Mamy luty 2020 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-02, 09:00   #1411
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez trrropiki Pokaż wiadomość
Cześć, pozwolicie że dołączę jestem w 16 tygodniu, termin na 15 luty ^^ usg genetyczne mam za sobą, choć jak teraz czytam to w ogóle nie przyszło mi do głowy jakoś specjalnie na nie się denerwować mam ten plus, że choć nie zalapie się na nie z NFZ to na Śląsku aktualnie jest jakiś fundusz regionalny (czy coś takiego) dzięki któremu można zrobić za darmo. Podeszłam do tego jak do każdego usg czy po prostu serduszko bije, bo nawet jakby coś wyszło to tam jest to samo moje kochane dziecko i nic to nie zmienia ❤️ w każdym razie wszystko ok wyszło. Uparciuch nie chciał pokazać jakiej jest płci więc za bardzo nic nie kupuję, tym bardziej, że mieszkanie mamy w remoncie jeszcze i nie mam za bardzo gdzie trzymać dodatkowych rzeczy
Pierwsze ruchy już czułam kilka razy, delikatne muśnięcia głównie kiedy leżałam choć jak byliśmy na weselu jedna piosenka chyba spodobała się bobasowi to ostre tańce były w brzuchu to moja pierwsza ciąża, ale wiem, że to były ruchy dziecka, to uczucie różniło się od wszystkiego innego co można czuć w brzuchu
Witamy mój dziś po śniadaniu Tak kopał że brzuch skakał, ale co chciałam nagrać to STOP!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:25   #1412
OlaWesola93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Mamy luty 2020

Bardzo Wam zazdroszczę, że już czujecie ruchy! Ja chyba jeszcze nie, tzn czasem jak dotykam to czuję jakieś delikatne muśnięcia ale nie wiem czy to nie są po prostu ruchy moich jelit 😂
Ja wróciłam dopiero z wesela i poprawin, wytańczyliśmy się, najedliśmy, w sumie z wesela wróciliśmy o 4 więc nawet nie odespaliśmy za dużo bo już na 13 poprawiny a potem podróż powrotna 2 h w samochodzie. Tylko mąż mnie ciągle denerwował bo strasznie jest przewrażliwiony 😜 ciągle mnie stopował, więc nie mogłam się wyszaleć jak zawsze 😂 z drugiej strony trochę racji ma, bo po takim intensywnym dniu często czuję delikatny ból brzucha wiec nie ma co ryzykować.
W ten weekend kolejne wesele więc teraz dużo odpoczywam i regeneruje siły na sobotę 🙈
OlaWesola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:29   #1413
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Widzę że sezon weselny w pełni u Ciebie. Tez bym chętnie poszła gdzieś popląsać.
We Wrocławiu dziś w końcu zimno. NARESZCIE. Od 8 rano sprzątam dom bo w końcu mam na to siłę, w te upały nie było opcji

Witaj trrropiki.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:48   #1414
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Też bym poszła na,wesele z dobrym jedzonkiem i w fajnym towarzystwie
Dziewczyny kiedy test obciążenia glukoza? Jest mi strasznie słabo i zastanawiam się czy to jest połączone ze spadkiem cukru bo jestem głodna czy spadkiem ciśnienia bo z kolei zbliża się zmiana pogody i burza. Stawialabym na to drugie. W sumie jak się zje/wypije to ciśnienie może się podnieść, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:29   #1415
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Też bym poszła na,wesele z dobrym jedzonkiem i w fajnym towarzystwie
Dziewczyny kiedy test obciążenia glukoza? Jest mi strasznie słabo i zastanawiam się czy to jest połączone ze spadkiem cukru bo jestem głodna czy spadkiem ciśnienia bo z kolei zbliża się zmiana pogody i burza. Stawialabym na to drugie. W sumie jak się zje/wypije to ciśnienie może się podnieść, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kojarzy mi się, że jakoś około 24 tygodnia ale jak źle się czujesz to może poproś lekarza o skierowanie na zwykła glukoze na czczo. Jak coś wyjdzie nie tak to zrobią wcześniej obciążenie. Ja miałam w poprzedniej ciąży już w 13 tygodniu pierwszy raz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:32   #1416
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Też bym poszła na,wesele z dobrym jedzonkiem i w fajnym towarzystwie
Dziewczyny kiedy test obciążenia glukoza? Jest mi strasznie słabo i zastanawiam się czy to jest połączone ze spadkiem cukru bo jestem głodna czy spadkiem ciśnienia bo z kolei zbliża się zmiana pogody i burza. Stawialabym na to drugie. W sumie jak się zje/wypije to ciśnienie może się podnieść, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obciązenie to chyba od 24 tc się robi jak dobrze pamiętam
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 11:34   #1417
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Ja jestem w drugiej ciąży a ruchy dopiero poczułam koło 17 tygodnia. Mi lekarz powiedział że jak przyjdę w 22 tyg to da mi skierowanie na krzywa więc pewnie tak koło 24 /25 tyg zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 14:51   #1418
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Kojarzy mi się, że jakoś około 24 tygodnia ale jak źle się czujesz to może poproś lekarza o skierowanie na zwykła glukoze na czczo. Jak coś wyjdzie nie tak to zrobią wcześniej obciążenie. Ja miałam w poprzedniej ciąży już w 13 tygodniu pierwszy raz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W czwartek mam wizytę i się skonsultuje. Z tego co wiem glukoza wychodziła normalnie w ostatnich badaniach. A ciśnienie zawsze mam dobre z tendencją do niskiego. Ale w ciąży mogą się różne rzeczy dziać, z krazeniem włącznie. Ważne, że to nie jest często.
Jakie zachcianki macie? Ja sobie umyślałam zrobienie lodów i teraz będą za mną chodzić pistacjowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 15:06   #1419
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Gougou jakoś nie mam większych zachcianek, wczoraj miałam ochotę na chińszczyznę ale nie chciało mi się po nią jechać. Nic jakoś specjalnie mnie nie kręci ale pewnie jeszcze najdzie mnie ochota na coś pysznego 😀
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 15:20   #1420
trrropiki
Raczkowanie
 
Avatar trrropiki
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy luty 2020

A mnie czeka jeszcze wesele za 2,5 tygodnia, trzecie w czasie ciąży 😂 w dodatku jako świadkowa, mam nadzieję że nie nawale, ale na szczęście mamy pokój przy sali więc jak nie będę potrzebna to planuję iść odpocząć, żeby wytrzymać do jakiejś przyzwoitej godziny :p
trrropiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 16:02   #1421
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Jakie zachcianki macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od samego początku ciąży codziennie mogłabym jeść rosół. Taki z dużą ilością marchewki, cieniutkim makaronem i natką pietruszki

Tak poza tym nic ciekawego. Czasami mam popsotu na coś chęć ale albo to kupuję/robię, albo mija w przeciągu kilku dni. Jeszcze nie miałam tak bym mogła za coś zabić
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 16:31   #1422
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Smaki mam raczej kwaśne, jakieś wyby i dużo papryki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 16:34   #1423
trrropiki
Raczkowanie
 
Avatar trrropiki
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy luty 2020

Kwaśne i gorzkie, może nie zachcianki ale słodycze zrobiły się jakieś niedobre
trrropiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 19:25   #1424
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Mi tam wszystko smakuje, słodycze, słone,ostre 😋 witaminki mi też dobrze wchodzą najlepiej w formie owoców
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 08:15   #1425
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Typowych zachcianek nie mam, ale odrzut od czekolady, tortow, slodkiego. Nawet jak juz mam na cos ochote i zjem cos slodkiego to mi niedobrze po tym :/
W zeszlym tyg pierwszy raz musialam poprosic w sklepie o pomoc przy zakupie 15kg karmy dla psa w pracowym uniformie generalnie nie widac wiec glupuo sie czulam. Musze sie przyzwyczaic bo okazuje sie, ze jak mi sie zachce siku to tez musze dosc szybko isc, wiec bede sie ryc w kolejkach wczoraj w nocy 5x wstawalam i to na takie pelny pecherz, nie ze kilka kropel. Skad to sie bierze ?

Co do zakupow i imion, my myslelismy juz duzo wczesniej. Myslalam, ze bede sie upierac przy polskich lub miedzynarodowych. Duzo mi sie podoba i ja nie mowie nie, ale przy dziewczynce mamy jedno powiedzmy ze zdecydowane, ameryksnskie nawet bardziej niz brytyjskie dla chlopca nie mamy jednej wspolnej propozycji, ale ja mam imie ktorym sie juz do brzuszka zwracam haha tez dosc amerykanskie zreszta i jak sie slyszy odemnie to prawie jak Brajan czy Dżesika nazwisko po tacie wiec nie bedzie sie gryzlo, choc juz w glowie slysze docinki znajomych
Zakupow nie planuje przed poznaniem plci (w pazdzierniku), ale to tez tylko takie pierwsze male ciuszki dla wlasnej przyjemnosci chyba. Poki co znalezlismy kolory do pokoiku i ozdoby, trzeba zaczac malowanie! Idziemy tez ogladac wozki niebawem, ale to raczej zeby sie zorientowac i szukac uzywanego niz zeby kupowac nowy.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:10   #1426
OlaWesola93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 10
Dot.: Mamy luty 2020

Mi odrzuciło kawę, którą przed ciążą uwielbiałam i słodycze, od których chyba byłam nawet uzależniona? Jestem w szoku jak bardzo hormony i ciąża zmienia o 180 stopni. Teraz słodycze mogą nie istnieć, czasem coś zjem słodkiego i potem bardzo żałuje bo aż mnie mdli. W sumie całe szczęście bo z moim zamiłowaniem do słodkiego i siedzeniem w domu to raczej nie skończyłoby się dobrze gdybym sobie tak pofolgowała 😱🙈 Raczej teraz mam ochotę na kwaśne
Właśnie kilka dni temu się rozmarzyłam i już mówiłam mężowi że dałabym wszystko za świeżą chrupiącą bagietkę z masełkiem i serem pleśniowym...Ahh po ciąży będę wcinać 😍
OlaWesola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:16   #1427
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez OlaWesola93 Pokaż wiadomość
Mi odrzuciło kawę, którą przed ciążą uwielbiałam i słodycze, od których chyba byłam nawet uzależniona? Jestem w szoku jak bardzo hormony i ciąża zmienia o 180 stopni. Teraz słodycze mogą nie istnieć, czasem coś zjem słodkiego i potem bardzo żałuje bo aż mnie mdli. W sumie całe szczęście bo z moim zamiłowaniem do słodkiego i siedzeniem w domu to raczej nie skończyłoby się dobrze gdybym sobie tak pofolgowała Raczej teraz mam ochotę na kwaśne

Właśnie kilka dni temu się rozmarzyłam i już mówiłam mężowi że dałabym wszystko za świeżą chrupiącą bagietkę z masełkiem i serem pleśniowym...Ahh po ciąży będę wcinać


Podobno te marketowy sery plesniowe obok takich naturalnych nawet nie leżały i w ciąży są bezpieczne. Tzn o ile sztuczne jedzenie w ogóle jest bezpieczne ale jak masz barfzo ochotę to kawałek nie powinien zaszkodzić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:21   #1428
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Podobno te marketowy sery plesniowe obok takich naturalnych nawet nie leżały i w ciąży są bezpieczne. Tzn o ile sztuczne jedzenie w ogóle jest bezpieczne ale jak masz barfzo ochotę to kawałek nie powinien zaszkodzić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ser plesniowy też jem od czasu do czasu eh zła matka ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:24   #1429
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ser plesniowy też jem od czasu do czasu eh zła matka ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Przestań ja ogólnie nie lubię sera plesniowe o to nie jem, ale myślę że te marketowe właśnie krzywdy nie zrobią. Zresztą No wszystko z umiarem. Może poza alkoholem i papierosami bo tego w ciąży nie toleruje w 100%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 10:35   #1430
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Przestań ja ogólnie nie lubię sera plesniowe o to nie jem, ale myślę że te marketowe właśnie krzywdy nie zrobią. Zresztą No wszystko z umiarem. Może poza alkoholem i papierosami bo tego w ciąży nie toleruje w 100%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja też. Ogólnie nie pale w ogóle o alko też nie pije. Czasem piwo piłam jedno lub mały cydr a mocne alko jakoś w 2013 roku ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 10:50   #1431
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Widzę, że to faktycznie jakaś reguła z upodobaniem w ciąży do kwaśnych smaków Pamiętam jak moja mama opowiadała mi, że w ciąży zajadała się pomarańczami. Ja póki co litrami piję sok pomarańczowy wyciskany i cieszę się, że moja ciąża przypada na sezon na cytrusy! Jesienią i zimą pewnie to będzie podstawowy składnik mojej diety ��

Czy też tak odrzuca Was od mięsa? Nie mogę wmusić w siebie odrobiny kurczaka. Czasem uda się zjeść wołowinę, ale bynajmniej nie ze smakiem Mam nadzieję, że jakoś uniknę anemii.
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 11:01   #1432
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ja też nigdy nie paliłam, tzn jak byłam nastolatką to spróbowałam ale mi nie smakowało ale ostatnio przyszła sąsiadka i zapaliła jakiegoś mentola i tak mnie ochota naszła,że bym jej zabrała tą fajkę jakbym w ciąży nie była i zapaliłabym. 😲 nie wiem skąd ta ochota bo nie cierpię jak ktoś przy mnie pali... Chyba hormony mi wariują 😅😂😱😱😱 mam nadzieję,że to tylko jednorazowa niezrealizowana zachcianka 😅

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Harmattan ja w ciąży z córką tak właśnie miałam,że piłam sok z pomarańczy litrami i jadłam bardzo dużo pomarańczy 😁
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 11:12   #1433
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Dziewczyny a co sądzicie o jedzeniu w ciąży wszelkich "dojrzewających" wędlin? W typie szynki parmeńskiej, kiełbas w stylu fuet? Chodzi za mną toto strasznie a się boję zjeść
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 11:57   #1434
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Jak tak mówicie o tych serach sklepowych to aż się zastanawiam. Też jestem strasznym lasuchem na słodkie a cały pierwszy trymestr stronilam od czekolad a i teraz czasem mnie mdli po nich...
Przyszły mi małe upominki z Enfamil i Bebiko. Zabaweczka sensoryczna i termofor z pestkami wiśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 13:49   #1435
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Jak tak mówicie o tych serach sklepowych to aż się zastanawiam. Też jestem strasznym lasuchem na słodkie a cały pierwszy trymestr stronilam od czekolad a i teraz czasem mnie mdli po nich...
Przyszły mi małe upominki z Enfamil i Bebiko. Zabaweczka sensoryczna i termofor z pestkami wiśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Termofor u nas się super sprawdził na bolący brzuszek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 07:54   #1436
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Jak tak mówicie o tych serach sklepowych to aż się zastanawiam. Też jestem strasznym lasuchem na słodkie a cały pierwszy trymestr stronilam od czekolad a i teraz czasem mnie mdli po nich...
Przyszły mi małe upominki z Enfamil i Bebiko. Zabaweczka sensoryczna i termofor z pestkami wiśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie takie gratisy otrzymać ale ja nie zapisuję się już do klubikow bo zalewa mnie później fala reklam 😉. U nas w szpitalu dają niebieskie pudełko po porodzie, jest tam mnóstwo różnych próbek

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Dzisiaj przespałam prawie całą noc�� nie pamiętam kiedy ostatnio tak się wyspałam �� 7godzin bez przerwy !!!
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 16:06   #1437
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Fajnie takie gratisy otrzymać ale ja nie zapisuję się już do klubikow bo zalewa mnie później fala reklam . U nas w szpitalu dają niebieskie pudełko po porodzie, jest tam mnóstwo różnych próbek

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Dzisiaj przespałam prawie całą noc�� nie pamiętam kiedy ostatnio tak się wyspałam �� 7godzin bez przerwy !!!
Kupiłam ten detektor. Oczywiście nie mogę złapać tętna. Jak już się zdenerwowałam i popłakałam to przeczytałam na internecie, że ten model zalecany jest od 3 trymestru.... I teraz nie wiem czy się martwić czy faktycznie może nie być jeszcze słychać ( 17 Tc dokładnie 17 +2)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 16:09   #1438
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Kupiłam ten detektor. Oczywiście nie mogę złapać tętna. Jak już się zdenerwowałam i popłakałam to przeczytałam na internecie, że ten model zalecany jest od 3 trymestru.... I teraz nie wiem czy się martwić czy faktycznie może nie być jeszcze słychać ( 17 Tc dokładnie 17 +2)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie dlatego w ostatniej ciąży słyszałam więcej negatywów niż pozytywów na temat tych detektorów. Teraz chciałam kupić, ale już sama nie wiem czy nie będę się bardziej stresować z nim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 16:35   #1439
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ania a jaki masz model? A swoje tętno złapałaś? Spróbuj może bardzo nisko tuż nad wzgórkiem. Ja już dwa tygodnie słucham i jestem mega zadowolona.
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 16:39   #1440
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ania a jaki masz model? A swoje tętno złapałaś? Spróbuj może bardzo nisko tuż nad wzgórkiem. Ja już dwa tygodnie słucham i jestem mega zadowolona.
Summer Infant dekektor tętna. Sproboje jeszcze wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.