odstające uszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 14:53   #1
Kamila789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2

odstające uszy


Witam Wszystkich Cieplutko
Mam na imię Kamila i mam 14 lat .
Mieszkam w województwie wielkopolskim.
Moją wadą są - odstające uszy .
Gdyby moich rodziców było stac na operacje , bez zastanowienia bym sobie ją zrobiła , ale nadzwyczajniej w świecie ich na to nie stac Wmawiają mi ciągle ,że nie mam odstających uszu ale ja to widze i inni też , mówią tak tylko i wylącznie żeby mnie pocieszyc. Postanowiłam ,że zacznę sobie sama zbierac pieniądze ,dostaje na imieniny , urodziny i różne imprezy . Może nie uzbieram 2 tys. w miesiąc , ale na koniec 3 gimnazjum chciałabym taką operacja przejsc . Mój brat by mnie zawiózł . Potrzebne mi tylko pieniądze . Nie boje się wgl. operacji ! zależy mi na moim szczęściu .Postanowiłam ,że póki nie zrobie sobie operacji nie bede miała chłopaka ! Moje uszy nie są aż takie tragiczne , ale odstające są . niestety Dlatego prosze wszystkich o jakieś namiary dobrych lekarzy we WIELKOPOLSCE !! tylko i wyłącznie WIELKOPOLSKA !!!! Z góry dziękuje . Tutaj podaje moje gg :43944515 ! Ci którzy chcą popisac na ten temat ,albo mają namiary prosze pisac do mnie !! będe bardzo wdzieczna !! : cmok::c mok:
Kamila789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:09   #2
koteczek27
Raczkowanie
 
Avatar koteczek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 79
Dot.: odstające uszy

Moja znajoma ma taki sam problem, jej mama i młodsza siostra również..
Najlepiej przykrywać włosami, ale niech sie wypowiedzą dziewczyny, które tak mają, jak sobie z tym radzą

Nie jesteś sama
__________________
www.nkfn.pinger.pl
-----------------------------------------------
Fashion, love... My life.
Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu




-----------------------------------------------
/ Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry.
koteczek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 16:08   #3
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: odstające uszy

Moja siostra tez miala z tym problem. Ma małe zgrabne uszy ale niestety BYLY odstające. W wieku 20 lat zdecydowała sie na zabieg i teraz ma piekne normalne uszka. W koncu odzyskała pewnosc siebie.

Najpierw poczekaj az uzbierasz odpowiednią kwote a potem szukaj lekarzy. Poszukaj opinii w internecie- na pewno jest mnóstwo. Mozesz tez przejśc sie do takiej kliniki i o wszystko sie wypytać.
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:45   #4
spolgloska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: odstające uszy

Może to się komuś przyda, ale moja znajoma zmniejszała sobie uszy we lwowskiej klinice na Ukrainie, zapłaciła dwa razy taniej niż płaciłaby w Polsce i była mega zadowolona. Może jak nie się dużo pieniędzy rozważyć taką właśnie opcję
spolgloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:53   #5
loon_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: odstające uszy

skoro mowia ze nie są odstajace to widocznie faktycznie nie sa ; ) zreszta sama napisałaś ,że nie są złe tylko odstajace wiec nie rozumiem problemu,mysle ze wyolbrzymiasz problem i sobie coś wmawiasz <uwierz mi ,masz 14 lat kazda nastolatka w tym wieku ma kompleksy ,w 90 % przypadkow po prostu sobie je wmawiaja a niewiele to ma wspolnego z rzeczywistością , poza tym nie jest to zaden defekt ,jesli buzia jest ładna to nikt normalny nie zwroci uwagi na uszy ,znam wiele dziewczyn które mają odstające uszy i są śliczne , noszą spięte włosy ; ) i nikt nie zwraca uwagi na ich uszy

Edytowane przez loon_a
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:30
loon_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 23:19   #6
edyta975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: odstające uszy

Kochani teraz na rynku jest rewelacyjny produkt hiszpański, KOREKTOR ODSTAJĄCYCH USZU, który jest bardzo bezpieczny, łatwy w użyciu i estetyczny.Nie trzeba się poddawać kosztownym operacjom ,ktore też mogą być niebezpiecne.Ja używan tego korektora z powodzeniem, po 46 latach życia z odstającym uchem .Teraz jestem szczęśliwa i wolna.PRODUKT PRZEZNACZONY JEST DLA WSZYSTKICH W KAŻDYM WIEKU.Gdzie go kupić, ???skontaktuj się ze mną PRODUKT ROKU 2012 !!! NAPRAWDĘ !!!
edyta975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 12:01   #7
DuzaJulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: odstające uszy

korektory są już dostępne w Polsce. przez te wszystkie lata sprzedawane były tylko na zachodzie. obecnie można je zakupić na allegro, fb i stronie dystrybut
DuzaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.