Brak cielesnosci 30+? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-12, 19:31   #1
Pabloaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3

Brak cielesnosci 30+?


Witam wszystkie panie Mam pytanie do kobitek szczególnie 30+, ponieważ już co nieco o w życiu wiecie. Zdaję sobie sprawę, a w zasadzie wiem z kilku źródeł, że w dzisiejszych czasach często brakuje Wam cielesnosci. Człowiek to złożona istota i potrzebuje zarówno emocji jak i fizycznosci, a z różnych powodów nieraz jest jej brak. I tutaj moje pytanie - czego Wam brakuje jeśli brakuje? Czy przez te braki myslalyscie/chciałbyscie żeby coś zmienić, dać się porwać chwili, oderwać od rutyny itd?

Tak, jestem facetem, ale uważam, że kobiecie powinno się zapewnić wszystko to czego potrzebuje do spełnienia Rzucam taki temat, ponieważ całkiem mnie to interesuje i liczę na rozmowę na poziomie
Pabloaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 20:14   #2
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Brak cielesnosci 30+?

Cytat:
Napisane przez Pabloaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie Mam pytanie do kobitek szczególnie 30+, ponieważ już co nieco o w życiu wiecie. Zdaję sobie sprawę, a w zasadzie wiem z kilku źródeł, że w dzisiejszych czasach często brakuje Wam cielesnosci. Człowiek to złożona istota i potrzebuje zarówno emocji jak i fizycznosci, a z różnych powodów nieraz jest jej brak. I tutaj moje pytanie - czego Wam brakuje jeśli brakuje? Czy przez te braki myslalyscie/chciałbyscie żeby coś zmienić, dać się porwać chwili, oderwać od rutyny itd?

Tak, jestem facetem, ale uważam, że kobiecie powinno się zapewnić wszystko to czego potrzebuje do spełnienia Rzucam taki temat, ponieważ całkiem mnie to interesuje i liczę na rozmowę na poziomie
Liczysz na merytoryczną dyskusję? Zapytaj kobiet, kobitki co to za okreslenie? W realu bym Ci się zaśmiała w twarz, gdybyś mnie tak nazwał.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 20:34   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Brak cielesnosci 30+?

Oho, kogoś poniosła fantazja (erotyczna)
(Równam poziom.)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-11-13 o 20:35
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 10:45   #4
00Mimi1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 8
Dot.: Brak cielesnosci 30+?

Wydaje mi się,że od czasu do czasu samotna kobieta zapragnie cieesności,ale z całą pewnością jeśli czegoś jej brakuje to chyba bardziej tego aspektu emocjonalnego,choć i też nie zawsze.
00Mimi1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 11:45:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.