Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 11:00   #61
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Najpierwo robilam balejaz blond + ciemna czekolada, potem juz coraz wiecej blond pasemek a teraz mam praktycznie same pasemka w roznych odcieniach blondu. Zastanawiam się nad przyciermnieniem wlosow ale wyaje mi się, ze ten kolor mnie ożywia w ciemniejszym bede nijaka..
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:37   #62
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka83 Pokaż wiadomość
A moze będziemy wklejać fotki swoich włosów.W naturalnym kolorze-ciemny blondzik
To ja wkleje 2 zdjęcia (sorrki za jakość) sprzed 3 lat. Lepszych niestety nie znalazłam, ale mam nadzieje ze cos widac Na ostatnim zdjeciu moj obecny kolor... ale chyba wracam do naturalnego, lub chociaz zblizonego do niego (wiadomo, po rozjasnianiu wlosy odrastaja ciemniejsze wiec naturalnego kolorku raczej nie odzyskam a szkoda...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,6 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (103,5 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (104,3 KB, 227 załadowań)
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:46   #63
paula_zd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Jestem ciemna blondynka a wlasnie dzisiaj zrobilam sobie pasemka bardzo jasne platynowe i jestem zadowolona. Juz od jakiegos czasu rozjasniam sobie wloski, jednak kilka lat temu farbowalam na czekoladowy braz i uwazam ze efekt byl rownie ciekawy.
paula_zd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:51   #64
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 19:23   #65
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Talking Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

hmm...a ja wam coś powiem.....ostatnio oglądałam wiele roznych fotek i były tam tez blondy średnie, ciemne bądz to ciepłe lub popielate i doszłam do wniosku ze wcale popielate..mysie włosy nie są takie nijakie jesli ta osoba jest opalona i ma ładny makijaz.
Powiedziałabym ze taki kolor wrecz slicznie wyglada w zestawieniu z ładną, opaloną (lub po samoopalaczu) skorą. I to wcale nie wyglada mdło. A powiem ze to nawet dobrze ze mamy taki kolor.Jest on ani ciemny ani bardzo jasny wiec jest to bardzo fajne.A i przy przyciemnianiu lub rozjasnianiu nie ma takiego strasznego kontrastu w porownaniu do osoby ktora ma czarne włosy i rozjasnia na całkiem jasne.
Tylko się cieszyć. A takie włosy jesli się nałozy jakis nabłyszczasz, dobrze odzywia i nawilza to tez bedą ładne i błyszczące.
Ja tez mam taki kolor...cały czas przyciemniałam a teraz odrastaja mi moje naturalne i za jakis czas bede miała moje zdrowe, śliczne popielate włoski
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:54   #66
patrycjiusz
Raczkowanie
 
Avatar patrycjiusz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 130
GG do patrycjiusz
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Mysle ze ciemny blond jest kolorem bardzo neutralnym dzieki ktoremu mamy duze pole do popisu(kolorystycznego) Nikt mi nie powie ze latwiej jest sie przefarbowac z jasnej blodynki zaraz w kruczoczarny kolor:P wiec mozemy wybierac i ,,eksperymentowac,, nie patrzac koniecznie na dobro wlosow:P
ale mysle kazdy chcialby sie zobaczyc w czym najlepiej jest komus do twarzy.
Po wszystkim wtedy chcemy wrocic do anturalnego;] a z tym juz czasem trudno;] pozdrawiam Ciemne Blondyny;]
patrycjiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:14   #67
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ech, ja odkąd pamiętam coś robiłam z moimi włosami. przez całe studia przeszłam mnóstwo odcieni rudości i czerwieni, marchewkowe, miedziane, rubinowe... miałam też czarne, ale to zupełnie nie było to, rozjaśnianie i platynowy blond też nie były dla mnie. teraz farbuję na jasne i średnie brązy, bardziej naturalne kolory, no i powolutku staram się dojść do w miarę podobnego do mojego naturalnego koloru. choć uważam, że mój kolor jest zbyt nijaki szaro-mysi, więc nie wiem czy wrócę do niego.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 11:43   #68
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

czy któraś z Was próbowała tych odcieni?
Mam naturalne średni (mysi) blond i chciałabym wrócić do natury nie wiem tylko jak te kolory wyjdą na rozjąsnianych do tej pory włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200.jpg (19,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (15,8 KB, 172 załadowań)
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:01   #69
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja tez mialam takie wloski(kolor) jak ty
ja zawsze robilam jasny blond balejaz...a teraz po rozjasieniu calych na rudo-zolto-biale() mialam ciemne braz mautenkie pasemka na calych wlosach...no i teraz zmylo mi sie to i mam "dziwny"blond
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:06   #70
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja mam też mysi kolor i odkąd mi zciemiały za dziecka marzyłam o jak naj jaśniejszym więc jak tylko mi mama pozwoliła machnełam się na blondynke i do dziś mam jasne włosy a dokładnie popielaty bardzo jasny blond ale odrosty ostatnio mnie dobijają jakbym miała moje naturalne włosy zrobiłabym sobie jasne pasemka. Oczywiście czasem machne sobie włosy na czerwono , brązowo, raz na burgund nawet ale zawsze wracam do blondu. Wiadomo jak spytam się faceta jaki kolor mam mieć to zawsze słysze blond a mi się wszystkie kolory podobają. Pozatym w kolorze blond zawsze miałam adoratorów a jak farbnełam się na piękny rubinowy to pies z kulawą nogą mnie nie podrywał.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:10   #71
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Kiya, ja farbnełam sobie tym odcieniem ostatnio ale z Loreal preference wychodzi bardzo ciemno ja miałam bardzo jasne włosy przed a po farbowaniu wyszły mi ciemno-szarobure odechciało mi się po nim popielatych odcieni.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 14:06   #72
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Kiya, ja farbnełam sobie tym odcieniem ostatnio ale z Loreal preference wychodzi bardzo ciemno ja miałam bardzo jasne włosy przed a po farbowaniu wyszły mi ciemno-szarobure odechciało mi się po nim popielatych odcieni.
który miałaś ten średni blond?
czy blond?
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:39   #73
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja farbuje na cieply braz od 1,5roku wczesniej farbowalam na zloty,jasny blond lub robilam balejaz...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:41   #74
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Dziewczyny, nie ma złotego środka dla ciemnych blondynek bo każda z nas ma inny odcień włosków.Niektóre ciemne blondy są naprawde ładne, mają piękny połysk i mozna ich nie farbować.Ale np moja znajoma ma dość ciemny szaro -mysi,popielaty matowy blond(nazwałabym ją raczej szatynką) i o wiele lepiej wygląda gdy sobie go farbuje naturalnym brązem.Więc to naprawde bardzo dużo zalezy od odcienia.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:16   #75
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma złotego środka dla ciemnych blondynek bo każda z nas ma inny odcień włosków.Niektóre ciemne blondy są naprawde ładne, mają piękny połysk i mozna ich nie farbować.Ale np moja znajoma ma dość ciemny szaro -mysi,popielaty matowy blond(nazwałabym ją raczej szatynką) i o wiele lepiej wygląda gdy sobie go farbuje naturalnym brązem.Więc to naprawde bardzo dużo zalezy od odcienia.

dokladnie...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:06   #76
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
dokladnie...

dziewczyny ja tez mam wlosy ciemny blond, ktore latem, gdy przebywam duuuuzo na sloneczku staja sie takie miodowe... zaczełam farbowac je szamponem na czekoaldowy braz, wyszedł bardzo ciemny, podoba sie mi i wszystkim innym wiec na razie chce przy nim zostac, ale jesli kiedys chcialabym wrocic do mojego koloru, albo pofarbowac wlosy farba na jakis jasniejszy odcien (np. sredni blond) to farba chwyci mi na tych mocno ciemnych wlosach??????? czy kolor moze wyjsc zuuuupelni inny??
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:48   #77
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja próbowałam tego 1 z lewej, na poczatku sliczny, a potem się sprał i był taki nie bardzo. Obecnie robię popielaty blond loreal preference, prawie jak mój naturalny...i jak wytrzymam to bede wracac do mojego nudnego kolorku, a jak nie wytrzymam to zrobie jasne pasemka, chociaz szkoda mi włosków..bo beda strasznie wypadac.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:02   #78
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Chciałabym zafarbowac wlosy na sredni badz ciemne blond mam obcnie pasemka blond. Jakiej farby najlepiej uzyc? Podoba mi się taki kolor:
Jak taki uzyskac??????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowyy.JPG (88,0 KB, 216 załadowań)
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 20:07   #79
Christi_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja też mam włosy koloru ciemny blond i nigdy ich nie farbowałam,ale im jestem starsza tym bardziej chce sobie sprawić nowy kolorek na włosach Bardzo bym chciała mieć albo czarny włosy albo ciemny brąz ale nie wiem czy mi będzie pasował.Mam brązowe oczy i jasną cerę.Myślicie że czarny lub ciemny brąz będzie pasował?? bardzo proszę o pomoc
Christi_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 20:22   #80
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Jeszcze jakis rok temu miałam swój naturalny, ciemny blond. Był właśnie mysi ale zaczęłam myć go w szamponie Timotei z henną, do brązowych włosów + taka sama odżywka, kolorek nabrał wyrazu, lekkiego brązu, świetlistych refleksów dzięki czemu włosy ładnie się blyszczały

Teraz mam rude włosy Kolor podobno baaardzo do mnie pasuje - tak powiedziała fryzjerka, ja się z nim dobrze czuje i jak narazie przy nim pozostane
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 20:22   #81
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja nie lubie swojego ciemnego blondu, jest taki nijaki bezpluciowy wg mnie, ale to kwestia gustu. Wiec mi sie niepodoba w zwiazku z tym eksperymentowalam juz z wlosami tak ze fiu fiu oprocz czarnego wszytsko na mojej lepetynce bylo, braz,jasny braz, czekolada, rude, miedziane, a od 1,5 roku ejstem blondynka tez rozne odcienie ale raczje te chlodniejsze, wogole wydaje mi sie ze w tych jasnych wlosach a la platyna albo jasne blond sa dla mnie stworzone, oczy wtedy sa bardziej wyraziste bardziej niebieskawo zielonkawe, z koleji jak farbowalam sie na te ciemne kolorki to chyba bylam bardziej nienaturalna bo oczka byly takie zgaszone no i +do tego moja jasna karnacja bo nie toleruje solarium ;]opalam sie tylko w lecie wiec wiecie ciemne wlosy zgasozne oczka i jasna karnacja wygladaly choba ciut nienaturalnie.
Postaram sie znalesc jakies zdjataka na kompie to wkleje
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 20:42   #82
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Nio to znalazlam pare zdjatek
Załącznik 730892Załącznik 730893Załącznik 730894
i jak wam sie podoba??

Edytowane przez malibu1984
Czas edycji: 2007-02-13 o 17:21
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:26   #83
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

hmmm....jak kto woli....jesli ci się jasne podobaja to ok....wazne ze sie dobrze w nich czujesz....ale ja wcale niw widze tego stworzonego dla ciebie blondu.....mi się bardzo podobasz w tych ciemnych.A jak juz sa krecone to tym bardziej.Pierwsze zdjecie cudne
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:33   #84
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Dziekuje, 1 zdejcie cudne bo jest po 2 tygodniach gdy lezalam na plazy na ceiplutkiej chorwacji wiec skorka mi sie ladnie opalila i pasowalo do wlosow, a jak tak mam naturalnie starsnzie jasna cere to wrecz wygladam prawie jak "smierc" ale zapuszczam teraz twardo wloski wiec zobacze w miedzy czasie jak mi sie znudzi blond to penwie znowu cos wymysle albo karze wymyslec fryzjerce
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:47   #85
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

a ja się od razu zapytam. Dziewczyny jesli macie popielaty ciemny blond to uzywacie czegos co by nie rozjasniało włosow w lecie bo ja mam taki problem ze jak nadchodzi lato to włosy mi sie rozjasniaja i rudzieją na taki rudo- kasztanowo-złoty ciemny blond a ja chce popielate bo nieznosze takich rudziejacych i nie wiem jak je przed słoncem i płowieniem chronic. Myślałam ze moze takie płukanki i szampony do platynowych włosow chroniłyby mnie przed rudziejącymi włosami ale one sa do bardzo jasnych platynowych włosow. Probowałam tez pułukanke szaro-matowa ale włosy robiły sie matowe i paskudne a ja chce miec swoje tylko nie zdewastowane przez słonko.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:04   #86
malibu1984
Raczkowanie
 
Avatar malibu1984
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Hmmm ja od 1,5roku uzywam szamponu dla platynowych i siwych wlosow zeby byla ta poswiata srebra a nierobil sie brzydki utleniony blond taki chamski zolty, natomiast jesli nie chcesz by ci sie na sloncu wloski rozjasnialy to moze w tym czasie dodawaj sobie pare kropel olejku rycynowego do szamponu tak5-6kropel, podobno dzieki niemu troszke wloski ciemnieja, ja uzywalam go jakis czas na rzesy i brwi i faktycznie rzesy stale sie dluzsze dzieki temu ze konce te juz takie b. jasne przyciemnily sie...wiec co 2 mycie moglabys sobie dodawac tego babcinego specyfiku, ale niewiem czy to cos da, to jest moja propozycja
malibu1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:21   #87
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

generalnie to ja bardzo czesto rycynki uzywam ale na słonce to nic nie da....moze sa jakies szampony, płukanki albo szpreje chroniace przed tym....kurcze nie wiem
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:50   #88
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

też mam ciemny blond, ale raczej z tyłu głowy na spodzie,a z wierzchu średni blond czasem robię pasemka, ale widzę, że to dośc uszkadza moje włoski, staram się ograniczać. najlepiej oczywiście jest latem, tak jak i Wy dziewczyny, tworza mi się od słońca śliczne pasemka, włoski od razu ładniej wyglądają. ale nie dam się raczej namówić na rozjaśnianie całych włosów w zimie (wtedy wtedy zawsze wyglądają gorzej - ciemno i buro). dopiero dałyby mi do wiwatu, z puszeniem się i łamaniem włącznie. a już teraz ciągle muszę je poskramiać żeby wyjść do ludzi mimo wszystko lubię je
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 09:33   #89
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cóż ja zawsze rozjaśniałam włosy szamponem Palette.Jednak zauważyłam, że mam po tym suche włosy. Poza tym kolor już mi się trochę znudził(mam taki ciepły blond :/ ) . Dlatego teraz myślę o ciemnym brązie [ tylko boję się, że nie będzie mi pasował : [ ] albo ewentualnie taki bardzo bardzo jasny blond, wręcz biały :P
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 10:36   #90
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Moj naturalny to cos pomiedzy ciemnym a srednim blondem. Nigdy mi sie on nie podobał był jakis taki dziwny... Pierwszy raz zafarbowalam farba Garniera jasny blond i wyszedl mi brzydki jakis taki zolto sianowaty potem zrobilam 3 razy baleyage jasny blond + ciemny z tym ze ostatni baleyage pani fryzjerka zrobila mi jasny blond z moim naturalnym i byl sliczny potem zachcialo mi sie jasniejszych włosow i teraz mam bardzo jasne włosy prawie na calej glowie tak jakby w stosunku 8/10. wczesniej jak mialam baleyage to mialam duzo tegociemnego blondu a teraz mam go w ilosciach sladowych. Podoba mi sie ten kolorek i wszystkim sie strasznie podoba ale teraz jak pojde zrobic odrosty to doloze sobie kilka ciemno blond pasemek zeby odrosty tak nie odcinaly sie od siebie Pozdrawiam blondyneczki
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.