Rozjaśnianie włosków na brzuchu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-27, 11:39   #1
Teranowaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3

Rozjaśnianie włosków na brzuchu


Witajcie jestem młodą osobą i "cierpie" na owłosienie na całym ciele na plecach, brzuchu rękach itp. Niby to normalne ale sprawia mi to dyskomfort kiedy np mam is na plażę i się rozebrać bo źle się czuje, tak niepewniesienia ze te włoski są widoczne na rękach nie sprawiają mi problemu ale brzuch... Nie chce tego golic bo będą dorastać grubsze, twardsze najlepiej to chcialabym całkowicie zrezygnować z depilacji a właśnie z drugiej strony nie chce tych wloskow. Slyszalam ze jest metodą która dzięki jakiemuś rozjasniaczowi wybielanie te włoski, ale trzeba to jakiś czas powtarzać mogłabym spróbować ale podobo w słońcu i tak widać te wloski, ktoś próbował? ( pytam bo w grudniu lecę do Grecji ze znajomymi i nie chce żeby te włoski były widoczne ) co wy sądzicie o takim sposobie. I jeśli znajlnacie coś innego możecie napisać

PS. Wyprzedzając wasze pytania nie cierpię na histrucyzm ( jakkolwiek się to pisze ) byłam u endokrynologa i pani nawet nie zrobiła mi testu bo stwierdziła że takie owłosienie to norma i wiele kobiet tak ma.
Teranowaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 12:25   #2
PitaGolaska
Przyczajenie
 
Avatar PitaGolaska
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Falknowo
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjaśnianie włosków na brzuchu

A to nie lepiej pomyśleć o laserowym usunięciu tych włosków? Masz spokój na zawsze albo na dłuższy czas.
PitaGolaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-03 13:25:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.