Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 23:08   #4921
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wrażenia ogólnie ok. Efekt był fajny, wszystko robione starannie i bez pośpiechu. Nie wróciłam z jednego powodu. Trwałości farby. Niestety po 3 myciach z pięknego kasztana zmyła się do rudości , a nie stać mnie na tonowanie, co tydzień czy dwa. Oczywiście zgłosiłam się z tym problemem, ale rozwiązanie, by kupić piankę koloryzacją mnie nie usatysfakcjonowało. Spodziewałam się większej trwałości. Może jeszcze kiedyś go odwiedzę nie mówię nie, ale póki co, jak na rynek wrocławski to konkurencja rośnie i chcę spróbować u kogoś innego.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 09:45   #4922
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja zrezygnowałam z Andiego. Udało mi się z nim skontaktować i okazał się mieć wybitnie olewatorski stosunek. Kazał napisać elaborat na temat moich włosów i wysłać ich zdjęcia (to jak najbardziej zrozumiałe). Tylko, że ja ten elaborat napisałam, zdjęcia porobiłam, a on postanowił nie odpowiadać. Po 2, czy 3 dniach się przypomniałam, odczytał ale nie odpowiedział. Dno, zapisałam się już do kogoś innego. Nie będę nikogo zmuszać żeby brał ode mnie dużo pieniędzy
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:42   #4923
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Albinoturtle Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z Andiego. Udało mi się z nim skontaktować i okazał się mieć wybitnie olewatorski stosunek. Kazał napisać elaborat na temat moich włosów i wysłać ich zdjęcia (to jak najbardziej zrozumiałe). Tylko, że ja ten elaborat napisałam, zdjęcia porobiłam, a on postanowił nie odpowiadać. Po 2, czy 3 dniach się przypomniałam, odczytał ale nie odpowiedział. Dno, zapisałam się już do kogoś innego. Nie będę nikogo zmuszać żeby brał ode mnie dużo pieniędzy
To daj znać jak po wizycie w nowym miejscu. Ja dopiero po wakacjach się wybieram, bo póki co od słońca włosy mocno płowieją.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 11:35   #4924
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja też po wakacjach w zasadzie. Zapisałam się na koniec sierpnia do Sebastiana Grobelnego. Dam znać
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 00:01   #4925
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Od jakiegoś czasu wydeptuje ścieżki do fryzjerów, i jakoś nie mogę znaleźć swojego.

Chodziłam już do Wierzbickiego, kilka razy odwiedziłam Musso ale zrezygnowałam. Pani do której chodziłam, przy każdej wizycie obiecywała ze na następnej będziemy robić to i tamto ( schodziłam z ciemnego na blond) a przy następnej wizycie nagle zmieniała zdanie ze jednak nie da jeszcze rady. Raz zaś namówiła mnie na przyciemnienie, mówiąc ze nie będzie potem problemu i niestety był. Najczęściej tez okazywało się, ze brakuje czasu na strzyżenie choć zamawiałam i kolor i cięcie.

Kilka razy byłam w JLD i tez sobie w sumie chwaliłam, potem osiedlowy fryzjer a ostatnio w CH w którym od lat robię zakupy ( Carrefour Borek na Hallera) otwarł się nowy salon i przymuszona okolicznościami skorzystałam z ich usług.

Początkowo chciałam umówić się na wizytę do Natalii z Dąbrowskiego z Pracowni Fryzherskiej ale terminy były odległe a ja wyjeżdżałam na wakacje i zależało mi na czasie.

I tak w LaTresse dziewczyny ( pracuje kilka, ja byłam u Kamili i Gabrysi kolor/strzyżenie i raz u Ani na czesaniu- tez super), doradzily mi fachowo kolor, zrobiły rytuał Kerastasse ( korzystałam już wcześniej z pielęgnacji choćby w JLD), strzyżenie na plus, włosy się układają a koloryzacja jaka zaproponowały nie wysusza włosa. Dobrały mi pielęgnacje, i przede wszystkim atmosfera jest dobra, w przeciwieństwie do np Uniquie gdzie kiedyś chodziłam i czułam, ze fryzjerzy zachowują się z wyższością.

Za miesiąc będę robić prostowanie keratynowe, bo salon ma ta usługę w ofercie i mam nadzieje ze to ujarzmi moje puszace się włosy!

Mój mąż chodzi tam na strzyżenie i tez zadowolony.

Także jeśli ktoś szuka, to polecam. Ja zostanę na dłużej bo i mam blisko i atmosfera w salonie mnie przekonuje i przede wszystkim włosy- kolor, cięcie i pielęgnacja.

Cenowo podobnie jak w pozostałych salonach, może nawet taniej, bo 10 strzyżenie gratis ;-)

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

I jak u Sebastiana po wizycie?

Moja znajoma była u niego na strzyżeniu i mówiła ze super, natomiast na czesaniu ( okolicznosciowym) ze poległ.

A jak Twoje odczucia?
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 09:16   #4926
anna_janas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny szukam fryzjera we Wrocławiu który będzie potrafił zrobić mi zimny blad również na odrostach a nie zostawi żółty kolor. Mam trudne i cienkie włosy mało kto potrafi dokonać tego na czymi zależy 😔
anna_janas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 10:46   #4927
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Co do Unique zgodzę się- Andrzej świetnie wykonuje strzyżenia, Daniel tez. Natomiast kolor niezbyt byłam zadowolona.

Zimny blond moja siostra robiła w Latress na na Borku, i żadnych żółtych odrostów. Widzę, ze maja forum na fb i można przed wizyta o wszystko zapytać w ramach wstępnej konsultacji.

Bo np ja mam pomarańczowy barwnik we włosach i już od kilku fryzjerów słyszałam, ze zawsze mi żółty po spłukaniu koloru przebije. Jednak ja wole ciepłe odcienie, wiec i tak po początkowych eksperymentach farbuje włosy neutralnymi kolorami na czubku a na końce daje ciepły blond bo tak mi pasuje do urody.

Siostra ma inna urodę, jej do twarzy chłodny blond, robi refleksy, czasem balejaż. Dziewczyna w salonie świetnie jej zrobiła, żadnych żółtych przebić. Polecam skontaktować się i zapytać, to wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba lecieć od razu na wizytę.

Ja byłam dwa dni temu i trochę przyciemnilam, końcówki i rytuał. Jestem zadowolona, i za miesiąc idę na keratynę. Kamila, bo u niej robiłam kolor, powiedziała ze do moich cienkich włosów delikatny preparat i nie od samej nasady. Ufam jej, bo widzę ze same maja dobre fryzury i wprawę w tego typu zabiegach. Moja mama kiedyś gdzieś robiła keratynę, i włosy były ulizane od samego czubka na blachę, kiepsko to wyglądało. Pewnie nałożyli jej tez zbyt mocna keratynę do jej typu włosa ( zapytałam o to, bo takiego efektu nie chce) a są różne ponoć preparaty. Moje włosy są cienkie, falują, puszą się.

Od początku forum odwiedziłam już mnóstwo różnych stylistów, czasem zostawiałam na dłużej, czasem kończyłam na 1 wizycie. Muszę czuć, ze fryzjer wie co robi, ale np w przypadku Andrzeja z Unique który strzyże perfekcyjnie zadecydowało, ze upierał się przy ciemnych kolorach ( bardzo ciemnych) choć takie wcale mi nie pasują, bo jestem wiosna ( robiłam kilka lat temu analizę kolorystyczna) a on ze latem. Potem długo musiałam schodzić do jasnych i farba, niby dobra, a zniszczyła mi koszmarnie włosy. Stad od miesięcy inwestuje dodatkowo w pielęgnacje przy każdej wizycie. W Musso były to zabiegi schwarzkops i ampułki do farby, co nieco pomogło, ale rytuały kerastasse dają efekt na dłużej, dodatkowo od dawna stosuje te kosmetyki w domu.

Znajoma, blondynka, chwali sobie jeszcze Martę Robak z Kościuszki, ale dla mnie trochę daleko i bardzo odległe terminy jak dzwoniłam 2 tyg przed wakacjami to mięs czekania, i tak trafiłam na Latress.

W sumie w borku jest jeszcze Broadway, gdzie kiedyś ratowałam włosy po nieudanej koloryzacji i byłam zadowolona, choć ceny niestety wysokie jak na taki salon zapyziały, ale pytałam i nie robią już damskich koloryzacji, skupili się na strzyzeniu meskim.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 11:23   #4928
anna_janas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dzięki za odpowiedź 😊 a siostra w Latress u kogo była robić blad?
anna_janas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 14:08   #4929
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

U Kamili. Nie wiem, jak z dostępnością będzie bo miejsce staje się popularne. Co jestem na zakupach i tamtędy przechodzę, to widzę ze dziewczyny zajęte.

Zadzwoń zapytać albo napisz przez fb, co byś chciała co Ci radzą i jak z terminami. Moim zdaniem taka wstępna konsultacja to dobra opcja, do niczego niezobowiązujące a można zrobić rozeznanie. Szkoda, ze nie wszędzie tak jest.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 13:57   #4930
anna_janas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dzięki bardzo 😊
anna_janas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 17:11   #4931
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Anna, nie ma sprawy. Ja tez od lat od kiedy jestem na forum, korzystam z wypróbowanych tu przez dziewczyny sprawdzonych adresów no i z ostrzeżeń ;-) Tylko zauważyłam jak już jakiś czas temu szukałam fryzjera, ze na forum trochę cisza zapanowała :-/
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 23:11   #4932
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Wrocław - fryzura ślubna i makijaż - z dojazdem

Witam! Czy może mi któras z Was, moje drogie Wizażanki, polecić osobę robiącą fryzury ślubne we Wrocławiu z dojazdem do klientki? Za namiary na makijażystkę ślubna z dojazdem również będę wdzięczna. Pozdrawiam!
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:01   #4933
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam pod koniec sierpnia u Sebastiana Grobelnego (pisałam tu wcześniej, że się do niego umówiłam) i z całego serca ODRADZAM. Chciałam ładnego blondu z wielokrotnym zastrzeżeniem, że ma nie wpadać w żółte lub pomarańczowe tony a wyszłam właśnie z żółto-pomarańczową szacjownicą na głowie oczywiście złożyłam reklamacje którą ostatecznie pan Sebastian olał (odwlekając ją do listopada, kiedy to już nie mogąc dłużej czekać poprosiłam o zwrot kosztów - efekt, przestał ode mnie odbierać telefony, przestał odpisywać na smsy, olał mnie dokumentnie). Już się z nim nie będę szarpać, ale nie życzę nikomu żeby wtopił 3 stówy i wyglądał tak jak ja przez ostatnie miesiące (ze wstydu nie byłam w stanie ani razu rozpuścić włosów, cjodzę cały czas w ciasno splecionym koku ).

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Szachownicą*
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 19:56   #4934
AnnaKowalska80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć kochane

Jakiego fryzjera we Wrocławiu polecacie do zrobienia ładnie, naturalnie wyglądającego sombre? Któraś z Was robiła? Pokażecie fotki?
AnnaKowalska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 13:46   #4935
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny, czy któraś może wie gdzie przeniosła się Pani Ania z salony Studio Żaneta Bednarek we Wrocławiu?
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 08:21   #4936
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 103
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mam kilka pytań odnośnie salonu fryzjerskiego Brodway w Magnolii:
Czy p. Justyna nadal tam pracuje?
Ile obecnie biorą za farbowanie średnich/długich włosów?
Czy można u nich wreszcie płacić kartą?
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 09:30   #4937
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań odnośnie salonu fryzjerskiego Brodway w Magnolii:
Czy p. Justyna nadal tam pracuje?
Ile obecnie biorą za farbowanie średnich/długich włosów?
Czy można u nich wreszcie płacić kartą?

Z p. Justyną nie pomogę , bo chodzę do Michała i mam króciutkie włosy, ale niestety nadal płatność tylko gotówką
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 09:18   #4938
Renia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam,

czy ktoś wie gdzie przeniosła się pani Ania z LOOKsus na Brzozowej w Wysokiej?
Albo ma do niej priva?
Dzięki piękne
Renia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-07, 22:26   #4939
girl947
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dokładnie, prosiłabym o info gdyby ktoś wiedział gdzie jej szukać ...
girl947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-11, 15:55   #4940
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam osoby ktora zapletla by 2 dobierane/dunskie warkocze we Wroclawiu dla 2 osob (19 marca miedzy 13-17)? Idealnie centrum Wroclawia.
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 14:23   #4941
Steamlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej,
Chcę zafarbować włosy na biało: mam naturalny ciemny blond+siwe, nigdy nie farbowałam chemią. Jaki dobry salon polecicie we Wrocławiu? Cena nie gra roli, choć wiadomo, że nie zawsze drożej znaczy lepiej.
Jestem alergikiem i potrzebuję opcji testu uczuleniowego (paru mi odmawiało, dlatego to ważne).

Dzięki.
Steamlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 21:07   #4942
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Odświeżam wątek...
Szukam fryzjera/fryzjerki do krótkich włosów.
Tak, że mają się same układać, co nie jest oczywiste...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 23:38   #4943
Rude66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, czy ktoś wie, gdzie przeniosła się Gosia G. z salonu Cyrulik Wrocławski? Albo ma do niej jakiś kontakt? Będę ogromnie wdzięczna

Edytowane przez Rude66
Czas edycji: 2022-09-13 o 23:41
Rude66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 13:27   #4944
somerandomname
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam fryzjera, który wiedziałby, co zrobić z kręcony i włosami, typ 3a. Takiego, który nie zaproponowałby po raz setny cięcia na półokrągło i lekkiego wycieniowania, po czym wtarłby we włosy kilogram pianki i wysuszył na mokrą Włoszkę. Zawsze wychodzę od fryzjera z posklejanymi na sztywno loczkami, które następnie rozczesuję bo wyglądają idiotycznie. Czy ktoś coś wie? Z góry dzięki
somerandomname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.