[Question] na temat rozjasniania blondowego :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 07:50   #1
Rozpieszczona Księżniczka
Przyczajenie
 
Avatar Rozpieszczona Księżniczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26
GG do Rozpieszczona Księżniczka
Question

[Question] na temat rozjasniania blondowego :D


Z natury jestem ni ciemna ni jasną blondynką. Od hmm jakiegoś roku dwóch rozjaśniam włosy a właścwiei ich odrosty . Idę do fryzjera i mowie ze chcialabym np jasniejszy blond a on ze nie bo nie moge nakladac rozjasniacza drugi raz na te same wlosy. Hmmm ... nie wiem czemu kurde ostatnio powiedziala mi fryzjerka ze moge sobie robic coraz jasniejsze odrosty i kiedys to sie wyrowna i bede miala upragniony jasny [bardzo] popiealty blond;p a tak pozostaje sciac wlosy bo te wczesniej rozjasniane sa zniszczone i nie da sie juz tego niczym zafarbowac :P NAWET BRAZEM xd ktoś mi poradzi czy nie isteniej moze inna metoda rozjasnienia wlosów?> no pocieszam sie ze idzie larto i wloski smae rozjasnia sie o kilka tonów,.

Obecnie mam jasny blond XD
__________________
zgrabny rybi dziubek to coś nad czym teraz pracuje
Rozpieszczona Księżniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:25   #2
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: [Question] na temat rozjasniania blondowego :D

Można położyć ciemniejsza farbę. U mnie się przyjeła na włosach rozjaśnianych rozjasniaczem przez wiele lat tylko że z takich tlenionych zniszczonych włosów kolor szybko sie spłukuje i np po 3 tygodniach trzeba bedzie poprawić.
Rozjasniacza rzeczywiście nie powinno sie przeciągać na włosy juz rozjaśniane bo popali Ci włosy zaczną się kruszyć. Możesz spróbować rozjasniać sie farbą u fryzjera np jakimś bardzo jasnym blonem albo platyną ale istnieje duże ryzyko że wyjdzie Ci poprostu żółty kurczak jeśli masz za ciemne włosy. Farba sobie nie poradzi.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:44   #3
Rozpieszczona Księżniczka
Przyczajenie
 
Avatar Rozpieszczona Księżniczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26
GG do Rozpieszczona Księżniczka
Dot.: [Question] na temat rozjasniania blondowego :D

dziękuję Ci bardzo mocniuutko ale to już nieststey wiem :P na moich włosach kolor ciemniejszy i to wychodzi rozjasniacz więc nie wychodzi ;/;/
a jezeli chodzi o farby wlasnie te o ktorych mowisz - no cozz ehh niezbyt te kolorki wychodza jak na opakowaniu. ostatnio przeczytalam gdzies na forum ze golebi blond lub srebrny pyl z palette nadaje rozjasnianemu blondowi piekny kolor - czekam na opinie
__________________
zgrabny rybi dziubek to coś nad czym teraz pracuje
Rozpieszczona Księżniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.