Będę łysa :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-04, 12:49   #1
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69

Będę łysa :-(


A więc tak od jakiś 2 miesięcy mam bardzo poważny problem z wypadaniem włosów, nie łamią się lecz wypadają z całymi cebulkami :-(

Coś o moich włoskach, mam rozjaśniane włosy (gęste pasemka, farbowane nie od samej skóry), ten kolor włosów noszę jakieś 2 lata, bardzo dbam o włosy ponieważ chcę je zapuszczać, w tej chwili są trochę za ramiona (cieniowane).

Jakieś 2 miesiące temu zaczęłam używać kosmetyków Kerastase, konkretnie:

szamponu Resistance-Bain Volumactive
cementu Resistance-Ciment Anti-Usure
fluidu Nutritive-Oleo-Relax

I od tamtego czasu zaczęły wypadać mi włosów, czy istnieje taka możliwość że Kerastas mógł to spowodować????????????? W tym samym czasie przezyłam ogromny stres, tak wiec nie wiem co jest na prawde winne :-(

Acha produktów używam profesjonalnie ponieważ mam pzyjaciółki fryzjerki które udzieliły mi fachowych korepetycji co i jak. Najwięcej włosów wyciągam podczas wmasowywania w pasna cementu (masakra). Spotkałyście się kiedyś z pogorszeniem stanu włosów po Kerastasie????????????

W tej chwili odstawiłam te kosmetyki i zakupiłam Merz Spezial, co jeszcze robić by ratować włosy?????????????

Pomóżcie
Agnieszka
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:05   #2
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Będę łysa :-(

A jak z Twoją dietą?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:10   #3
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

Schudłam 11 kg ale w złówim-zdrowym tempie przez ponad 5 miesięcy, a teraz kilka miesiecy waga ładnie stoi w miejscu ... planuję kolejne 8 kg tera pod okiem dietetyczki poznałam super panią
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:21   #4
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Będę łysa :-(

Cytat:
Napisane przez Kompia Pokaż wiadomość
Schudłam 11 kg ale w złówim-zdrowym tempie przez ponad 5 miesięcy, a teraz kilka miesiecy waga ładnie stoi w miejscu ... planuję kolejne 8 kg tera pod okiem dietetyczki poznałam super panią

Może to jest przyczyna wypadania...brakuje Ci jakichś witamin itp.Najpierw zaczekaj aż Ci przestana wypadać a potem dopiero odchudzaj się dalej...11 kilo to moze być dużo, zależy ile ważyłaś wcześniej.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:23   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Będę łysa :-(

11 kg to dużo. I bardzo możliwe, że wraz z utratą wagi masz niedobór witamin. Bardzo możliwe, że włosy wypadają właśnie dlatego (bo są zbyt słabe). Jak kondycja Twoich paznokci?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:44   #6
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

Paznokcie sa twarde i ładnie rosną dlatego jestem w szoku że włosy tak wypadają. Tak sobie myślę że podczas odchudzania ani po włosy mi nie wypadały ... zaczęłam się odchudzać od końca marca 2006 ... możliwe żeby była taka oóźniona reakcja na dietę (w sumie to MŻ a nie żadna cud dieta)?

Ważyłam 72 kg przy 166 teraz jest 61 kg

Sugerujecie że to wina raczej diety niż kosmetyków, hmmm nie wiem jakby połączył dieta+stres ... tylko dopiero po takim czasie zaczęłabym linieć :-(
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 14:31   #7
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Będę łysa :-(

To normalne, że po czasie. Ja podczas odchudzania najpierw dostałam anemii, a dopiero potem zaczęly mi włosy wypadać. Najlepiej jeśli zaczniesz o nie walczyć od środka i na zewnątrz. Dobre kosmetyki plus dużo witamin powinno im pomóc. Nie myj włosów gorącą wodą, od czasu do czasu masaż skóry głowy dla lepszego ukrwienia i Wax, by wzmocnić cebulki włosowe.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 15:13   #8
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

Przezlosliwa slicznie Ci dziekuje za szybkie odpowiedzi

Czyli proponujesz odstawienie Kerastasu na rzecz Wax'u?????? Plus oczywiscie witaminki w diecie i tabletkach
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:17   #9
czarna311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 77
Dot.: Będę łysa :-(

Albo powodem jest dieta...albo stres....no albo kosmetyki...(chociaz troche to dziwne) mi strasznie wypadały włosy ale juz mniej jednak niedawno bedac u dermatologa powiedziałam ze uzywałam prostownicy ona powiedziała"czasami trzeba przestac cos robic z włosami by sprawdzic z jakiego to powodu"wiec radze Ci w ten sposob..jezeli uwazasz ze to dieta moze sprobuj czegos innego...?:/moze brak Ci jakiegos składnika...a jezeli uwazasz ze to moze wina kosmetykaów to zmien na inne.Moze idz do dermatologa od Ci cos przepisze..mi własnie przepisała taki płyn do wcierania i tabletki.pozdrawiam
czarna311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:46   #10
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Będę łysa :-(

Ja tam nie wierzę dermatologom i jestem bardzo do nich uprzedzona (z doświadczenia). Osobiście poleciłabym Ci właśnie WAX (wielu moim koleżankom pomógł). Jest b. tani i naprawdę działa wzmacniająco, jest tylko z naturalnych składników,więc nie zaszkodzi. Do tego dużo witaminek i delikatne traktowanie włosów, a wszystko powinno wrócić do normy.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 17:24   #11
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

Czyli tak jutro lecę po Waxa'a, do tego dalej łykam Merz Spezial i magnez, zdrowo jem i obchodzę się z włoskami jak z jajkiem

Jeszcze raz dziękuję
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 18:53   #12
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290
Dot.: Będę łysa :-(

Merz Spezial jest super na wypadające włosy.Kiedyś po nieudanym eksperymencie na moich włoskach ( czerwony balejaż na ciemnym brązie) też myślałam, że wyłysieje.Włosy wyłaziły mi całymi garściami.I te tabletki badzo mi pomogły
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 23:10   #13
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Będę łysa :-(

A masz regularne miesiaczki?
Problemy na tle ginekologicznym(problemy z hormonami) przyczyniaja sie do namiernego wypadania wlosow.W tym przypadku mozna nawet wylysiec.Wiem o czym mowie,bo przerabiam ten rozdzial.
Zeby miec pewnosc,ze tabletki Merz Special i inne pomoga nalezy wykluczyc problemy natury kobiecej.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 18:10   #14
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

mam regularne miesiaczki wiec z hormonmi ok
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 21:34   #15
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Będę łysa :-(

Ja zdecydowanie obstawiam utratę wagi jako winowajce. Znam z najbliższego otoczenia dwie osoby, które w podobnym okresie czasu straciły plus minus taką samą wagę jak Ty (obie miały nadwagę i stosowały zdrową diete). Po jakimś czasie obie skarżyły się na problem z mocno wypadającymi włosami. To się powinno po jakimś czasie uspokoić, jedz dużo orzechów, polecam też Revalid. Pozdrawiam, na pewno wszystko wróci do normy!
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:48   #16
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Będę łysa :-(

Mam prośbę doradzcie mi dobry szampon do którego moge stosowac Wax'a ???
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:18   #17
shelby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 3
Dot.: Będę łysa :-(

ja przezyłam juz 2 razy taki atak wypadania włosów i nikt nie wie dlaczego. przy kazdym myciu włosów płakałam, bo wypadały nie po 100 ja powiny, ale tysiącami- nawet je liczyłam kiedys ale jak doszłam do 1000 przestałam, bo nie było sensu.straciłam ponad połowe włosów. zawsze miałam gęste i teraz nadal sa, ale w porównaniu z tym co było wczesniej jest ich połowe mniej. ja radze iść do dobrego dermatologa. moja lekarka na poczatku przepisywała mi rózne specyfiki : tabletki, rózne preparaty do smarowania, ale bylo jeszcze gorzej. 2 razy przeszłam kurację zastrzkami z witaminy B6 ( 30 zastrzyków rzez 5 dni w tygodniu) i musze powiedziec, ze tylko to zadziałało. włosy tak po 20 zastrzyku przestawały wypadać, a po kuracji odrastały. te wszystkie tabletki które kupuje sie bez recepty jak merz special- który zreszta jest na wszystko- dermatolożka powiedziała, ze bardziej na paznokcie i vitapil, to nie działaja wogóle, jak ma sie powazne kłopoty z włosami. nic sie nie martw - popros lekarza zeby przepisał ci zastrzyki z witaminy B6 - zobaczysz ze zadziała.
shelby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.