Schudnąć 30kg. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 10:30   #751
grzesia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnąć 30kg.

witam
można się przyłączyć??? kiedyś ważyłam 93 kg przy wzroście 170 cm schudłam po zelixi 18 kg w ciągu 18 miesięcy. Zelixie wycofano ze sprzedaży i pojawił się problem bo niestety przytyłam 4 kg. Moje marzenie to 60 kg, ale jakby spadło jeszcze niżej to też byłoby super! Zakupiłam teraz Adipesine i od tygodnia biorę, ale na razie zero efektu aby częste wizyty w toalecie. Na śniadanko jadam płatki owsiane. Obiad to różnie a na kolacje 2 kromeczki pieczywa chrupkiego z sałatą, pomidorkiem. Czasami na to szyneczkę. staram się jeść mało ale moja silna wola nie działa, bo podjadam słodycze a zwłaszcza teraz jak jestem przed miesiączką, to za słodycze oddałam bym wszystko Fajnie byłoby schudnąć i już aby te kilogramy nie wróciły!!! Aha dodam że z mężem kupiliśmy sobie rolki i jeździmy na nich więc ruch jest!!!
grzesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:37   #752
a_m_o_r_e_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez Lan Pokaż wiadomość
Zakładam ten wątek, żeby pokazać innym, jak i samej sobie, że potrafię się przezwyciężyć. Ważę 82 kg, mam 160 cm wzrostu. Moja wymarzona waga t0 47 kg, ale zadowoliłaby, się 50 kilogramami, i do nich dążę.
Zaczynam od jutra, dzisiaj już stracony dzień. Właściwie, to jem tylko i wyłącznie dlatego, że w mieszkaniu (czwarte piętro bez windy ) nie mam co robić. Mój czas wolny można rozłożyć na trzy przystanki - komputer, telewizor i kuchnia. Tak właśnie sobie krążę. Kiedyś myślałam o siłowni - nie dość, że za daleko, to jeszcze pogardliwe spojrzenia ślicznych, zgrabnych dziewczyn mnie zniechęciły. Raz w tygodniu mam 45 minutowy basen, co wtorek ćwiczenia korekcyjne na kręgosłup, no, i jeszcze w-fy w szkole. Na podwórku koleżanek nie mam, bo chodzę do szkoły prywatnej w innym mieście. Poza tym nie widziałam na dworze żadnej dziewczyny mojej postury, a ja bardzo głupio się czuje, kiedy patrzy na mnie ktoś chudszy, czyli prawie przez cały czas.
To na tyle. Od jutra zaczynam odchudzanie.

Aktualna waga: 82 kg
Cel: 50 kg.
Cześć! Co prawda ja chcę zrzucić mniej, bo ok. 20 kg, ale przyłącze się do Ciebie i będę Cię wspierać i walczyć ze swoimi kg... Mam 163 cm wzrostu i ważę jakieś 65 - 70 kg, dokładnie nie wiem...Moja wymażona waga to 50 - 55 kg.
a_m_o_r_e_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:08   #753
Tatiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Takie miejsce na ziemi, którego nie ma na mapie ...
Wiadomości: 484
Dot.: Schudnąć 30kg.

Dziewczyny wracam na forum Moja waga ostatnio trochę podskoczyła (72-73 kg;/) wiec trzeba się zmobilizować Mój cel to obecnie 7-8 kg, ale jak zejde do 70 to też bedzie dobrze Byle nie wiecej Będę Was wspierac, wiec jak macie jakieś pytania to piszcie

Pozdrawiam
__________________
"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi."

95 --> 68 -->65

Zmotywowana na maxa!
27 kg za mną


Tatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:20   #754
a_m_o_r_e_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez Tatiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracam na forum Moja waga ostatnio trochę podskoczyła (72-73 kg;/) wiec trzeba się zmobilizować Mój cel to obecnie 7-8 kg, ale jak zejde do 70 to też bedzie dobrze Byle nie wiecej Będę Was wspierac, wiec jak macie jakieś pytania to piszcie

Pozdrawiam
Jak wcześniej schudłaś??
a_m_o_r_e_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 23:29   #755
Tatiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Takie miejsce na ziemi, którego nie ma na mapie ...
Wiadomości: 484
Dot.: Schudnąć 30kg.

Przejrzyj wątek wstecz- znajdziesz na bieżąco wszystko
__________________
"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi."

95 --> 68 -->65

Zmotywowana na maxa!
27 kg za mną


Tatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 18:16   #756
Awelinka 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 190
Dot.: Schudnąć 30kg.

hehehe jak Tatti napisała to i piszę u mnie jako tako, kiedyś gdy za pierwszym razem zrzuciłam 37 kg było łatwiej, walcze ale ciężko, waga 5 w dół 5 w górę, ale cóż, trzeba być dobrej myśli
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAM!!!

BĘDĘ SZCZUPŁA I KONIEC... ZA WSZELKĄ CENĘ
Awelinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:38   #757
Tatiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Takie miejsce na ziemi, którego nie ma na mapie ...
Wiadomości: 484
Dot.: Schudnąć 30kg.

Cytat:
Napisane przez Awelinka 18 Pokaż wiadomość
hehehe jak Tatti napisała to i piszę u mnie jako tako, kiedyś gdy za pierwszym razem zrzuciłam 37 kg było łatwiej, walcze ale ciężko, waga 5 w dół 5 w górę, ale cóż, trzeba być dobrej myśli

Nooo baaaaaaaaa Kochanie damy radę
__________________
"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi."

95 --> 68 -->65

Zmotywowana na maxa!
27 kg za mną


Tatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:38   #758
diabelek666
Wtajemniczenie
 
Avatar diabelek666
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielkopolska:)
Wiadomości: 2 102
Dot.: Schudnąć 30kg.

Witam. Jestem na diecie od roku i 10 miesiecy. Schudlam 30 kilogramów w 10 miesiecy. Niestety moje problemy zaczynaja sie teraz. Tyje, chociaz nie przekraczam 1000 kalorii dziennie. Co robić?

Edytowane przez diabelek666
Czas edycji: 2011-10-22 o 21:41
diabelek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 19:31   #759
klaudusssv
Przyczajenie
 
Avatar klaudusssv
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Flint, Flintshire, WALES
Wiadomości: 3
GG do klaudusssv Send a message via Skype™ to klaudusssv
Dot.: Schudnąć 30kg.

Ja też trzymam kciuki ! . Również postanowiłam, że schudnę bo ja sama nie mogę na siebie patrzeć ;(. Powodzenia <3
klaudusssv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 13:35   #760
editha 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 30kg.

witam wszystkie dziewczyny chce do was dołączyc gdyz waze 110 kg jestem po cieciu cesarskim juz prawie dwa miesiace i musze schudnac jak to zrobic poradzcie proszę bo nie chce być wiecznie olbrzymem
editha 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 07:51   #761
joanaz2301
Przyczajenie
 
Avatar joanaz2301
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 23
Dot.: Schudnąć 30kg.

Cześć Wam dziewczyny. Może podbiję wątek bo dawno się tu nikt nie pojawił
Otóż Mam 167 cm a ważę ( dzisiaj się ważyłam) 89,1 kg. Mój cel to 30 kg. Jakieś 2 lata temu odchudzałam się na dukanie i przez 3 miesiące schudłam 10 kg. A teraz wróciło mi + 20 kg Ostatnio próbowałam wieeeelu diet. Nawet tydzień temu przez tydzień schudłam 2,5 kg, więc świetny wynik, ale w weekend byłam u teściów i 1,5 przybyło... Od dzisiaj zaczynam dietę (swoją! nie żadne wymyślne) plus siłownia czyli rowerek, orbiterek i zumba. Mam nadzieję, że do LATA mi się uda!!!! (planujemy z mężem i ze znajomymi Chorwację) i nie chcę się wstydzić.... Podziiwam osoby które schudły ponad 30 kg, poczytałam tu trochę i wierzę, że i mi się uda. jestem młoda, niecałe 10 miesięcy temu wyszłam za mąż i się zapuściłam, a chcę by inni zazdrościli mojemu mężowi takiej wybranki jak ja Jest któraś ze mną?
joanaz2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 21:29   #762
Saaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 30kg.

Heej!
Mam ten sam problem.. 166cm i 89kg MASAKRA staram się schudnąć 30kg to bd moja wymarzona waga!
Kiedyś udało mi się zejść do 68, i roznica byla ogromna bo nagle z rozmiary L/XL nosiłam M! ale to wszystko przez papierosy , które wtedy zaczęłam palić, teraz jak mówie 89kg! wstydze sie wyjśc do znajomych! dlatego uznałam ,ze koniec z tym i zaczynam diete!
Saaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 16:33   #763
Veronica130
Przyczajenie
 
Avatar Veronica130
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 30kg.

Kochane moje! Nawet nie wiecie jak bardzo boję się nadchodzących miesięcy. Po 8 latach brania ostrych sterydów, osiągnęłam wagę 90 kg przy wzroście 167. Czuję się z tym okropnie, ale nadszedł czas na zmiany. Przestałam brać te okropne leki! Teraz dam z siebie wszystko, żeby za 6 miesięcy ważyć 60 kg i nie więcej. Proszę trzymajcie za mnie kciuki i napiszcie coś, bo nie mam wsparcia w rodzinie...
- Veronica - 16 lat.
Veronica130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:05   #764
Sara_14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 30kg.

Hej. Mam nadzieję, że można się przyłączyć . Również chcę schudnąć 30 kg, ale każda zmiana (pozytywna oczywiście) mnie zadowoli. Mój cel to 60- 55 kg. Z dietą nie będę mieć większych problemów, bo mam dość silną wolę (mam taką nadzieję ). Moją obawą są ćwiczenia, bo mam problemy zdrowotne (tarczyca), nie ćwiczę na w-fie, boję się, że nie dam rady. Liczę na wasze wsparcie
Pozdrawiam
PS. Jeśli znacie fajne ćwiczenia to napiszcie
PS.2 Gratuluję wszystkim efektów i wytrwałości w odchudzaniu
Sara_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.