Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 09:28   #61
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Oj, widzę że emocje przy wyborze fotografa są napięte nie tylko u mnie. W sumie cieszę się, ze ja już niedawno wybrałam... ale jak tak się poprzegląda tyle linków do różnych fotografów to chyba zawsze człowieka nachodzą wątpliwości i myśli, że a nuż mógłby mieć coś lepszego... Problem w tym, że zazwyczaj też za więcej ;(

Pisałyście o fotografach z Wrocławia. My będziemy mieli tego:

www.fotografiaslubna.x12. pl
Mam nadzieję, że bede zadowolona ze zdjęc... bo nie znalazlam nigdzie żadnych opinii o tym fotografie. Co myślicie?

ps. fotki "Bez nazwy" sa Extra! Szkoda że są z Katowic
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:35   #62
przemekbialek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
GG do przemekbialek Send a message via Skype™ to przemekbialek
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
przemekbialek zdradź nam kogo Ty wybrałeś, żeby stanął za obiektywem aparatu w Ten Wasz dzień
u mnie bedzie 3 kolegow z mojej grupy foto oraz potem jeden na plenerze typowy artysta z pojechanymi pomyslami do tego jeszcze kamerzysta z telewizji moj kuple z ktorym robimy rozne projekty
przemekbialek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:36   #63
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość
Oj, widzę że emocje przy wyborze fotografa są napięte nie tylko u mnie. W sumie cieszę się, ze ja już niedawno wybrałam... ale jak tak się poprzegląda tyle linków do różnych fotografów to chyba zawsze człowieka nachodzą wątpliwości i myśli, że a nuż mógłby mieć coś lepszego... Problem w tym, że zazwyczaj też za więcej ;(

Pisałyście o fotografach z Wrocławia. My będziemy mieli tego:

www.fotografiaslubna.x12. pl
Mam nadzieję, że bede zadowolona ze zdjęc... bo nie znalazlam nigdzie żadnych opinii o tym fotografie. Co myślicie?

ps. fotki "Bez nazwy" sa Extra! Szkoda że są z Katowic
Ja to codziennie myślę o fotografach, kamerzystach i grajkach na wesele... Kamerzystę bierzemy najtańszego (1400), bo i tak kasetę raz się obejrzy a potem leży.
Fotografa jeszcze nie mam wybranego. Ciągle szukam, wybieram i pytam...

Twój fotograf: wykonanie zdjęć ładne, ale pomysłowością w plenerze nie powala
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:37   #64
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
I zdecydowałaś się na niego? Bo mój TŻ jakoś nie chce bo mówi że jeśli koleś nie ma swojej siedziby, a okaże się że za rok go już nie będzie, to zostaniemy z ręką w nocniku przed samym weselem... I szukaj wiatru w polu.


P.S. Dowiedziałam się jeszcze o zdjęciach robionych przez RADKA z Nysy (co prawda nie widziałam ich, mamy się za 2 tyg. spotkać i obejrzeć).
Zdjęcia w plenerze 14zł/szt. przy co najmniej 30szt. wywołanych (wychodzi 420zł), nie dają płyty z pleneru. Przy tych 30 zdjęciach (15x21) płyta kosztuje 250zł, przy większej ilości mniej.
Reportaż 600zł, z czego 100 zdjęć jest wywołanych w formacie 10x15 a reszta (300 zdjęć) na płycie.
bez nazwy tez nie maja siedziby. Ja tez nie mam i to nie znaczy ze nie jestesmy godni zaufania Jak studio ma sie zwinac to rownie dobrze mozna zamknac to z siedziba na mieście- nigdy nie ma sie 100% gwarancji. Hmm, przy zaliczce podpisuje się umowę- a umowa zobowiązuje. Tak myślę.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:43   #65
przemekbialek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
GG do przemekbialek Send a message via Skype™ to przemekbialek
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

moja odpowiedz na odzpowiedzialnośc i konsekwencje jest jedna;

...zaufanie, prestiż i renome buuduje się bardzo długo, ale złą opinię zdobywa bardzo szybko i faktycznie osobą która ma dobre, własiwie zbudowane portfolio i portafi patrzeć nie wywinie nummeru pot zeby zainkasowac zadatek w wysokosci 300zl, bo było by to szczytem kretynstwa z jego strony
przemekbialek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:44   #66
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
bez nazwy tez nie maja siedziby.
Ja myślę, że oni po prostu pracują w domu i mają tam "siedzibę" - przy własnym komputerze Może dlatego umawiają się w kawiarni, bo nie chcą pokazywac klientom gdzie i jak mieszkają. Przecież żeby robić dobre zdjęcia w plenerze i reportaż nie trzeba wynajmować lokalu. Studia potrzebuje tylko chyba tylko fotograf studyjny.
Myślę, że nie ma się co obawiać.
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:44   #67
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez przemekbialek Pokaż wiadomość
moja odpowiedz na odzpowiedzialnośc i konsekwencje jest jedna;

...zaufanie, prestiż i renome buuduje się bardzo długo, ale złą opinię zdobywa bardzo szybko i faktycznie osobą która ma dobre, własiwie zbudowane portfolio i portafi patrzeć nie wywinie nummeru pot zeby zainkasowac zadatek w wysokosci 300zl, bo było by to szczytem kretynstwa z jego strony
zgadzam się.


ashaia to oczywiste
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 09:46   #68
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
I zdecydowałaś się na niego? Bo mój TŻ jakoś nie chce bo mówi że jeśli koleś nie ma swojej siedziby, a okaże się że za rok go już nie będzie, to zostaniemy z ręką w nocniku przed samym weselem... I szukaj wiatru w polu.


P.S. Dowiedziałam się jeszcze o zdjęciach robionych przez RADKA z Nysy (co prawda nie widziałam ich, mamy się za 2 tyg. spotkać i obejrzeć).
Zdjęcia w plenerze 14zł/szt. przy co najmniej 30szt. wywołanych (wychodzi 420zł), nie dają płyty z pleneru. Przy tych 30 zdjęciach (15x21) płyta kosztuje 250zł, przy większej ilości mniej.
Reportaż 600zł, z czego 100 zdjęć jest wywołanych w formacie 10x15 a reszta (300 zdjęć) na płycie.
Nie zdecydowalismy sie bo wkoncu wybralismy caly pakiet u pospiesznych, ja nie wiem czy on ma siedzibe jakas czy nie ma czy nie ale to jest jakis tam znajomy mojego kolegi i wiem ze on jest godny zaufania Takze o to ze was wyroluje bym sie nie martwila
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:12   #69
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
bez nazwy tez nie maja siedziby. Ja tez nie mam i to nie znaczy ze nie jestesmy godni zaufania Jak studio ma sie zwinac to rownie dobrze mozna zamknac to z siedziba na mieście- nigdy nie ma sie 100% gwarancji. Hmm, przy zaliczce podpisuje się umowę- a umowa zobowiązuje. Tak myślę.
Dla mnie jakoś to takie nie profesjonalne umawiać się gdzieś na mieście i oglądać albumy ze zdjęciami. Pewnie, że nie musi mieć wynajętego biura, może je mieć w domu, ale przecież może on wykazać trochę zaufania i zaprosić do domu w celu obejrzenia zdjęć i ustalenia szczegółów. Ale to moje zdanie.
Umowa zawsze może być lipna, więc akurat to żadne zabezpieczenie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:26   #70
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
I zdecydowałaś się na niego? Bo mój TŻ jakoś nie chce bo mówi że jeśli koleś nie ma swojej siedziby, a okaże się że za rok go już nie będzie, to zostaniemy z ręką w nocniku przed samym weselem... I szukaj wiatru w polu.
Kobieto weź siebie poczytaj, bez obrazy. To, że nie ma studia, a połowa dobrych fotografów - pasjkonatów nie ma, nie dorobiła się, po co*
* niepotrzebne skreślić.
to dyskwalifikuje fotografa? ???? nie no bez przesady.
Jak ma dobrze zrobioną stronę, umawia się, pokazuje wzór umowy, pokazuje albumy sygnowane własnym nazwiskiem itp. to świadczy o tym, że wie co robi, i nie jest mu do tego potrzebny lokal, za który musi uiszczac opłatę za wynajem/dzierżawę.
Dodatkowo, wielu fotografów -pasjonatów-hobbystów - zajmuję się fotografią, jako drugą pracą. Pracują po urzędach, mając stały dochód. Z cykania fotek dorabiają, na nowy sprzęt i wyjazdy itp.
Cytat:
Dla mnie jakoś to takie nie profesjonalne umawiać się gdzieś na mieście i oglądać albumy ze zdjęciami.
Dlaczego nieprofesjonalne? Jak nie masz zaufania do fotgrafa od początku, to do domu go ttym bardziej nie wpuścisz
[quote] Pewnie, że nie musi mieć wynajętego biura, może je mieć w domu, ale przecież może on wykazać trochę zaufania i zaprosić do domu w celu obejrzenia zdjęć i ustalenia szczegółów. Ale to moje zdanie.[quote] może zaprosić, ale nie musi, jegop wybór. Może ma remont, chorą matkę/zonę. okoconą kotkę lub inny stan, którego nie chciałby pokazywać obcym, zwłąszcza klientom. Dopiero wtedy bys powiedziała, że się profesjonalizmem nie wykazał.
Cytat:
Umowa zawsze może być lipna, więc akurat to żadne zabezpieczenie
Do umowy możesz zapisać swoje paragrafy jak chcesz. A jeśli któregoś nie rozumiesz, to porpoś o jego interpertację.
Zadatku daję się zawyczaj 100zł, chyba że ktoś robi inaczej. Podpisujesz umowę cywillną, znasz nazwisko imię, adres [możesz po prosic o dowód] stronę w sieci, masz numer telefonu, Jeśli to oszust, wnosisz o sprawe do sądu. Co za problem.

Wydaje mi się, że cokolwiek byśmy tu nie napisalki, i tak staniesz okoniem. Więc może w ogóle zrezygnuj z tej usługi, skoro uważasz, że to oszczuści i nieprofesjonalni w dodatku.
Albo wydaj więcej kasy i weż takiego z górnej półki, który na brak zleceń nie narzeka i jak jedno zawali to się mu nic nie stanie na jego renomie, a Ty będziesz stratna.

aha co do naszego fotgrafa:
będzie miał przy sobie 2 cyfrowe lustrzanki, w razie gdyby jednej się akurat odechiało pracować.

Ech. cięzki orzech. Bez urazy mi tu tylko
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:31   #71
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez przemekbialek Pokaż wiadomość
serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, wszakże ja też 07.06 czerwca muszę zamienić się miejscami ) i usiąść koło mojej przyszłej żony
Tu stara panna młoda, ale również pozdrawiam!

Ogromne Gratulacje od Asi i Sebastiana/Głuchołazy!

To jak już się zobaczymy 12.07 to już będzisz miał obrązkę na palcu!

A dobrze Ci tak - ileż można obserwoawać ludzi w stresie w wielkim dniu i się z nich nabijać - zobaczysz jak to jest z drugiej strony

Do zobaczenia!

Ps. Jak nie zapomnisz to weź dla nas swoje zdjęcia do Asi i Maćka - chętnie oglądniemy!
__________________
Pozdrawiam!
Asia
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 10:41   #72
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

A czy ja gdzieś napisałam, że wszyscy to oszuści i są nieprofesjonalni? Nie wciskaj mi słów których nie napisałam.

Nie ma biura, no i OK. ale mój TŻ takiego nie chce i już. Dlaczego mam zrezygnować z tej usługi...? Będziemy szukać innego. Takiego z biurem.
I po co te nerwy od razu...
Najeżdżasz na mnie jakbym Ci co najmniej tą okoconą kotkę zabiła
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:58   #73
przemekbialek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
GG do przemekbialek Send a message via Skype™ to przemekbialek
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Tu stara panna młoda, ale również pozdrawiam!

Ogromne Gratulacje od Asi i Sebastiana/Głuchołazy!

To jak już się zobaczymy 12.07 to już będzisz miał obrązkę na palcu!

A dobrze Ci tak - ileż można obserwoawać ludzi w stresie w wielkim dniu i się z nich nabijać - zobaczysz jak to jest z drugiej strony

Do zobaczenia!

Ps. Jak nie zapomnisz to weź dla nas swoje zdjęcia do Asi i Maćka - chętnie oglądniemy!
wiesz gorzej się martwię z tego że na poprawinach kumple powiedzieli że mi nie odpuszcą a o ślub i wesele się nie martwię, jestem wrażliwym facetem tak więc
prawdopodobnie łezkę też uronie
przemekbialek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:54   #74
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

azis jakie tam nerwy,
tylko nie wiem po co to biuro ma być wyznacznikiem wsytarczy jak pogadasz z Tż. użyjesz odpowiednich aergumentów.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:13   #75
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
azis jakie tam nerwy,
tylko nie wiem po co to biuro ma być wyznacznikiem wsytarczy jak pogadasz z Tż. użyjesz odpowiednich aergumentów.
Akurat TŻ jest taki ostrożny, bojaźliwy czy jak to tam nazwać, że po prostu w takich przypadkach woli widzieć wszystko czarno na białym. Nie wiem, czy cokolwiek go przekona...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:33   #76
przemekbialek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
GG do przemekbialek Send a message via Skype™ to przemekbialek
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Akurat TŻ jest taki ostrożny, bojaźliwy czy jak to tam nazwać, że po prostu w takich przypadkach woli widzieć wszystko czarno na białym. Nie wiem, czy cokolwiek go przekona...
no to w takim przypadku pozostaje jedynie fotograf z biurem (studiem), ktory z pewnoscia bedzie drozszy od takiego bez studia bo wkoncu studio musi tez zarabiac na siebie i jego koszty utrzymania wcale nie sa male a do tego oczywisice nie tyczy sie to wszystkich bron boze ale moze tez wystapic efekt tzw. "rosyjkiej ruletki" czyli wielkie profesjonalne prestizowe studio wysyla pracownikow, ktory bedize na weselu to rosyjska ruletka, raz mialem przypadek jak jedno prestizowe xxx studio wyslalo pro fotografa, ktory w lipcu w sloneczny dzien ustawil mlodych pod kosciolem a byla god 17
i powiedziel zeby poczekac bo zaraz slonce zajdzie (jakis mag czy cus) moze szaman.
przemekbialek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:04   #77
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Wiesz ja tez poczatkowo rozwazalam zeby zrobic u pospiesznych sesje plenerowa tylko, a do zdjeć z wesela i ślubu wziasc fotografa ktory robi solidne zdjecia reportazowe i jest w miare nie drogi. No ostatecznie zdjecia z imprezy i z kosciola nie musza ociekac artyzmem Mysle ze to nie jest wcale glupie..

ja na poczatku mialam miec fotografa co zwlekal bardzo z pokazaniem albumu a to a to tamto, zarezerwowany jeszcze przed bozym narodzeniem i tylko ze na pakiet bez zdjec z wesela. w marcu miala sie w koncu zobaczyc z nim a on mi powiedzial ze on jednak nie moze bo ma wesele kuzyna ... niepowazny koles. oczywiscie znalazlam sie bez fotografa bo wszystko pozajmowane.

W koncu bede miala fotografke do pleneru - dawna znajoma dla ktorej kiedys pozowalam i osobnego na dzien slubu. Ten na dzien slubu robi calkiem ok zdjecia chociaz w sumie techniczne raczej bez polotu a ta moja fotografka bardzo artystyczne dwa stylle rozne zupelnie

W sumie wyjdzie to taniej jednak bo ten na caly dzien bierze 1000 zlotych w tym album i wszystkie zdjecia na plycie obrobione. a moja znajoma robi nam plener w prezencie slubnym i. I bedzie suuuper.

Chcoicaz na poczatku tez szualam jakis wyjatkowych fotografow i masa tego w sumie jest tylko nigdy nie w mom miescie.
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:15   #78
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez przemekbialek Pokaż wiadomość
hehe witam jak to miło o sobie poczytać, co do akcji na FFŚ, to wiem żeby nie "zwariować" bo wielu robi sobie małe testy psychologiczne na ludziach
ciesze się jednak że udało mi się w 3 dni dostać na to forum

ciesze się że są osoby którym zdjęcia się podobają), któraś z pań napisała że jeśłi rzeczywiście takie robi:P na poparcie faktu podam dwa linki

http://przemekbialek.pl/blog/ - mój osobisty blog) serdecznie zapraszam
oraz galeria zdjęć artystycznych na
www.bandit.digart.pl

serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, wszakże ja też 07.06 czerwca muszę zamienić się miejscami ) i usiąść koło mojej przyszłej żony
Czując się wywołaną do odpowiedzi uściślam, że chodziło mi o zdjęcia już gotowe, namacalne Ale wierzę, że są właśnie takie, jak na stronach I deklaruję chęć współpracy, o ile kiedykolwiek doczekam się tego ważnego dnia W końcu do Stargardu tylko kawałeczek No i może jakaś zniżka dla stałej bywalczyni takiego fajnego forum
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:26   #79
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość
ps. fotki "Bez nazwy" sa Extra! Szkoda że są z Katowic
Fajnie, że Ci się podobają
Co do siedziby, to jakoś na to w ogóle nie zwracałam uwagi. Fotograf jest sprawdzony i kompetentny, a o jego profesjonalizmie świadczą fotografie.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 14:13   #80
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

oto mój fotograf
http://studiofotka.pl/
znaleźliśmy go na targach, też nie lubimy "typowych", sztucznych zdjęć.. troche chcemy sie potarzać w trawce i sianie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:57   #81
aleksandzia
Raczkowanie
 
Avatar aleksandzia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Fajne te zdjęcia, sama miałam chrapkę na zdjęcia na sianku Ja niedługo podpisuję umowę z fotografem z Wrocka, którego tutaj podsuwały dziewczyny- razem z dojazdem i noclegiem wyniesie nas to 1000 zł, więc póki co, jesteśmy zadowoleni- po ślubie się okaże
aleksandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:53   #82
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
oto mój fotograf
http://studiofotka.pl/
znaleźliśmy go na targach, też nie lubimy "typowych", sztucznych zdjęć.. troche chcemy sie potarzać w trawce i sianie
Ładne zdjęcia, zarówno plener jak i reportaż.

Cytat:
Napisane przez aleksandzia Pokaż wiadomość
Fajne te zdjęcia, sama miałam chrapkę na zdjęcia na sianku Ja niedługo podpisuję umowę z fotografem z Wrocka, którego tutaj podsuwały dziewczyny- razem z dojazdem i noclegiem wyniesie nas to 1000 zł, więc póki co, jesteśmy zadowoleni- po ślubie się okaże
A ja mam jutro spotkanie (udało mi się namówić TŻ'ta) z tym fotografem bez studia Pokaże nam albumy. Jak nam się spodoba to czeka mnie kolejna przeprawa - jak namówić TŻ żeby się zgodził.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:03   #83
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

azzis - trzymam kciuki mam nadzieję, że przypadnie
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 11:47   #84
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

azis, w życiu potrzebne są kompromisy - tak mu powiedz, bo to też Twój ślub No i gratuluję że się zgodził, przynajmniej na spotkanie.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:12   #85
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
azzis - trzymam kciuki mam nadzieję, że przypadnie
No niestety nie przypadł nam do gustu ((
Fotoksiążka ładna, fajnie wykonana i z pomysłem, prezentacja DVD też dość fajna, pomysłowo zrobiona, lecz niestety zdjęcia mi się nie podobały.
Te na stronie umieszczone to są chyba takie najlepsze powybierane jakie miał.
Zdjęcia z kościoła z cieniem za Młodymi (oczywiście nie wszystkie), z pleneru taki standard (standardowe pozy:stoją, siedzą, całują się, ona z parasolką, bukietem, wszędzie całe postacie, brak jakiejkolwiek zabawy głębią ostrości, brak pomysłu na zdjęcia, bynajmniej ja takich jakie mi się podobają znalazłam raptem kilka). Najgorsze jest to, że zdjęcia są bez retuszu Brzydko to wyglądało takie buzie z pryszczami, plamami... Wiem, wiem... zdjęcia powinny oddawać nas takimi jakimi jesteśmy, ale chyba większość fotografów retuszuje zdjęcia, niedoskonałości. Ja bym nie chciała oglądać siebie takiej z bliznami, przebarwieniami (a mam ich sporo). Nie mówię o retuszu wszystkich zdjęć, ale chociaż te do albumu...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:50   #86
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

no jak widzę parasolkę to uciekam i stascję PKP

Te do albumu powinny zostać poddane retuszowi - racja. I to jest standard chyba a przynajmniej powinien.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:18   #87
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

co do tego retuszu, to oczywiście, że jest on potrzebny, ale często jest tak przesadnie wykonany, że aż mnie skręca!
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:40   #88
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no jak widzę parasolkę to uciekam i stascję PKP

Te do albumu powinny zostać poddane retuszowi - racja. I to jest standard chyba a przynajmniej powinien.

Też uważam, że zdjęcia w albumie powinny być zretuszowane.

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
co do tego retuszu, to oczywiście, że jest on potrzebny, ale często jest tak przesadnie wykonany, że aż mnie skręca!
Zgadzam się.
Czasem retusz robią przesadnie (jak np. na tym zdjęciu).
Ja nie chcę, żeby zrobili mi zdjęcie tak, żeby mnie rodzina nie poznała, albo żebym ja siebie nie mogła poznać, ale taki podstawowy retusz niedoskonałości cery, czy otoczenia (jak np. będzie leżała gdzieś butelka czy puszka) uważam za niezbędny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (30,6 KB, 148 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:02   #89
przemekbialek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
GG do przemekbialek Send a message via Skype™ to przemekbialek
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

nie chce trolować ale takie małe spostrzeżenie nie wiem ile bierzę owy fotograf z postu opisanego przez Azzis ale w chwili obecnej 2 tysi za kompleksowe ślubne to jest min takie które pozwala spokojnie spać po nocach że ma się zdjęcia za które się płaci (choć i zdarzają się wyjątki)

mała podpowiedź dla pań młodych szukajcie fotografów artystów którzy oprócz weding photography wykonują inne zdjęcia typu moda portret itp, taka osoba zdecydowanie ma bardziej rozbudowane poczucie artystyczne i potrafi wyciągnąc zawsze coś ciekawego.
przemekbialek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:34   #90
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Brzydkie, sztuczne zdjęcia z PLENERU

Nie dziwie się że stersujecie się przy wyborze fotografa. Mój poprstu nas olał i nie pzyjechał :O.
I Tu moja rada: PODPISUJCIE UMOWY!

Całe szczęście że miałam sprzęt i przyjaciół inaczej została bym całkiem na lodzie.

A i jeszcze jedno. Dbajcie o to, by na Waszym ślubie był ten fotograf, z którym ustalacie szczeguły, często się zdarza że fotografowie biora kilka terminów a później wysyłaja kogo popdnie na sesję.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.