Oway- fitokeratyna Harstore - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 16:12   #1
waga109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80

Oway- fitokeratyna Harstore


Szukam pomocy tutaj, bo niestety na stronie producenta brak jest informacji.
Jestem posiadaczką fitokeratyny Oway. Mam włosy poniżej linii brody, gęste, grube, po zabiegach rozjaśniania. Postanowiłam zregenerować moje włosy i kupiłam owy preparat. Oczywiście na etykiecie jest „instrukcja obsługi”. Producent zaleca umyć 2-3 razy włosy, wysuszyć, obficie spryskać preparatem i wyprostować prostownicą w temp 160-170st. Zrobiłam tak...Najpierw umyłam dokładnie 3krotnie włosy, wysuszyłam, spryskałam chyba obficie- jeśli nie zbyt obficie bo zużyłam pawie pół butelki 250 ml. Potrzymałam 30minut, ponownie wysuszyłam (gdyż uważam że prostowanie mokrych włosów to zabójstwo) i wyprostowałam prostownicą w temp 230st. Moje włosy były bardzo obciążone, matowe. Nie wiem gdzie popełniłam błąd. Proszę o radę. Ktoś używał? Jakieś wskazówki?
waga109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 15:05   #2
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Oway- fitokeratyna Harstore

Z tego co wiem, do tej właśnie keratyny powinnaś mieś prostownicę parową bo wygładza się włosy wilgotne, a nie wysuszone. to jest wg mnie mankament tej keratyny
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-08 15:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.