Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 14:10   #31
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

ja na śniadanie polecam owsiankę z jakimś owocem - też nieźle rozrusza jelitka

Loriette - a Ty nie będziesz kościotrupem ważąc tak mało przy takim wzroście?
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:13   #32
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Ja też miałam z tym problem, barałam senes i inne cuda potem miałam kłopoty z powrotem do równowagi a teraz od kilku miesięcy na I śniadanie jem otręby z jogurtem i jakimiś dodatkami i nie mam problemu , popijam to kubkiem herbaty, może tak spróbuj. Wszystko się ładnie wyreguluje.
Kurcze to może spróbuję.. ale u mnie jest ten problem, że rano śpieszę się do szkoły i nie mam czasu na jogurty i tak dalej. Może powinnam brać je ze sobą?

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
Loriette - a Ty nie będziesz kościotrupem ważąc tak mało przy takim wzroście?
Nie ma bata! Zresztą w albumie mam zdjęcia - wcale nie jest mnie mało Dla każdego coś dobrego
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:15   #33
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

a ja zdjęć nie widzę
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:16   #34
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Kurcze to może spróbuję.. ale u mnie jest ten problem, że rano śpieszę się do szkoły i nie mam czasu na jogurty i tak dalej. Może powinnam brać je ze sobą?

Możesz spróbować ale ja po tym ląduje w kibelku, jeżeli toaleta szkolna Cię nie krępuje czemu nie
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:16   #35
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
a ja zdjęć nie widzę
Wysłałam zaproszenie. Już powinnaś wszystko mieć
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Możesz spróbować ale ja po tym ląduje w kibelku, jeżeli toaleta szkolna Cię nie krępuje czemu nie
Hmm... to lepiej nie. Poczekam z tym aż wrócę do domu Jakoś nie przemawiają do mnie publiczne toalety!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:20   #36
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

też nie lubię publicznych toalet, ale akurat na mój wydział ma jakieś 3-4lata i wszystko jest bardzo nowoczesne i zadbane więc jakoś się nie brzydzę

a jak dla mnie Loriette to masz zgrabną figurkę i wcale nie musisz chudnąć choć grunt to dobrze czuć się we własnym ciele - zazdraszczam nóg bo są szczuplutkie moje nigdy takie nie będą, bo ja mam dośc masywne nogi ze względu na taką budowę ciała... eh
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:23   #37
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Hej

Jeśli jeszcze mogę, to też się dołączę
Mam ok 177cm wzrostu i przed świętami ważyłam niecałe 75kg (przez święta nie jadłam zbyt dużo, ale moje posiłki zbyt wartościowe raczej nie były ).
Jestem w trochę innej sytuacji niż Wy, bo do końca sierpnia będę jeszcze na III fazie Dukana, dlatego moje menu muszę pod to układać.

Chciałabym zejść do 70kg, ale najbardziej zależy mi na ujędrnieniu brzucha i ramion i "odchudzeniu" i ujędrnieniu ud-to zawsze był mój największy koszmar-jestem szeroka w biodrach i mam grube uda. Dlatego głównie postawię na ćwiczenia. Od dzisiaj chcę zacząć ćwiczyć ośmiominutówki, na brzuch dołączę też chyba ćwiczenia na piłce i dwa razy w tygodniu fitness (od jakichś 2 miesięcy chodzę). Może do biegania poza bieżnią też się w końcu przekonam

A tak poza tym-jestem studentką pierwszego roku DiKS na UE w Katowicach (tam, gdzie m.in. chce iść Loriette )
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-04-09 o 14:25
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 14:28   #38
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
też nie lubię publicznych toalet, ale akurat na mój wydział ma jakieś 3-4lata i wszystko jest bardzo nowoczesne i zadbane więc jakoś się nie brzydzę

a jak dla mnie Loriette to masz zgrabną figurkę i wcale nie musisz chudnąć choć grunt to dobrze czuć się we własnym ciele - zazdraszczam nóg bo są szczuplutkie moje nigdy takie nie będą, bo ja mam dośc masywne nogi ze względu na taką budowę ciała... eh
1. U mnie też jest nieźle, ale jednak i tak mnie nie przekonują.. Nigdy nie wiem kto tam był przede mną. Ten sam wstręt mam w busach, ŁO JEZUSIE!

2. Właśnie swoim udom mam najwięcej do zarzucenia
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Hej

Jeśli jeszcze mogę, to też się dołączę
Mam ok 177cm wzrostu i przed świętami ważyłam niecałe 75kg (przez święta nie jadłam zbyt dużo, ale moje posiłki zbyt wartościowe raczej nie były ).
Jestem w trochę innej sytuacji niż Wy, bo do końca sierpnia będę jeszcze na III fazie Dukana, dlatego moje menu muszę pod to układać.

Chciałabym zejść do 70kg, ale najbardziej zależy mi na ujędrnieniu brzucha i ramion i "odchudzeniu" i ujędrnieniu ud-to zawsze był mój największy koszmar-jestem szeroka w biodrach i mam grube uda. Dlatego głównie postawię na ćwiczenia. Od dzisiaj chcę zacząć ćwiczyć ośmiominutówki, na brzuch dołączę też chyba ćwiczenia na piłce i dwa razy w tygodniu fitness (od jakichś 2 miesięcy chodzę). Może do biegania poza bieżnią też się w końcu przekonam

A tak poza tym-jestem studentką pierwszego roku DiKS na UE w Katowicach (tam, gdzie m.in. chce iść Loriette )
Hej
Biegi są naprawdę fajnie, bo działają na całe ciało. Ja ciągle odkładam ośmiominutówki, bo ABS działa mi jedynie na górną partię brzucha.. i ta część jest twarda jak skała, a dół - taki sobie.

Ale ja chcę iść na UŚ
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:28   #39
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Hej

Jeśli jeszcze mogę, to też się dołączę
Mam ok 177cm wzrostu i przed świętami ważyłam niecałe 75kg (przez święta nie jadłam zbyt dużo, ale moje posiłki zbyt wartościowe raczej nie były ).
Jestem w trochę innej sytuacji niż Wy, bo do końca sierpnia będę jeszcze na III fazie Dukana, dlatego moje menu muszę pod to układać.

Chciałabym zejść do 70kg, ale najbardziej zależy mi na ujędrnieniu brzucha i ramion i "odchudzeniu" i ujędrnieniu ud-to zawsze był mój największy koszmar-jestem szeroka w biodrach i mam grube uda. Dlatego głównie postawię na ćwiczenia. Od dzisiaj chcę zacząć ćwiczyć ośmiominutówki, na brzuch dołączę też chyba ćwiczenia na piłce i dwa razy w tygodniu fitness (od jakichś 2 miesięcy chodzę). Może do biegania poza bieżnią też się w końcu przekonam

Witaj
Bieganie to fajna sprawa ( świetnie kształtuje nogi) , nie można się tylko na początku zniechęcić 8 minutówki polecam sama robie od 6 dni i jest niezła zabawa , poza legs rób też buns, czuć pupe
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:29   #40
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Magda, witaj

bieganie w terenie jest fajne, świeże powietrze i zupełnie inaczej sie biega choć mnie na początku denerwowali ludzie, którzy potrafią się gapić na mnie jak na wariatkę - jak to?! ona biega?! pfff. i jest też wg mnie ciężej utrzymać spokojny oddech, wiadomo nierówności terenu itp. ale najważniejsze w bieganiu poza bieżnią jest to, że się za nie nie płaci, a wystarczy się tylko przebrać i wyjść z mieszkania, więc także oszczędność czasu

ale III faza Dukana nie jest aż tak bardzo restrykcyjna chyba 8minutówki to dobry pomysł, choć warto zmieniać ćwiczenia raz na jakiś czas (np. na miesiąc, dwa miesiące) z takich na yt to warto też zobaczyć ćwiczenia pani fitappy2 (bodajze tak) - też daje niezły wycisk
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:14   #41
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Hej
Biegi są naprawdę fajnie, bo działają na całe ciało. Ja ciągle odkładam ośmiominutówki, bo ABS działa mi jedynie na górną partię brzucha.. i ta część jest twarda jak skała, a dół - taki sobie.

Ale ja chcę iść na UŚ
Nie wiem czemu od razu z UE skojarzyłam O dziennikarstwie na USiu zbyt dobrych opinii nie słyszałam, ale o dziennikarstwie sportowym Wrocławskim też kiedyś myślałam
Ja chcę robić legs, buns, może arms, a z pozostałymi dwoma to się jeszcze zobaczy

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Witaj
Bieganie to fajna sprawa ( świetnie kształtuje nogi) , nie można się tylko na początku zniechęcić 8 minutówki polecam sama robie od 6 dni i jest niezła zabawa , poza legs rób też buns, czuć pupe
Też miałam tydzień temu zacząć, ale jakoś nie wyszło Legs i buns chcę na pewno
Co do biegania to od zawsze za tym nie przepadałam-pewnie głównie z powodu mojej otyłości. Teraz, jak się jej pozbyłam, to zaczynam się do niego przekonywać

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
Magda, witaj

bieganie w terenie jest fajne, świeże powietrze i zupełnie inaczej sie biega choć mnie na początku denerwowali ludzie, którzy potrafią się gapić na mnie jak na wariatkę - jak to?! ona biega?! pfff. i jest też wg mnie ciężej utrzymać spokojny oddech, wiadomo nierówności terenu itp. ale najważniejsze w bieganiu poza bieżnią jest to, że się za nie nie płaci, a wystarczy się tylko przebrać i wyjść z mieszkania, więc także oszczędność czasu

ale III faza Dukana nie jest aż tak bardzo restrykcyjna chyba 8minutówki to dobry pomysł, choć warto zmieniać ćwiczenia raz na jakiś czas (np. na miesiąc, dwa miesiące) z takich na yt to warto też zobaczyć ćwiczenia pani fitappy2 (bodajze tak) - też daje niezły wycisk
Mi nawet nie chodzi o innych ludzi, chcę to niech się gapią Tylko właśnie najgorzej jest zacząć, ten pierwszy raz, czy pierwszych kilka razy się zmobilizować, a później powinno być już lepiej

Pewnie, że nie jest restrykcyjna Tyle, że muszę się trzymać zasad, bo nie chcę, żeby mi wróciło 35kg, których się pozbyłam Chodziło mi po prostu o to, że mam bardziej ograniczony wybór produktów niż np. w MŻ czy w dietach ograniczających kalorie

Dzięki za radę Własnie słyszałam, że ćwiczenia warto zmieniać, dlatego też nad MelB się zastanawiam. Ale to się zobaczy ze miesiąc, półtora jak mi wgl pójdzie w tymi ćwiczeniami
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 15:19   #42
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu od razu z UE skojarzyłam O dziennikarstwie na USiu zbyt dobrych opinii nie słyszałam, ale o dziennikarstwie sportowym Wrocławskim też kiedyś myślałam
Ja chcę robić legs, buns, może arms, a z pozostałymi dwoma to się jeszcze zobaczy
Bo wcześniej na UŚ była jedynie podyplomówka z dziennikarstwa, a mój rocznik ma otworzyć studia licencjackie. Chociaż i tak mnie to nie zadowala, bo chcę odbębnić te 5 lat i mieć mgr - taką możliwość daje mi Wrocław

No nic.. Dostałam dzisiaj rolę taksówkarza, także lecę w trasę Wieczorem Was nadrobię
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:33   #43
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Bo wcześniej na UŚ była jedynie podyplomówka z dziennikarstwa, a mój rocznik ma otworzyć studia licencjackie. Chociaż i tak mnie to nie zadowala, bo chcę odbębnić te 5 lat i mieć mgr - taką możliwość daje mi Wrocław

No nic.. Dostałam dzisiaj rolę taksówkarza, także lecę w trasę Wieczorem Was nadrobię
Może będzie tak jak u nas-też jesteśmy pierwszym rokiem na tym kierunku, póki co jest tylko licencjat, ale docelowo mgr też będzie można robić
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-04-09 o 15:36
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:10   #44
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Hej! Można się przyłączyć? Ja mam 158,5 wzrostu i ważę 55kg. Chciałabym ważyć 50. Ale moim celem jest jedzenie 5 zdrowych posiłków w ciągu dnia. I ćwiczenia brzuszka.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:49   #45
katarzyna_91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 572
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Loriette - ja zawsze jogurty biorę na uczelnie i w sumie żaden problem biorę łyżeczkę w woreczek, jogurt i już także polecam


A co do biegania to też kiedyś biegałam tzn zabraliśmy się z tatą i zaczęliśmy biegać tak z 3-4 razy w tygodniu motywacja oczywiście była bo wiadomo w dwójkę raźniej a teraz też chcę zacząć od jutra! ;D
katarzyna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:12   #46
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
:
Mi nawet nie chodzi o innych ludzi, chcę to niech się gapią Tylko właśnie najgorzej jest zacząć, ten pierwszy raz, czy pierwszych kilka razy się zmobilizować, a później powinno być już lepiej

Pewnie, że nie jest restrykcyjna Tyle, że muszę się trzymać zasad, bo nie chcę, żeby mi wróciło 35kg, których się pozbyłam Chodziło mi po prostu o to, że mam bardziej ograniczony wybór produktów niż np. w MŻ czy w dietach ograniczających kalorie

Dzięki za radę Własnie słyszałam, że ćwiczenia warto zmieniać, dlatego też nad MelB się zastanawiam. Ale to się zobaczy ze miesiąc, półtora jak mi wgl pójdzie w tymi ćwiczeniami
oj no ładnie zgubiłaś na tym Dukanie kilogramy gratuluję, bo to piękny spadek!
co do 8 minutes legs to na mnie w ogóle nie działały, za to ćwiczenia z Mel B na nogi są za☠☠☠iste ja podzielę się wrażeniami z tym treningiem, ale na pewno wszystkich ćwiczeń wykonywać nie będę przez tę kontuzję kolana... ale myślę, że najważniejszy jest po prostu systematyczny ruch i kilogramy w końcu same zaczną spadać

no ja sama teraz długo nie biegałam, tylko na bieżni, ale nie mogę chodzić na siłownię do lipca, więc zostaje mi bieganie w terenie. ale jutro kupię sobie butki to myślę, że będzie to dostateczna motywacja do biegania kiedyś biegałam przed szkołą, ale nie wiem czy teraz znalazłabym motywację, żeby wstawać o 6 rano i biegać

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Hej! Można się przyłączyć? Ja mam 158,5 wzrostu i ważę 55kg. Chciałabym ważyć 50. Ale moim celem jest jedzenie 5 zdrowych posiłków w ciągu dnia. I ćwiczenia brzuszka.
pewnie moim celem też jest jedzenie 5 posiłków w ciągu dnia, małych i zdrowych i aerobik na całe ciało, hula hop i bieganie powodzenia i chyba już schudłaś kilogram ;>

ja jutro planuję głodówkę oczyszczającą, bo przez tą kontuzję codziennie jem tylko słodycze od kilkunastu dni ale tak to jest jak się nie ma endorfin z ćwiczeń, a ja jestem ich maniaczką... dlatego jaram się, że już w środę poćwiczę
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:29   #47
_jagodzianka_
Raczkowanie
 
Avatar _jagodzianka_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 272
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Hej dziewczyny, można jeszcze do Was dołączyć ? Ja również od jutro zaczynam (czyt. zaczynam już od stycznia). Mam nadzieję, że teraz uda mi się wytrwać w moim postanowieniu razem z Wami
_jagodzianka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:32   #48
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Może będzie tak jak u nas-też jesteśmy pierwszym rokiem na tym kierunku, póki co jest tylko licencjat, ale docelowo mgr też będzie można robić
Ja jednak liczę na Wrocław, bo chcę jechać jak najdalej od domu.. Potrzebuję zmian
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Hej! Można się przyłączyć? Ja mam 158,5 wzrostu i ważę 55kg. Chciałabym ważyć 50. Ale moim celem jest jedzenie 5 zdrowych posiłków w ciągu dnia. I ćwiczenia brzuszka.
Witamy
Ile masz lat?
Cytat:
Napisane przez katarzyna_91 Pokaż wiadomość
Loriette - ja zawsze jogurty biorę na uczelnie i w sumie żaden problem biorę łyżeczkę w woreczek, jogurt i już także polecam


A co do biegania to też kiedyś biegałam tzn zabraliśmy się z tatą i zaczęliśmy biegać tak z 3-4 razy w tygodniu motywacja oczywiście była bo wiadomo w dwójkę raźniej a teraz też chcę zacząć od jutra! ;D
1. Ja jestem w szkole przeraźliwie głodna i mam wrażenie, że sam jogurt to za mało jak na mnie Tylko, że niestety działam schematem - 3 posiłki dziennie. Więc może powinnam to rozłożyć?
2. Ja biegam już cały marzec 1-2 razy w tygodniu. Nie ma nic lepszego niż wieczorny prysznic po tych 8km
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:33   #49
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez _jagodzianka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można jeszcze do Was dołączyć ? Ja również od jutro zaczynam (czyt. zaczynam już od stycznia). Mam nadzieję, że teraz uda mi się wytrwać w moim postanowieniu razem z Wami
razem raźniej
ale napisz coś o sobie - studiujesz? pracujesz? ile ważysz? co ćwiczysz? ile chcesz schudnąć? wzrost? normalnie taki mały wywiad środowiskowy

i witamy jestem Asia, miło mi

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Loriette - 8km? to jak ja przebiegnę 4 to jest dobrze ile biegasz te 8km czasowo?
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 17:40   #50
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
oj no ładnie zgubiłaś na tym Dukanie kilogramy gratuluję, bo to piękny spadek!
co do 8 minutes legs to na mnie w ogóle nie działały, za to ćwiczenia z Mel B na nogi są za☠☠☠iste ja podzielę się wrażeniami z tym treningiem, ale na pewno wszystkich ćwiczeń wykonywać nie będę przez tę kontuzję kolana... ale myślę, że najważniejszy jest po prostu systematyczny ruch i kilogramy w końcu same zaczną spadać

no ja sama teraz długo nie biegałam, tylko na bieżni, ale nie mogę chodzić na siłownię do lipca, więc zostaje mi bieganie w terenie. ale jutro kupię sobie butki to myślę, że będzie to dostateczna motywacja do biegania kiedyś biegałam przed szkołą, ale nie wiem czy teraz znalazłabym motywację, żeby wstawać o 6 rano i biegać

ja jutro planuję głodówkę oczyszczającą, bo przez tą kontuzję codziennie jem tylko słodycze od kilkunastu dni ale tak to jest jak się nie ma endorfin z ćwiczeń, a ja jestem ich maniaczką... dlatego jaram się, że już w środę poćwiczę
Dziękuję

Pewnie, najważniejsze, żeby się wgl ruszać, a nie siedzieć cały czas na tyłku
Dzisiaj wypróbuję 8min legs i może któreś jeszcze i zobaczymy jak mi pójdzie. W razie czego po jakimś czasie przerzucę się na MelB
Ta, tez chciałabym o 6 rano, ale aż takiej motywacji niestety nie mam, haha
Ja zrobię mocno proteinowy dzień, tylko wieczorem może być kiepsko, bo się spotykam ze znajomymi W razie czego jeszcze środę mam wolną

Niektórym się to może wydawać dziwne, ale mi tak na prawdę nie zależy żeby jeszcze jakoś dużo schudnąć-mimo, że moja obecna waga może ideałem nie jest, ale przynajmniej już jest zdrowa, nie to co kiedyś Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale na górze, tam gdzie obojczyki, czuję się już trochę za chudo. Lubie, że mi wystają, ale jak dalej z góry będę spadać to nie będzie to dobrze wyglądać. To samo z palcami u dłoni i z nadgarstkami. Gdyby nie moja uda, to pewnie skupiłabym się tylko na stabilizacji i ujędrnianiu wszystkiego, a tak to ciągle się łudzę, że dzięki tym kilku kg zrzucę też coś z nóg
Przekonam się w końcu do biegania w terenie, no muszę po prostu
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:44   #51
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

jeu zajmuje mi to ok. 45 minut W sumie to NAM, bo biegam z sąsiadem.

Skoro już tak mówimy o imionach - Laura

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Niektórym się to może wydawać dziwne, ale mi tak na prawdę nie zależy żeby jeszcze jakoś dużo schudnąć-mimo, że moja obecna waga może ideałem nie jest, ale przynajmniej już jest zdrowa, nie to co kiedyś Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale na górze, tam gdzie obojczyki, czuję się już trochę za chudo. Lubie, że mi wystają, ale jak dalej z góry będę spadać to nie będzie to dobrze wyglądać. To samo z palcami u dłoni i z nadgarstkami. Gdyby nie moja uda, to pewnie skupiłabym się tylko na stabilizacji i ujędrnianiu wszystkiego, a tak to ciągle się łudzę, że dzięki tym kilku kg zrzucę też coś z nóg
Przekonam się w końcu do biegania w terenie, no muszę po prostu
U mnie to wygląda to identycznie.. Obojczyk mi odstaje, na ramionach mam same kości, a nadgarstki są w takim stanie, że nie mogę nosić bransoletek, bo i tak spadają!
Uda.. ja nie wiem dlaczego tłuszcz lubi się w nich tak kumulować..
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:48   #52
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
1. Ja jestem w szkole przeraźliwie głodna i mam wrażenie, że sam jogurt to za mało jak na mnie Tylko, że niestety działam schematem - 3 posiłki dziennie. Więc może powinnam to rozłożyć?
2. Ja biegam już cały marzec 1-2 razy w tygodniu. Nie ma nic lepszego niż wieczorny prysznic po tych 8km

Po wstawniu śniadanie, potem II w szkole, , po powrocie obiad , podwieczorek, kolacja, na pewno to znasz, 5 oklepanych posiłków, tylko musisz wprowadzić w życie

Wrocław miasto studentów
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:51   #53
_jagodzianka_
Raczkowanie
 
Avatar _jagodzianka_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 272
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
razem raźniej
ale napisz coś o sobie - studiujesz? pracujesz? ile ważysz? co ćwiczysz? ile chcesz schudnąć? wzrost? normalnie taki mały wywiad środowiskowy

i witamy jestem Asia, miło mi

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Loriette - 8km? to jak ja przebiegnę 4 to jest dobrze ile biegasz te 8km czasowo?
A tam wywiad środowiskowy, trzeba wiedzieć co i jak Mam na imię Jagoda, lat 19. Obecnie jestem na pierwszym kierunku studiów, ale już
wiem, że rezygnuje, niestety, ale kompletnie mi nie przypasował.
Ćwiczenia, mhm nie przepadamy za sobą, męczyć to ja się za bardzo nie lubię,ale od wtorku nie ma bata zaczynam się trochę ruszać
Wzrost 165 cm, waga 65 kg. Moja waga marzeń to 50 kg.
_jagodzianka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:51   #54
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

no niestety, taka jest po prostu Wasza i przy okazji moja budowa. ja mam w ogóle masywne nogi, z łydkami też mam problem. zawsze mam w nich 40cm, czy ważę 65kg czy ważę 57 chciałabym mieć delikatną przerwę między udami (bo te takie większe jak modelki mają wg mnie wyglądają pokracznie już), ale to chyba marzenie, musiałabym mieć chyba niedowagę by ją zobaczyć, a do tego akurat nie dążę

będziemy się wzajemnie motywować do biegania, ja zaczynam w środę (tj. taki mam plan), myślę jeszcze o zakupie pulsometru... ja póki co będę robić marszo-biegi 30minutowe - 7minut biegu i 3 minuty marszu, bo muszę uważać na kolano, a to doradziła mi koleżanka -> córka pielęgniarki. nie chcę odnowić sobie kontuzji, szczególnie że to kolano i tak pobolewa (ale tylko jak wchodzę po schodach lub za bardzo je zegnę).

moją osobistą dumą są moje plecy jak ważyłam 58kg to ani grama tłuszczu na nich nie miałam - same mięśnie. ale no teraz będę musiała zrzucić nadwyżkę spowodowaną swoją głupotą i obżarstwem... ale damy radę wszystkie!
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:51   #55
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Ja jednak liczę na Wrocław, bo chcę jechać jak najdalej od domu.. Potrzebuję zmian

1. Ja jestem w szkole przeraźliwie głodna i mam wrażenie, że sam jogurt to za mało jak na mnie Tylko, że niestety działam schematem - 3 posiłki dziennie. Więc może powinnam to rozłożyć?
2. Ja biegam już cały marzec 1-2 razy w tygodniu. Nie ma nic lepszego niż wieczorny prysznic po tych 8km
W takim razie trzymam kciuki

8km ? Ile bym dała, żeby połowę z tego zrobić
A jakieś kanapki z ciemnego pieczywa czy owoc do szkoły? A rano musli czy otręby z jogurtem ? Szybkie śniadanie, a skutecznie zapycha
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 17:58   #56
_jagodzianka_
Raczkowanie
 
Avatar _jagodzianka_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 272
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Odpisałam Ci jeu, ale czekam na potwierdzenie od moderatora.
Może tobec, umieści w pierwszym poście liczbę uczestniczek, wzrost,wagę obecną, wagę docelową.
Dziewczyny podziwiam Was 8 km, po takim wysiłku to pewnie płuca bym wypluła.
_jagodzianka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:04   #57
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Po wstawniu śniadanie, potem II w szkole, , po powrocie obiad , podwieczorek, kolacja, na pewno to znasz, 5 oklepanych posiłków, tylko musisz wprowadzić w życie

Wrocław miasto studentów
Miasto grzechu
Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
no niestety, taka jest po prostu Wasza i przy okazji moja budowa. ja mam w ogóle masywne nogi, z łydkami też mam problem. zawsze mam w nich 40cm, czy ważę 65kg czy ważę 57 chciałabym mieć delikatną przerwę między udami (bo te takie większe jak modelki mają wg mnie wyglądają pokracznie już), ale to chyba marzenie, musiałabym mieć chyba niedowagę by ją zobaczyć, a do tego akurat nie dążę
Wiesz co.. ja mam od jakiegoś czasu przerwę między udami i poszłam kiedyś z mamą na zakupy, ubrałam spodnie, a Ona: "Boże.. co za szpara! Jakbyś miała krzywe nogi"
A szpary modelek są już przesadzone - to wygląda niezdrowo.. Zresztą wątpie, żeby facetom coś takiego się podobało..
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
8km ? Ile bym dała, żeby połowę z tego zrobić
A jakieś kanapki z ciemnego pieczywa czy owoc do szkoły? A rano musli czy otręby z jogurtem ? Szybkie śniadanie, a skutecznie zapycha
No chcę zwiększyć do 12km, ale to tak na spokojnie..
W szkole mam kanapki z ciemnego pieczywa i owoc. W domu nie mam czasu na śniadanie, bo biorę prysznic, susze włosy, maluję się, ubieram i lecę na bus.. chyba, że któreś auto jest wolne to mam trochę więcej czasu i wtedy jem. Ogólnie nie lubię jeść z rana!
Cytat:
Napisane przez _jagodzianka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziwiam Was 8 km, po takim wysiłku to pewnie płuca bym wypluła.
Tak Ci się wydaje - odpowiednie oddychanie + minimum kondycji
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:10   #58
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
U mnie to wygląda to identycznie.. Obojczyk mi odstaje, na ramionach mam same kości, a nadgarstki są w takim stanie, że nie mogę nosić bransoletek, bo i tak spadają!
Uda.. ja nie wiem dlaczego tłuszcz lubi się w nich tak kumulować..
A to u mnie może nie aż tak, na ramionach mi jeszcze nic nie odstaje, ale przy całości mojego wyglądu to będzie to za chwilę dziwnie wyglądać

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
no niestety, taka jest po prostu Wasza i przy okazji moja budowa. ja mam w ogóle masywne nogi, z łydkami też mam problem. zawsze mam w nich 40cm, czy ważę 65kg czy ważę 57 chciałabym mieć delikatną przerwę między udami (bo te takie większe jak modelki mają wg mnie wyglądają pokracznie już), ale to chyba marzenie, musiałabym mieć chyba niedowagę by ją zobaczyć, a do tego akurat nie dążę

będziemy się wzajemnie motywować do biegania, ja zaczynam w środę (tj. taki mam plan), myślę jeszcze o zakupie pulsometru... ja póki co będę robić marszo-biegi 30minutowe - 7minut biegu i 3 minuty marszu, bo muszę uważać na kolano, a to doradziła mi koleżanka -> córka pielęgniarki. nie chcę odnowić sobie kontuzji, szczególnie że to kolano i tak pobolewa (ale tylko jak wchodzę po schodach lub za bardzo je zegnę).

moją osobistą dumą są moje plecy jak ważyłam 58kg to ani grama tłuszczu na nich nie miałam - same mięśnie. ale no teraz będę musiała zrzucić nadwyżkę spowodowaną swoją głupotą i obżarstwem... ale damy radę wszystkie!
W łydkach też mam ok 40-41cm, ale przy ogólnym 'rozmiarze' moich nóg to wygląda to proporcjonalnie
Dobry pomysł z tymi marszobiegami Jutro jak się wyrobie z czasem to wpadnę na fitness i jak będzie wolna to poznęcam się nad bieżnią
Pewnie, że damy radę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:14   #59
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

Cytat:
Napisane przez _jagodzianka_ Pokaż wiadomość
Odpisałam Ci jeu, ale czekam na potwierdzenie od moderatora.
Może tobec, umieści w pierwszym poście liczbę uczestniczek, wzrost,wagę obecną, wagę docelową.
Dziewczyny podziwiam Was 8 km, po takim wysiłku to pewnie płuca bym wypluła.
no to czekamy

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Wiesz co.. ja mam od jakiegoś czasu przerwę między udami i poszłam kiedyś z mamą na zakupy, ubrałam spodnie, a Ona: "Boże.. co za szpara! Jakbyś miała krzywe nogi"
A szpary modelek są już przesadzone - to wygląda niezdrowo.. Zresztą wątpie, żeby facetom coś takiego się podobało..

No chcę zwiększyć do 12km, ale to tak na spokojnie..
W szkole mam kanapki z ciemnego pieczywa i owoc. W domu nie mam czasu na śniadanie, bo biorę prysznic, susze włosy, maluję się, ubieram i lecę na bus.. chyba, że któreś auto jest wolne to mam trochę więcej czasu i wtedy jem. Ogólnie nie lubię jeść z rana!

Tak Ci się wydaje - odpowiednie oddychanie + minimum kondycji
śniadanie to niby najważniejszy posiłek dnia - ja jak zjem owsiankę z owocem wkrojonym to dlugo nie czuję głodu, zapewnia mi to wizytę w kibelku i jakoś tak mam mniej ochoty na słodkie. i uwierz mi, że przez to że jem śniadanie to muszę wstawać 30 minut wcześniej, a rano robię to samo co Ty - myję się, suszę włosy, makijaż i jeszcze pieszo na uczelnię chodzę (ale mam dokładnie 18 minut w jedną stronę, bo specjalnie sprawdziłam )
dla mnie system jedzenia śniadań się sprawdza moje śniadanie jest bardzo kaloryczne - 400-500kcal (a chcę jeśc jakoś 1600 dziennie), ale zapewnia mi niezłego kopa i nie żałuję tych 30 minut wstawania wcześniejszego

ja najczęściej na uczelnie biorę owoce albo koktajle z owoców (seler naciowy +kiwi lub seler naciowy + grejpfrut lub podobne ), sałatki różnego rodzaju, kanapki z dużą ilością warzyw generalnie na redukcji w postaci MŻ najlepiej żeby w każdym posiłku było białko i warzywa, choć jest ciężko (warzywa mam zazwyczaj w 2-3 posiłkach z 5; białko w 3-4)

wiesz, 8km dla początkujących to naprawdę dużo wiadomo z czasem kondycja się poprawia i dłużej można biegać, ale to trzeba stopniowo wprowadzać. ja generalnie początkującym polecam albo 6tygodniowy program biegania PUMY albo 10tygodniowy program biegania - stopniowe marszo-biegi, aby w końcu przebiec 30 minut bez przerwy

a co do przerwy między udami - mój TŻ () nie chce, żebym takową miała, bo właśnie mówi, że to pokracznie wygląda i nieproporcjonalnie. ale jeśli ja kiedykolwiek będę miała taką przerwę to na pewno będzie niewielka i taka właśnie by mnie usatysfakcjonowała.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Magda - ale Ty masz 177cm wzrostu i ważysz 77kg (dobrze pamiętam?) i masz 40cm w łydce. a ile masz w udzie?

ja ważę 62,7kg (przed chwilą weszłam na wagę po całym dniu, żeby jutro rano nie umrzeć na zawał ), mam 171cm wzrostu, w udzie mam jakieś 57-58cm więc ja muszę tak dobierać stroje, żeby wyszczuplać optycznie łydki. bo jak ich optycznie nie wyszczuplam to całe moje nogi wydają się dużo bardziej masywne więc ja bardzo lubię szpilki i spódnice do kolana... albo bardzo krótkie spódniczki/spodenki. bo wtedy optycznie wydłużam całe nogi
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:17   #60
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Poświąteczne zrzucanie nadprogramowych kilogramów!

hey dziewczyny ! malo się udzielam, ale często Was czytam i powiem że schudnąć to mały problem. Sztuką jest utrzymać wagę..ja schudłam tyle ile chciałam i teraz sama nie wiem jak jesc zeby nie przytyc znow....
a najgorzej jest na uczelni. Studiuje zaocznie i jak od rana do wieczora siedze w szkole to masakra jakas...jak wracam do domu to chocbym nie wiem co i ile jadla to zawsze waga jest wyzsza o jakis kilogram... staram się duzo pić ale nie mogę tyle co w domu (zamiast na wykładach musiałabym siedziec w toalecie ) ... moze to przez ten brak ruchu akurat czy jak ?juz sama nie wiem... zazwyczaj biorę ze sobą jabłka, jogurty pitne ( takie 0 % tłuszczu) ,do tego kilka wafli ryżowych... i jakies owoce dodatkowo - mandarynki np. ostatnio. I nic co ja mam wtedy jesc ? dodam ze nie mogę za duzo bo jak cały czas siedzę i duzo zjem to zle sie czuje. Coś lekkiego ... jak myslicie? za pieczywem za bardzo nie przepadam...
__________________
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.