Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 23:36   #1
Miss2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Thumbs up

Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !


Może najpierw kilka słów o mnie, jestem zawodową modelką, współpracuję z jedną z najlepszych agencji modelek w Europie, oraz jestem finalistką konkursu Miss Polonia. W mojej pracy najważniejszy jest wygląd ( jak się domyślacie ) i badzo uważnie dobieram ludzi, którzy nad nim pracują. Zgłosiłam się do doktora Chiciaka ( Poznań) w sprawie operacji powiększenia piersi i to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać!
Efekt jest po prostu zniewalający! Piersi są symetryczne, pozbawione twardości- o której często się mówi, że jest nieporządanym efektem operacji, po prostu idealne.
Poraz pierwszy spotkałam się również z tak życzliwym i podmiotowym podejściem do pacjenta, innymi słowy czułm się bardzo bezpiecznie oddając pod skalpel Pana dr.
( Prosze mi wierzyć, mam porównanie z innymi lekarzami specjalizujacymi się w chirurgii plastycznej- w moim swiadku operacje plastyczne są zjawiskiem codziennym i moge oprzeć sie na doświadczeniu własnym, relacjami i efektami operacji plastycznych koleżanek po fachu ).
Pamiętać należy o tym, że im lekarz bardziej sie reklamuje i macha do kamery, tym bardziej nam pokazuje, że musi to robić... bo jego praca nie jest dla niego wystarczającą reklamą. Moja przyjaciółka uległa pokusie powiększenia piersi u super popularnego pana dr z Warszawy, który poprawia gwiazdy ( m. in nos Agnieszki Frykowskiej) ..i jej prawa pierś wywędrowała prawie pod pachę, brodawka zmienila ułożenie i całość nadaję się tylko do poprawki. Wniosek jest prosty- należy opierać się na opiniach innych którzy przeszli już te samą drogę, a nie ulegać ciekawym promocjom i hasłom reklamowym.

Zdecydowanie i z czystym sumieniem moge polecić dr Chiciaka wszystkim, którzy zastanawiaja się nad wyborem swojego plastyka!
Mnie poprawił wygląd,a co za tym idzie.. życie!
Miss2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 00:35   #2
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

dr. chiciak to bardzo sympatyczny dr, ale tez bajerant hehe
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 09:35   #3
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

Masz coś z tego że robisz mu aż taką reklame?
Nie zgadzam sie z Tabą do końca - najlepszy jest lekarz który wzbudzi nasze zaufanie, u Ciebie wyszło ładnie ale np. moja siostra robiła sobie operacje plastyczną u Twojego lekarza i nie jest w pełni zadowolona jak Ty. Efekt zależy w ogromnej mierze jaką masz budowę ciała i czy wielkość implantu jest dobrze dobrany do Twojej budowy ciała. Jeśli proporcje są zachowane to twardości nie będzie. Także wiele zależy od "jakości" Twojej skóry i czy "dobrze się goisz". I jeszcze coś - wiele zależy od rozsądku dziewczyny.
To co tobie sie podoba nie musi sie podobać innym.
Ale uważam że Twoja opinia jest cenna i świadczy o tym, że prawdopodobnie lekarz ma oko, i przekonał do siebie Ciebie.

Pozdrawiam

Edytowane przez dudusia83
Czas edycji: 2008-12-05 o 09:38
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:44   #4
oloweczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

U dr Chiciaka miałam zabieg rekonstrukcji fragmentu palca lewej dłoni. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie ma najmniejszego śladu na stopie (z palca został pobrany materiał do przeszczepu) a na dłoni jest pewna niedoskonałość, ale jest to raczej spowodowane usytuowaniem rany.
oloweczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 04:36   #5
Yuyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
Nawet nie wiem od czego zacząć. Może od tego, że nie kieruje mną żądza zemsty, tylko troska o waszą przyszłość i dobro. Postanowiłam zrobić sobie operację nosa. Był naprawdę duży i miał lekkiego karbka.
Zaczęło się wszystko miło i przyjemnie. Nic nie zapowiadało tego koszmaru, który przeżyłam i żyję nim do dziś. Na konsultacji dr Chiciak był b. miły i kulturalny. Obiecał przysłowiowe 'złote góry'...Podbudowana jego pewnością siebie i wieloletnim doświadczeniem umówiłam się na zabieg. Ponoć miało być minimum krwi. Po zabiegu obudziłam się nią cała upaprana i obolała. Gdy byłam ledwo po zabiegu, zamroczona lekami, doktor zaczął w dość wulgarny sposób domagać się reszty pieniędzy, które miałam zapłacić po zabiegu. Chodził,krzyczał na mnie i naprawdę proszę sobie państwo wyobrazić co czułam- obolała,zamroczona,nic nie mogłam jeść ani pić bo tak mnie gardło po zabiegu bolało,małe załamanie psychiczne z powodu rozmyślań pt. 'co ja najlepszego zrobiłam?!' i przychodzi ktoś z krzykiem w dosadny sposób Państwa obrażając. Dla mnie było tego za wiele. Popłakałam się. Wspominam tam pobyt jako straszne upokorzenie bo robił to nawet w obecności pielęgniarek (które nawiasem mówiąc są jako jedyne godne pochwały)Na papierach jest napisane, że w klinice spędza się 3 dni(?) a ja zostałam po zapłaceniu praktycznie rzecz biorąc wyrzucona po niecałych 12h po zabiegu. Myślą Państwo ' eh. przesadza'? Radzę doczytać do końca, bo piekła w tej historii c.d. Nie zostały mi przypisane żadne antybiotyki. Dr Chiciak stwierdził na odchodnym, że nie będą potrzebne. Jak się okazało nie miał racji. Zaskakujące? Po 2 dniach od zabiegu setony (bandaże wkładane do dziurek od nosa) zaczęły wypadać mi gardłem a z dziurek ciągle siąpiła krew. Po szybkiej konsultacji telefonicznej dr stwierdził, że wszystko w porządku. wymioty i krwawienia są prawidłowe. Jakoś nie chciało mi się w to wierzyć, przez co poszłam do prywatnego lekarza, który stwierdził infekcję.zakrwawione bandaże w nosie zaczynały się psuć. Nie zanudzając Państwa kompletnie, napiszę tylko, że po paru perypetiach sprawa wygląda tak: garbka nie usunięto, wręcz przeciwnie. Coś za mocno mi 'wycięto' przestrzeń między garbkiem a chrząstką przez co mój nos wygląda jak skocznia narciarska. Czy jest mniejszy? Oczywiście, że tak. Jest tak mały, że laryngolog stwierdził, że mam za małe kanały i dziurki do nosa jak u 5 latka co STRASZNIE utrudnia mi życie i orzekł, że jeśli chcę żyć normalnie to potrzebna jest kolejna operacja... Jestem zrozpaczona po ostatnich doświadczeniach z chirurgią nosa. naprawdę się boję i nie wiem czy dam rade przejść jeszcze raz przez takie piekło. Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę osobom zainteresowanym. Pozdrawiam
Yuyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 13:25   #6
on1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

A czy ten Dr robi dobrze kokrecje uszu ? Mial ktoś u niego ten zabieg ?
on1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 23:16   #7
mikkka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

Tak ja mialam 2 tyg temu robiony nos i uszy .Podaj maila lub inne namiary to porozmawiamy
pozdrawiamy
mikkka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 15:37   #8
on1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

Hej mikkka34


Wysłałem Ci wiadomość z moim mailem na priv.
on1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:20   #9
Aju_89
Przyczajenie
 
Avatar Aju_89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

Chyba najgprszy
Aju_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 17:12   #10
mikkka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

UWAZAJCIE PROSZE I NIE DAJCIE SIE OPEROWAC TEMU LEKARZOWI. Moja historia byla taka sama jak poprzedniczki , na poczatku Pan doktor mily i usmiechniety.Obiecal ze nosek bedzie prosty i bardzo ladny i on lubi operowac takie duze garbate nosy. Podczas jednej operacji mial zoperowac mi uszy,jak sie pozniej okazalo uszy byly operowane przed nosem w znieczuleniu miejscowym.Kiedy powiedzialam ,ze mialam miec narkoze zaczal krzyczec zebym nie przesadzala i sie pospieszyla bo on nie ma czasu poniewaz na 9 ma przyjsc anestezjolog do nosa i musimy zdazyc. Operacja uszu zostala wykonana niestarannie i w pospiechu ,jedno ucho odstaje i wyglada zupelnie inaczej. Po operacji nosa doktor byl mily ,ale tylko do momentu wizyty kiedy sciagal szwy z uszu i nosa ,powiedzialam ze ucho odstaje i nie jest takie jak byc powinno,zaczal krzyczec ze jest ok,ze kobiety wymyslaja i nie wiedza czego chca,po czym oznajmnil mi ze za tydzien go nie bedzie poniewaz idzie do szpitala i mam sciagnac gips sama.Zdebialam .Czy on o tym nie wiedzial biorac mnie na stol? Pewnie tak ,ale coz chec zarobku byla wieksza niz zdrowie pacjenta. I teraz najwazniejsze .Sciagam gips i co sie okazuje? Zamiast wymarzonego prostego nosa ,skocznia narciarska,nosek jest tak maly ze przy mojej pociaglej twarzy wyglada koszmarnie,po bokach jakies grube narosle,dziurki maja rozne wielkosci ,ciezko mi sie oddycha bo tez mam strasznie male kanaly ,a nos jest krzywy i zbiega w lewa strone.Biore telefon i dzwonie.Doktor krzyczy ze nos bedzie dobry bo on robi ladne nosy i prosi abym przyszla za tydzien do kliniki. Kiedy sie tam zjawiam zachwyt moim nosem nie ma konca,Pan doktor mowi ze nosek jest bardzo ladny i bardzo mi pasuje.Wiec ja mowie ze chyba zartuje ,wszyscy jak mnie widza pytaja co sie stalo ,na co on zaczal wrzeszczec ,ze zrobil tysiace nosow i sie swietnie na tym zna,a ja chyba nie pamietam jaki nochal mialam.Zaczelam plakac i mowie zeby zerknal na ucho a on chwycil mnie za rekaw i popchnal w strone drzwi i kazal wyjsc.W zyciu nie spotkalam sie z takim chamskim traktowaniem.
Dzis poprosilam o spotkanie z prezesem kliniki ,nie pozwole na to zeby jeszcze kogos tak oszpecil.
mikkka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 20:21   #11
mikkka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Dr.Chiciak - Mój NAJLEPSZY WYBÓR !

22 maja mam sprawę w sądzie. Pan doktor jest na tyle bezczelny, że nawet na podstawie badania biegłego i stwierdzonego błedu nie przyznaję sie do winy .Nie poddam się i nie pozwolę na chamskie i aroganckie traktowanie
mikkka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.