Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 11:58   #1
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Lightbulb

Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/


Mam lokowane włosy ;/ No i jak zwykle problem - sa niewygodne i niepraktyczne ;/ I szorstkie ;/ Jak wyprostowalam raz wlosy to było mi wygodnie w szkołe ... wiecie jak to jest na lekcji - pogladzic pobawic sie wlosami ... tak z nudy ... A jak sa krecone to juz nie jest tak zabawnie ;/ Tylko raz po umyciu suszyłam je lokówko suszarką i porobiły się takie duże loki jak u Vanessy z HSM ... Wtedy to już tylko ciemna opaska , wyprostować grzywke i voila Tylko ze niezawsze mi się udaje żeby włoski się nie puszyły ... jak myślicie ? Dziś wypróbuje sposób z odżywką zamiast szamponu i potem przy komputerku lokowkosuszarka , troche wody w sprayu zeby ostudzic je po suszrce i lakier...
No i zobaczymy ... Bo szczerze to prostowanie mnie odrobinkę meczy , nie zawsze mam czas , a poreszta - pojde raz do szkoly z moimi naturalnymi lokami to bd gadac " O pokrecila sobie wlosy bez okazji , jaka strojnisia " czy cos w tym guscie ... bo loki sa takie wyjsciowe Hm No i jak myslicie ? Jakby tu sie czesac z tymi lokami ? Hm mysle zeby je podsuszyc od spodu zeby byly loki , a na gorze tak przyprostowac zeby nie sterczały od głowy Eeeh ... i jeszcze włosy tylko do zapiecia stanika ... Krotkie to ... kiedys mialam do pasa a bardziej szczegolowo - do kosci ogonowej xDD Aaah to byly czasy ... i krecily mi sie tak fajnie ze moglam rozczesac i nie bylo siana ;/ A teraz ... Tylko nie odsylac mnie do watku o puszeniu wlosow , bo tu tez chodzi o sama fryzurke , zeby w miare wygodnie bylo Pozdrawiam !
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:41   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

zawsze myslalam ze krecone wlosy sa wygodne, zawsze wygladaja dobrze, nie skreca sie na wilgoci, jak nosze krecone to mi wlasnie wygodnie a jak prostuje to przed woda w kazdej postaci oraz wiatrem musze uciekac, dlatego nie lubie drogi do szkoly;/
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:49   #3
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Cool Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Moje wlosy ;/

Edytowane przez Sun Flower
Czas edycji: 2009-07-22 o 17:08
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:34   #4
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

duzo bym dala zeby miec takie wloski, sliczne!


a moze na duza szczotke i suszarka je wyciagnac, albo zrobic np kucyka z boku, przy takiej dlugosci bedzie on fajnie wygladal
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:46   #5
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Dziekuje Podobaja mi sie dzis wyjatkowo tylko robia sie z nich takie "sianka" tzn loczek sie psuje i zamienia w sterczace sianko ;/ Jak temu zaradzic ? Pryskam woda i usiluje go przywrocic do normalnosci ale ni9e zawsze wychodzi ;/
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 16:22   #6
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

śliczne masz włosy
na moje sianowate loki fajnie działa Lotion z NAPHERA
o taki: http://zdrowoteka.pl/go/_info/?id=59...6fea97420cd885

stosuje się go na suche włosy
bardzo wydajny
i naprawdę super
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:48   #7
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

jak sie puszą to potraktuj je jakimś preparatem wygładzającym i tyle i troche na szczotke wyciągnąc podczas suszenia i bedzie ok i jak masz taka mozliwośc w suszarce to włacz sobie chłodniejsze powietrze zeby nie było za gorące a co do preparatu to moze nivea straight and easy niby mA prostowac ale mu to nie wychodzi ale do wygładzania jest ok
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 21:06   #8
asienkaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Masz śliczne włosy, nie prostuj ich bo tylko je zniszczysz a później jeszcze gorsze siano będziesz mieć wiem coś o tym mam podobne włoski do Ciebie tylko bardziej sianowate też je kiedyś prostowałam i żałuje teraz Ja używam odżywki do włosów bez spłukiwania Pantene spręzyste loki czy fale czy jakoś tam. A co do uczesania jeżeli ci one przeszkadzają, co fajnie by wyglądał właśnie kucyk na bok jak ktoś pisał wyżej, warkoczyk na bok i wysoka kitka
I nie przejmuj się innymi tylko zazdroszczą Ci takich loczków.. a jak działają na chłopaków.. ;>
asienkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:26   #9
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Mam lokowane włosy ;/ No i jak zwykle problem - sa niewygodne i niepraktyczne ;/ I szorstkie ;/ Jak wyprostowalam raz wlosy to było mi wygodnie w szkołe ... wiecie jak to jest na lekcji - pogladzic pobawic sie wlosami ... tak z nudy ... A jak sa krecone to juz nie jest tak zabawnie ;/ Tylko raz po umyciu suszyłam je lokówko suszarką i porobiły się takie duże loki jak u Vanessy z HSM ... Wtedy to już tylko ciemna opaska , wyprostować grzywke i voila Tylko ze niezawsze mi się udaje żeby włoski się nie puszyły ... jak myślicie ? Dziś wypróbuje sposób z odżywką zamiast szamponu i potem przy komputerku lokowkosuszarka , troche wody w sprayu zeby ostudzic je po suszrce i lakier...
No i zobaczymy ... Bo szczerze to prostowanie mnie odrobinkę meczy , nie zawsze mam czas , a poreszta - pojde raz do szkoly z moimi naturalnymi lokami to bd gadac " O pokrecila sobie wlosy bez okazji , jaka strojnisia " czy cos w tym guscie ... bo loki sa takie wyjsciowe Hm No i jak myslicie ? Jakby tu sie czesac z tymi lokami ? Hm mysle zeby je podsuszyc od spodu zeby byly loki , a na gorze tak przyprostowac zeby nie sterczały od głowy Eeeh ... i jeszcze włosy tylko do zapiecia stanika ... Krotkie to ... kiedys mialam do pasa a bardziej szczegolowo - do kosci ogonowej xDD Aaah to byly czasy ... i krecily mi sie tak fajnie ze moglam rozczesac i nie bylo siana ;/ A teraz ... Tylko nie odsylac mnie do watku o puszeniu wlosow , bo tu tez chodzi o sama fryzurke , zeby w miare wygodnie bylo Pozdrawiam !
Nie wiem skad ten poglad, ze krecone wlosy sa super eleganckie? Chyba zaczerpniety od prostowlosych dziewczyn, ktore od wielkiego dzwonu zakrecaja wlosy na walkach, zeby inaczej wygladac. Ty masz krecone na codzien i co Cie obchodza komentarze innych? A skoro uwazasz loki za fryzure odswietna, to moze warto jednak codziennie wygladac odswietnie?

Z kreconymi jest tak - chce im sie ciagle pic, sa suche i dlatego sie pusza. To, czego potrzebuja, zeby osiagnac swoj maksymalny potencjal to dobre nawilzenie. Brzmi to banalnie, ale troche trudniej doprowadzic do skutku, bo nie kazdy nawilzacz sprawdzi sie na kazdych wlosach. 1-2x w tygodniu powinnas robic maske gleboko nawilzajaca, a przy kazdym myciu stosowac odzywke o takich samych wlasciwosciach. W dodatku, jesli nie myjesz wlosow codziennie to i tak kazdego dnia powinnas wgniatac w nie odrobine odzywki nawilzajacej, zeby je ozywic. Puszenie wyeliminujesz nawilzajac.

Krecone wlosy i szkola...Ten problem rozumiem, sama niedlugo zaczynam sie przestawiac - tzn. myc wlosy wieczorem, zeby rano nie musiec robic nic ponad wgniecenie odrobiny zimnej wody, zelu, odzywki. Sa sposoby, zeby krecone wlosy wygladaly nastepnego dnia jak swiezo umyte. Metoda, ktora ja najbardziej lubie jest ananas. Spuszczasz glowe w dol, zbierasz wlosy LUZNO na samym jej czubku i spinasz jakas klamra (wazne, zeby nie byla to zadna gumka elastyczna, tylko wlasnie jakies wieksze kleszcze, motyl). Spisz z czyms takim - rano wlosy wymagaja jedynie odswiezenia, no i jesli umiejetnie je zepniesz beda miec znacznie wieksza objetosc.

Prostowanie to najwieksza krzywda, jaka mozesz im zrobic. Nie dosc, ze sa suche i potrzebuja ciagle wilgoci to dodatkowo wysuszasz je jeszcze zelazkiem. Nawet suszarka w nadmiarze moze zniszczyc fryzure

Co do fryzur: powtarzam to do znudzenia Ale zwykla, prosta spinka zdziala cuda. Krecone wlosy wygladaja genialnie w upieciach. Wszystko jedno, czy zrobisz kucyk, czy podepniesz wlosy z jednej strony czy z drugiej...Zawsze fryzura bedzie inna i interesujaca.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:11   #10
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Ja tam zawsze w roku szkolnym myje wlosy kolo 18 00 daje im odpoczc do 20 00 wtedy sie bd lepiej suszyc, no i wysuszam je na szczotce , lub ktoras z nakladek na suszrke , spinam na noc w kucyka i rano rozczesuje , spinam w jakas fryzurke i do sql marsz
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:19   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze w roku szkolnym myje wlosy kolo 18 00 daje im odpoczc do 20 00 wtedy sie bd lepiej suszyc, no i wysuszam je na szczotce , lub ktoras z nakladek na suszrke , spinam na noc w kucyka i rano rozczesuje , spinam w jakas fryzurke i do sql marsz
No i niedobrze. Kreconych wlosow nie wolno czesac szczotka i nie wolno czesac na sucho.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 12:51   #12
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Ale ja koocham <3 czesac moje wloski , wtedy sa takie fajne
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:19   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Ale ja koocham <3 czesac moje wloski , wtedy sa takie fajne
Zatem rob to, tylko nie dziw sie pozniej ich marna kondycja. Gwarantuje Ci szybsze lamanie sie, uszkodzenia mechaniczne. Tego po prostu robic nie nalezy, nie jest to przesad ani wymysl tylko fakt - nie wiem jak moge to jasniej napisac.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:34   #14
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Dziekuje Podobaja mi sie dzis wyjatkowo tylko robia sie z nich takie "sianka" tzn loczek sie psuje i zamienia w sterczace sianko ;/ Jak temu zaradzic ? Pryskam woda i usiluje go przywrocic do normalnosci ale ni9e zawsze wychodzi ;/
Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Ale ja koocham <3 czesac moje wloski , wtedy sa takie fajne

Hmm...Nie masz tak mocno kręconych włosów jak ja, ale rzeczy o których piszesz powyżej się chyba nie robi!

Psikanie wodą (w moim przypadku ) powoduje efekt nie uczesanej szopy, więc nie dziwie się u Ciebie również się puszą. No i czesanie...uuu...:rolleye s:

Pół swojego życia przechodziłam do sql w lokach...Przy takich włosach naprawdę jest pole do popisu.
Opaski materiałowe, plastikowe...Upinanie jednego boku, obydwu stron...samego czubka...romantycznie-też tak można...Nawet zebranie wszystkich włosów do tyłu wygląda zupełnie inaczej niż przy prostych włosach. Te włoski są takie puszyste, lekko odstające...jakby wpadł w nie wiatr

Rozszalałam się...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:06   #15
La Canela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 463
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

.

Edytowane przez La Canela
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:46
La Canela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 11:01   #16
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Hmh , ale czesze wlosy od zawsze i sa grube i jest ich mnostwo co mnie mocno wkurza O.O
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:36   #17
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

to poprostu umyj je wieczorem i NIE ROZCZESUJ!!!! tylko osusz lekko recznikiem i z glowa w dol ugniataj najlepiej jakims kosmetykiem wygladzajacym . Ja mam taki z garniera. Pozniej poczekaj az troche podeschna,zeby nie kapaly na poduszke i idz spac. rano przeczesz je palcami i juz.
Sama tak robie chcociaz mam mocniejszy skret . I przede wszystkim nawilzaj wlosy, uzywaj specjalnych szamponow do kreconych wlosow i polub je w koncy. Bo nie jedna dziewczyna ci ich zadrosci ))
__________________
Zapuszczam wlosy xDD


"Odnalazlam aniola. Spojrzalam w jego dumne oczy i ujrzalam smutek..."
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:23   #18
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez agulaa16 Pokaż wiadomość
to poprostu umyj je wieczorem i NIE ROZCZESUJ!!!! tylko osusz lekko recznikiem i z glowa w dol ugniataj najlepiej jakims kosmetykiem wygladzajacym . Ja mam taki z garniera. Pozniej poczekaj az troche podeschna,zeby nie kapaly na poduszke i idz spac. rano przeczesz je palcami i juz.
Sama tak robie chcociaz mam mocniejszy skret . I przede wszystkim nawilzaj wlosy, uzywaj specjalnych szamponow do kreconych wlosow i polub je w koncy. Bo nie jedna dziewczyna ci ich zadrosci ))
Wygladzacze niekoniecznie musza pomoc. Najlepiej dzialaja na mocno krecone wlosy o szorstkiej powierzchni. Wowczas wygladzacz podkresla skret. Natomiast wlosy gladkie, miekkie po wygladzaczu moga wygladac jak pol-proste. Bez sensu.
Z kolei szampony do kreconych wlosow sa w Polsce beznadziejne. Jeszcze nie spotkalam sie z takim, ktory naprawde bylby stworzony z mysla o lokach.

Z reszta dyskusja w tym watku wydaje mi sie byc daremna. Pisalam juz autorce, co powinna zmienic - twierdzi, ze woli postepowac tak jak do tej pory. Zatem niech tak postepuje, tylko po co zaklada watek z prosba o pomoc, kiedy wcale nie ma zamiaru skorzystac z porad?
Przypominam tez, ze mamy juz na wizazu kilka watkow o kreconych wlosach. Bylo w nich opisywane wiele metod obchodzenia sie z kreconym wlosem i proponowalabym skorzystac z wyszukiwarki i je przejrzec zamiast zakladac kolejny watek na ten sam temat.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-08-19 o 14:26 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:56   #19
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Hmh , ale czesze wlosy od zawsze i sa grube i jest ich mnostwo co mnie mocno wkurza O.O

To scieniuj mocno wlosy i bedziesz miala lekkie,nie beda tak obciazac Ciebie.
Tak jak dziewczyny pisaly sprobuj uzyc jedwabiu do wlosow,ogranicz czesanie itd;
Polecam poczytac na ten temat w tym linku.
loki, loczki,fale, trwała, pielęgnacja...
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 19:07   #20
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
To scieniuj mocno wlosy i bedziesz miala lekkie,nie beda tak obciazac Ciebie.
Tak jak dziewczyny pisaly sprobuj uzyc jedwabiu do wlosow,ogranicz czesanie itd;
Polecam poczytac na ten temat w tym linku.
loki, loczki,fale, trwała, pielęgnacja...
Musze sprsostowac
Mocne scieniowanie wlosow, jakie posiada autorka watku owszem nada im lekkosci, ale moze spowodowac rozkrecenie sie ich. To nie sa male korkociagi czy super zakrecone sprezynki, ale duze loki, ktore potrzebuja tej samej dlugosci, zeby osiagnac maksimum swoich mozliwosci.
Jedwab do wlosow to kontrowersyjny temat, bo zawiera alcohol denat - przynajmniej ten Farouk, najpopularniejszy wsrod wizazanek. Mocno wysusza, nie nadaje sie do codziennego stosowania, bo wyczaruje z lokow ekstremalne siano.
Co do czesania - wcale nie trzeba go ograniczac. Mozna wlosy czesac codziennie - nawet jest to wskazane, pomaga usunac martwe wlosy, sprawia, ze sie one mniej placza, a co za tym idzie latwiej formuja...Tyle, ze nalezy je czesac na mokro, po nalozeniu odzywki na cala dlugosc wlosa i tylko przy uzyciu grzebienia o szeroko rozstawionych zebach. Szczotkowanie powinno wygladac tez nieco inaczej: zaczynamy szczotkowac konce i powoli przechodzimy do coraz wyzszych partii wlosa. W ten sposob unikamy szarpania,a co za tym idzie - zniszczen mechanicznych.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:00   #21
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Dzieki za wyjasnienie,
Niewiem od czego to moze zalezec, podaje swoj przyklad jaki ja mialam
.Ja mam lekkie fale,zdecydowalam sie mocno wycieniowac,zeby nadac im ksztalt ktore zaczely sie bardzo krecic az sama bylam zdziwiona,musialam uzywac jedwabiu bo sie puszyly i dobrze odzywiac to pomagalo bardzo im.Od dluzszego czasu unikam cieniowania i widze ze im dluzsze to sie prostuja przewaznie z wierzchu bo pod spodem mam proste .
Jesli ktos czesto uzywa jedwabiu to wiadomo ze sie wysuszaja .Mysle ze autorce watku nadalaby sie chociaz lekkie scieniowanie wlosow po umyciu lub na sucho uzyc troche jedwabiu,dac im wyschnac ,a na koncu je rozczesac i uzyc odzywki bez splukiwania.Takimi wlosami wiadomo ze trzeba poswiecic troche czasu,na szybko nic nie zdziala.Bo z tego co wyczytalam Sun Flower chce wygodna i szybka fryzurke.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:04   #22
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do szkoły z kręconymi kłaczkami ;/ Nieewygodnie ;/

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dzieki za wyjasnienie,
Niewiem od czego to moze zalezec, podaje swoj przyklad jaki ja mialam
.Ja mam lekkie fale,zdecydowalam sie mocno wycieniowac,zeby nadac im ksztalt ktore zaczely sie bardzo krecic az sama bylam zdziwiona,musialam uzywac jedwabiu bo sie puszyly i dobrze odzywiac to pomagalo bardzo im.Od dluzszego czasu unikam cieniowania i widze ze im dluzsze to sie prostuja przewaznie z wierzchu bo pod spodem mam proste .
Jesli ktos czesto uzywa jedwabiu to wiadomo ze sie wysuszaja .Mysle ze autorce watku nadalaby sie chociaz lekkie scieniowanie wlosow po umyciu lub na sucho uzyc troche jedwabiu,dac im wyschnac ,a na koncu je rozczesac i uzyc odzywki bez splukiwania.Takimi wlosami wiadomo ze trzeba poswiecic troche czasu,na szybko nic nie zdziala.Bo z tego co wyczytalam Sun Flower chce wygodna i szybka fryzurke.

Moze zajrzyj tutaj, pisalam troche o pielegnacji fal,a nuż Ci sie cos przyda: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3016
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.