóry pełni rolę rozświetlacza .... do tego czarna kreseczka kredką... o łagodnej linii, nieco porozcierana.... i dość mocno wytuszowane rzęsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (74,0 KB, 40 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2012-01-29 o 10:54
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:31   #14
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

super fotki jaka z Ciebie amatorka?przecież to jest boskie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:36   #15
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Świetne kolorki Nie wpadłabym na połączenie różu ze złotem, ale widzę, że fajnie to wygląda Może wypróbuję na jakąś imprezkę
Co do kresek to ja też nie mam w tym jeszcze wprawy Uczę się dopiero i wychodzi jak wychodzi... A u Ciebie na zdjęciach całkiem ładne te kreseczki
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:58   #16
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Ładny ten makijaz w kolorze fuksji.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:25   #17
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Świetne kolorki Nie wpadłabym na połączenie różu ze złotem, ale widzę, że fajnie to wygląda Może wypróbuję na jakąś imprezkę
Co do kresek to ja też nie mam w tym jeszcze wprawy Uczę się dopiero i wychodzi jak wychodzi... A u Ciebie na zdjęciach całkiem ładne te kreseczki
ja tez nie pomyslalam o takim polaczeniu, a mam cien wlasnie w takim rózu i lezy sobie nieuzywany

kreski to kwestia wprawy, trzeba cwiczyc
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:39   #18
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Dziękuję za miłe słowa
Pewnie, że totalna amatorka... też jakoś brakuje mi specjalnych okazji, żebym mogła ćwiczyć te mocniejsze makijaże

Czasem jest tak, że gdzieś wychodzę i zależy mi na ekstra makijażu i jak na złość nic nie wychodzi ... albo właśnie te kreseczki kompletnie nie wychodzą... Oczywiście ćwiczenia czynią mistrza W ogóle muszę poszukać jakiś lepszych cieni

Co do kreseczek to jeszcze z doświadczenia wiem, że dużo zależy od tego czym je robimy... Nie każdy eyeliner każdemu pasuje... ja np. testowałam taki w mazaczku i myślałam, że jestem kompletnym antytalentem... a potem kupiłam sobie w pędzelku i było znacznie lepiej Cieńsze i zgrabniejsze.
Teraz kusi mnie do wypróbowania żelowa kredka z Avonu, dużo pozytywów słyszałam
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2012-01-29 o 16:14
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 15:06   #19
Annam26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 22
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Takie kreski to faktycznie wyższa szkoła jazdy i nie chcą wychodzić na zawołanie
Annam26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 16:11   #20
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Postanowiłam napisać, też kilka słów o tym co mnie inspiruje...

Po pierwsze... niezwykle kobieca, fantastyczna CZARNA KRESKA na oku ... o której tu sobie dyskutowałyśmy

Kochają ją gwiazdy! Kochają ją nie-gwiazdy... czyli my zwykłe niezwykłe kobiety
Święci triumfy na wielkich galach, balach, przyjęciach... i odnajduje się na co dzień...
Może być idealna wyrysowana, bądź roztarta... cieniutka lub jak u Amy Winehouse... Czarna w klasycznym wydaniu... ale również kolorowa, brązowa grafitowa... a nawet brokatowa.
Może podkreślać tylko górną powiekę, ale również dolną...
Również są różne sposoby nakładania... w mazaku, w słoiczku do nakładania pędzelkiem, w buteleczce z pędzelkiem...
Wiele kobiet kreuje swój wizerunek stosując charakterystyczną czarną kreskę... Czarna kreska staje się ich znakiem rozpoznawczym... Wspomniana Amy Winehouse, Brigitte Bardot... Te kobiety już zawsze będą kojarzyły się z czarną kreseczką. Czarna kreska na pewno kojarzona jest z latami 60, stylem pin-up.
Uwielbiam czarną kreskę... jej różne wydania... lubię, gdy jest główną gwiazdą mojego makijażu... jasny cień, kreseczka, tusz ... uwielbiam taki look!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7a4ee158000b4335497d8337.jpg (35,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 251c9f0853f53fa809f453a2ea112e57,12,1.jpg (33,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery12366angelinajolieeyelinermakeup.jpg (12,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg or_1ba336eb122529774130943.jpg (37,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia-wilde.jpg (50,9 KB, 6 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:42   #21
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

ja również jestem z tych uzależnionych od kreski na powiece
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 10:56   #22
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Witam, w poniedziałkowy mroźny poranek

Jak się okazuje konkurs się skończył... lecz napiszę jeszcze parę zdań na koniec

Pisałam, że inspiruje mnie makijaż nawiązujący do lat 60-tych... makijaż gdzie główną rolę gra czarna kreseczka. Po drugie jak wiele kobiet uwielbiam smokey eyes - odkryłam go i pokochałam... W wersji jasnej, delikatnej na dzień i jako intenstywny wieczorowy makijaż... w szarościach, w kolorach... UWIELBIAM!
I trzeci typ makijażu - możnaby nazwać "makeup no makeup" - na co dzień, zwłaszcza latem mam ochotę wyglądać świeżo, ale tak by nie było widać makijażu... Idealna cera, cień w naturalnym odcieniu lekko rozjaśniający powiekę, ewentualnie cieniutka kreseczka eyelinerem i tusz.... Wbrew pozorom taki makijaż wcale nie jest łatwy... ma być a jakby go nie było


Dziękuję wszystkim którzy napisali miłe słówko... Dziękuję wszystkim, którzy ocenili mój wątek.

Konkurs się skończył... lecz zainteresowanie makijażem nie... wręcz przeciwnie... Przeglądałam wątki innych dziewczyn i to uświadomiło mi jak wiele możliwości daje makijaż! Makijaż to pewiem rodzaj sztuki i pasja

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój wątek
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs – makijaż karnawałowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.