Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-24, 18:12   #271
agata_agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

hey a juz sie zapisalas? ja bardzo rozwazam zaczecie anglistyki, tylko sie jeszcze waham z jednej strony bym chciala z drugiej storny przeraza mnie znowu 5lat nauki . I sie zastanawiam czy tam bedasame mlodziutkie osoby takie wiesz po maturze. Ja mam 27 lat jestem z okolic wro
agata_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:45   #272
OnlyAMarshmallow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

Hej. Z tej strony przyszła maturzystka. Planuję iść na filologię norweską w roku 2019/2020 stacjonarnie. Czy ktoś planuje może jeszcze ten kierunek w trybie stacjonarnym?
W tym roku otworzyli tylko zaoczne, bo było mało chętnych na stacjonarne (od 30-40 musi się zgłosić, żeby otworzyli kierunek stacjonarny)
OnlyAMarshmallow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 17:19   #273
Agonia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez OnlyAMarshmallow Pokaż wiadomość
Hej. Z tej strony przyszła maturzystka. Planuję iść na filologię norweską w roku 2019/2020 stacjonarnie. Czy ktoś planuje może jeszcze ten kierunek w trybie stacjonarnym?
W tym roku otworzyli tylko zaoczne, bo było mało chętnych na stacjonarne (od 30-40 musi się zgłosić, żeby otworzyli kierunek stacjonarny)
A nie możesz pójść na uczelnię państwową? Gdańsk, Kraków i chyba Poznań ma skandynawistykę. Chyba trochę bez sensu płacić jak można pójść na uczelnie państwową, która już ma ten kierunek od lat, jakąś renomę i gdzie wiadomo, czego można się mniej więcej spodziewać.
Agonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 22:00   #274
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agonia23 Pokaż wiadomość
A nie możesz pójść na uczelnię państwową? Gdańsk, Kraków i chyba Poznań ma skandynawistykę. Chyba trochę bez sensu płacić jak można pójść na uczelnie państwową, która już ma ten kierunek od lat, jakąś renomę i gdzie wiadomo, czego można się mniej więcej spodziewać.
Pewnie dlatego że dostanie się na skandynawistkę publicznie graniczy z cudem. Np. na UAMie około 15 miejsc, próg zaczyna się od 96 punktów.
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 13:33   #275
notosruu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

To samo na UWr, miejsc jest np. 50, a chętnych 500. Ci, co się nie dostają, a faktycznie chcą, lądują na WSF. Np. ja 😂
notosruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 16:05   #276
neluch
Przyczajenie
 
Avatar neluch
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Wyższa Szkoła Filologiczna We Wrocławiu - ZBIORCZY

Tez zrobiłam ten błąd a teraz żałuje. Mogłam poprawić maturę i pójść rok później na uwr. Kończę filologie na wsf i w porównaniu ze studentami z uwr to nic nie umiem. Poziom jest strasznie słaby, przepuszczają wszystkich i kończy się tak ze ludzie na 3 roku dukaja jak na A2.... masakra... pieniądze i czas zmarnowane. A opiniami na „opinie o uczelniach” to się nie kierujcie, bo wszystkie negatywne usuwają moje już usunęli trzy razy. Jak macie jakieś pytania to chetnie opowiem co i jak.
__________________
"The more I see the less I know for sure"
~John Lennon
neluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-27 17:05:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.