Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 10:17   #31
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Mary Kay

Ostatnio dodałam do KWC kilka produktów, a wraz z nimi recenzje na ich temat. Nie mogę zgodzić się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Ja znalazłam tu dla siebie parę fajnych kosmetyków. W obrębie każdej marki są i gorsze, i lepsze produkty, a co za tym idzie osoby zadowolone i te nie
Jeśli chodzi o mascarę to polecam Ultimate. Weszła ona wraz z zimowym katalogiem. Bardzo przyjemna, dużo lepsza od wydłużająco-podręcającej. I zmywa się bardzo dobrze każdym płynem do demakijażu (np. dwufazowym L'Oreala
A co Cię konkretnie interesuje jeśli chodzi o ceny?

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:21   #32
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Mary Kay

Mi zależałoby na info na temat podkładu - tego "medium", czyli o średnim kryciu. Używam teraz Revlona Stay Natural i jestem nawet zadowolona, ale wiadomo - jak większość tutaj jestem strasznie podatna na kuszenie...

Zależy mi właśnie na podkładzie o dość dobrym kryciu (Revlon ma niezłe, ale wolałabym lepsze) - może nie mam jakichś kolosalnych problemów z cerą, ale nabawiłam sie kilku strasznie irytujących przebarwień po pryszczach (zwłaszcza na czole ) i codziennie rano spędzam pół godziny przed lustrem pieczołowicie pokrywając je korektorem... (nie wylkuczam swojej delikatnej manii na tym punkcie ). A jakby ten podkład był jeszcze lekki to bym była strasznie happy

Piszcie piszcie!
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:39   #33
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Mary Kay

a ja bym sie nawet skusila na tusz...zeby wyprobowac, ale w poblizu ani konsultanki, ani dostepu do katalogu szkoda
Killatha widze ze z Zabrza jestes gdzie sie zalapalas na ich pokaz?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:21   #34
Killatha
Przyczajenie
 
Avatar Killatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 12
Dot.: Mary Kay

hej Mia22 - kiedyś zetknęłam się z konsultantką MKw Bytomiu
ale raczej nie spodziewam się zostać ich klientką, jak już pisałam wcześniej wolę kosmetyki Avonu - seria botanisource to coś dla mnie, a z kosmetyków kolorowych podkład rozświetlający i tusz stylista , przynajmniej rzęsy wyglądają naturalnie, a cena jest dużo niższa
używam też mleczka i toniku z AA
Killatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:08   #35
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Mia22
a ja bym sie nawet skusila na tusz...zeby wyprobowac, ale w poblizu ani konsultanki, ani dostepu do katalogu szkoda
Killatha widze ze z Zabrza jestes gdzie sie zalapalas na ich pokaz?
Na stronie są podane namiary na Cetrum Konsultanta. Tam można uzyskać informacje nt. konsultantów działającym na twoim 'terytorium'

Cytat:
Napisane przez angy
Mi zależałoby na info na temat podkładu - tego "medium", czyli o średnim kryciu. Używam teraz Revlona Stay Natural i jestem nawet zadowolona, ale wiadomo - jak większość tutaj jestem strasznie podatna na kuszenie...

Zależy mi właśnie na podkładzie o dość dobrym kryciu (Revlon ma niezłe, ale wolałabym lepsze) - może nie mam jakichś kolosalnych problemów z cerą, ale nabawiłam sie kilku strasznie irytujących przebarwień po pryszczach (zwłaszcza na czole ) i codziennie rano spędzam pół godziny przed lustrem pieczołowicie pokrywając je korektorem... (nie wylkuczam swojej delikatnej manii na tym punkcie ). A jakby ten podkład był jeszcze lekki to bym była strasznie happy

Piszcie piszcie!
Tak naprawdę ten średnio kryjący jest transparentny, zaś full coverage daje średnie/mocne krycie. Dlatego jeśli zależy Ci na dość dobrym kryciu, zdecydowanie polecam Full Coverage Foundation. Kosztuje 61 zł. (29ml). Jest bardzo lekki, świetnie wtapia się w skórę. Więcej info o nim w KWC (doczekał się kilku ocen

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:39   #36
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Mary Kay

dziewczyny, proszę o szybką odpowiedż, właśnie znalazłam na allegro podkład mary kay, ale nie wiem, czy to oryginał? Może wy coś na ten temat mi powiecie? ;D

http://allegro.pl/item92658081__podk...vory_200_.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:47   #37
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Mary Kay

Zapytaj o miejsce pochodzenia. Teraz ten podkład ma różową nakrętkę. Te ze srebrną były, owszem, ale ich data ważności kończyła się w grudniu 2005 r. Dlatego może to być podkład oryginalny, ale przeterminowany.
Poza tym na opakowaniu nie ma dokładnej daty tylko jest kod. Poproś o jego nr i napisz do Centrum Konsultanta MK z pytaniem o datę ważności.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 17:19   #38
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Mary Kay

No niekoniecznie ich data ważności musi sie kończyc w grudniu 2005.Ja mam taki podkład ze srebrną nakrętka i ma on date ważności czerwiec 2007
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:28   #39
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Mary Kay

Dlatego poradziłam skonsultowanie się z Centrum - mają wykaz wszystkich kodów i mogą łatwo to sprawdzić. Ja używam właśnie 200 i 204 i wiem, że właśnie w przypadku tych dwóch odcieni większość (ale nie wszystkie) szare były do XII 2005

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:18   #40
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Mary Kay

Witam
Podkład został zakupiony w Polsce, przez konsultankę polską. Ale nie ma produkcji kosmetyków Mary Kay w Polsce, są one sprowadzane ze Stanów.
Jeśli byłaby Pani dalej zainteresowana zakupem tego odcienia podkładu, to proszę o kontakt, bo właśnie zbieram zamówienia i mogłabym taki dla Pani sprowadzić.

taką wiadomość dostałam. i nie wiem, co robić.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 12:27   #41
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Dot.: Mary Kay

Ja raz miałam okazję być na mini pokazie Mary Kay
Zakupiłam wtedy krem balansujący. Byłam całkiem zadowolona, ale pojemność 100ml (o ile mnie pamięć nie myli) przekraczała moją cierpliwość
W sumie daleka jestem od zachwytów, ale też nie zaszkodził mojej skórze.

Kolejnym zakupem był wydłużający tusz do rzęs.
Kilkakrotnie pytałam koleżankę, czym ma pomalowane rzęsy, bo wyglądały bosko, no i kiedy po raz kolejny powiedziała, że to MK właśnie, postanowiłam zakupić
Tusz jest dość suchy. Swoje zalety ujawnia (jak większość tuszy zresztą) po kilku użyciach.
Ja używam go już jakieś 4 miesiące i wciąż daje taki sam efekt, czyli wydłużonych i mocno czarnych rzęs
Rzeczywiście mogą być problemy z jego zmywaniem. Ja zmywam płynem Biodermy i schodzi super ale inne kosmetyki nie dają sobie z nim rady tak dobrze.
Teraz (po przeczytaniu recenzji na KWC (Anahstasji zresztą ) zamówiłam ten ich nowy tusz. Już się nie mogę doczekać kiedy wpadnie w moje łapki (a raczej rzęsy
A, kilka razy używałam mikrodermabrazji. Efekt fajny. Skóra bardzo ładnie oczyszczona i wygładzona. No ale ponieważ użyłam tylko kilka razy trudno mówić o spektakularnych efektach.
Próbowałam też zestawu Satynowe dłonie. Efekt po użyciu - SUPER Tylko cena mnie jednak zniechęca do zakupu.

Ufff...to się rozpisałam.
Podsumowując - jak każda firma MK ma zarówno godne polecenia produkty i takie, które nie są warte zakupu. A to zawsze inndywidualna sprawa więc trzeba wypróbować na sobie
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 14:47   #42
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Mary Kay

a ja bardzo chcialabym sprobowac podkladu mary kay ale nie mam jakos okazji,nie wiem jak moge dostac jego probke i czy wogole cos takiego jest mozliwe?
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:48   #43
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Mary Kay

redangel, konsultantka zapewne umożliwi Ci wypróbowanie podkładu możesz też poszukać próbek na allegro, bo bywają dostępne. tylko kwestia, czy opłaca się kupić na allegro próbkę, jeśli dochodzą koszty przesyłki.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:44   #44
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Mary Kay

konsultantka...tylko gdzie znalezc kogos takiego w takiej "dziurze" jaka sa kielce...
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 14:57   #45
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Dlatego poradziłam skonsultowanie się z Centrum - mają wykaz wszystkich kodów i mogą łatwo to sprawdzić. Ja używam właśnie 200 i 204 i wiem, że właśnie w przypadku tych dwóch odcieni większość (ale nie wszystkie) szare były do XII 2005

Pozdrawiam!
ja mam szarą nakrętkę i data jest do 2007
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 14:59   #46
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez redangel
konsultantka...tylko gdzie znalezc kogos takiego w takiej "dziurze" jaka sa kielce...
wejdż na stronę główną MK i tam zapytaj
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:14   #47
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez redangel
konsultantka...tylko gdzie znalezc kogos takiego w takiej "dziurze" jaka sa kielce...
Przekonałam się, że konsultantki dojeżdżają do zainteresowanych, mogą nawet zorganizować pokaz dl kilku osób w Twoim miejscu zamieszkania.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:36   #48
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Mary Kay

dzieki dziewczyny,sprobuje sie cos dowiedziec
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:43   #49
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Mary Kay

co prawda pytam o to juz w 3 watku ale po prostu zalezy mi aby w koncu sie dowiedziec czy mogla bym (gdyby udalo mi sie gdzies dostac) uzywac do tlustej cery wersji full?(zalezy mi na kryciu) czy roznia sie medium i full odcieniami i jeszcze jedno pytanie bo czytalam ,ze zagraniczne 104 jest takie samo jak polskie 204 ale cos nie jestem przekonana:/
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 20:22   #50
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Mary Kay

Polecam mikrodembrazje Mary Kay-mialam tylko probke ale starczylo na jakies 5 razy.Mikrodembrazja jest b delikatna-nadaje sie dla bardzo wrazliwej skory,nie podraznia i wygladza.Nie polecam jednak kremu dolaczonego do mikriodembrazjii-jakis taki lepki byl-nie spodobal mi sie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 08:06   #51
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Mary Kay

odświeżam wątek...interesuje mnie czy któras z Was uzywała serum na noc i/lub na dzień Time Wise....niestety nie ma jeszcze w KWC...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 08:52   #52
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
odświeżam wątek...interesuje mnie czy któras z Was uzywała serum na noc i/lub na dzień Time Wise....niestety nie ma jeszcze w KWC...
Ja uzywałam i nie zachwyciły mnie. Po użyciu serum na dzień czułam na twarzy pewien dyskomfort i podkład mi się wałkował.
Serum na noc nie sprawiało przykrych doznań, ale też nie zobaczyłam żadnej poprawy.

Natomiast chwalę sobie mikrodermabrazję
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:37   #53
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Mary Kay

Po wyprobowaniu roznych podkladow pokornie wracam do Mary Kay-jednak byl najlepszy-chociaz pod koniec tubki jakis tepy-ale to chyba dlatego ze za dlugo go mialam(nie maluje sie czesto).
Cikawa jestem jaka jest roznica miedzy kolorami100 i 104(numeracja amerykanska).Wysylalam maila do konsultantki ale zero odpowiedzi......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 15:16   #54
toruviel
Przyczajenie
 
Avatar toruviel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 19
Dot.: Mary Kay

Dziewczyny wyciągam temat, bo mam niedługo spotkanie z konsultantką. Ceny MK trochę mnie zszokowały - za te pieniądze można mieć kosmetyki z górnego pułapu średniej półki...
__________________
toruviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:55   #55
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Kosmetyki Mary Kay

ja z pielegnacyjnych jestem bardzo zadowolona,
mam mleczko do mycia twarzy time wise ( chyba tak sie pisze) i krem do twarzy i pod oczy.

Jak dla mnie super, jest bardziej rozswietlona, i wogole gladsza. Zaczelam stosowac od lutego i chyba juz tak zostanie ( nawet lancome stoi pelny do polowy na polce)
do mojej cery pasuja super

AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 16:13   #56
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay

toruviel - pewnie juz po Twoim spotkaniu. Nie podalas w profilu
informacji jaka masz cere. Odpowiem z mojego doswiadczenia z firma MK :
- niech Cie "reka boska" broni od serii Formula 1;
- Intense Moisturizing Cream [Crème hydrante intense] - mozna sie skusic,
ale sa tansze i lepsze;
- podklad Full-Coverage - bardzo dobrze kryje, ale i jeszcze lepiej wysusza
[mimo wysuszania uzywam, bo nie spotkalam jeszcze
takiego, ktory lepiej kryje;
- pudrowe podklady mineralne - wyjatkowo dobre.
Mam cere ekstermalnie sucha. Dla mnie produkty firmy MK, to produkty
z konca sredniej polki z cenami z najwyzszej polki.
Ale to moje subiektywne zdanie.
CzarnyElf - w Polsce nie ma "setek" . Ja mieszam "300" i "400".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 22:50   #57
Lillyberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Mary Kay

Witam dziewczyny znam kosmetyki MK osobiscie (uzywam je od zeszlego roku od pazdiernika...sa boskie ) i mam dostep do nich od mojej konsultantki o wiele nizszych cenach niz jedna z Was pisze ...Zestaw satin lips jest boski ale 131 zl to za wysoka cena za nie ..
ja kupuje je za za 70 zl tak jak i wszystkie inne produkty kupuje za zdecydowanie mniejsza sume niz sa podawane na tej stronie badz na Alegro .Jezeli czegos szukacie konkretnie to pytajcie pomoge Wam. Nie mam probek dlatego pisze tylko do konkretnych odbiorczyn
Lillyberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:38   #58
martapiwonska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
kosmetyki Mary Key - opinie

czas na nowy wątek
coraz częściej mówi się o kosmetykach Mary Key, z ciekawości weszłam na ich stronę i patrzyłam co to w ogóle jest. Dosyć sporo kosmetyków do codziennej pielęgnacji, ceny wskazują na to, że kosmetyki chyba są z wyższej półki.
Jeśli macie dziewczyny jakieś opnie na ten tych kosmetyków, testowałyście lub używacie na co dzień to podzielcie się opiniami czy warto kupić bo sama jestem mocno zainteresowana zakupem, ale szkoda mi wydać taką kasę a okaże się że to normalny krem bez rewelacji.
Cerę mam mieszaną ze skłonnością do suchej.
martapiwonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:42   #59
congaFury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Smile Dot.: kosmetyki Mary Key - opinie

Jakieś 2 tyg. temu przyjechała do mnie konsultantka z tej firmy, ja zamówiłam tusz pogrubiający (65 zł) i powiem szczerze że nie rewelacja, tyle że jest dla osób o wrażliwych oczach, nie kruszy się ale nie kupiłam bym go 2 raz... jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne to nie są warte tej ceny z całego katalogu poleciłabym tylko krem pod oczy.
congaFury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:38   #60
martapiwonska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Mary Key - opinie

z całej oferty tylko krem pod oczy to dość nie wiele jak na ich ofertę

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

dziewczyny może któraś jeszcze ma jakieś doświadczenia z kosmetykami tej firmy. piszcie bo jestem ciekawa opinii. ja zastanawiałam się nad zestawem do micradermabrazji i emulsji na dzień. i sama nie wiem czy kupić czy nie
martapiwonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 16:33:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.