"Kreski" pod oczami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 03:06   #1
ewaxx16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 61
Unhappy

"Kreski" pod oczami.


Zdaję sobie sprawę z tego, że takowe pytania mogły być, ale szukałam ręcznie kilka stron wstecz i za pomocą szukajki, ale nie znalazłam nic co by mogło mi pomóc.

Od urodzenia mam "kreski" (jak to nazywam) pod oczami. Nie da się tego zamaskować - żadne opalanie, pudry, korektory, okłady, maseczki itp. nie pomagają.
Czytałam w dziale "medycyna estetyczna" wątki związane z wypełnianiem kwasem - jak dla mnie jest to zbyt kosztowne (ok.1200-2000zł co pół roku) i ogółem niesatysfakcjonujące. Chciałabym po prostu pozbyć się tego raz na zawsze, bo naprawdę czuję się tragicznie :/ ludzie cały czas myślą, że jestem niewyspana etc, a to po prostu się ma bez względu na to co robi. Jeśli z kimś rozmawiam to cały czas myślę o tym jak wyglądam i czy ta osoba patrzy się na te krechy :/ (nie wspomnę, że mój typ cery to cera tłusta i się te krechy jeszcze świecą ;/)

Czy jest możliwe chirurgiczne zlikwidowanie tego ?
Jakie mogą wystąpić powikłania jeśli istnieje taka możliwość i ile mogłoby to kosztować?


Pozdrawiam i dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc



PS. Zdjęcia nie oddają tego jak naprawdę wyglądają te krechy - są 2 razy dłuższe i głębsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaa.jpg (15,7 KB, 476 załadowań)

Edytowane przez ewaxx16
Czas edycji: 2009-04-07 o 03:08
ewaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:24   #2
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: "Kreski" pod oczami.

Kochana, nie wiem, jak Ci pomoc, ale tylko napisze, ze masz sliczne oczka, bardzo wyraziste, i ja bym zdecydowanie patrzyla Ci w oczka w rozmowie, a nie pod oczka - gdzie, nawiasem mowiac, nic nie widac nienormalnego
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:04   #3
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: "Kreski" pod oczami.

moze to nie ten dział,, ale.. znam całą masę osób, które tak mają a zwracam na to uwagę, bo... zazdroszczę sama mam wieczne wory pod oczami, ktorych niczym nie da się zlikwidować! bałabym sie ingerencji chirurga w tak newralgicznym miejscu. poza tym moze sie skonczyc np. takimi workami jak u mnie i co wtedy?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:31   #4
Katoshi
Raczkowanie
 
Avatar Katoshi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: "Kreski" pod oczami.

OMG! Sama tak mam, ale nigdy nie postrzegałam tego jako wady
Wręcz dzięki temu oczy są bardziej wyraziste, że tak to określe, nadają podobno trochę demoniczny wyraz XD (przynajmniej mi). Nie ruszaj nic bo zepsujesz, lekarz plastyk nawet by ci to odradził, bo to trochę urojony problem (chyba, że byłby to ktos kto tylko chce kasy i nie myśli o pacjencie).
Katoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 01:50   #5
ewaxx16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 61
Dot.: "Kreski" pod oczami.

Trochę mnie "przewiało".


Niby nic, a jednak. Mam taki typ urody, że nie wygląda to estetycznie. Jestem z natury blada (i mam tłustą cerę), mam ciemne oczy i włosy i jeszcze opadające kąciki ust, dlatego nie jest mi do śmiechu
+ nie chcę wyglądać demonicznie tylko jak człowiek (nie obrażając nikogo, bo być może tylko ja tak okropnie z tym wyglądam)

Edytowane przez ewaxx16
Czas edycji: 2009-06-04 o 01:51
ewaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:49   #6
ada565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: "Kreski" pod oczami.

hej mam pytanie na skórze pod oczmi mam takie drobne kreseczki i nie wiem czy to zmarszczki .Zmarszczki chyba wygladają inaczej to są tak jakby taki kreski przerywane przypominają X Y no ogólnie takie kreski i mama moi ze ja to mam ogólnie na cłej buzi co robic
ada565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.