chciałabym przytyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-03, 13:57   #1
rockgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
GG do rockgirl

chciałabym przytyć


Pewnie moja prośba jest nietypowa ale szczerze zależy mi na pomocy innych ludzi któzy podejdą do tego problemu poważnie otóż chciałabym przytyć mam 172 cm a ważę 53 kg ale chodzi o to żeby nie przytyć za dużo zalezy mi na 3-4kg ale jak na razie nie udało mi się to poniewaz mam za dobra przemiane materi potrafie jesc jesc i nic z tego ...nie jestem koścista ani chuda jak szkielet ale chciałabym jak to się mówi nabrać więcej tego ciałka poza tym nie zaszkodziło by to mojemu wyglądowi wręcz by mi pomogło ...
rockgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 15:09   #2
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: chciałabym przytyć

dolaczam sie do prosby...mam 174 i waze 49 kg... ale ja niestety kwalifikuje sie juz pod nazwe 'koscista' tak z 5 kg i byloby calkiem fajnie...
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 15:16   #3
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: chciałabym przytyć

mariquita napisał(a):
> tak z 5 kg i byloby calkiem fajnie...

skad ja to znam,ale u mnie przemiana materii jest ok poprostu niemam apetytu, nielubie duzo jesc i w tym problem
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 15:17   #4
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: chciałabym przytyć

green eyes napisał(a):
> jak na razie nie udało mi się to poniewaz mam za dobra przemiane materi potrafie jesc jesc i nic z tego

a jestes pewna ze to dobra przemiana materi? tak samo jest przy wrzodach zoladka, jesz jesz i nie tyjesz
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 16:12   #5
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: chciałabym przytyć

ja jestem pewna...robilam setki badan i wyniki mam wrecz 'ksiazkowe' apetyt mam ogromny, ciagle jem i jem..i nic!!! na dodatek jem wszystko co jest naprawde kaloryczne...heh...
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:53   #6
rockgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
GG do rockgirl
Re: chciałabym przytyć

hej dziewczyny a więc widzę że mamy podobny problem a nikt nie jest w stanie nam poradzić ja też sama nie wiem co mam już robić byłam u lekarza ale lekarz mówi że jestem zdrowa i nie muszę tyć ale tu chodzi o to że ja sama dla siebie chcę troszkę przytyć żeby lepiej się czuć i lepiej wyglądać i zeby ciuchy od razu po kupieniu pasowały a nie ze muszę zawsze spodnie zwężać ...
mariquita napisał(a):
> ja jestem pewna...robilam setki badan i wyniki mam wrecz 'ksiazkowe' apetyt mam ogromny, ciagle jem i jem..i nic!!! na dodatek jem wszystko co jest naprawde kaloryczne...heh...
rockgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 14:31   #7
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: chciałabym przytyć

slyszalam ze tran w tabletkach zwieksza apetyt...tylko ze... ja na brak apetytu naprawde nie narzekam!
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-06, 11:49   #8
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Re: chciałabym przytyć

mariquita napisał(a):
> slyszalam ze tran w tabletkach zwieksza apetyt...tylko ze... ja na brak apetytu naprawde nie narzekam!

byc moze ale ja mam maly uraz do tranu,btalam go jakos dizecko bo zawsze bylam niska, a potem lekarka wspomniala ze nie podaje sie go niskim dziciom bo to wstrzymuje zwrost
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 08:23   #9
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: chciałabym przytyć

Ja kilka lat temu ważyłam jeszcze mniej niż Mariguita (a jestem wyższa) no i - co tu dużo mówić - wyglądałam nieapetycznie. Za to w jakimś momencie zaczęłam tak niepostrzeżenie tyć i... teraz jestem po drugiej stronie barykady (muszę się odchudzić).
Dziewczyny, a sprawdzałyście hormony tarcycy? Nadczynność tarczycy często powoduje niemożność przytycia.
Pozdrawiam!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 10:03   #10
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: chciałabym przytyć

E napisał(a):
>> Dziewczyny, a sprawdzałyście hormony tarcycy? Nadczynność tarczycy często powoduje niemożność przytycia.
> Pozdrawiam!

slyszalam ze lekarze niechetnie patrza na dawanie skierowan na badania hormonow(ale to napewno nie jest regula) boje sie ze jak pojde do lekarza i powiem ze jestem za chuda i chce zrobic jakies tam badania to on popatrzy na mnie lekcewazaco i powie :to wiecej jedz a niezawracaj mi glowy,duzo chorych czeka w kolejce,albo skonczyl sie przydzial na takie badania!
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 13:31   #11
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: chciałabym przytyć

Fifinko, nie daj się zbyć jakimś gderaniem. Wyjaśniej rzeczowo na czym polega Twój problem i DOMAGAJ SIĘ skierowania na badania!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-07, 13:50   #12
baasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 15
GG do baasia
Re: chciałabym przytyć

rzeczywiście nie można zwlekac z badaniami usprawiedliwaiając sie tym że "boję się że coś tam powiedzą"m - nic nie szkodzi spróbować, albo lepiej próbowac do skutku

zastanów się, moze dobrym rozwiązaniem dla ciebie byłoby nei tyle przytycie, ile napranie mięśni? - tu na forum znajdziesz masę postów na temat jak nabrać ciekawszych kształtów własnie dzięki ćwiczeniom...
baasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.