Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 14:19   #1
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP

Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?


Hej!
Mam dylemat czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub bo raczej nie są za sympatyczni!!
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:22   #2
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

ja zaprosiłabym tylko na ślub- skoro nie jestes z nimi specjalnie zżyta po co udawać? Wesele to przyjęcie dla ludzi życzliwych młodej parze.
Heh moj tato nawet po latach byl zapraszany na wesela swoich uczniow-czesto jako starosta
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:59   #3
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

tylko zawiadomienie o ślubie. Ja też nie zapraszałam, nie dlatego, że "nie są sympatyczni", ale dlatego, że liczba gości weselnych była znana mniej więcej rok wcześniej, kiedy zaklepywaliśmy salę.
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:52   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

mojej szefowej też wręczyłam zawiadomienie o ślubie i była w kościele. Chociaż stosunki z nią układały mi sie bardzo serdeczne, jednak to była szefowa, a nie bliski przyjaciel czy rodzina, a tylko takich ludzi zapraszałam na wesele.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:09   #5
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

My z mężem też tylko wręczyliśmy naszym szefowym zaproszenia na ślub. Na weselu był mój kolega z pracy, ale on robił nam zdjęcia
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:54   #6
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Ja bym nie zapraszała, ale to zalezy też od tego jakie zachowanie jest przyjeste w Twoim miejscu pracy

PS. zamotałam - chodziło mi, ze na twoim miejscu zaprosiłabym ich tylko na ślub.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2008-01-26 o 19:23
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:07   #7
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Zależy jakie masz z nimi stosunki czy ich lubisz czy też nie. Ja swoje szefostwo zapraszam na ślub i na wesele. Jestem z nimi bardzo zżyta no i bardziej je traktuję jak bardzo dobre koleżanki niż "zło konieczne"(dwie szefowe niewiele starsze ode mnie) Jeśli chodzi o ich wspólnika to ledwo go toleruje ale żeby zachować jako takie pozory to też zapraszam go na wesele, głupio by wyszło jakbym tylko dziewczyny zaprosiła.
Ale to Twój dzień jeśli utrzymujecie tylko stosunki "pracowe" to zaproszenie tylko na sam ślub wystarczy.
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 19:59   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Ale to Twój dzień jeśli utrzymujecie tylko stosunki "pracowe" to zaproszenie tylko na sam ślub wystarczy.
Zgadzam się. W dodatku GabrielaP jak sama przyznajesz, że sympatią nie pałają, zostałabym tylko na zaproszeniu do ślubu.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:26   #9
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Zadaj sobie pytanie czy rzeczywiście chcesz szefostwo na ślubie czy nie. Nie zapraszaj na siłę... Mnie też ciągnęło żeby zaprosić kilku członków dalszej rodziny, ale po co?! Nie utrzymujemy kontaktów, widzimy się od czasu do czasu i co więcej do niektórych z nich też nie pałam sympatią...
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:59   #10
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP
Nie zaproszę ich na wesele ale na ślub tak bo jakoś nie mam za dużo miłych wspomnień z nimi w tle !! J to najchętniej nawet na ślub bym ich nie zaprosiła bo wiem że i tak nie przyjdą!

Ale dwoje ludzi mi serdecznych będzie na weselu.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-01-27 o 21:01 Powód: post pod postem
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:11   #11
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez GabrielaP Pokaż wiadomość
Nie zaproszę ich na wesele ale na ślub tak bo jakoś nie mam za dużo miłych wspomnień z nimi w tle !! J to najchętniej nawet na ślub bym ich nie zaprosiła bo wiem że i tak nie przyjdą!

Ale dwoje ludzi mi serdecznych będzie na weselu.
Jasne! Wesele jest wtedy udane, gdy są na nim osoby serdeczne. U nas było 25 osób, ale tych, na których nam najbardziej zależało. A kto nie skorzystał z zaproszenia, to już jego problem i strata
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 21:25   #12
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

ale jest inny problem od 2 miesięcy siedzę w pokoju z dziewczyną za którą nigdy nie przepadałam ja jestem za tym że zapraszam tych co chce a nie że wypada ale inni mówią że powinnam
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 23:19   #13
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

A ja zaproszę szefów Pracuję w niewielkiej firmie, szefowie są sympatyczni, nie raz szli mi na rękę. Poza tym w naszej firmie to tradycja zapraszac szefów na ślub i wesele (jedna osoba się wyłamała) Zawsze, bez względu na to, czy zastają zaproszeni, czy nie, kupują parze młodej kosztowny sprzęt - uważam, że to miło z ich strony. Również chciałabym się odwdzięczyc
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:00   #14
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Moim zdaniem wystarczy tylko zaproszenie na ślub tym bardziej że nie są to osoby " zbyt sympatyczne". Ja pomimo dobrych stosunków z moim szefostwem nie zaprosiłam ich na wesele tylko ślub. Ale wszystko zależy od relacji pomiędzy pracownikiem i szefem...
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 07:25   #15
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez GabrielaP Pokaż wiadomość
ale jest inny problem od 2 miesięcy siedzę w pokoju z dziewczyną za którą nigdy nie przepadałam ja jestem za tym że zapraszam tych co chce a nie że wypada ale inni mówią że powinnam
A kto powiedział, że masz ją zaprosić? Tylko dlatego, że siedzisz w pracy z tą dziewczyną, "należy" ją zaprosić? Nie daj się złamać jakimś idiotycznym podszeptom. Naprawdę nie masz obowiązku jej zaprosić. Możesz po prostu ogólnie wszystkich zawiadomić o ślubie ew. zaprosić na sam ślub i koniec.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:37   #16
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Tak samo uważam. Co innego ,,zmusić się" do zaproszenia kogoś z rodziny. Wypada, bo inne ciotki będą plotkować i ogólny zgrzyt... ale jeżeli kogoś nie lubię a ,,jest mi dane" z nim/nia pracować to po co zapraszać?!
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:57   #17
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

U mnie w pracy są dyrektorzy i kierownicy. Z tymi pierwszymi nawet nie za często się widzę więc również się zastanawiam czy ich zaprosić (nawet na ślub), a swojego kierownika raczej zaproszę, bo to jedyna "normalna"osoba w moim wydziale
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:59   #18
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

U mnie w dziale pracuje prawie 100 osób Tradycją jest, że jak ktoś bierze ślub to kierowniczce daje się zaproszenie tylko na ślub i kto chce z działu ten przychodzi do kościoła. Osobiście zapraszam z pracy na wesele tylko moją przyjaciółkę
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:31   #19
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez GabrielaP Pokaż wiadomość
ale jest inny problem od 2 miesięcy siedzę w pokoju z dziewczyną za którą nigdy nie przepadałam ja jestem za tym że zapraszam tych co chce a nie że wypada ale inni mówią że powinnam
Ja mam podobny dylemat, bo jeśli chodzi o szefów to chcę ich zaprosić i to bardzo chętnie, ale moją zmienniczkę najchętniej bym ominęła. Niby nic wielkiego mi nie zrobiła ale jest fałszywa i jestem pewna że potem obgada mnie ze wszystkimi szczegółami. Zapraszam ją tylko po to żeby zachować pozory, nasze obowiązki są wspólne i w momencie otwartej wrogości mogłoby się zrobić nieprzyjemnie. Na weselu nie muszę z nią wcale gadać a życzenia przed kościołem od niej jakoś zniosę, za to potem będę miała spokojną głowę że nie będzie złośliwie donosiła.
Jeśli dzielicie ze sobą tylko pokój a Wasze obowiązki są rozdzielne i nie ma jak Ci zaszkodzić to myślę że możesz dać sobie z nią spokój.
A swoją drogą przy organizacji ślubu strasznie dużo takich pierdółek wychodzi, które nam spędzają sen z powiek i mogą popsuć ten dzień nieprawdaż? Ale głowa do góry wszystko bęzie pięknie
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 12:20   #20
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Ja mam podobny dylemat, bo jeśli chodzi o szefów to chcę ich zaprosić i to bardzo chętnie, ale moją zmienniczkę najchętniej bym ominęła. Niby nic wielkiego mi nie zrobiła ale jest fałszywa i jestem pewna że potem obgada mnie ze wszystkimi szczegółami. Zapraszam ją tylko po to żeby zachować pozory, nasze obowiązki są wspólne i w momencie otwartej wrogości mogłoby się zrobić nieprzyjemnie. Na weselu nie muszę z nią wcale gadać a życzenia przed kościołem od niej jakoś zniosę, za to potem będę miała spokojną głowę że nie będzie złośliwie donosiła.
Jeśli dzielicie ze sobą tylko pokój a Wasze obowiązki są rozdzielne i nie ma jak Ci zaszkodzić to myślę że możesz dać sobie z nią spokój.
A swoją drogą przy organizacji ślubu strasznie dużo takich pierdółek wychodzi, które nam spędzają sen z powiek i mogą popsuć ten dzień nieprawdaż? Ale głowa do góry wszystko bęzie pięknie
Nie rozumiem takiego postępowania. Zapraszanie na wesele osoby z rodziny, bo "inaczej ciotka się obrazi", jeszcze ujdzie. Ale obcych z pracy, "żeby nie zaszkodziła w pracy"? Nie dajcie się zwariować dziewczyny! To wasze święto (jedyne w życiu)!
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:29   #21
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego postępowania. Zapraszanie na wesele osoby z rodziny, bo "inaczej ciotka się obrazi", jeszcze ujdzie. Ale obcych z pracy, "żeby nie zaszkodziła w pracy"? Nie dajcie się zwariować dziewczyny! To wasze święto (jedyne w życiu)!

popieram! ślub masz tylko jeden (teoretycznie), pracę można zawsze zmienić.

Nie zaprosiłam nawet tych z rozdziny, których nie lubię. Bo po co? I tak nie będę z nimi utrzymywać kontaktów - nie są to osoby, które powinny być przy mnie w taki dzień.
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:22   #22
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

I jeszcze jedno. Ktoś, kto jest, jak twierdzi niuniuniau, "fałszywy", będzie nim i po weselu. Tym bardziej znajdzie temat do obgadywania za plecami. A zapraszanie takiej osoby na wesele jest tylko niepotrzebną formą "kupienia" sobie takiej osoby. Nie ma sensu!
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:44   #23
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

my razem pracujemy i zajmujemy sie tym samym w pracy ona jak miała ślub to zaprosiła pół firmy ale mnie nie bo nie przepadałyśmy za sobą ale teraz jest miła tylko czy ma jakiś powód?!!
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 19:15   #24
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez GabrielaP Pokaż wiadomość
my razem pracujemy i zajmujemy sie tym samym w pracy ona jak miała ślub to zaprosiła pół firmy ale mnie nie bo nie przepadałyśmy za sobą ale teraz jest miła tylko czy ma jakiś powód?!!
Skoro Ciebie nie zaprosiła, to dlaczego masz ją zaprosić? A że teraz jest miła, to tylko świadczy o tym, że nie ma dobrych intencji. Chce iść po prostu na darmową imprezkę.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 09:29   #25
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez GabrielaP Pokaż wiadomość
ale jest inny problem od 2 miesięcy siedzę w pokoju z dziewczyną za którą nigdy nie przepadałam ja jestem za tym że zapraszam tych co chce a nie że wypada ale inni mówią że powinnam
Mi nawet by do głowy nie wpadło aby na własne wesela zapraszać kogos kogo nie lubie - no, ale moze ja mam przestarzałe poglady bo chce aby na moim weselu byli tylko członkowie mojej rodzinny albo moi wieloletni przyjaciele.

A jeśli ona nie zaprosiła cie na swój ślub to tym bardziej, nie masz powodu. Mało tego ona nie moze miec nawet o to do ciebie pretensji, bo przeciez każdy wie ze ona zachowała się tak samo
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:16   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Ja nie łączę zycia prywatnego z pracą. Co innego, gdyby chodziło o rodzinna firmę (daleki kuzyn np.) czy wspólnika w interesach, z którym utrzymuje się prywatne kontakty.

Szef, nawet sympatyczny jest kims obcym. Wesele to prywatna impreza.
Poza tym czy taki szef nie bedzie czuł się obco wśród waszych rodzin? Każdy będzie bał się z nim rozmawiać by wam nie zaszkodzić w stosunkach w pracy. Albo: rozluźnicie sie przy alkoholu, zaczniecie robić jakieś wygłupy, a potem szef w pracy bedzie o tym pamiętał i spostrzegał pracownika przez pryzmat niepoważnych zachowań.

Do pracy - tylko zawiadomienie o ślubie. Zawiadomienie a nie zaproszenie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:24   #27
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Do pracy - tylko zawiadomienie o ślubie. Zawiadomienie a nie zaproszenie.
Tak, jeśli to duża firma, a szefowie nie należą do ludzi, z którymi ma się nieco luźniejszy kontakt.
Ja swoich kolegów z pracy zaprosiłam na ślub.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:03   #28
martiii
Raczkowanie
 
Avatar martiii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 38
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

a czy wypada zaprosic pracowników? Bo ja mam dylemat w odwrotnej sytuacji.
No i jeszcze sprawa gorsza, czy zaprosic najemców którzy wynajmuja u mnie lokale na sklepy? W realu wygląda to tak ci najemcy sa szefami swoich pracowników, którzy pracują w tych sklepach, widujemy się rzadko, głównie w sprawach słóżbowych, natomiast z ich pracownikami mam stały codzienny kontakt. Jeśli zaprosze tylko pracowników, to może szefostwo mogło poczuc by sie urażone. Co zrobic? Czy wogóle darowac sobie tych ludzi?
A pracownice z naszej ( wspólnej z TZ firmy wypada zaprosic?
martiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:04   #29
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Cytat:
Napisane przez martiii Pokaż wiadomość
a czy wypada zaprosic pracowników? Bo ja mam dylemat w odwrotnej sytuacji.
No i jeszcze sprawa gorsza, czy zaprosic najemców którzy wynajmuja u mnie lokale na sklepy? W realu wygląda to tak ci najemcy sa szefami swoich pracowników, którzy pracują w tych sklepach, widujemy się rzadko, głównie w sprawach słóżbowych, natomiast z ich pracownikami mam stały codzienny kontakt. Jeśli zaprosze tylko pracowników, to może szefostwo mogło poczuc by sie urażone. Co zrobic? Czy wogóle darowac sobie tych ludzi?
A pracownice z naszej ( wspólnej z TZ firmy wypada zaprosic?
Bez przesady. To jak zapraszanie "krewnych i znajomych królika" Wystarczy tylko zawiadomienie o ślubie.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:47   #30
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy zaprosić szefostwo na wesele czy tylko ślub?

Ja pracuje w małej firmie. Szef jest kumpelski. Ale to i tak jest szef. Moze przyjechać na ślub złoży zyczenia, jak chce, ale wesele - nigdy z zyciu!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.