Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;((((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 13:24   #1
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Unhappy

Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((


Zepsulam wlosy ;/ Obcielam je baaardzo zle ., strasznie , koszmarnie , a poczatek szkoly tuz , tuz ;/ z gory pisze ze NIE POZWOLE nigdy ich sciac na dlugos do ramion bo te wlosy bardzo dlugo zapuszczalam ;( No i teraz pytanie : co fryzjerka moze zrobic z takim obcieciem ? Wycieniowac je jakos ? Nie mam pojecia , ale chyba to nie pomoze az tak zebym mogla sie pokazac . Wiec jak mam te wlosy spinac ? Zeby fajnie bylo , ale nie bylo widac tego paskudztwa ? Dodaje fotke , co myslicie ? Jak fryzjerka to uratuje ? Byle nie scieciem ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P08-20-08_12.30.jpg (28,3 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P08-20-08_12.30[1].jpg (35,0 KB, 318 załadowań)
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:36   #2
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Sun flower nie jest źle. Masz taką hmm nowoczesną fryzurkę. Ja może podciełabym troche ten dłuższy tył. Wiesz tak patrze i w sumie to nawet fajnie wygląda. Ale może ja do końca nie wiem co Ci się w tej fryzurze nie podoba.
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:45   #3
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Też bym tylko mocniej wycieniowała tył, żeby przejście z górnych warstw do dolnej było bardziej płynne. Mam bardzo probną fryzurę ale właśnie z silnym stopniowaniem na całej długości i grzywką.

wzorowałam się na tym:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5e7b9210.jpg (95,3 KB, 96 załadowań)
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:14   #4
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Dziekuje za pocieszenie , ale moze w rzeczywistosci to mopje inaczej wyglada niz na fotce ;( moja mama stwierdzila ze trzeba u fryzjerki poprawic bo to na prawde straszne jest ;(
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:43   #5
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Może bombowo nie jest, ale dobry fryzjer zrobi z tego cudo. Ludziom oczy błyszczą jak widzą moją fryzurę, nawet inne fryzjerki wzdychają, że moja Kasia może zaszaleć na mojej głowie a nie tylko balejaż i wyrównywanie końcówek w kółko. Zobaczysz, jeszcze będzie zachwycona - tak mocno wycieniowane włosy świetnie się układają nawet bez szaleństwa ze szczotką (ja muszę, bo mam bardzo proste włosy).

Może poszukaj wątku o fryzurze typu emo - one są oparte na takim modelu ścięcia jak Twój, wyszukaj jakieś pasujące Ci zdjęcie, wydrukuj i pokaż fryzjerce.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:41   #6
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Emo ;( Oj ... nie bardzo mi sie widzi ... mam poddatne a nawet krecone wlosy ;( Hm myslsiz ze beda sie dobrze ukladac ? ;(( Eeh...
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:49   #7
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Nie chodzi mi o to, zebyś zaraz tapirowała włosy na górze ale te fryzury mają zasadę taką jak to, co masz teraz - mocne wycieniowanie na całej długości, najdłuższe pasma to te nieliczne. Łatwiej będzie Ci wytłumaczyć fryzjerowi o co Ci chodzi, jak pokażesz zdjęcie to mniejsze ryzyko, że zetnie 20 cm włosów i wyrówna je do jednej linni (mnie to kiedyś spotkało - a miał być bob )
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 17:07   #8
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

A gdybym obciela sie jak Suri Cruise ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f0cf5943002cbdb948ab6842.jpg (26,1 KB, 72 załadowań)
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:31   #9
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Aaa, to wtedy musisz się liczyć ze ścięciem włosów z długości. Ale z lekko kręconymi, gęstymi włosami powinno być ładnie.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:41   #10
MoOnNeczka
Przyczajenie
 
Avatar MoOnNeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
GG do MoOnNeczka
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

ja bym wycieniowala gorna warste wlosow... masz za malutko wycieniowana ta warste
ale tak wszytsko super nie ma sie czym zalamywac
__________________
Wyjechał
MoOnNeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:44   #11
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Scinam na take No , troche dluzsze Pomyslalam ze zetne tez te spalone wlosy ktore zostaly z traumatycznych przezyc z aluminiowa prostownica No i bd mniej do suszenia ;P zauwazylam tez ze Vanessa Hudgens ma krecone wlosy i takie krotkie miala wczesniej i nawet bardzo fajnie wygladaly Hm jak myslicie , uda sie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5499198.jpg (32,3 KB, 44 załadowań)
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 19:14   #12
karola363
Przyczajenie
 
Avatar karola363
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

jak masz włosy podatne a nawet krecone to moze troche inaczej wyjsc w efekcie koncowym.. mowie na swoim przykladzie bo ja sobie nie moge za bardzo pozwolic na zmiane fryzury.. ale do odwaznyh świat nalezy i po obcieciu sie moga zrobic całkiem ptoste,krecone itp.. coś gdzies tak czytałam nawet..
pozdrawiam i powodzenia u fryzjerki
karola363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:37   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

O kurcze Ta fryzjerka w ogole nie potrafi scinac kreconych wlosow Faktycznie tragedii nie ma, tyl powinnas wyrownac, ale zdecydowanie nie jest to fryzura, ktora pomoze wlosom kreconym ladnie wygladac. Ja bym nie szla do tej fryzjerki poprawiac, schrzani Ci jeszcze bardziej. Poszukaj jakiegos dobrego salonu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:28   #14
HebanKarmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Fryzjerzy to naprawde czasem niezbyt madrzy ludzie. Mi tez cos takiego kiedys zrobiono teraz czekam az odrasna mi wlosy, a potem znow wyrownam .
HebanKarmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:05   #15
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Wloski scinalam jako proste , bo takie wlasnie nosze Hm dzis moja siostra mnie poratuje i skusze sie na wymienione wczesniej emo tylko bez taprowania ... Macie jakies propozycje ludzkiego obciecia
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 18:22   #16
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Straszne , pomocy , zniszczylam sobie wlosy przez niefortunne obciecie ;(((((

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Wloski scinalam jako proste , bo takie wlasnie nosze Hm dzis moja siostra mnie poratuje i skusze sie na wymienione wczesniej emo tylko bez taprowania ... Macie jakies propozycje ludzkiego obciecia
na wizażu jest bardzo szeroki wątek o fryzurkach emo
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.