Wybielanie zębów - Toruń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 17:10   #1
cleo2205
Raczkowanie
 
Avatar cleo2205
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 141

Wybielanie zębów - Toruń


Hej Kochane
Mam pytanie. Chciałabym wybielić ząbki. Może jest tutaj osoba, która przeszła taki zabieg w Toruniu? Interesują mnie efekty oraz namiary na gabinet dentystyczny) Z góry dziękuję za pomoc
cleo2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 07:58   #2
janeczka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów - Toruń

Skusiłam się na wybielanie zębów w Denmedzie pół roku temu i jestem mega zadowolona z efektu, wcześniej próbowalam domowych sposób, ale w ten sposób można sobie tylko krzywdę zrobić, polecam Wam klinikę dlatego,ze ja tam czułam pełen profesjonalizm. Jeśli potrzebujesz namiarów wysyłam równiez linka : denmed.torun.pl/1,129,138/dzial_wybielanie_zebow.ht ml Najmilej zaskoczyły mnie dobre rady dotyczące tego, co zrobić, by efekt utrzymał sie najdłuzej ! Minęlo kilka miesięcy, fakt że staram się stosować do zaleceń, ale moje ząbki wyglądają olśniewająco cały czas
janeczka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:16   #3
pielinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów - Toruń

Ja również zdecydowałam się na wybielanie w DENmedzie. Wcześniej próbowałam domowych sposobów - paski wybielające, żele stomatologiczne i silikonowe nakładki, pasty wybielające, soda... Nic nie pomagało. Znajoma poleciła mi profesjonalny zabieg w DENmedzie właśnie. Efekty są niesamowite! Zęby wybielałam już 5 miesięcy temu, a nadal są olśniewająco białe. Pełen profesjonalizm, w klinice czułam, że jestem pod opieką ekspertów - klasa i kultura. Doktor Bugajski po zabiegu przekazał mi wskazówki, co dokładnie mam robić, aby efekty utrzymały się dłużej. Wszystkim, którzy marzą o białym uśmiechu, a próbowali już praktycznie wszystkiego polecam profesjonalny zabieg!
pielinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 11:23   #4
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: Wybielanie zębów - Toruń

Powiem ci że ja stosowałam paski i na prawdę efekty były super.
__________________
Mentor HP 400cc dr.M.M.K 2 styczeń 2013
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.