pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 20:04   #31
paulina85
Rozeznanie
 
Avatar paulina85
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasto bez kantów;)
Wiadomości: 516
GG do paulina85
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

zwykłe płótno krawieckie pociete w paski w zupełności wystarczy
paulina85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:35   #32
olapieton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do olapieton
Question Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

dziewczyny, nie wiem czy ktokolwiek mi odpisze,bo dość dawno nikt nie podejmował wątku,ale spróbuje
chciałabym sobie kupić podgrzewacz, wosk i plastry. tylko proszę o radę. jaki podgrzewać wystarczy na takie domowe potrzeby,bo ceny są różne od ok 40zł do 400zł, jaki wosk należy kupić do depilacji nóg- miodowy,kokosowy,różany-od czego ten wybór zależy.
jeśli ktoś podbije temat byłabym wdzięczna
olapieton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:28   #33
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez olapieton Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie wiem czy ktokolwiek mi odpisze,bo dość dawno nikt nie podejmował wątku,ale spróbuje
chciałabym sobie kupić podgrzewacz, wosk i plastry. tylko proszę o radę. jaki podgrzewać wystarczy na takie domowe potrzeby,bo ceny są różne od ok 40zł do 400zł, jaki wosk należy kupić do depilacji nóg- miodowy,kokosowy,różany-od czego ten wybór zależy.
jeśli ktoś podbije temat byłabym wdzięczna
Ja proponuje wosk w rolce bo taki jest najlepszy do nóg, a poza tym sprawa idzi szybko i gładko nie to co wosk w puszce, zalepic sie nim tylko mozna i kupe roboty a podgrzewacz do wosku w puszcze kosztuje sporo...
Podgrzewacz do wosku w rolce nawet 40W jest dobry byleby tylko nie nakładac wosku zbyt szybko, nie ma reguły ile wosk sie rozgrzewa, trzeba najpierw sprawdzic konsystencje, czyli wyjąc wosk rolki w czasie nagrzewania i przechylic, jesli swobodnie spływa to wtedy juz można sie zabrac do depilacji.Proponuje tez nie odłaczać kabla od wosku z pradu w czasie depilacji tylko nakładac wosk ktory cały czas sie nagrzewa.

a jesli chodzi o rodzaj wosku to indywidualna sprawa ale polecam te z zawartoscia talku.

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2010-07-06 o 14:29
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 01:14   #34
olapieton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do olapieton
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

ooo dzięki za odpowiedź!!
przeglądam oferty na allegro i jakbyś miała chwile to zerknij na te linki poniżej. nie wiem czy podgrzewacze muszą być jakiś specjalnych marek,bo te wydają sie być dość tanie,w dodatku w zestawach...co o tym myślisz? i na ile wystarcza jeden wosk 100ml? aha...i około ile plastrów potrzeba na jedną depilacje nóg? jak już zamawiać,to niech starczy na dłużej

http://www.allegro.pl/item1095432607...lko_69_98.html
http://www.allegro.pl/item1093896793...5w_zestaw.html
http://www.allegro.pl/item1095674418...ena_69_99.html
olapieton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:09   #35
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez olapieton Pokaż wiadomość
ooo dzięki za odpowiedź!!
przeglądam oferty na allegro i jakbyś miała chwile to zerknij na te linki poniżej. nie wiem czy podgrzewacze muszą być jakiś specjalnych marek,bo te wydają sie być dość tanie,w dodatku w zestawach...co o tym myślisz? i na ile wystarcza jeden wosk 100ml? aha...i około ile plastrów potrzeba na jedną depilacje nóg? jak już zamawiać,to niech starczy na dłużej

http://www.allegro.pl/item1095432607...lko_69_98.html
Ten zestaw powinien byc dobry, bo ten drugi ma tylko jeden wosk z szeroką rolką, ta wąska rolka jest do depilowania trudniejszych czesći ciał np.pachy, bikini, ten z szeroką to i nogi, rece, plecy.I z tej firmy woski sa dobre, bo ich uzywałam ale nie twierdze że dla każdego będą idealne.Jeden wosk nie wystarcza na wiele ale woski nie sa drogie do kupna.Jak depilowałam nogi ale tylko od kolan w dól to mniej wiecej z poł tego 100 ml wosku poszło, to zależy tez od nakładania wosku bo jesli na poczatku rozprowadzisz go za mało wrecz bedzie widac ze go nie ma za wiele na nogach to nakładam druga warstwe ale nie polecam tak robic za każdym razem bo wtedy bardziej mozna podraznic skórę.Co do pasków to ja oszczędzam tzn. jak nałoze kawałek wosku to przyklejam pasek i po oderwaniu nie wyrzucam go tylko go odkładam i moge użyc ponownie po nałożeniu kolejnej warstwy.Robie tak ok 5 razy a pozniej pasek składam na poł i ponownie go używam, tak ok 2-3 razy.Dopiero tak zużyty pasek wyrzucam.Także jak sie umie je oszczedzac tak niewiele ich idzie.

Edytowane przez malwus20
Czas edycji: 2010-07-07 o 11:11
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:29   #36
olapieton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do olapieton
Cool Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

bardzo Ci dziękuję
zaraz sobie zamówie w takim razie zestawik i kilka wosków dodatkowo,bo nie chce mim się potem domawiać,chce mieć spokój na dłuższy czas...
wiem,że za pierwszym i drugim razem bede musiała troszkę zapuścić włosy,bo lata golenia się maszynką skutkują grubą sczzeciną. kosmetyczka mi doradziła,że potem mam golić nogi systematycznie,co dwa tyg,bo nie odrastają wcale takie długie i jest ich mniej,więc będzie za każdym razem mniej bolało. i tak poprosiłam żeby mnie podszkoliła.
buziam!
olapieton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 14:59   #37
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Witajcie

Mam pytanie - może trochę głupie, ale i tak je zadam
Zastanawia mnie to, czy te wkłady z woskiem można uzupełniać samemu? Czy jest to raczej niemożliwe?

Ja depiluje się pastą cukrową na ciepło, ale szybko mi stygnie a bawienie się w podgrzewanie jest czasochłonne, niewygodne i zniechęcające.
Pomyślałam, że może mogłabym użyć do tego podgrzewacza do wosku... stąd moje pytanie
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 09:23   #38
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

a jaki kolor wosku jest najlepszy bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi jakie kolory są do czego, miałam pszczeli do pach jest ok na nodze zerwałam naskórek...
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:35   #39
shiruuia2804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

kupiłam na allegro zestaw http://allegro.pl/zestaw-do-depilacj...484220431.html
i mam straszne problemy !! wosk jest rozgrzany i widzę jak pływa ale nie chce wypłynąć na rolkę !! inny który wypłynał jest ok, ale za to jak nałożę pasek to wosk z tym paskiem mi się lepią przy odrywaniu i zostają nitki od pasków ;( talkowałam przed jak by co a na sam koniec jak chciałam wyczyscic oliwka olejem czymkolwiek nie dało rady !!! dalej tam jest wosk i włókna od płatka kosmetycznego ;( ehh nie wiem czy jakiś felerny zestaw mi sie trafil czy nie umiem sie poslugiwac ale jest kiepsko POMOCY !!! jak to wyczyscic ? mogę sciagnac rolkę jakoś ? czemu wosk nie wypływa ? HELP help HELP ;( ;(
shiruuia2804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:38   #40
dagusia85
Raczkowanie
 
Avatar dagusia85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 250
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Rolka się nie kręci prawdopodobnie dlatego, że jest oblepiona woskiem. Spróbuj go bardziej rozgrzać i mocniej pociągnij rolkę. Też miałam ten problem.
A co do wosku usychającego na nogach - to tak nieraz bywa. Trzeba dojść do wprawy. Też się wielokrotnie oblepiłam, skuteczna jest oliwka lub nawet zwykły olej do usunięcia. Pocieraj wacikiem oblepione miejsca i zejdzie.
__________________
Jest 72kg , a będzie 57kg do czerwca 2011

72,5 -72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65,8 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57
dagusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 17:34   #41
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Dorosłam do kupna podgrzewacza i wosku.
Na allegro jest spory wybór podgrzewaczy. Który polecacie? Czy lepszy jest z kabelkiem czy z bazą? Jaką firmę wybrać? Czy wszystkie podgrzewacze są przystosowane do rolek szerokich i wąskich? Niektóre widać, że są badziewnie wykończone.
Zastanawiam się nad:
6674fc11754abbc5.jpgdepi_1.jpgD-zestaw9.jpggabbi.jpg
Który wybrać? Nie chcę przepłacać, ale też badziewia nie chcę kupić. Wosk wiem, że ma być Depiflax.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 20:22   #42
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

ja bym brała 1 albo 2 bo 3/4 na straszne badziewie wygląda
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:51   #43
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

gsk, dziękuję za podpowiedź.
Zastanawiam się jeszcze nad
http://allegro.pl/podgrzewacz-z-baza...720640402.html
lub
http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...724140206.html
nie wiem na co się zdecydować a czas leci.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 08:53   #44
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Erolek, moja ciocia ma ten podgrzewacz Sonobella to w porządku jest tylko woski są beznadziejnej jakości, wosk zostaje na skórze i słabo się odrywa. I widzę, że mają 5 negatywów a z drugiej aukcji same pozytywy więc ja brałabym ten pierwszy zestaw.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:35   #45
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dzięki za pomoc.
Jak się przyjrzeć, to te podgrzewacze są takie same, tylko inne opakowanie i inna nazwa firmy. Kupię Sonobella, bo znalazłam sprzedawcę u siebie w mieście. A woski i tak zamierzam zamówić innej firmy Depilflax.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:08   #46
rouge_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Question Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Witam, chcę rozpocząć przygodę z depilacją woskiem. Nie wiem czy będę miała dość odwagi żeby ją kontynuować, ale chcę spróbować. Chcę zakupić ten zestaw http://allegro.pl/show_item.php?item=1740513374#gallery . Skradam się chyba 3 dni i dzisiaj oferta wygasa.. Czy ktoś może sprawdzić fachowym okiem czy to faktycznie okazja czy może tylko tak pięknie wygląda. Dodam, że na stronie internetowej zarówno poszczególne elementy jak podobny zestaw są droższe. Co wy na to?
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź..
rouge_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:33   #47
rouge_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Witam, chcę rozpocząć przygodę z woskowaniem. Zdecydowałam się kupić ten zestaw http://allegro.pl/show_item.php?item=1740513374#gallery . Czy jakaś zorientowana osoba może udzielić mi porady? Czy to faktycznie, jak wydaje mi się, okazja, czy niestety nie. Zamierzam się już 3 dzień i dzisiaj aukcja dobiega końca, proszę o szybką odpowiedź Dodam, że elementy jak i podobne zestawy na stronie internetowej sklepu są droższe. Co Wy na to?
rouge_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 16:52   #48
rouge_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze zestawu do depilacji. Czy jakość wkładów jest decydująca?
rouge_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:27   #49
madziak24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

hej hej czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakiś sprawdzony wosk? Na allegro jest dosyć duży wybór i nie chciałabym przy pierwszym zamówieniu już się zniechęcać jak trafię na niewłaściwy, kilka osób poleca firmę clarena
pozdrawiam
madziak24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 13:05   #50
rouge_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez madziak24 Pokaż wiadomość
hej hej czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakiś sprawdzony wosk? Na allegro jest dosyć duży wybór i nie chciałabym przy pierwszym zamówieniu już się zniechęcać jak trafię na niewłaściwy, kilka osób poleca firmę clarena
pozdrawiam
Interesuję się tematem od niedawna. Czytałam jednak dużo pozytywnych opinii odnośnie wosków firmy depiflax. Gdyby moje zamówione woski z zestawu (jw^) okazały się złej jakości, obiecałam sobie, że zamówię właśnie z depiflaxu.

Właściwie dokonałam zakupu zestawu bez zasięgnięcia opinii, zachęciła mnie cena. Może ktoś ma już doświadczenia z tą firmą? Bardzo proszę o podzielenie się refleksjami.
rouge_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:30   #51
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

chcialabym odświeżyć wątek. Czy macie jakies godne polecenia zestawy na allegro?
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:36   #52
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
chcialabym odświeżyć wątek. Czy macie jakies godne polecenia zestawy na allegro?
Podbijam. Czy ktoś ma podgrzewacz firmy Active?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:19   #53
Titamisu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Też obecnie szukam podgrzewacza do wosku. Na Allegro pod lupę wzięłam te:
http://allegro.pl/cc-zestaw-podgrzew...542482112.html
http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wos...513715422.html
http://allegro.pl/poznan-podgrzewacz...560092840.html
http://allegro.pl/erbel-zestaw-a4-tr...534539238.html

Ktoś ma? Posłuży radą?
Może polecacie jeszcze coś innego? Tak w granicach 50 zł.
Titamisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:52   #54
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
ja bym brała 1 albo 2 bo 3/4 na straszne badziewie wygląda
Wygląda ale działa. Mam ten rzekomy badziew. Wygląda jak wygląda, przyznaję ale działa jak ma działać - czyli zwyczajnie podgrzewa wosk.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:07   #55
Titamisu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Wygląda ale działa. Mam ten rzekomy badziew. Wygląda jak wygląda, przyznaję ale działa jak ma działać - czyli zwyczajnie podgrzewa wosk.
A masz 3 czy 4?

edit: głupie pytanie ;-), teraz zauważyłam, że są takie same

Edytowane przez Titamisu
Czas edycji: 2012-08-20 o 14:10
Titamisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:08   #56
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Mam taki, od Gabbi z niebieską pokrywką + te włoskie woski. Jest ok, bo ma chyba mniej niż 50Hz przez co nie muszę go odłączać od kontaktu gdy wosk się nagrzeje i znowu podłączać gdy ostygnie. Po prostu ciągle mam pod prądem. Kabel jest krótki więc można doczepić przedłużacz.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:17   #57
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cześć Dziewczyny!
Chciałabym kupić sobie podgrzewacz do wosku do domowego użytku. Zastanawiam się nad dwoma:
1. Podgrzewacz Sonobella Soft (http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...79601006.html=
2. Podgrzewacz a.t.a. )http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...614537799.html)
Czy macie jakieś zdanie na temat powyższych?
Przejrzałam internet ale nie mogę znaleźć opinii bezpośrednio na ich temat, jedna kosmetyczka polecała właśnie Sonobella, dlatego bardziej skłaniam się ku niemu.
Dodatkowo mam pytanie: jaki wosk używać? W necie można znaleźć info o różnych woskach.... miodowy, kwiatowy, parafinowy, tytanowy, itp.... jaki wosk wybierać?
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:20   #58
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez stokra83 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym kupić sobie podgrzewacz do wosku do domowego użytku. Zastanawiam się nad dwoma:
1. Podgrzewacz Sonobella Soft (http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...79601006.html=
2. Podgrzewacz a.t.a. )http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...614537799.html)
Czy macie jakieś zdanie na temat powyższych?
Przejrzałam internet ale nie mogę znaleźć opinii bezpośrednio na ich temat, jedna kosmetyczka polecała właśnie Sonobella, dlatego bardziej skłaniam się ku niemu.
Dodatkowo mam pytanie: jaki wosk używać? W necie można znaleźć info o różnych woskach.... miodowy, kwiatowy, parafinowy, tytanowy, itp.... jaki wosk wybierać?
Linki do allegro nie działają. Wstaw może linki do samych zdjęć.
Ogółem trochę wypowiedzi tutaj było jakie woski kupowac i tak dalej. Poszukaj też na jutubie filmik nisiaxx o woskowaniu ona mówi jakie podgrzewacze są dobre - bo tak właściwie, to może być nawet taki za 40 zł wyglądający jak z targu a i tak będzie działał jak należy.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:34   #59
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

ooooo, dziękuję zupełnie zapomniałam o youtubie i nissiax
nie wiem co z tymi linkami... dziwnie...
a macie może jakieś sugestie co do samych wosków? jakie są najlepsze i jakie są różnice? tylko zapach?
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:33   #60
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

odświeżam wątek

interesuje mnie czy lepszy jest podgrzewacz z bazą, czy taki z kabelkiem też jest ok??

trochę przeraża mnie myśl, że miałabym przykładać do ciała coś podłączonego do prądu
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 13:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.