A'la Britney Spears - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 19:08   #1
fineczka
Przyczajenie
 
Avatar fineczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Talking

A'la Britney Spears


B00065DWD6.02.LZZZZZZZ.jpg

Za kilkanaście dni wybieram sie do fryzjera. Aby kolejny raz nie wybiegać od niego z płaczem ( CHODZIŁO O COŚ ZUPEŁNIE INNEGO!!!) postanowiłam znaleść wzór fryzury i koloru moich marzeń Znalazłam i śmiertelnie zakochałam sie w stylizacji Britney Spears na okładce płyty " My Prerogative"

Nie jestem jednak do końca pewna swojego wyboru ponieważ;

a) Jestem naturalną brunetką a ten kolor to wręcz idealny bląd
b) Mam o jakieś 5 centymetrów krótsze i bardzo geste włosy
c) mam szaro-zielono-niebieskie oczy

A teraz proszę was o pomoc Co sądzicie o tej fryzurze ? Jak nazywa się DOKŁADNIE kolorek Brit ? Jak nazywa sie taki fryz i cięcie ? I wreszcie; Czy to nada się dla mnie ????

HELP !!!!
fineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:19   #2
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: A'la Britney Spears

Powiem Ci szczerze, ze tez mi sie strasznie ta jej "szopa" (w pozytywnym tego slowa znaczeniu ) podoba. Przypuszczam jednak, ze wlosy sa ekstreremalnie natapirowane i moze nawet specjalnie na potrzeby tej stylizacji zageszczone, no ale pewnie da sie stworzyc chociaz cos podobnego. Co do przemiany z brunetki w blondynke - to jesli juz jakis fryzjer sie podejmie, to dluga przed toba droga. A jednolity blond dla naturalnej brunetki odradzalabym - bedziesz biegac co 2 tygodnie do fryzjera by farbowac odrost. Raczej blond balejaz jesli juz.
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:23   #3
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: A'la Britney Spears

trudno bedzie zrobic z brunetki taki blond.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:24   #4
fineczka
Przyczajenie
 
Avatar fineczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: A'la Britney Spears

Też mi sie wydaje że jest torchę "nastroszona" Mam bardzo gęste włosy i to mnie specjalnie nie martwi , bardziej boje sie wlaśnie zmiany koloru . I mam stracha że w balejażu będę wyglądać jakbym osiwiała... widziałam już na koleżance podobny efekt ...A jak myślisz , czy można w taki sposób przyciąć włosy żeby sprawiały wrażenie dłuższych ????
fineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:15   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: A'la Britney Spears

Caly efekt tej fryzury nie tkwi w cieciu, a w stylizacji. I watpie zeby w domu Ci wyszla taka fryzura (podobna napewno, ale nie identyczna). Fajnie jakbys wstawila swoje zdjecie, to moze ktos by w photoshopie wstawil Twoja twarz w ta fryzure Generalnie wychodze z zalozenia ze Bozia wie co robi, i naturalnym brunetkom najlepiej jest w ciemnych wlosach a takie rozjasnianie bardzo niszczy wlosy. Ja kiedys rozjasnialam i bardzo bardzo zalowalam, teraz juz wlosy odrosly, ale wtedy to byl istny koszmarek
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:43   #6
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: A'la Britney Spears

Mnie tez sie podoba ta fryzurka, ale tez uwazam, ze zeby ja zrobic potrzeba wprawy i samemu w domu ciezko bedzie ja zrobic Napewno jest bardzo natapirowana i ma duzo lakieru na glowie, wiec aby stworzyc takie cudo trzeba sie niezle nabiedzic. Co do koloru to sadze, ze ciemne wlosy tez fajnie by wygladaly
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.