Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 08:01   #1
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50

Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!


Hej dziewczyny!! Nie oszlam dzis na rozpoczecie ze wzgelud na moje wlosy-kolor jest fatalny i wiem ze nauczyciele na pewno bede sie czepiac (juz takie chore zwyczaje panuja u mne w szkole ) Uzywalam Wax'a, seboradinu itp zeby szybciej rosly, ale odsrosty sa za krotkie zeby mozna z nich zrobic fryzurke. bChce zakamuflowac ten kolor kladac farbke do 24 zmyc lub szmponetke (za miesiac odrosty bede\a w sam raz_ i teraz moje pytanie, bardzo wazne odpowiedzcie!! Czy mozna po Waxie farbowac wlosy?? chce zrobic ok 2tyg przerwy i dopiero wtedy nalozyc farbke-wiecie ze Wax zawiera henne, czy to bezpieczne?? Blagam ratujcie..
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:12   #2
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

Nie znam żadnych przeciwwskazań,używam odżywki wax wiele miesięcy i farbowałam już nie jeden raz. Jaki masz teraz kolor?ze jest az tak bardzo nie do przyjecia przez otoczenie w Twojej szkole?
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:18   #3
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

Nie jest bynajmniej rozowy Jest miedzianym blondem (efekt ktory nie cche zejsc po szamponie zmywalnym, ochydny poblask o dosc intensywnym zabarwieniu ) Moja wychowawczyni jest starej daty i nie cierpi gdy ktos nawet sie umaluje, nie wspominajac juz o farbowaniu.. To rok matularny dla mnie i nie chce sobie narobic klopotow dziekuje ze napisalas, bardzo podnioslas mnie na duchu <przytul>
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:29   #4
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

Juz nigdy nie bede wierzyc w to co jest napisane na okladce :P Mial byc do 24 zmyc (przeklete palette) zaraz po zakonczeniu roku szkolnego nalozylam na glowke wymarzony odcien mahoniu..byl sliczny gorzej gdy zaczal sie zmywac.. To byl moj pierwszy eksperymenti juz chyba ostatni Przypuszczalam ze farba moze zmywac sie troche wolniej niz jest napisane, ale ze czesto plywam i myje glowke co dwa dni liczylam na to kolor w ciagu ponad 2 miesiecy sie zmyje.. Owszem zmywal sie szybko ale w pewnym momencie ani rusz...w swietle sztucznym kolor wyglada nawet ok, ale w sloncu zostal odcien lekko pomaranczowy.. I ani szmpony przeciwlupiezowe, glebo oczyszczajace _NIC NIE POMOGLO.. Ale juz mam plan jak sie pozbyc kolorku zafarbuje go i koniec :P tez raczej do 24 zmyc, bo podobno mniej niczy wlosy niz zwykla farba a poza tym nie chce zepsuc kochanych odroscikow nad ktorymi pracuje od miesiaca ) czekam na dluuuzsze odrosty a potem scianam sie na krociutko-wymarzona fryzurka, w ktorej powinnam dobrze wygladac dzieki * )
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:32   #5
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

Wiem jak to jest, chodziłam do bardzo konserwatywnej szkoły i pierwszy raz ufarbowałam włosy na studiach. Jeśli chcesz sięgnąć po szampon do 24 myć, to niech to nie będzie Palette, bo wżera się we włosy niemiłosiernie i nawet 50 myć nie pomaga.
Używam Wax'a, farbuję włosy i nie zauważyłam, żeby coś było nie tak. Wręcz przeciwnie, moje włosy są miękkie, lśniące i dobrze odżywione. Pozdrawiam i życzę powodzenia .
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:35   #6
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

assasine - Nie martw się tylko przefarbuj włoski na jakis inny kolor i dumnie idz do szkoly! Tak do konca nie jest prawdą,że farby zmywalne mniej niszczą włosy niż te stałe,ale jeśli zalezy Ci tylko na odrostach to nie widze problemu w przefarbowaniu wloskow na jakis ladny staly kolor?!
Farby pallete sa najgorszymi i najsilniejszymi farbami jakie moga byc,wiec juz lepiej ich nie uzywaj,wybierz cos z Garnier Color Naturals,z Londy,Welli
Życzę powodzenia i głowa do góry!!
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:12   #7
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

Wydaje mi się że w takim razie najlepiej zafarbowac wlosy na kolor zblizony do naturalnego. Jeszcze nie slyszalam zeby ktoras szamponetka zmyla sie calkowicie - zawsze zostaje wlasnie zmieniony poblask, odcien itp. wiec niestety wydaje mi sie ze odrosty rowniez zlapia :/ Natomiast jesli zrobisz w kolorku w swoim naturalnym wlosy , to te odrosniete juz nie beda tak widoczne i wtedy latwiej zapuscisz... Tak przynajmniej mi sie wydaje.
Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-03, 07:32   #8
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

hej na razie scielam wloski :P i jestem bardzo zadowolona wygladam w nowej fryzurce bardzo pogodnie i radosnie boje sie ponownego farbowania...ale byc moze sprobuje Wellaton do 24 zmyc sredni blond to moj kolor gdyby zlapal tak jak wyglada na zdjeciu, co sie nieczesto zdaza :P wiem, ze jeszcze miesiac czekania i moje odrosty beda na tyle dlugie zebym mogla fryzurke ktora teraz mam zrobic jeszcze raz
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 08:35   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Do wszytskich uzywajacych Wax'a! Prosze, poradzcie!!

ja używałam Palette do 24 myć i zmywała się dość szybko. Teraz przerzucam się jednak na farbę polecam również szamponetki Welli
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.